Új Néplap, 1994. november (5. évfolyam, 257-282. szám)

1994-11-23 / 276. szám

1994. november 23., szerda Sport íi Labdarúgás, megyei II. osztály, Kunsági és Jászsági csoport Kenderes és Jászszentandrás egy pont előnnyel várhatja a tavaszt Kunsági csoport Kengyel- Tiszaroff 4-2 (2-2) Kengyel, 250 n., v.: Tóth. Kengyel: Kozák - Peres, Pol­gár, Szőke, Ladányi, Szarvák, Lovrencsics, Kovács S. (Ri- móczi J., Kenyeres), Rimóczi Z., Szabó, Nagy R. (Angyal). Edző: Papp János. Tiszaroff: Farkas G. - Bóta, Magda, Jánosi, Lakatos, Far­kas Zs., Pozsoma O., Farkas László., Farkas Lajos, Puzsoma L., Lakatos J. Edző: Kovács Ist­ván. 6. perc: Lovrencsics szenzá­ciósan indította Rimóczi Z.-t, aki a kapus lába mellett a ka­puba lőtt, 1-0. 16. perc: Szarvák szabályta­lankodott a 16-oson belül, a jo­gos tizenegyest Farkas a ka­puba helyezte, 1-1. 31. perc: hazai támadás után a tizenhatosra kipattanó labdá­ból Rimóczi Z. lepókhálózta a jobb felső sarkot, 2-1. 35. perc: bal oldali szöglet után Farkas Zs. a kapu bal sar­kába fejelt, 2-2. 53. perc: Ladányi szögletét a jól érkező Rimóczi Z. a léc alá bólintotta, 3-2. 55. perc: Magdát utánrúgá- sért Tóth játékvezető kiállította. 58. perc: Kovács jobb oldali beadását Rimóczi Z. vágta a kapuba, 4-2. Megérdemelt győzelmet ara­tott a mérkőzést végig támadó kengyeli csapat a rendkívül szimpatikus Tiszaroff ellen. A nagy kedvenc, Rimóczi Z. mes- temégyessel szórakoztatta a kö­zönséget. Jók: Rimóczival az élen az egész hazai csapat, ill. Farkas G. Papp János: - Gratulálok a csapatnak, a körülményekhez képest előkelő helyen végez­tünk. Köszönöm a szurkolók támogatását, a következő évben sok sikert kívánok a kengyeli csapatnak. Kovács István: - Reális eredmény született. Sajnos Ri- móczit nem tudtuk kikapcsolni. Ifi: Kengyel-Tiszaroff 11-1. Rimóczi Cibakháza- Tiszagyenda 4-0 (1-0) Cibakháza, 300 n., v.: Vígh T. Cibakháza: Szabó J.-Molnár (Faragó), Tóvizi, Ábel, Bereg­szászi, Kálmán, Kalmár (Ma­gyar) Lénái t, Kántor (Király), Burka, Varga (Barta). Edző: Fazekas András. Tiszagyenda: Csőke-Doni­gold G., Héder (Donigold L), Varga, Jenei, Fúder (Kérészi), Baráth, Tóth, Farkas, Boros, Márton. Edző: Tóth Gábor. 42. perc: Csőke öklözését Lénáit egyből Kántorhoz pasz- szolta, aki 8 méterről a kapu kö­zepébe gurított, 1 -0. 51. perc: Kalmár nagy szóló után 15 méterről kilőtte a hosz- szú sarkot, 2-0. 63. perc: Lénáit húzott el a bal oldalon, remek beadását Kántor kapásból bombázta a kapuba, 3-0. 79. perc: Kálmán szögletére Király érkezett, és fejéről a kapu bal oldalába vágódott a labda, 4-0. Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a minden részében jobb hazai csapat fokozatosan őrölte fel a végig jól küzdő ven­dégek erejét. Jók: az egész csapat, ill. Je­nei, Csőke, Tóth. Fazekas András: - Egy-két kilengéstől eltekintve, elisme­rést érdemel a csapat minden tagja egész évi teljesítményéért. Tóth Gábor: - A szerencsé­vel továbbra is hadilábon ál­lunk, gratulálok a hazaiaknak. Ifi: Cibakháza-Tiszagyenda 5-0. Bíró Homok- Kenderes 0-1 (0-0) Homok, 500 n., v.: Janko- vics. Homok: Nagy M. - Süveges (Ripka), Kovács, Farkas, Szőke, Szántai, Szénási (Makó), Ni- kula, Németh, Balogh, Tóth. Edző: Németh Géza. Kenderes: Galó - Andrási, Baktai, Pádár, Agócs, Ferencsi, Barabás, Fábián, Sas (Fe- renczi), Kugler (Horváth), Mol­nár. Edző: Magyar József. 12. perc: Nikulát a vendég­védők elgázolták a büntetőterü­leten belül, a játékvezető nem látott okot a beavatkozásra. 60. perc: Sas a védők, vala­mint a kiinduló Nagy mellett szerzett vezetést a vendégek­nek, 0-1. 70. perc: Balogh elől Galó tisztázott merész vetődéssel. 80. perc: Tóth jó helyzetben mellé lőtt. 85. perc: Molnár elől Nagy M. tisztázott bravúrral. Jól felkészült egymásból a két csapat, a vendégek megerő­sített védelemmel, két csatárral kontrára játszottak. A hazaiak mindent középen erőltettek, si­kertelenül. A hazaiak nem ilyen őszi befejezésre számítottak, elvesztették két éve tartó hazai veretlenségüket, és ezzel el­úszott őszi elsőségük is. Jók: Nagy M., Szőke, Tóth, Farkas, ill. az egész csapat. Németh Géza: - A pontosz- toszkodást igazságosabbnak tar­tottam volna. Magyar József: - Úgy ér­zem, győzelmünk megérdemelt gólhelyzeteink alapján. Ifi: Homok-Kenderes 0-1. Németh Kun FC- Kunmadaras 0-2 (0-1) Kunhegyes, 100 n., v.: Ma­jor. Kun FC: Berkes - Csillag, Boros T., Boros Cs., Rusz, Barna, Balogh (Újfalvi M.), Molnár (Kalafut), Kun, Újfalvi E. (Vona), Czapkó. Edző: Szabó András. Kunmadaras: Sipos - Balogh, Dániel, Tüdős, Lévai, Máté, Hunyadi, Salángi, Rozsu (Bu­dai), Varga, Tóth. Edző: Juhász Imre. 16. perc: Sorozatos vendég­támadások és -helyzetek után Salángi 20 méterről védhetetle- nül bombázott a léc alá, 0-1. 48. perc: Varga jól eltalált szabadrúgása a kapufáról kipat­tant, Hunyadi szemfülesen le­csapott a labdára, és közelről nem hibázott, 0-2. A végig alacsony színvonalú mérkőzésen a győzelmet jobban akaró vendégek megérdemelten vitték el a pontokat. Dicséretre méltó a vendégek küzdeni tu­dása és taktikai érettsége. Jók: senki, ill. az egész csa­pat. Szabó András: - Nagyon rosszul játszottunk, megérde­meltük a vereséget. Juhász Imre: - Jobban akar­tuk a győzelmet, megérdemel­ten győztünk. Köszönöm játé­kosaimnak a jó teljesítményt. Ifi: Kun FC-Kunmadaras 4-0. Nagy Abádszalók- Tiszaderzs 0-0 Abádszalók, 100 n., v.: Ko­vács F. A hazaiak nem boldogultak a jól védekező derzsi legénység­gel. Ifi: Abádszalók-Tiszaderzs 0-8. Fegyvernek- Tiszaszentimre 1-0 (1-0) Fegyvernek, 150 n., v.: Mun­kácsi. Fegyvernek: Bata - Balogh, Farkas, Szabó, Szász, Göblyös Cs. (Kocsis), Göblyös J., Boicu (Rózant), Kiss, Fridrik, Pong- rácz. Edző: Molnár Ferenc. Tiszaszentimre: Szívák - Tó­vizi, Molnár, Kerepesi, Simon, Juhász (Szanyi), Szokolai, Lendvai, Fótus, Postás, Ladá­nyi. Edző: Lakatos Pál. 42. perc: Farkas jobb oldali beadására berobbanó Fridriket kilőtték a labda alól. A megítélt büntetőt Balogh a bal felső sa­rokba vágta, 1 -0. A meglehetősen alacsony színvonalú mérkőzésen renge­teg hibával játszott mindkét csapat. A gyenge napot kifogó hazaiak csak büntetőből tudták bevenni a mérsékelt tudású vendégcsapat kapuját. Jók: senki, ill. az egész csa­pat. Molnár Ferenc: - Az idény leggyengébb játékával hoztuk a kötelező győzelmet. Lakatos Pál: - Ilyen jó kis mérkőzést kár volt a minősíthe­tetlenül gyenge játékvezetéssel elrontani. Ifi: Fegyvemek-Tiszaszent- imre 7-0. Kelemen Túrkeve- Tiszaföldvár 4-3 (1-1) Túrkeve, 200 n., v.: Csőke. Túrkeve: Tőke - Kelemen, Fekete, Soós, Teleki, Jandó, Pálfi, Barna, Gaál (Fadgyas), Bodó, Nagy L. (Nagy F.). Edző: Homoki Károly. Tiszaföldvár: Libor - Járai Z., Kollár Z., Tihi, Grácsin, Já­rai J., Gál, Kollár /., Dutkon, Lovas, Nagy. Edző: Seres Fe­renc. 6. perc: jobb oldali szöglet után Nagy az elmélázó védők mellett fejelt a hálóba, 0-1. 21. perc: Gaál a kiinduló Li­bor felett a kapuba emelt, 1-1. 48. perc: Gaál szögletrúgás­ból szerzett előnyt, 2-1. 58. perc: Gaál 23 méteres szabadrúgásból a jobb felső sa­rokba csavart, mesterhármas, 3-1. 65. perc: Nagy balra sod­ródva a hosszú sarokba gurított, 3-2. 86. perc: Gaál a kivetődő ka­pus alatt a háló közepébe pasz- szolt, 4-2. 88. perc: Gál két szép csel után 16 méterről lőtt a bal sa­rokba, 4-3. Időnként jó játék, sok szép gól, bravúros csatárteljesítmé­nyek, „szellős” védekezés és enyhén szólva furcsa játékveze­tői felfogás jellemezte a sze­zonzáró mérkőzést. Jók: Gaállal az élen az egész csapat, ill. Nagy, Gál, Dutkon. Homoki Károly: - Kritikán aluli játékvezetés. A győzelmet megérdemeltük. Seres Ferenc: - A játékve­zető főszereplő lett, s ez rossz hatással volt a mérkőzésre. Ifi: Túrkeve-Tiszaföldvár 1-2. Márki Jászsági csoport Kőtelek- Jászfényszaru 3-0 (0-0) Kőtelek, 50 n., v.: Fekete. Keltelek: Honáth - Ujj, Ma- túz, Bozsó J., Visnyei (Guzsi), Jónás (Bozsó L.), Nagy, Boros, Szabó, Földes, Csörghe. Edző: Papp Lajos. Jászfény szaru: Török - Ko­lompár, Rózsa, Pál, Mészáros, Rácz, Borbély, Palócz J., Török /., Horváth, Palócz S. Edző: Ró­zsa Gábor. 50. perc: Jónás nagyszerű át­adását Nagy egy csel után a jobb sarokba rúgta, 1 -0. 55. perc: Nagy lefutotta a vendégvédőket, majd a kimoz­duló kapus mellett kilőtte a jobb alsó sarkot, 2-0. 65. perc: Guzsi parádés indí­tását Nagy a kapust megelőzve fejelte a hálóba, 3-0. A második félidei játék alap­ján megérdemelt hazai siker született a közepes színvonalú mérkőzésen. Jók: Boros, Csörghe, ill. senki. Papp Lajos: - Gratulálok já­tékosaimnak, az őszi szezon­hoz, és köszönöm a vezetők po­zitív hozzáállását. Rózsa Gábor: - Edzés nél­kül nem megy. Ifi: Kőtelek-Jászfényszaru 3-1. Bozsó Jászladány- Tiszapüspöki 0-0 Jászladány, 100 n., v.: Ba­ráth. Jászladány: Murzsa - Tóth, Nagy, Dósa, Bíró, Suki (Czi- bak), Csikós J., Puzsomai, Győr (Csikós L), Bagi, Tálas. Edző: ifj. Földvári Sándor. Tiszapüspöki: Juhász - Tóth, Lengyel S., Bartha, Suki, Kállai, Szedíák (Gábli), Lukács A. (Ferge), Lukács T., Lukács K. Lengyel R. Edző: Lengyel Ágos­ton. 68. perc: jobb oldali szabad­rúgást követően Győr egy lé­pésről sem talált a hálóba. 90. perc: Lengyel R. egyedül vezette kapura a labdát, de Murzsa óriási bravúrral hárított. Közepes iramú, változatos mérkőzésen felváltva kerültek veszélybe a kapuk, de a gyenge csatárteljesítmények miatt biz­tos gólnak látszó helyzetek is kimaradtak. Jók: Nagy I., Tóth, Murzsa, ill. az egész csapat. Ifj. Földvári Sándor: - Az eredmény ránk nézve hízelgő. Lengyel Ágoston. - Magas színvonalú mérkőzésen szerin­tem közelebb álltunk a mérkő­zésen. Ifi: Jászladány-Tiszapüspöki 5-2. Gémesi Jászkisér- Jásztelek 2-0 (1-0) Jászkisér, 150 n., v.: Tren- csényi. Jászkisér: Tajti G. - Farkas, Nagy, Drávucz, Tunner (Tajti Z.), Otta, Farkas L., Tarkó (Pálfi), Kövesdi (Tajti K.), Papp, Szentpéteri. Edző: Gócza Zoltán. Jásztelek: Fekete - Kisbako- nyi (Ivanics), Zrupkó, Rácz, Mészáros, Ambrus, Varga F., Varga Z. (Bartus), Rigó, Rad- nai, Kuli. Edző: Varga György. 13. perc: Papp bedobását Szentpéteri tovább csúsztatta, és Tunner a hosszú saroknál a kapuba passzolt, 1-0. 76. perc: Szentpéteri fordu­lásból a hosszú sarokba bombá­zott, 2-0. A végig támadó hazai csapat nagyon rossz felfogásban, kö­zépen erőltette a támadásokat. Jók: Tajti G., Szentpéteri, ill. egész csapat. Gócza Zoltán: - Köszönöm a nehéz időkben is mellettünk álló szurkolóknak a buzdítást, valamint a vezetők és játékosok őszi munkáját. Varga György: - Úgy ér­zem, becsületesen helytálltunk, gratulálok Jászkisémek. Ifi: Jászkisér-Jásztelek 3-0. Gócza Zagyvarékas- Tiszajenő 4-1 (2-0) Zagyvarékas, 200 n., v.: Gu­lyás. Zagyvarékas: Alapi - Jánosi L, Varga L., Jánosi Z., Alföldi, Ecseki, Varga L, Antal, Mihályi (Hajdú M.), Hajdú Z. (Kiss), Polgár. Edző: Kovács Sándor. Tiszajenő: Szarvák - Jónás, Péter, Pintér, Balázs, Gulyás, Katona K., Nagy B., Katona R., Sebestyén, Baktai (Bravik Zs). Edző: Szalai István. 12. perc: Jánosi I. beívelését Antal fejelte a kapuba, 1 -0. 20. perc: ismét Jánosi I. adott jó labdát Antalnak, aki elegán­san passzolt a hálóba, 2-0. 63. perc: Antal jó labdával ugratta ki Hajdú Zoltánt, aki ügyesen emelt a léc alá, 3-0. 68. perc: védelmi hibából Bravik Zs. szépített, 3-1. 82. perc: Varga I. a tizenha­tos vonaláról kilőtte a hosszú sarkot, 4-1. Jó játékvezetés mellett szín­vonalas, sportszerű mérkőzést játszott a két csapat. Zagyvaré­kas - Antal és a fiatal Jánosi ve­zérletével - szellemes támadó­játékkal lepte meg ellenfelét. Jók: Antal vezérletével az egész csapat, ill. Gulyás, Péter. Kovács Sándor: - Megkö­szönöm játékosainknak az egész évi munkát, a szurkolók szeretetét és támogatását. Szalai István: - Kellemes karácsonyi ünnepeket, boldog új évet kívánok minden labda­rúgást szerető embernek. Ifi: Zagyvarékas-Tiszajenő 1-0. Koxi Jászjákóhalma- Jászárokszállás 1-2 (1-0) Jászjákóhalma, 150 n., v.: Varga Zs. Jászjákóhalma: Tóth - Vaskó, Koncsik, Móczó J., Molnár, Hája, Móczó A., Forgács, Per- nyész, Gólya, Zsidei L. Edző: Nagy Zoltán. Jászár okszállás: Tóth - Bor­dás, Petes (Banka), Miklós, Dósa, Dévai, Bobák, Oláh, Ka­szab, Kiss B., Szabó. Edző: Szí­vós István. 45. perc: Zsidei L. védhetet- lenül fejelt a hálóba, 1-0. 48. perc: Oláh a jobb oldali védő hibáját kihasználva okos gólt rúgott, 1-1. 65. perc: Kiss B. futtából a jobb felső sarokba bombázott, 1-2. Jók: Tóth, Móczó, Zsidei, ill. Oláh, Kiss B. Nagy Zoltán: - Sajnos még szerencsénk sincs. Szívós István: - Idény végi játékkal szereztünk három pon­tot. Ifi: Jászjákóhalma-Jászárok- szállás 0-5. Szőllősi Jászszentandrás- Jászdózsa 2-1 (1-1) Jászszentandrás, 300 n., v.: Markóth K. Jászszentandrás: Mályi Donkó, Szarka, Előhegyi, Fa­ragó, Busa, Rideg, Banka. Bar- tos (Csőke), Antal (Dimény), Bárány. Edző: Szabó Lajos. Jászdózsa: Surányi - Simon. Kovács, Gólya, Kiss J., Sánta, Lágner, Varga, Kiss A., Kozma, Tőzsér. Edző: Sánta György. 10. perc: gyorsan elvégzett szabadrúgásból Sánta bólintott a kapuba, 0-1. 4L perc: Busa beadását Bá­rány mindenkit meglepve vágta a rövid sarokba, 1 -1. 60. perc: Busa újabb beadá­sát Antal fejelte a hálóba, 2-1. Küzdelmes mérkőzésen sike­rült a hazaiaknak biztosítaniuk az őszi elsőséget. Jók: Busával élen az egész csapat, ill. lelkes játékáért az egész csapat. Szabó Lajos: - A küzdelmes mérkőzés megnyerésével szak­osztályunk eddigi legjobb eredményét értük el. A kemény téli munkához jelenlegi pozíci­ónk erőt kell, hogy adjon. Sánta György: - Jó iramú mérkőzésen megérdemelten nyert a hazai csapat. A játékve­zetőnek a 89. percben is meg kell adni a tizenegyest. Ifi: Jászszentandrás-Jászdó- zsa 6-2. Boxi Pusztamonostor- Jászágó 4-0 (2-0) Pusztamonostor, 200 n„ v.: Kökény. Pusztamonostor: Bibéik Szabó, Lakatos, Varga, Szűcs, Rezes, Dobos, Kocsis, Balázs, Jenes (Peredi), Pethes (Elek). Edző: Kovács György. Jászágó: Dobos Zs. - Meleg (Raffael), Dobos F., Kácsor, Beszteri, Juhász, Hallgat, Pe­redi, Szénási, Boros, Mága (An­tal). Edző: Lengyel Tibor. 15. perc: Jenes kilépett a bal szélen, és 11 méterről a hosszú sarokba lőtt, 1-0. 17. perc: Balázs 30 méterről váratlanul lövésre szánta el ma­gát, labdája a megdermedt ka­pus mellett a bal felső sarokban landolt, 2-0. 61. perc: Szűcs középen ki­tört, és a kifutó kapus mellett a bal sarokba gurított, 3-0. 66. perc: Szűcs 18 méterről az ellenkező irányba mozduló kapus mellett a bal sarokba bombázott, 4-0. A hazai együttes az őszi sze­zon legjobb játékával szemben a nagy mellénnyel érkező ven­dégcsapat nem tudta felvenni a versenyt. Remélhetően jót tesz a szolnoki és a jászsági bírók­nak a téli szünet, a tavaszi foly­tatásban ők is felnőnek a Pest megyei és kunsági kollégáik pártatlansága mellé. Jók: az egész hazai csapat, ill. senki. Kovács György: - Az ered­mény nem tükrözi a két csapat közti különbséget. Lengyel Tibor: - Köszönöm a csapatnak őszi teljesítményét, szurkolóink támogatását. Ifi: Pusztamonostor-Jászágó 4-3 Szekeres Az állás NBI. l.UTE 14 10 2 2 42-17 32 2. FTC 14 9 2 3 33-20 29 3. Kispest 14 8 2 4 29-17 26 4. B.csaba 14 7 5 2 25-18 26 5. BVSC 14 8 1 5 32-20 25 6. DVSC 14 7 2 5 18-20 23 7.ZTE 14 6 2 6 21-32 20 8. Yác FC 14 5 3 6 21-23 18 9. PMSC 14 5 3 6 16-23 18 10. ETO FC 14 5 2 7 17-19 17 11. N.kanizsa 14 5 2 7 15-30 17 12. Csepel 14 4 3 7 13-15 15 13. Stadler 14 4 3 7 13-17 15 14. Sopron 14 3 4 7 26-30 13 15. Vasas 14 3 3 8 19-25 12 16. Parmalat 14 1 5 8 12-26 8 Megyei II. o. Kunsági csoport 1. Kenderes 14 9 5­20- 4 32 2. Homok 14 9 4 1 45-16 31 3. Cibakháza 14 9 3 2 36-11 30 4. Fegyvernek 14 7 4 3 26-20 25 5. Kunmadaras 14 6 2 6 27-22 20 6. Kengyel 14 6 2 6 23-27 20 7. Kunhegyes 14 5 4 5 27-21 19 8. Túrkeve 14 5 4 5 25-22 19 9. R.újfalu 14 4 6 4 29-21 18 10. T.földv. 14 5 2 7 26-25 17 11. Abádszalók 14 5 2 7 18-22 17 12. Tiszagyen. 14 3 4 7 13-23 13 13. T.szt.imre 14 4­10 12-31 12 14. Tiszaderzs 14 1 7 6 13-26 10 15. Tiszaroff 14 2 1 11 13-62 7 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 14 11 3­57-14 36 2. Kenderes 14 10 3 1 54- 7 33 3. T.földv. 14 9 4 1 42-15 31 4. Kunmadaras 14 8 4 2 41-19 28 5. Homok 14 8 3 3 44-27 27 6. Cibakháza 14 7 4 3 45-14 25 7. Fegyvernek 14 8 1 5 45-22 25 8. Túrkeve 14 6 2 6 32-31 20 9. Kengyel 14 6 1 7 40-36 19 10. T.szt.imre 14 5 2 7 36-39 17 11. Tiszagyen. 14 4 1 9 22-40 13 12. Tiszaroff 14 3­11 15-80 9 13. R.újfalu 14 n 1 11 19-49 7 14. Abádszalók 14 2 1 11 13-64 7 15. Tiszaderzs 14 1 13 19-67 3 Jászsági csoport 1. J.szentan. 14 11 1 2 44-11 34 2. Jászkisér 14 10 3 1 36-10 33 3. Kőtelek 14 8 2 4 35-18 26 4. Z.rékas 14 7 3 4 30-15 24 5. Szajol 14 7 1 6 25-19 22 6.Jászdózsa 14 7 1 6 23-17 22 7. J.ároksz. 14 6 3 5 19-21 21 8. P.monostor 14 4 6 4 18-22 18 9.Jászágó 14 3 8 3 15-22 17 10. J.fénysz. 14 3 6 5 18-28 15 11. Jászlad. 14 ■ 3 • ■ 5 6 19-25 14 12. Tiszajenő 14 3 4 7 17-29 13 13. Tiszapüsp. 14 2 5 7 16-26 11 14. Jásztelek 14 2 3 9 10-33 9 15. J.jákóhal. 14 2 3 9 8-37 9 Ifjúságiak 1. Kőtelek 14 II 1 2 44-13 34 2. Szajol 14 10 2 2 45-18 32 3. Jászkisér 14 10 2 2 37-11 32 4. Jászlad. 14 10­4 62-35 30 5. P.monostor 14 9 2 3 52-22 29 6. Z.rékas 14 9 1 4 41-18 28 7. J.ároksz. 14 7 2 5 41-26 23 8. J.szentan. 14 6 3 5 34-34 21 9. Tiszajenő 14 6 2 6 33-27 20 10. Jásztelek 14 4 2 8 14-38 14 11.Jászágó 14 4 1 9 26-37 13 12. J.fénysz. 14 3 3 8 15-27 12 13.Jászdózsa 14 2 1 11 13-59 7 14. Tiszapüsp. 14 1 3 10 26-56 6 15. J.jákóhal. 14­1 13 3-65 1 Új Néplap­totó Ilyen kevés találatra játékunk története óta nem volt példa. Mindössze tizenegy játékosunk ért el minimum ötvenszázalékos vagy afölötti eredményt. Pedig igazából nem is borult fel egyet­len mérkőzésen sem a papír­forma. Talán a Martfű-Tószeg és a Homok-Kenderes össze­csapáson született meglepetés, ám több olvasónk eltalálta ezek végeredményét. A helyesen kitöltött szelvény 1. Tiszafüred-Kunhegyes x 2. Vámospércs-Karcag x 3. Pásztó-Jászberény 2 4. Szászberek-Tiszaörs 2 5. Martfű-Tószeg 2 6. T.miklós-Mezőtúr x 7. Homok-Kenderes 2 8. Abádszalók-Tiszaderzs x 9. Túrkeve-Tiszaföldvár 1 10. P.monostor-Jászágó 1 11. Jászladány-T.püspöki x 12. Z.rékas-Tiszajenő 1 Nem hogy tíz, de még kilenc találatot sem ért el egyetlen já­tékosunk sem. Ezek után külö­nösen büszke lehet eredmé­nyére LÉVAI GÁSPÁRNÉ szolnoki olvasónk, aki nő létére nyolc mérkőzésre tippelt helye­sen, sőt egy héttalálatos szel­vényt is beküldött. TÚRÁI JÓZSEF (Szajol), SZAPPA­NOS ANETT (Jászberény) és a TISZALIFT KFT. totóbri gádja ezúttal hét összecsapás végeredményét találta el. Osz- szesített állást nem közlünk, hi­szen jelenleg több olvasónk is esélyes a fődíj elnyerésére.