Tolna Megyei Népújság, 1973. március (23. évfolyam, 50-76. szám)

1973-03-06 / 54. szám

Bajnoki táblázatok NB/I Hazai vereséggel kezdte a Dózsa a tavaszi idényt Biztatóan mozogtak NB/III-as csapataink az előkészületi mérkőzéseiken 1. U. Dózsa 16 12 1 3 39-10 25 2. FTC 16 9 4 3 32-18 22 3. Vasas 16 9 3 4 29-17 21 4. Bp. Honvéd 16 8 4 4 35-18 20 5. Csepel 16 5 8 3 25-17 18 6. Rába ETO 16 8 1 7 27-22 17 7. Videoton 16 7 3 6 22-21 17 8. Tatabánya 16 6 5 5 16-16 17 9. MTK 16 4 8 4 17-20 16 10. ZTE 16 5 4 7 19-23 14 11. SZEOL 16 4 6 6 17-26 14 12. VM. Egyetért. 16 4 6 6 14-26 14 13. SBTC 16 4 3 9 20-29 11 14. Komló 16 2 7 7 11-29 11 15. Pécs 16 2 7 7 10-21 11 16. Diósgyőr 16 1 6 9 10-30 6 NB/I B. 1. Haladás 18 9 6 3 35-17 24 2. M. DAC 18 9 5 4 22-15 23 3—4. Szolnok 18 10 2 6 33-20 22 3—4. Kecskemét 18 8 6 4 33-20 22 5. Pénzügyőr 18 8 6 4 22-18 22 6. Dorog 18 8 5 5 31-22 21 7. Dunaújv. 18 8 4 6 23-20 20 8. Bp. Spart. 18 7 5 6 29-32 19 9. MAVAG 18 6 6 6 28-17 18 10. Oroszlány 18 5 6 7 20-23 16 11. B.-csaba 18 6 4 8 16-22 1ó 12. MVSC 18 5 6 7 15-25 16 13. Várpalota 18 6 3 9 16-21 15 14. Volán 18 6 3 9 24-30 15 15. Debrecen 18 5 5 8 15-22 15 16. Szekszárd 18 4 7 7 20-30 15 17. Eger 18 3 8 7 16-24 14 18. Előre 18 2 7 9 10-30 11 Megyebajnokság (Dózsa II. eredményei nélkül) 1. Bátaszék 15 11 3 1 56-19 25 2. Tolna 15 11 1 3 30-15 23 3. Kisdorog 15 9 2 4 39-17 20 4. Bonyhád 15 9 1 5 43-11 19 5. Domb. SZSK 15 9 1 5 38-24 19 6. Domb. VSE 14 7 4 3 27-17 18 7. Tengelic 15 6 4 5 37-24 16 8. S.tornya 15 7 2 6 30-21 16 9. Tamási 15 6 2 7 22-23 14 10. Szedres 15 5 3 7 23-31 13 11. Bölcske 15 5 2 8 26-36 12 12. Alpári $E 15 3 3 9 17-41 9 13. Majos 15 3 2 10 27-48 8 14. Hőgyész 15 4 — 11 15-60 8 15. D. -földvár 15 1 2 12 12-55 4 (Dózsa II. eredményeivel) 1. Bátaszék 16 11 3 2 56-23 25 2. Tolna 16 11 1 4 31-18 23 3. Domb. VSE 16 9 4 3 33-17 22 4. Bonyhád 16 10 1 5 46-13 21 5. Kisdorog 16 9 3 4 42-18 21 6. Domb. SZSK 16 10 1 5 42-25 21 7. S.-tornya 16 8 2 6 31-21 18 8. Tengelic 16 6 5 5 39-26 17 9. Dózsa II. 16 6 4 6 36-27 16 10. Tamási 16 7 2 7 24-24 16 11. Szedres 16 5 4 7 24-32 14 12. Bölcske 16 5 3 8 29-39 13 13. Alpári SE 16 3 3 10 18-47 9 14. Majos 16 3 2 11 28-50 8 15. Hőgyész 16 4—12 16-62 8 16. D.-földvár 16 1 2 13 12-65 4 Ifjúsági bajnokság 1. Bonyhád 15 13—2 65-20 26 2. Domb. SZSK 15 10 3 2 62-29 23 3. Bátaszék 15 10 2 3 79-27 22 4. Tamási 15 9 3 3 54-33 21 5. Sz. Dózsa 15 9 2 4 65-26 20 6. Bölcske 15 8 1 6 51-36 17 7. Kisdorog 14 7 3 4 48-35 17 8. Tolna 15 7 3 5 41-35 17 9. S.-tornya 15 6 2 7 41-40 14 10. Domb. VSE 15 5 2 8 34-49 12 11. Tengelic 15 5 1 9 42-47 11 12. Majos 15 3 2 10 31-59 8 13. Hőgyész 15 2 2 11 17-65 6 14. Szedres 15 2 2 11 18-82 6 15. D.-földvár 15 2 — 13 21-92 4 Eredmények NB,Í.: Újpesti Dózsa.—Salgótarján 2:1, Vasas—Videoton 3:0, Ferenc­város—Diósgyőr 4:1, Bp. Honvéd— Zalaegerszegi TE 6:0, Tatabánya— Csepel 0:0, MTK—Komló 0:0, VM Egyetértés Rába ETO 1:0, Pécsi MSC—Szegedi EOL 2:0. NB/Í. B: Volán SC—Miskolci VSC 3:1, Dorog—BKV Előre 0:0, Várpalota—Dunaújváros 3:0, MÁV DAC Győr—Eger 1:0, Debrecen— Oroszlány 1:1, Haladás VSE—Bé­késcsaba 2 :0, Ganz-MAVAG— Szolnoki MTE 0:0, Kecskemét—Bp. Spartacus 8:2. Megyei B osztály: Báta—Pálfa 1:0, ifi: 1:0. Cikó—Bogyiszló 3:3, ifi: 3:4. Zomba—Gyönk 1:0, ifi: 8:0. Ozora—Győré 4:2, ifi: 2:0. Nagydorog—Sz. Építők 3:0, ifi: 1:3, Pincehely—Sióagárd 5:1, ifi: 2:9. Fadd—Kölesd 0:0, ifi: 4:1. Megyei ifjúsági bajnokság: Dom­bóvári SZSK—Tolna 1:2, Bonyhád— Tamási 5:0, Majos—Szedres 2:5, Bátaszék—Simontornya 4:0, Hő- gyész—Bölcske 0:6, Dunaföldvár— Tengelic 2:0, Sz. Dózsa—Dombó­vári VSE 4:2. így kellett volna 1. Diósgyőr—Ferencváros 1:4 2 2. Tatabánya—Csepel 0:0 X 3. Pécs—Szeged 2:0 1 4. Egyetértés—ETO 1 :0 1 5. Várpalota—Dunaújv. 3:0 1 6. Kecskemét—Bp. Spart. 8:2 1 7. Békéscsaba—Haladás 0:2 2 8. G.-MAVAG—SZMTE 0:0 X 9. Szekszárd—Pénzügyőr 0:1 2 10. Atalanta—Sampdoria 0:2 2 11. Palermo—Bologna 1:1 X 12. Roma—Cagliari 0:0 X 13. Ternana—Lazzio 0:1 2 +1 14. Brindisi—Varasé 1:0 1 Az NB/I. B-ben vasárnap megkezdődött a tavaszi idény, míg NB/III-as csapataink csak előkészületi mérkőzéseket játszottak. A délnyugati csoportban 11-én kerül sor a rajtra. A Szekszárdi Dózsa hazai .pályán játszotta első mérkőzését, de nem sok si­kerrel, mert a Pénzügyőrrel szemben 1:0 arányban alulmaradt. A szekszárdi csapat mindvégig mezőny­fölényben játszott, de a jól tömörülő Pénzügyőr­védelemmel szemben az erélytelen csatársor nem tudott gólt elérni. A mérkőzés egyetlen gólja befe­jezés előtt 15 perccel esett, szabadrúgásból. A mér­kőzés érdekessége, hogy a győztes Pénzügyőr alig vezetett veszélyes támadást, ennek ellenére elvitte a két pontot. NB/III-as csapatainkról — egy héttel a bajnoki rajt előtt — biztató jelentéseket kaptunk. A Paksi A MEDDŐ CSATÁR JÁTÉK EREDMÉNYE: Kinizsi könnyű edzőpartnert választott, Dunaköm- lödön lépett pályára és különösen az első félidőben játszott jól Peresztegi edző legénysége. A Nagy- mányoki Brikett csapatának edzője Dormány László is elégedett volt néhány játékos mozgásával a Ba­jai MTE vegyes csapat elleni mérkőzés után. A Ta­mási MEDÖSZ a gödöllői egyetemisták ellen — jó játék után — 3:3-as döntetlent ért el. Palatinusz János, a Szekszárdi Vasas edzője is úgy nyilat­kozott, annak ellenére, hogy Mohácson vereséget szenvedtek, elégedett a látottakkal. Talán csak a listavezető Máza-Szászvár csapatának ment a meg­szokottnál halványabban a játék. Reméljük, egy hét múlva már több szerencséjük lesz a góllövéssel. Németh, Nagy I., Széles, Nádasdi* Nagy H., Horony, Demeter, Far­kas, Czebei. Csere: Bocz és Kólya. Mindvégig változatos, jó iramú volt a mérkőzés. A bajai együttes ezúttal lényegesen jobb játékot nyújtott, mint a bajai pályán. A hazai csapat ezzel szemben már nem volt olyan egységes, a tá­madások akadoztak és a csatársor minden különösebb elgondolás, ötlet nélkül játszott. A Máza- Szászvári Bányász egyetlen gólját is a középhátvéd Németh szerezte* míg a vendégcsapatból Kemény volt eredményes. Mohácsi TE— Szekszárdi Vasas Pénzügyőr SE Szekszárd, 3000 néző. Vezette: Halász M. Pénzügyőr SÉ: Dóm­ján — Mózes, Murár, CsekŐ, Jas- kó, Kisházi, Straub, Vida, Hava­si, Sashegyi, Sülé. Csere: Kovács, Hegyesi. Edző: Miksovszky Zoltán. Szekszárdi Dózsa: Lipovszky — Szántó, Korner, Pusztai, Simon, Csordás, Zielbauer, Kalász, Ko­rom, Vágó, Török. Csere: Frep- pán, Lelovics. Edző: Kiss János. A mérkőzés kezdetén egyperces gyászszünettel emlékezett a két csapat és a közönség Havasi Ta­más, a Pénzügyőr játékosának édesapja halálára. Dózsa-támadás után a második percben Kalász futott el a bal oldalon, négy vé­dőt lerázott magáról, a kapu kö­zelében, az alapvonalnál a lövés pillanatában azonban leperdült lá­báról a labda. Továbbra is a ha­zai csapat rohamozott és a 6. perc­ben Török pontos labdával indítot­ta Kalászt, akinek beadásszerű lö­vése alig suhant el a kapu mellett. Két perccel később formás szek­szárdi támadás végén Korom elől Mózes a lövés pillanatában szerelt szögletre, az ötösön belül. A 13. percben 25 méteres szabadrúgás­hoz jutott a vendégcsapat, amely­nek végén meleg helyzet alakult ki Lipovszky kapuja előtt. Két perccel később Török a 16-oson belül át akarta emelni a labdát az egyik védőn, akinek kezéhez ért a labda, a játékvezető azonban továbbot intett. A 20. percben Pusztai vezette fel a labdát bal oldalon, beadását Kalász lekezel­te, közelről lőtt, de Dómján hárí­tott. Nagy mezőnyfölényben ját­szott a Dózsa. A 24. percben Csor­dás jobb oldali szabadrúgása nyo­mán már verve volt a fővárosi csapat kapuja, a labda azonban elsuhant a léc mellett. Az első 30 percben helyzetek sorát dolgozta ki a hazai csatársor, de azokat sorra elügyetlenkedte. A vendég­csapat első nagy helyzete a 33. percben volt, amikor a Dózsa vé­delmének hibájából Sülé került helyzetbe, a balszélső azonban két lépésről mellélőtt. A 38. percben Korom szöktette Törököt, előle Murár veszélyesen gurított haza, Dómján csak elvetődve tudott há­rítani. Két perccel az első fél­idő befejezése előtt Szántó part- dobásából Kalász ügyesen pörget­te a labdát kapu elé, de Dómján ezúttal is hárított. Szünet után a 3. percben Szántó tört kapura, a 16-os oldalvonalá­nál buktatták. Csordás lágyan ívelt kapu elé, de a belsők állva ma­radtak. Kalász ennél az esetnél összeütközött Domjánnal, levitték a pályáról, maid 12 perces játék után a szekszárdi csatár végleg eLhagyta a pályát. A 15. percben Török—Freppán—Korom akció fu­tott, a 16-os vonalánál Korom lö­vésébe beleléptek a védők. Egy perc múlva tűzijáték alakult ki a Pénzügyőr kapuja előtt, a vé­delem csak nehezen tisztázott. Ez­után egyre több technikai szabály­talanságot alkalmazott a fővárosi csapat, ennek ellenére fölényben játszott a Dózsa, szögletek sorát harcolta ki, de a meddő csatár­játék megbosszulta magát. A 30. percben 18 méteres szabadrúgás­hoz Jutott a vendégcsapat. A fel­álló sorfal és a megtorpant Li­povszky fölött Sashegyi a Jobb felső sarokba bombázott. 1:0. Há­rom perccel később Török és Ziel­bauer egymást zavarták a kaputól két méterre, így előlük Dómján ezúttal Is hárítani tudott. Ezután Pusztai lövése suhant el a felső léc fölött, majd a 38. percben Vi­da sárga lapos figyelmeztetési; ka­—Szekszárdi Dózsa 1:0 (0:0) lentámadásra, bátran kitámadott, de igazi gól veszélyt nem tudott teremteni. Jók: Dómján, Kisházi, Dunakömlőd, 150 néző. Vezette: Pápista. A Paksi Kinizsiben a következő játékosok szerepeltek: Márkus — Horváth, Bagó, Kővári, Váczi, Kródi, Koltai, Kiss, Ke­resztes, Csorna, Bese. Csere: Du­nai és Somodi I. Az első félidő elején a hazaiak ll-esből vezetés­hez jutottak. 0:1. Ezt követően feljött az NB/m-as csapat és a félidő végéig Kiss 2, Kródi, Cso­rna és Keresztes 11-es góljával 5:l-es vezetésre tett szert. Nagymányok 100 néző. Vezette: Molnár. Dormány edző következő játékosait küldte pályára: Szu­lics — Bíró I., Kóka, Antal, Gyöngyösi, Pataki, Bíró n., Sár­közi, Frank, Tóth, Bajer. Csere: Balogh, Hauck, Guth, Salamon, Dervalics, Sauer, Lemle, Forrai, Az első gól a 19. percben esett. Bajer gólt ígérőén tört a kapura, amikor a bajai védelem a 16-oson belül buktatta. 1:0. Továbbra is Nagymányok játszott enyhe me- zőnyíölényben, de csatárainak nem ment a góllövés. Szünet után a 4. percben Tóth Fornád, 100 néző. Vezette: Tol­nai. Tamási: Kovács H. — Bucz- kó. Káló, Tóthi, Hadobás, Priger, Sándor, Délczeg, Pencs, Bóta, Mezei futóverseny Értékes helyezések Csepelen Csepelen, a tizennegyedik alka­lommal megrendezett mezei futó­versenyen megyénk versenyzői­nek egy része is rajthoz állt. A bemutatkozás sikeresnek mondha­tó, mert Vida biztosan, Takács küzdelemben értékes 2. helyet szerzett, míg Illés és Fehér 3. lett. A harmadik helyen végzett Szekszárdi Sportiskola 15 éves fiú csapata eredményét a versenybí­róság tévedés folytán 4.-nek szá­mította ki. Részletes eredmények: Női fel­nőtt : ... 2. Takács (Paksi Kini­zsi). Női ifjúsági (18 éves): ...2. Vida (Szekszárdi Dózsa). Női ifjú. sági (17 éves): . * .3. Fehér (Szek­szárdi Dózsa). Női serdülő (15 éves) ... 4. Szekszárdi Sí csapata (Fábián—Hirtling—Farkas). Férfi ifjúsági (19 éves) : ... 7. Schmidt (Szekszárdi Dózsa). Férfi ifjúsági (17—18 éves): ... 3. Illés (Szek­szárdi Dózsa). Férfi serdülő (15 éves): ... 3. Szekszárdi Sí csapar ta (Illés—Farkas—Horváth). Vida, Havasi, illetve Csordás, Pusz­tai, Szántó, Török. — F — A második félidő elején Kródi volt eredményes (6:1), majd a hátralévő időben a paksi védelem több hibát vétett és ezt a hazaiak kihasználva 6:3-ra alakították az előkészületi mérkőzés végeredmé­nyét. A paksiak az első félidőben korszerűen és eredményesen is játszottak. A második félidőt már könnyelműen vették és a lelkes hazaiak ebben a játékrészben két góllal terhelték az NB/III-asok kapuját. jobb oldalról küldött jő beadását Hauck 5 méterről fejelte a bajai kapuba. 2:0. A 12. percben a baj alak egy szép támadás végén gólt értek eL 2 a. A 30. percben a nagymányoki védők szabálytalan­kodtak, a büntetőrúgást azonban a baj alak nem tudták értékesíte­ni. A mérkőzés befejezése előtt 8 perccel Hauck állította be a végeredményt. 3:1. A mérkőzés végig sportszerű és jó iramú volt. Néhány nagymányo. ki játékos biztatóan mozgott. — Orbán — Stemler. Csere: Németh, Kovács Hl., Banizs, Miszlai. A hazai csapat lépett fel támadólag és az első lo percben teljesen beszorí­totta az egyetem istákat. Negyed­óra eltelte után kiegyensúlyozottá vált a játék. A 20. percben Stem­ler—Bóta akció futott a pályán, melynek végén Bóta talált a háló. ba. 1:0. A következő percben a leálló hazai védők mellett egyen­lített a vendégcsapat. 1:1. Tovább­ra is változatos, jó iramú maradt a játék. A 37. percben Stemler a kapus mellett is elhúzta a labdát és senkitől sem zavartatva a rö­vid sarokba lőtt. 2:1. Szünet után már változott a játék képe, a vendégek támadtak többet és veszélyesebben. Negyed­óra eltelte után kiegyenlítettek az egyetemisták. 2:2. Hét perc múlva már a gödöllőiek vezettek, amikor a Tamási MED ŐSZ erősí­teni tudott és befejezés előtt 5 perccel Stemler révén sikerült az egyenlítés. 3:3. Nagy iramú, de csak közepes színvonalú mérkőzésen kitűnő ed­zőpartner volt Gödöllő. Jók: Bó­ta, Stemler és Káló. — Németh — Máza-Szászvár— Bajai MTE 1:1 (0:0) A jó talajú mázai pályán száz néző előtt Láng játékvezető bírás­kodása mellett így kezdett a Bányász: Besenyei — Csábrák, 3:2 (1:0) A Szekszárdi Vasas Mohácson mérkőzött az ugyancsak NB/III-as hazai gárdával. Palatinusz edző a következő játékosait küldte pá­lyára: Harsányi — Bognár, Len­gyel, Fiath II., Gyémánt, Fehér, Fiath I., Dobos, Fonyódi. Majsai, Teszler. Csere: Papp, Tarr, Vezse- nyi. Az első félidő jó iramú, vál­tozatos küzdelmet hozott. Az 5. percben Majsai megszerezhette volna a vezetést, de a kifutó ka­pus mellett elküldött labdája ka­pu mellé ment. A 13. percben egy előreívelt labdát Bognár hazaadott és a labda a kimozduló Harsányi mellett jutott a hálóba. 1:0. To­vábbra is a Vasas maradt táma­dásban, de a csatársor nem bírt a jól záró védelemmel, vagy ha mégis lövéshez jutottak, az célt tévesztett. A második félidő 3. percében szép támadást vezetett a Vasas, Fonyódi ment el jobboldalt, pon­tosan beívelt labdáját Teszler fej­jel juttatta a mohácsi kapuba- 1:1. A gól után Mohács erősített, nagy nyomás nehezedett a Vasas védelmére. A 12. percben Fiatli n. hibájából a hazai 'csapat ve­zetéshez jutott, majd ismételt vé­delmi hiba következett, és máris 3:l-re vezetett a hazai csapat. A hátralévő időben a Vasas heves támadásokat vezetett és két kiha­gyott helyzet után Dobos szemfü­les góliával alakult ki a 3:2-es végeredmény. Jók: Teszler, Fiath I.. Dobos és Majsai. Palatinusz János edző elégedetten nyilatko­zott a látottakról, a vereség eb­lenére is. Mit ítélne ? Tegnapi kérdésünk: Egy játékos sérülése miatt engedéllyel el­hagyja a játékteret. Később, anél­kül, Hogy megvárná a játékvezető visszatérésére vonatkozó engedélyét, befut a pályára, megszerzi a lab­dát, megjátssza, majd továbbítja játékostársához. Mi a játékvezető teendője? A helyes válasz: A játékot meg kell szakítani, az engedély nél­kül belépő játékost figyelmeztet­ni kell (szóban) és csapata ellen közvetett szabadrúgást kell ítélni onnan, ahol a vétkes játékos a játék megállításának pillana­tában tartózkodott. Mai kérdésünk: A szabadrúgás végrehajtása előtt a rúgó játékos kéri a játékvezetőt, hogy jelölje ki a sorfal felállásának a helyét. Mi­közben a játékvezető a sorfal ki­jelölésével van elfoglalva, a rúgó játékos elvégzi a szabadrúgást és a labda a hálóba kerül. Mit kell tennie a játékvezetőnek? (A he­lyes választ lapunk holnapi számá­ban találja.) NBTn-AS CSAPATAINK ELŐKÉS ZÜLETT MÉRKŐZÉSEI Paksi Kinizsi—Dunakömlőd 6:3 (5:1) Nagymányoki Brikett—Bajai MTE Vegyes 3:1 (1:0) Tamási MEDOSZ^Gödöllői EAC 3:3 (2:1) Kitűnően kezdett női INB/II-es kosárlabdacsa faiunk pott. A 42. percben a 18. Dőzsa- szögletrúgás után, verve volt a Sz. Vasas—Kertészeti Egyetem 90:31 (48:15) vendégek kapuja, de a többszöri rálövést önfeláldozóan mentették a védők. A 44. percben a 16-osról közvetett szabadrúgáshoz jutott a Dózsa, Török lövése a felső léc fölött suhant el. A védekezésre berendezkedett Pénzügyőr ellen a találkozó nagy részében döntő fölényben volt Szekszárd. A hazaiak előtt több lehetőség nyílt a gólszerzésre, de a meddő csatársor „jóvoltából” a helyzetek sorra kimaradtak. A Pénzügyőr csak vezetése birtoká­ban vállalkozott néhány gyors el­Szekszárdon Kapusi és Bánsági játékvezető bírás­kodása mellett találkozott a két csapat. Az elmúlt bajnokságban, mint ismeretes, Szekszárd második­ként végzett, míg a Kertészeti Egyetem harmadik lett. Ezek alapján nagy küzdelmet vártak a szak­vezetők, de ez elmaradt, a Vasas lányai fölénye­sen győztek. Szekszárd összeállítása: Binder (15), Skoda (21), Sátrán (21), Fhilippovics (8), Jankovics (4). Csere: Csepreghy (6), Halmos (5), Eszterbauer (10), Marth (—), Leipold (—). A szekszárdi csapat egészpályás pressinget alkal mázott, míg a vendégek a zónázás különböző variációit. Az első kosarat Skoda érte el, és az 5. percben a Vasas már 10:3-ra vezetett. A vendégcsapat edzője időt kért, kisebb taktikai változtatásra adott utasítást játékosainak, de ez sem használt, mert a szekszárdiak a kltünó véde­kezés mellett jól dobtak. A 8. percben 17:3-ra növelték előnyüket a hazaiak. Újból időt kért az egyetem csapata, de ezen a napon ellenállhatatlan volt a szekszárdi gárda, és a 13. percben már 30:3- ra vezetett. Nyolc percen át az ellenfél egy pontot sem dobott. Buttás edző több cserét hajtott vég­re, de így is jelentős (48:15) előnnyel ért véget az első félidő. A második félidő első hat percében ismét nem tudott pontot szerezni az egyetem csapata és már 63:15-re vezetett a Vasas. A 8. percben a fővárosi együttes legjobbja — Bakk — megsértette a játék­vezetőt és ezért a kiállítás sorsára jutott. Az ellen­fél ettől kezdve teljesen összeroppant, sokszor ele­mi hibákat vétett. A szekszárdiak szellemes, ered­ményes játékukért sokszor kaptak tapsot a közön­ségtől. Valamennyi játékos dicséretet érdemel a kitűnő teljesítményért. A Szekszárdi Vasas együttese holnap, 7-én 18 órakor a Székesfehérvári Építők NB/I-es csapatát látja vendégül Szekszárdon, edzőmérkőzésen, a Zrí­nyi utcai általános iskola tornatermében.