Tolna Megyei Népújság, 1982. október (32. évfolyam, 230-256. szám)

1982-10-12 / 239. szám

1982. október 12. riÉPÜJSÀG 5 Teke NB I Két pontot szerzett a Dombóvár Dombóvári Spartacus-Bp. Építők SC 6-2 (5291-5018). üte­mes biztatás mellett a dombó­vári kezdőpáros niagy küzde­lemben 65 fás előnyt szerzett. A második páfbain pályára lépő ifjúsági Péter nagyszerűen kez­dett .és a folytatásban önmagát felülmúlva,, élete legjobb ered­ményét érte el. Ekkor már 218 fárla nőtt a Spartacus előnye. A hajráiban a r Ultimos Kollár és Tarsoly eredményes dobásaikkal! bebiztosították a győzelmet. Ez­zel újabb fontos két pontot szer­zett a haziali csaptát. Részletes eredmények: Illés— Dénes ’8'80-b17, Mám dllii—iPá I 908-806, Páter—.Nagy 833-795, Árwaii-iBiácsii 875-760, Kollár- Ács 896-830, Tiarso'ly—üiulhász 899-910. iLegközelébb október 23-án, a BKV Előre ellen lép pályára a Spartacus Buldlaipesten. Asztalitenisz Amilyen hagyományosaik a labdarúgásban a magyar- osztrák összecsaipások, ‘Ugyan­olyan Ina didiéi vainmaik az asz- tail'iteniisizben a miagyar—cseh­szlovák mérkőzéseknek. Több mint fél évszázadom át l mindig izgalmas csatákat vívtak a mlimdikét ország válogatottjában szereplő világlklasszris játékosok, s a legutóbbi években is sok borsot törtek egymás orra alá a imostamii legjobbak. A S,port­es, annoikban szerdán. 17 órakor kezdődő újabb nagy randevú, a magyar—csehszlovák Szuper Liiga,-mérkőzés nemqsaik az őszi haziai bemutatkozásuk lesz Jó- nyerékne'k, hamem egyetlen bu­daipesti válogatott találkozójuk. Az SzL szeptemberi őszii nyi­tányán a magyarok az angolok eitlen 5-2-,re, a csehszlovákok a nyugatnémetek ellem pedlig 4-3- ra nyerték, így a Sportcsarnok­ban két iái rajtolt csa,pait ta- lóllkoziik. érdekes a liga eddigi mérlege: a 15 mié,rkő,zésből — 1967-liig visszamenőleg — kilen­cet a magyarok és hatot a cseh­szlovákok nyertek. Legutóbb Ustli Nad Orliioiiben drámai ta­lálkozón a Kilamipár, iKreisz, Kriston, Kisházi és Urbán ösz- szeállítású magyar csapat 4-3- ra győzött. A válogatottak Bér­ezik Zollitám vezető edző irányí­tásával készülmék a hétközi ösz- sze csapásra, a szakvezető azonban még vár az összeállí­tással,, hiszem látnia kell: Jónyer és Geraely miként vészelte át a hosszú utat Homgkonatól1 Bu­dapestig, vaillalmiiint az időeíltoló- dáist. így kellett volna 1. Ganz-MÁVAG—Dorog 2-1 1 2. 22. sz. Volán—Szekszárd 1-2 2 3. Sopron—SZEOL AK 0-2 2 4. Ascoli—Udinese 3-0 1 5. Cagliari—Pisa 1-1 X 6. Fiorentina—Juventus 0-1 2 7. Napoli—Roma 1-3 2 8. Torino—Internazionale 0-0 X 9. Verona—Avellino 3-0 1 10. Lazio—Cremonese 1-0 1 11. Lecce—Sambenedettese 1-1 X 12. Pistoiese—Cavese 1-1 X 13. Reggiana—Como 1-1 X-h Atalanta—Catania 0-1 2 A lapunk mai számában megjelent labdarúgó-tudósi- tásokat írták: Fekete László, Mercsényi Gyula, Gaál István, Klein Márton, Palkó Antal, Varga Károly, Vida Mihály, Szántó Ferenc, Soós István, Böröcz János, Hirt László, Jákli Péter. A sportoldalakat összeállította: Nyakas István rovatvezető. Labdarúgó NB II Újabb idegenbeli Dózsa-bravúr Szekszárdi Dózsa-22. sz. Volán 2-1 (1-0). Rákoscsaba, 3500 néző. V: Kuti. Szekszárd: Pólyák — Bomnyai, Tapaszti, Szabó, So­mod! — Varga, Márkus, Adorján — Lauer (Kresz a 67. percben), Suba (Tóth a 74. percben), Laki. Edző: Teszler Vendel. 22. sz. Volán: Kertész - Kosztolrfiik, Csider (Hajdú az 52. peroben), Va- szilev, Huszár - Bartosik, Németh, Aranyosi (Roj'ik a 70. percben) - Vad, Kotul, Szakái. Edző: Halács'i László. Óvatosan kezdtek a csapatok, mindkét oldalon elsősorban a védekezésre ügyeltek. Az első helyzetet a 8. percben a Kazal csapat hagyta ki: Bartosik tálalt Kotul elé, aki egyet igazított a labdán, már a 16-osorr be­lül járt, amikor a nagy lendülettel hátrafutó Márkus gólhelyzet­ben elpöckölte a labdát a csatár elől. A 19. perében Adorján vezette fel a labdát, majd lövésre szánta el magát, a labda Va- szilevről pattant szögletre. A szögletrúgás után az előrevágott labdával a hazaiak vezettek kontratámadást és Kotul 8 méteres lövését Pólyák remek érzékkel öklözte a mezőnybe. A 30. percben Aranyosi a 16-os vonala előtt elhúzta Lauer lábát. A megítélt szabadrúgást Adorján lőtte a jobb felső Sarok irányába, de Ker­tész hárított. Hat perccel később Huszár bal oldali beadását Vad 10 méterről centiméterekkel fejelte kapu mellé. A 41. percben vezetést szerzett a Dózsa: Adorján szögletét Suba a kapu köze­pébe fejelte. 1-0. Szünet után az 53. percben Lauer kapott egy hosszú indí­tást, a szélső mindenkit faképnél hagyott és a kiinduló kertész mellett higgadtan a jobb alsó sarakba lőtte a labdát. 2-0. Má­sodik góljuk után a dózsásak sorra dolgozták ki helyzeteiket, nagy ostrom alatt tartották a Volán kapuját. Az 59. percben Márkus elől Kertész az ötösön merész lóbravetődéssel mentett. * Egy perc múlva Hajdú 20 méteres szabadrúgása kerülte el Po­tyák kapuját. A 61. peroben Adorján került óriási gólhelyzetbe, de lövésébe beleléptek a védők, így a labda szögletre perdült. A 65. percben ismét Adorján volt a főszereplő: ezúttal ajtó-ablak nyitva volt előtte, 10 méterről a kapust találta télibe. És milyen a futball!... Három-négygólos Dózsavezetés helyett a 68. perc­ben szépítettek a hazaiak. Szakáitól Németh kapott nagyszerű átadást és a középpályás nem hibázott. 2-1. Feljött a „kis” Vo­lán. A 77. percben Szakái keverte meg a szekszárdi védelmet, majd 10 méteres lövését Pólyák szögletre tenyerelte. A 81. perc­ben Bartosik 17 méteres lövése arasznyira csúszott el a léc mel­lett. Négy perccél később Hajdú veszélyeztetett, 20 méteres lövé­se elkerülte a dózsásók kapuját. A befejezés előtt két perccel Adorján bal oldali beadását Laki 15 méterről alig lőtte mellé. Az óvatos kezdés után változatos, küzdelmes mérkőzést lát­hatott a közönség. A Volán birtokolta többet a labdát, de szin­te semmi veszélyt nem jelentett Pólyák kapujára. A lila-fehérek ellentámadásai annál több veszélyt jelentettek, így esett a vezető gól is. A második félidőben a Szekszárd kapott jobban lábra és Lauer révén gyorsan növelte előnyét. Ezután olyan negyedórát produkált a Dózsa, amiben ha helyzeteit értékesíti, úgy nagy különbségű győzelmet ünnepelhetett volna Rákoscsabán. A ha­zaiak szépítő gólja után fordult a kocka: nagy nyomás neheze­dett Pólyák kapujára, de a védelem jól rombolt. Jók: Pólyák, Somod«, Adorján, Lauer, illetve Kosztólnik, Huszár, Szakái. A megyei labdarúgó-bajnokságért Hét gölt lőtt a TÂËU, ős őtuette a uezetést A hétről hétre egyre jobban szereplő TÁÉV SK a kilencedik fordulóban 7-1-es, „kiütéses” vereséget mért a teveli csapat­ra, s miután a Nagymányok Dunaföldváron csak döntetlent ját­szott - így a szekszárdi csapat átvette a vezetést. A megye­bajnokság kilencedik fordulójában rossz napjuk volt a pálya- választó együtteseknek. Közülük csupán a Tamási, a Dombó­vári Vasas és a TÁÉV SK nyert. Döntetlent hozott az Iregszem- cse-Ozora, a Tengelic-Simontornya, a Dunaföldvár-Nagymá- nyok és a Nagydorog-Kocsola találkozó. íFaddról a Bonyhádi Pannónia 5-1-es győzelemmel térhetett haza, s a majosiak ez­zel az újabb két pontjukkal felzárkóztak a bajnoki táblázat ne­gyedik helyére. A tavalyi bajnok Dombóvári Vasas a vártnál lényegesen ne­hezebben harcolta ki 1-0-as győzelmét. Az 55. percben Havasi fejesgólja döntötte el a két pont sorsát a rendkívül lelkesen játszó aparhantiak ellen. A hazaiak játékára jellemző: Újvári edző a győzelem ellenére egyetlen játékosa teljesítményével sem volt elégedett. Az ifjúsági bajnokságban a Szekszárdi Dózsa a 9. forduló után is megőrizte veretlenségét, ugyanakkor a kocsolaiak ki­lencedik mérkőzésükön is vereséget szenvedtek. Dunaföldvár-Nagymányok 2-2 (2-1). Dunaiföldivá r, 300 mező. V. : Kormos. Dunafölldvár: Pé­ter - Jia'kialb, Dunai, Jónás, Primez, Vongö, Popovics, Med­ve ciki, Tóth, Kristály, Szabó. Csere: Flőriidh, Csehi. Edző: Jálk- hafmii Károly. Nagymányok: Sass — 'Egri, Incze, Vincze, Né­meth, Dávid, Nagy, Bíró, Ba­logh II., Tuirős, Barabás. Csere: Jenei, Zomlbori. Edző: Kozma Jáztsef. Küzdelmes, jó iramú 90 pereiben alakult kii öz igazságos döntetlen. G.: Szabó 2, illetve Incze, Barabás. Jók: Dunai, Po- povids, Kristály, Sziafoó, illetve Bíró, Németh, Niagy. Nagydorog-Kocsola 1-1 (0-0). Nialgvdoro'q, 300 néző. V.: Dob­ra-. Nagydorog: lignácz — Hia- szek, Éger, Kovács, Kisgyörgy, Homti, Kollár, Miiiklás, Gondos, Bányai, Virág. Csere: Újvári, Lázár. Edző: Domonkos János. Kocsola : Bessenyei — Szűcs, Botos, Fóbiám, Zárhó, Kocsis, Kövécis, Tóth, Balllaskó, Borsi 1., Borsi II. Csere: Tress, Juhos. Ed­zői Fábián András. Közepes iramú találkozón a 89. percben 11-esbőJ lőtt góllal egyenlítet­tek a- vendégek. G.: Bányai, il­letve Tóth (11 -estből). Jók: Éger, Hanti, Miklós, illetve Fábián (a mezőny legjobbja), Bessenyei, Botos, Kövecs. Tengelic-Simontornya 0-0. Tengetve, 200 néző. V.: Albert. Tengéliie : BáilSint — Katona, Ma - tus, Nagy, Óiberlendfer, Pámer, Barabás, ApsádS, Szabjam, Jun- kuncz, Kovács. Csere: Bán. Ed­ző: Molnár József. Stmontor­nya: Hlalbax - Csepregii, Zsol­nai L., Kmpliinyb, Németh, Kar­dos. Vacsora', iPiergier, Zsolnai I., Fodor, Molnár. Csere: Var­ga, Voss. iEd'ző: Szélei Ferenc. Alacsony színvonalú találkozón a lelkesen küzdő bőrgyáriak megéndémelten Vitték el öz együk pontot. Jók: Matus, illet­ve Széléi edző, valltaimeinnyi já­tékosa teljesítményiével elége­dett volt. Bonyhádi Pannónia—Fadd 5-1 (4-0). Fiadd, 200 néző. V.: Kiss B. Pannónia: Varga — Kollár, Weisisenlburger, Gutlh, Kiisis, Hei- decker, Lőrincz I-, János, Bá­nyai, Baji kai, fncze. Csere: Sánitha, Lőmiincz II. Edző: Ková­csi Ferenc. iFiádcT: Homti — Fe­hér, Sdhusziter, Póty, Takács, Józsla, Csák,vári, Palásti, Ker­tész, Csapó, Török. Cséré: Tes- sényti, Márkus. Edző: Fenyvesi János. A minden osapatnészé- ben jobb imöjosii gárda ilyen különbséggel is rászolgált győ­zelmére. A 35. pereiben Tdkács TI-est ihiilbázoitt. G.: Bányai 2, János, Heideaker, Kiss, illetve Török. Jók: Heideáker, Kollár, Incze, illetve Takács, Török. Iregszemcse— Ozora 1-1 (0-0). I regszemcse, 200 néző. V. : Fritsohii. Iregszemcse: Agócs - Szuihál, Agócs IL, Kovácsi'k, Né­meth, Máté', Kránitz, Grósz, Sztojko, Gyónó, Sávoly. Csere: Turbók, ViiSzló. Ed'ző: Szalaii Je­nő. Ozora: L. Kovács — Rúzsa, Po-rga, B. Varga, Czfiirálkii, Ko­vács, Lázár, Varga, Niagy, Sz. Kovács, Sárközi. Csere: Horváth. Edző: Kiss István, Az iregszem- cseiek rengeteg kihagyott hely­zete megbosszulta miagát. A 65. 'perdbem 'Grósz 11 -est hibá1- zott. G.: Sávoly, illetve Varga. Jók: Grósz, Agócs II., illetve Sárközi, Porgb, Varga, Cziiráki. Tamási-iBátaszék 2-1 (1-1). Tamási, 400 néző. V.: Bodnár. Tamási: Ban ász - Agócs, Bo- ZíSomyi, iLieszIkovszIky, Kuli, Pruidk, Béta, Németh, Kiss, Bocz, Táith. Cseré: FarkaS. Edző: Németh Miiiklás. Bátasziék: Korsós — Maurer, Mezei, Gáyer, Llados, Fiatlh,, Fodor, Pál, 'Nyári, Tóth, Bosnyák. Csere: Révész, Sályi. Edző: Korsós Sándtar. A lelíke- sen játszó taimáBiiaik megérde­melten tartották otthon ü két pontot. G.: Tóth, Rnuiok, 'illetve Tóth. Jók: Béta, Agócs, Pruck, Illetve Mezei. Dombóvári Vasas—Aparhant 1-0 (0-0). Dombóvár, 300 néző. V.: iNiikL Dombóvár: Szólal - Banai, fingért, Csatári, Havasi, Mikolids, lüaimim, Kovács, Nagy, Szieber, Fekete. Csere: KolJ- rnanin, Álló. 'Edző: Újvári Kál­mán. Apiarhbint: Lipovszky — Heiidecker, Wäger, Cseke, Fog F sz'inger, Törő, Gáspár, Sebes­tyén, László, 'Juhász,, Pechár. Csere: Kulcsár, Zsák. Edző: Sza­bó Elemér. A mélyen tudása alatt játszó Vasas együttese nehezen szerezte meg la győzel­met a lelkes apörhamltiaik ellen. G.: Havasii. Jók: A hazaiaknál senlkii, a vendégeknél Juhász, Wäger és Sebestyén dicsérhető. TÁÉV SK-Tevel 7-1 (3-1). Szekszárd, 300 néző. V.: May. TAÉV: iHuljlbert — Both, Molnár, Anszló, Bötöcz, Bakii, Veress, Lerch, Dobos, Eberling, Óiben- dorf. Csere: Török, Sdhönihardt. Edző: Újvári István. Tevel: Braun - SzáJómájer, Biarábós, Illés, Miklós, Nagy, Oenkiinger, Szentes, Hoffmann, Kerekes, Turbók. Csere: Szalbó, Weidin- ger. Edző: Flódimg János. Do­bos vezérletével ötletesen fut­ballozott a szekszáirdii csapat és végül „kiütéses” vereséget mért elleni elére. Az 32. percben Ke­rekes utáinrúigásért kiállítva. G.: Óbendorf 3, Veress 2, Dobos, Lerch, illetve Denlkiinger. Jók: Dobos, 'Both, Veress, Óbendorf, illetve Flád'iing edző minden já­tékosát elmarasztalta. Temesvári Miklós a Bernabeu stadionban Az Újpesti Dózsa legközeleb­bi KEK-eU'enfele, a Real Mad­rid a spanyol 'bajnokság 6. fordulójában 70 000 néző előtt', otthonában 1-0-ra győzött a Malaga ellen. Bár a hazai csa­pat mindvégiig fölényben ját­szott, a gól a 80. peroben esett, amikor Stiellike beadásából SamltilMbina közeliről a hálóba bombázott. A Madrid hadilábon állt a szerencsével, legalább öt tiszta helyzetet hagytak kii. A játékvezető 5 sárga lapot osztott ki, ebből 5 a hazaiaknak jutott. Az izgalmas összecsapást megtekintette Temesvári Miklós, az Ü. Dózsa vezető edzője, aki így foglalta össze a látottakat: — Jó csiaipat a Real még ak­kor is, ha ezen a mérkőzésen nem mutatták igazi formájukat. Jó erőben vaininiak; végiig küz­döttek b 90 percet. Nem lehet tudni — legalábbis e mérkőzés alapiján -, hogy védekezésből miire képesek, mert a Malaga nem késztette őket nagyobb erő­bedobásra. Nagyon nehéz mér­kőzés vár ránk. iHa teljes csa­pattal tudunk kiállni, elképzel­hető, 'hogy Madridban is meg­lepetést okozunk. A másik edző, Di Stefano az eredménnyel igen, de a játék­kal nem volt elégedett.- Örülök csapatom győzelemé­nek, de már előre kell néznünk. Lesz még egy bajnoki mérkő­zésünk, aztán jön a 'Dózsa a Beirniabeu stadionba. Megfigye­lőnk ott vált szombat este a Népstadionlban, s véleménye szerint ez eredményi nem fe­jezi ki hűen a játékot, mert az újpestiek potyagólokat kaptak. - Barátaim tudják - folytatta —, hogy niagy tisztélője vagyok "a magyar fűlt bajinak. Én inem örülök, hogy a 'Dózsát kaipltuik. Kiszámíthatatlan csapat. Vagy­is képes nagy bravúrra, de niagy kudarcra is. És mint ed­zőnek, az ilyen csaipat mindig gondot okoz. * A nagy 'érdeklődésre vailó te­kintettel az Ú. Dózsa megkezd­te a jegyeik árusítását az Ü. Dó­zsa—íReal Madrid november 3- án, 17.30 óraikor a Megyeri úti stadionban lejátszásira kerülő KEK laibdarúgó-vtsszavágófia. Eredmények iNB II.: Ganz-MÁVAG—Dorog 2-1, iSölgótarján—iKecskemét 2-1, Hádimezőivásá r hely—Debre­cen 3-2, Siófok—Tapolca 1-i1, Volán SC—INagyibátony 4-i1, Nagykanizsa—Bajai SK 2-0, SZEOL AK—Soproni SE 2-0, Kö­zi ncbarcika—Ózd 3-1, Eger SE- Kesz'thely 4-2. Területi bajnokság : Bály— Siklós 2h1, INagyatád^iBécsi BTC 2-0, Mázaszászvár-Kapos- váni Rákóczii 0-2, Komló—Mo­hács VTE 3-0, Honvéd Táncsics SE—Enyimg 3-2. Megyei ifjúsági bajnokság: Fiaidd—B. Rammómiia 0-6, Ireg- S'zemasie—Ozora 2-1, Dombóvár —Apa rhdin t 7-4, Du maföldvá r— Nagymányok 1-2, Tengelic—Si- montoinnya 2-i1, Sz. DózsaHTevel 4-0, Nagydorog-Kocsola 12-0, Tamási—Bátaszék 0-1. Körzeti bajnokság : Kapos­szekcső—'Döbrölköz 3-íl, ifi: 0-0, Kisvejlke—Szakos 2-0, ifi : 6-4, Hőgyész—Závod 6-2, ifi : 2-2, Szakály—iDallmiand 5-3. Hétköz­ben : 'Dallmiaind-JHőgyész 2-1. Gyönk-iGerjen 1-5, iiifi: 1-1, Pin­cehely—IMadoosa 2-0, ifi : 3-1, Paks 11.—Niémetkiér 2-3, iBölcske— Tolnán émeidli 2-0, DumOszent- györgy—iRálfa 7-1, Kakasd—Cikó 1-1, ifi: 2-2, Alsónánia—iBáta 1-2, ifi : 5-1, AlSátengel'ic—Tolna 3-0, ilf.i : 2-2, BogyiSzlló—Zioimba 1-0, Siáagá'nd-IBonyh'ádVa.rasd 0-5, Őcsény—Izmény 4-4, Szedres— Kéty 1 -2, ifi : 2-0. Bajnoki táblázatok NB II. 11. Volán 10 7 12 24-111 15 12. Szekszárd 10 6 3 11 13- 9 15 3. SZEOL AK 110 6 2 2 22-12 14 4. Ka zi nc'ba rc. 10 5 2 3 20-13 12 5. Bauxitbány. 10 4 4 e 15h13 12 6. Debr. Kinizsi 10 4 3 3 (18-513 11 7. Eger 10 5 >1 4 20-11ö 11 8. Hódimezővás, 10 5 ,1 4 16-14 11 9. Sopron 110 4 3 3 14-13 11 10. Salgótarján 10 4 2 4 11'5-14 10 >11. Ózd 110 3 4 3 H 5-15 10 íl£. Siófok 10 3 3 4 14-116 9 H2. 22. sz. Volán 10 2 4 4 116-20 8 II4. Kecskemét 10 3 (2 5 H2-14 8 II5. (Nagylkanizsa 10 3 2 5 114-17 8 ‘ló. Keszthely 10 3 2 5 11-115 8 l!7. Nagybátony 10 3 12 5 11-20 8 118. G.-MÁVAG 10 3 2 5 14-27 8 119. Baja 10 226 9-15 ó 20. Dorog 10 2 1 7 14-22 5 TERÜLETI BAJNOXSAG Dráva-csoport 1. K. Rákóczi 9 7 — 2 BO- 5 14 2. Kisdorog 9 5 2 2 18- 9 12 3. Boly 9 5 2 2 16-12 12 4. Siklós1 9 5 2 2 12- © 12 5. Sel lye 9 4 3 2 HO- 7 11 6. Komló 9 5 — 4 16-H1 10 7. Dom’bóvár 9 3 4 2 9- 5 10 8. H. Táncsics 9 3 3 3 20-16 9 9. Nagyatád 9 3 3 3 10-10 9 10. Mohács VTE 9 3 2 4 6-8 6 11. PVSK 9 3 2 4 12-18 8 12. Bonyhád 9 2 3 4 I14-J16 7 •*I3. Mázaszászvár 9 2 3 4 8-17 7 14. !Enyi ng 9 1 4 4 16-20 6 15. PBTC 9 1 3 5 8-16 5 Tó. Folks 9 il 2 6 8^23 4 MEGYEBAJNOKSAG felnőttek 1. TÁÉV SK 9 7 — 2 22- 9 14 2. Nagymányok 9 6 11 2 30- 9 13 3. DomBóvár 9 5 2 2 11- 8 12 4. B. Paninámio 9 5 1 3 &4-ill5 11 5. Báta sréik 9 5 II 3 17-10 11 ó. Teve! 9 5 1 3 24-27 11 7. Oimaföldvár 9 4 2 3 17-12 10 8. Tamási 9 4 I1 4 21-12 9 9. Koosold 9 4 1; 4 14-^13 9 10. Siimontornya 9 3 3 3 16-01 9 111. Aparhant 9 4 — 5 25-17 8 II2. Ozora 9 3 1 5 16-22 7 13. Tengelic 9 3 1 5 13-20 7 14. Nagydorog 9 1 4 4 11-21 6 115. ifadd 9 2 — 7 13-39 4 16. Iregszemcse 9 — 3 6 10-29 3 Ifjúságiak 1. Sz. Dózsa 9 8 1 — 36-10 17 2. Nagymányok 9 8 — 1 48-15 16 3. Báto szék 9 8 — 1 35- 9 16 4. B. Pannónia' 9 6 I1 2 32-21 13 5. Tevel 9 4 2 3 25-01 10 6. Aparihant 9 4 1 4 40-30 9 7. Dunaföldvár 9 4 1' 4 20-19 9 8. Iregszemcse 9 4 (1 4 14-25 9 9. Tengelic 9 3 2 4 24-20 8 10. Tamási 9 '3 2 4 20-18 8 11. Nagydorog 9 3 IT 5 26-23 7 12. Dombóvár 9 2 2 5 30-36 6 13. 'Simonitornya 9 2 2 '5 19-30 6 14. 'Fadd 9 IT 4 4 18-31 6 15. Ozora 9 1' 2 6 13-27 4 16. Kocsola 9 9 4-71 —