Új Néplap, 2010. november (21. évfolyam, 254-278. szám)

2010-11-03 / 255. szám

Gólszerző: Potornai D. (37.). Nagyon alacsony színvonalú mérkőzést vívott a két csapat. Elképzelés nélküli, futballhoz nem hasonlító játék folyt a pá­lyán, a kapuk alig forogtak ve­szélyben a találkozó során A vendégek a 37. percben talált góljukkal elvitték mind a há­rom pontot. tamás ANDOR: - Edzés és el­képzelés nélkül ezt a játékot nem lehet játszani. Pontosab­ban lehet, de csak ilyen ered­ménnyel. tüdős LAJOS: - Ezúttal elte­kintett a mérkőzés utáni nyilat­kozat lehetőségétől. Ifi: maradt Tamás A. TISZASAS-TISZAÖRS 0-1 (0-1) RÁKÓCZIFALVA-KENGYEL 2-0 (1-0) CSERKESZŐLŐ­MEZŐTÚR 4 5(0-3) T.IMRE-TISZAFÖLDVÁR 0-0 KUNMADARAS­-T.BURA 1-5 (0-3) Tiszasas Tlszaörs Rákóczifalva Kengyel Cserkeszőlő Mezőtúr Tiszaszentimre Tiszaföldvár Kunmadaras Tlszabura Hajagos Kalóz Major Rimóczi Csík Török LADÁNYI JUHÁSZ Hennán Gondos Letácsik Nyíri Szénási (Dobos) Szabó KISS Pisont SZIVÁK KOSA Tóth J. Ratkai Varga Balogh BUJDOSÓ R? Szlávik (Erdei) Gál Bodó Székely CZETOCS. Koszta Lakatos Kátai Kecskeméti MÉHESI VASS Varga Szűcs TÓTH NAGY Tóth F. Szerencsi (Túró 1.) Csató Farkas Bíró Varga M. Fodor Tóth (Nagy) Mészáros Czető S. (Szántó) Balogh FEHÉRM. Erdei Szigetvári (Fényes) Orosz CSABAI Szabó HEGYI Szabó A. (Bán) Vereb Pege (Burai) Bodó Bottlik Potomai D. Komáromi Gy. CSIKÓS Papp (Illés) SZŐKE Rózsa P. Kecskés Botos Szilágyi Mohácsi Potomai G. Lévai (Komáromi Z.) BEZSELLA Ónodi Sőrés L Darai Aszódi (Kátai) Fritz Tyukodi Harmatos Novák Nagy Serfőző Jakab SŐRÉS Zs. (Nádudvari) TAKÁCS Szikora Nagy TÚRÓG. Réti Bállá Szó kólái Kinyik (Varga D.) Bozi (Gergulics) MOLDVÁN (Veres) Szőke Herkó (Szeles) Penti (Horváth) FARKAS Sluk (Nagy T.). Orosz. Hadad (Bujdosó B.). Balasi. Törőcsik. Kis (Debreceni). RÓZSA A. Budaházi (Hőgye). Barta. Fehér R. Edző: Tamás Andor. Edző: Tüdős Lajos. Mb. edző: Zakar Pál. Edző: Erdei László. Mb. edző: Gergulics Géza. Edző: Tőke Imre. Edző: Szivák Gyula. Edző: Szikora Károly. Edző: Tóth Sándor. Edző: Túró Gábor. Tiszasas, 50 néző, vezette: Földi János. Rákóczifalva, 50 néző, vezette: Visnyei Zoltán. Cserkeszőlő, Deák Ferenc. 75 néző, vezette: Tiszaszentimre, ÍOO néző, vezet­te: S. Nagy Zsolt. Kunmadaras, ÍOO néző, vezette Markóth István. Gólszerzők: Hadad 2 (5., 84.). Kiállítva: Serfőző (80.). A sok hibával tarkított mér­kőzésen a hazaiak csak a győ­zelemnek örülhettek. A rákó- czifalvi együttes ezúttal elma­radt az elmúlt hetek remek tel­jesítményétől. zakar PÁL: - A korai gól után ráültünk az eredményre, de a végén azért csak sikerült a győ­zelmet megszereznünk. erdei László: - A veresé­günk ellenére örömmel tölt el, hogy végig védekezésre kény­szerítettünk egy ilyen jó játék­erőt képviselő rákóczifalvi csa­patot. Ifi: 2-3 Bagi J. Gólszerzők: Törőcsik (47.), Gergulics 2 (59., 67.), Jakab (79.), ill. Kis (22.), Sőrés Zs. (31.), Moldván (44.), Hegyi (50.), Szőke (56.). Kiállítva: Fodor (62.). A helyzeteit jobban kihasz­náló csapat megérdemelten győzött. gergulics Géza: - Gólzápo­ros mérkőzésen szenvedtünk vereséget. Egy félidő előnyt nem lehet adni egy csapatnak sem. TŐKE IMRE: - Az első félidő után magunknak tettük nehéz­zé a mérkőzést, de mindig jobb győzelemből tanulni, mint ve­reségből. Ifi: 1-3 Gál 1. Az ideális labdarúgó időben megrendezett összecsapáson felváltva forogtak veszélyben a kapuk, melyek azonban végül érintetlenek maradtak. Helyen­ként kemény, de sportszerű mérkőzést láthattak a nézők. A pontosztozkodás megfelel a já­ték képének. szivák gyula: - Mindkét csa­pat győzelemre játszott: nálunk sajnos a nagy akarás görcsössé- get okozott, így meg kellett elé­gednünk a döntetlennel. szikora károly: - Mindent megtettünk a győzelemért, de a gólszerzéssel hadilábon áll­tunk. Ifi: 2-3 Szivák Gy. Gólszerzők: Koszta (70.), ill. Túró G. 2 (35., 53.), Szilágyi (41.), Fehér M. (45.), Farkas (50.). Nagyon gyenge játékot nyúj­tott a hazai csapat. A vendégek lelkesedésükkel, gólra törő já­tékukkal még ilyen különbség­gel is teljesen megérdemelten nyertek. Tóth Sándor: - Ilyen ered­mény után egyes játékosoknak lehet, hogy más sportágat kelle­ne választani. túró Gábor: - Közepes já­tékkal tudtunk győzni, ez a si­ker most nagyon kellett a csa­patnak. Ifi: 3-1 Bérezi S. labdarúgás Megyei II. osztály, Kunsági csoport, 12. forduló T.GYENDA-CIBAKHAZA 2-1 (0-0) Tiszagyenda TASI Szőke (OLÁH) Héderl. Jenei HÉDERII. KOVÁCS Zubor Oroszi BOROS Rézsó (Nagy) Sebők. Cibakháza Vincze Hegedűs Blaskó Túróczi (Gere) Kesjár Búcsús Kocsis Berta Karkus (Ferenczi) Sütő (Varga) Kalmár (Böjti). Edző: Edző: Héder Zsolt. Ézsiás Gábor. UJ NÉPLAP - 2010. NOVEMBER 3., SZF""' Tiszagyenda, 80 néző, vezette- Ágotái Tamás. Gólszerzők: Boros (48.), Hé­der II. (88.), ill. Búcsús (90.). Jó iramú mérkőzést, lüktető játékot láthatott a közönség. Az első félidőben a Cibakháza passzolós, gólra törő játékát Ta­si kapus jó védésekkel hatásta­lanította. Szünet után a hazaiak két elfutása két bravúros gólt eredményezett, s bár a hajrá­ban szépített a Cibakháza, egyenlíteni már nem tudott. héder zsolt: - A második félidő alapján megérdemelten nyertünk a szervezetten játszó Cibak ellen. ézsiás Gábor: - Kihagyott helyzeteink után megérdemelt hazai siker született. Ifi: 9-2 Héder Zs. Rákóczifalván ezúttal gyenge teljesítményt nyújtott a hazai együttes, ám hiába focizott jobban a kengyeli gárda, pontot nem tudott szerezni // Örült meccs Cserkeszőlőn 13 k;, KENDERES-MARTFŰ 0-0 Kenderes Martfű CSONTOSA. Hadad PÁDÁR Kontos G. VERES (Penti R.) HANGA Usznyai Nyolczas Szerencsi (Túri) SZÉKELY FICZERE Barna (Úti) FARKAS Horváth (Kiss) Sipos (Csontos 1.) Kun (Farkas) Lakatos Nagy Penti A. VÁRADI Kovács. KONTOS ZS. Mb. edző: Edző: Szerencsi Miklós. Hovodzák Ferenc. Kenderes, 150 néző, vezette: Munkácsi László. A Kunsági csoport rangadó­ján nagy küzdelmet vívott a két együttes. A látottak és a helyze­tek alapján igazságos ered­mény született. SZERENCSI MIKLÓS: - Igen durva ellenféllel szemben hely­zeteink alapján nyernünk kellett volna, mivel azonban nem tud­tunk a kapuba találni, meg kel­lett elégednünk az egy ponttal. HOVODZÁK FERENC: - Mind­két csapat nagy hangsúlyt fek­tetett a védekezésre, ezért szü­letett ilyen eredmény a rang­adóhoz méltó mérkőzésen. Ifi: 1-3 Ficzere G. A következő forduló menetrendje megyei i. osztály, szombat: Kun- szentmárton-Csépa, Abádsza- lók—Kisúj szállás, Újszász- Kunhegyes, Besenyszög-Kar- cag, Fegyvernek-Jászárok- szállás, Törökszentmiklós— Túrkeve, Nagyiván-Tiszafü- red, 13.30. Vasárnap: Jászapá- ti-Szajol, 13.30. MEGYEI II. OSZTÁLY, KUNSÁG, .izomhat: Kengyel—Tiszifgyen- da, Cibakháza—Cserkeszőlő, Mezőtúr—Kenderes, Martfű— Tiszasas, Tiszaföldvár-Kun- madaras, Tiszaörs-Tisza- szentimre, 13.30. Vasárnap: IV szabura-Rákóczifalva, 13.30. jászság, szombat: Tiszajenő— Zagyvarékas, Nagykörű—Jász- szentandrás, Jászboldoghá- za-Jászkisér, Tószeg-Szász­berek, 13.30. Vasárnap: Jász- jákóhalma-Kőtelek, Jászalsó- szentgyörgy-Jászfényszaru, Pusztamonostor-Tiszapüspö- ki, 13.30. SZ0U0NÜ ASZ0LN0K-JÁSZKUN ONLINE így láttuk mi a MÁV játékosainak FTC elleni teljesítményét értékelés A védelem tagjai ismét ki tettek magukért, de támadójátékról sajnos ezúttal sem beszélhetünk A Szolnoki MÁV FC NB I-es lab­darúgó csapata az élvonalbeli bajnokság 12. fordulójában 1-0- ás vereséget szenvedett a Fe­rencváros otthonában. Ha csak magát az eredményt nézzük, akár dicséretesnek is mondhat­nánk, hiszen azért mégis csak a legnagyobb múltú magyar klub oroszlánbarlangjában ma­radt alul minimális különbség­gel az újonc, a mutatott játéka sajnos elmaradt a várakozástól. A közvetlen védelem tagjai ki­tettek magukért, ám az előrejá- ték abszolút veszélytelen volt a zöld-fehérek kapujára. Gól nél­kül pedig nem lehet igazi bra­vúrt elérni. rézsó Péter. A szolnoki por­tás több bravúrt bemutatva őrizte a kaput. Marek Heinze talán még most sem érti, hogy­hogy nem talált utat a hálóba emelése, majd közeli lövése sem. Rodenbüchert azonban, ha bátrabb és kilép a kapujából, talán megakadályozhatta volna a fejelésben. molnár Zoltán. Sem Miljko- vics, sem Schembri nem foglal­ja imába a nevét. A Fradi két szélsője nem boldogult a jobb­hátvéddel. A gól előtt az ő meg­mozdulását látta szabálytalan­nak a játékvezető. petar szTANisics. Fura ket­tősség jellemezte a monteneg­rói védő játékát, Határozottan, jól játszott ám két döntő hibát vétett: a gólnál csúnyán lema­radt Rodenbücherről, majd a 90. percben feleslegesen kiál- ^ líttatta magát, így nem szere- J pelhet a következő bajnokin, I Debrecenben. Balogh Pál. Ismét hozta csu­pa szív játékát, a földön sok lab­da elakadt benne, a levegőben pedig egyszer sem tudta meg­verni ellenfele. pető Zoltán. Újfent az ellen­fél legveszélyesebb játékosát kellett semlegesítenie, s mivel Heinze nem talált a kapuba, megérdemli a dicséretet. Vörös Péter az első félidőben még megpróbált támadást kezdeményezni claudiu cornaci. A szolnoki védelem legjobbjának bizonyult a balhátvéd, szinte egyszer sem tudták megverni az oldalvonal mellett. szalai BOTOND. Óriási me­zőnymunkát végzett a középpá­lyás, kilencven percen keresz­tül robotolt. Ha egy kicsit hig­gadtabb, a tizedik percben akár gólt is szerezhetett volna, ám el­hamarkodottan Haber kezébe lőtt. koós Gábor. A védekezésbe üsztességesen besegített, de a kapura semmi veszélyt nem je­lentett. vörös Péter. Az első félidő­ben még ő volt az, aki megpró­bált futballozni, támadást kez­deményezni, a szünet után vi­szont ő is teljesen eltűnt a me­zőnyben. remili Mohamed. Egészen az utolsó percig nem jelentett ve­szélyt a Fradi kapujára, akkor azonban óriási gólhelyzetet te­remtett Tchami számára. Nem rajta múlott, hogy a légiós nem talált a kapuba. Igor pisanjuk. A csatártól azt vártuk volna, hogy bebizonyít­sa a zöld-fehér vezetőknek, hiba volt kölcsönadása. Ehelyett alig találkozott a labdával. Joseph ngalle. Az MTK ellen remek labdákkal hozta helyzet­be társait, most szinte észre sem vettük, hogy a pályán van. herve tchami. Csereként a mennybe mehetett volna, ha az utolsó percben belövi nagy helyzetét. Nem tette. Antal Gábor. Bő tíz percet kapott, ennyi idő alatt nem vált­hatta meg a világot. ■ Gelei J.