Új Néplap, 1994. október (5. évfolyam, 231-256. szám)

1994-10-19 / 246. szám

10 Sport 1994. október 19., szerda Labdarúgás, megyei II. osztály, Kunsági és Jászsági csoport Madarasi tucat a roffiak hálójában Kunsági csoport Tiszaderzs- Tiszaföldvár 1-1 (1-1) Tiszaderzs, 150 n., v.: Kele­men Tiszaderzs: Kiss - Németh K., Tóth, Nagy, Juhász, Jávorszki, Molnár, Járdán (Kolompár), Szatmári, Németh Gy., Fűtő (Mári). Szakosztályvezető: Ko­vács János Tiszaföldvár: Hernek - Pa­taki, Kollár Z., Tichi, Grácsin (Libor), Járai J., Gál, Kollár 1. (Járai Z.), Dutkon, Bokor, Bíró. Edző: Seres Ferenc 15. perc: Juhász hatalmas lö­vése alig szállt el a kapu felett. 17. perc: Gál a hazai véde­lem hibáját kihasználva 12 mé­terről a kapu közepébe lőtt, 0-1. 24. perc: jobb oldali szög­letre jókor érkezett Németh Gy., és combbal a hálóba so­dorta a labdát, 1-1. 43. perc: Németh Gy. lövése 10 cm-re ment el a kapufa mel­lett. 50. perc: Németh K. az üres kapu mellé gurított. Igazi derbi volt, mindkét csa­pat inkább a támadásra helyezte a fő hangsúlyt. A vendégek le­hetnek elégedettebbek az ered­ménnyel. Jók: Kiss A., Szatmári, Fűtő, ill. Gaál, Dutkon Kovács János: - A csapat lelkesedése, és játéka megfelelő volt, de a gólhelyzeteket be kel­lene rúgni. Seres Ferenc: - Úgy érzem, igazságos eredmény született. Ifi: Tiszaderzs-Tiszaföldvár 1-4 Richter Tiszagyenda- Túrkeve 1-0 (1-0) Tiszagyenda, 200 n., v.: Gyenge Z. Tiszagyenda: Csőke - Toni- gold, Héder, Papp, Jenei, Ba- ráth (Kérészi), Tóth, Kiss, Bo­ros, Farkas, Sipos J. Edző: Tóth Gábor Túrkeve: Tőke - Fekete, Ke­lemen, Debreceni, Barna, Gaál, Jandó, Pálfi, Bodó, Ducza, Faggyas. Edző: Homoki Károly 22. perc: Héder indításába Fekete rosszul ért bele, a le- csorgó labdát Sípos a kapus fö­lött emelte hálóba, 1-0. 60. perc: Boros 20 méterről elvégzett szabadrúgása a kapu­fán csattant. Alacsony színvonalú mérkő­zésen a helyzeteiből egyet ki­használó hazai csapat ha nehe­zen is, de megérdemelten győ­zött. A játékvezető fiatal kora ellenére jól látta el feladatát. Jók: az egész csapat, ill. Ke­lemen, Pálfi, Szilágyi Tóth Gábor: - Végre hazai pályán is tudtunk győzni. Homoki Károly: - Két rossz csapat mérkőzött meg szomba­ton. Ifi: Tiszagyenda-Túrkeve 0-1 Fábián Kunmadaras- Tiszaroff 12-0 (4-0) Kunmadaras, 200 n., v.: Nagy II. Imre Kunmadaras: Sipos - Balogh B., Dániel, Tüdős, Lévai L. (Budai L.), Mété, Hunyadi (Varga S.), Kovács, Rózsa, Varga Zs., Botos (Lévai S.) Edző: Juhász Imre Tiszar off: Farkas G. - Farkas A., Magda, Farkas Lajos, Laka­tos /., Farkas Zs., Puzsoma O., Farkas László (Kolompár), Pa­taki, Puzsoma L., Lakatos II. Edző: Kovács István 25. perc: Máté bal oldalról beívelt labdáját Varga Zs. ka­pásból lőtte a hálóba, 1-0. 33. perc: Kovács nagy gólt lőtt, 2-0. 43. perc: ügyes háromszöge- zést Varga Zs. fejezte be góllal, 3-0. 45. perc: a Rózsa buktatásá­ért megítélt büntetőt Kovács ér­tékesítette, 4-0. 51. perc: Hunyadi az elalvó védők mellett helyezett a há­lóba, 5-0. 62. perc: Varga Zs. növelte az előnyt, 6-0. 64. perc: Varga Zs. egyéni akció után talált a hálóba, 7-0. 69. perc: Botos kapásból ta­lált a kapu közepébe, 8-0. 75. perc: ismét Varga Zs. volt eredményes, 9-0. 81. perc: Rózsa a jobb alsó sarokba gurított, 10-0. 84. perc: Varga Zs. a védő­ket lefutva bombázott a léc alá, 11-0. 86. perc: Kovács mindenkit kicselezve gurított a hálóba, 12-0. A madarasi csapat igazi gól­parádéval szórakoztatta nem túl nagy számú hazai közönséget. Jók: az egész csapat, ill. Pa­taki Juhász Imre: - Végre belőt­tük a gólhelyzeteket. Kovács István: - A súlyos vereség a széteső csapatjáték­nak tudható be. Ifi: Kunmadaras-Tiszaroff 7-0 Zimán Kenderes- Kengyel 1-0 (0-0) Kenderes, 150 n., v.: Csípés Kenderes: Galó - Agócs, Magyar, Baktai (Horváth), Andrási, Molnár, Fábián (Kug- ler), Pádár M., Szerencsi, Ba­rabás, Ferenczi (Sas). Edző: Magyar József Kengyel: Kozák - Polgár, Hellenpach, Szőke, Horváth, Peres, Szabó K., Angyal, Ko­vács, Ladányi, Rimóczi (Szabó B.). Edző: Papp János 89. perc: a védőkről kipat­tanó labdát Andrási 15 méterről a kapu jobb oldalába helyezte, 1-0. Alacsony színvonalú mérkő­zésen Kenderesnek gólokkal kellett volna nyernie, ha helyze­teit kihasználja. Jók: Magyar, Andrási, Mol­nár, ill. Kozák, Szőke, Peres Magyar József: - Sportsze­rűen küzdő „mumusunkat” ne­hezen győztük le. Papp János: - A hazaiaknak csak az utolsó percben sikerült kiénekelni a sajtot a szánkból. Ifi: Kenderes-Kengyel 3-0 Korpás Rákócziújfalu- Fegyvernek 2-2 (2-0) Rákócziújfalu, 150 n., v.: Ba- ráth Rákócziújfalu: Mihályi Kiss, Banka, Durda, Vadas A., Kollár János, Zakar (Fekete), Vadas S. (Kelemen), Vígh, Kol­lár József, Göncző. Edző: Fe­kete István. Fegyvernek: Bata - Farkas, Szabó, Szász, Balogh S., Göb- lyös Cs., Bukta (Kocsis), Baku, Göblyös Fridiik, Kapás. Edző: Molnár Ferenc. 16. perc: Kollár János 16 méterről a kapu jobb oldalába bombázott, 1-0. 20. perc: Göncző szabályos gólját a játékvezető nem adta meg. 23. perc: Kollár beadását Vígh pörgette a sarokba, 2-0. 65. perc: a lecsurgó labdát Fridrik vágta a sarokba, 2-1. 77. perc: Göblyös J. kézzel ütötte a kapuba a labdát, 2-2. 80. perc: Balogh utánrúgá- sért piros lapott kapott. 88. perc: Szászot durvaságért kiállította a játékvezető. A hazai csapatnak az idény leggyengébb játékvezetése mel­lett is illett volna 5-6 góllal nyerni. Jók: Durda, Zakar, Banka, Göncző, ill. Bata, Szabó, Szász, Fridrik Fekete István: - Az elfogult, a szabályokat alig ismerő játék­vezető, a kézzel beütött gól megadásával döntően befolyá­solta a végeredményt. Molnár Ferenc: - Igen gyenge játékvezetés mellett igazságos eredmény született. Ifi: Rákócziújfalu-Fegyver­nek 1-5 Beke Cibakháza- Abádszalók 1-0 (0-0) Cibakháza, 200 n., v.: Major Cibakháza: Szabó - Tóth E., Tóvizi, Abel, Beregszászi, Kál­mán, Kalmár, Lénárt, Kántor, Burka, Barta. Edző: Fazekas András Abádszalók: Szabó J. - Szabó Z., Juhász, Szekeres, Varga, Hamar, Varga T., Czicze, Ko­vács, Lóié, Bakó. Edző: Csonka András 62. perc: Kálmán szögletét Lénárt nyolc méterről remek fejessel küldte a léc alá, 1 -0. A mezőnyben kitűnően fut­ballozó hazai gárda a helyzetek sokaságát dolgozta ki, melyből azonban csak egyet értékesített. Jók: az egész csapat, illetve Szabó J., Szabó Z., Czicze Fazekas András: - A má­sodosztályban ritkán látható ki­tűnő játékvezetői hármas mű­ködése mellett szimpatikus, lel­kes csapatot győztünk le. Csonka András: - Csapatom küzdeni tudásból jelesre vizsgá­zott. Ifi: Cibakháza-Abádszalók 11-0 Bíró Homok- Kun FC 3-2 (2-1) Homok, 300 n., v.: Fekete Homok: Marozsi - Herkó, Nagy Z., Farkas, Szőke, Szán­tai, Jakab (Makó), Szénási (Lipka), Németh, Nicula, Tóth. Edző: Németh Géza. Kun FC: Berkes - Molnár (Újfalvi M.), Boross T., Barna, Balogh (Kalafat), Boross Cs., Újfalvi E., Kun, Vona, Czapkó, Rust. Edző: Szabó András. 1. perc: Szénási büntetőből szerzett vezetést, 1 -0. 27. perc: Barna a tétovázó hazai védők mellett kapura emelt, Marozsi bevédte a lövést, 1-1. 41. perc: Nicula a kapufáról kipattanó labdát a hálóba vágta, 2-1. 50. perc: Nicula szöglete után Tóth talált a hálóba, 3-1. 85. perc: Újfalvi E. tette szo­rossá a találkozót, 3-2. Egy órán keresztül jő iramú, kemény csatát vívott egymással a két csapat, a végére azonban leült a mérkőzés. Jók: Herkó, Tóth, Farkas, Szőke, Nicula, ill. Boross Cs., Barna, Újfalvi E. Németh Géza: - Elkerülhető gólokat kaptunk, ezért lett szo­ros a végeredmény. Szabó András: - Ha a máso­dik gólunkat előbb szerezzük, még izgalmasabb lett volna a végjáték. Ifi: Homok-Kun FC 3-3 Németh Jászsági csoport Jászdózsa- Jászfényszaru 3-0 (1-0) Jászdózsa, 200 n., v.: Mar- kóth K. Jászdózsa: Surányi - Simon, Kovács (Baja), Lágner /., Kiss J., Sánta, Lágner R. (Kocza), Varga, Kiss A., Kiss B. (Kon­koly), Tőzsér. Edző: Sánta György. Jászfény szaru: Török - Ko­lompár, Nagy, Borbély, Jará- bik, Palócz, Horváth, Török /., Pál. Edző: Rózsa Gábor. 10. perc: a lesre játszó ven­dég védők közül Kiss A. lépett ki, és biztosan gurított a kapuba, 1-0. 82. perc: Tőzsér beadását Kocza megcsúsztatta, és a jókor érkező Kiss A. a kapu közepébe bombázott, 2-0. 88. perc: Kiss A. beadását Tőzsér bólintotta a hosszú sa­rokba, 3-0. Közepes színvonalú és iramú mérkőzésen a hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott, a nagyon lelkes jászfényszarui csapat ellen. Jók: Kiss A., Tőzsér, illetve lelkesedéséért az egész csapat Sánta György: - Biztosan tartottuk itthon a három bajnoki pontot. Rózsa Gábor: - Három gól ellenére gratulálok a csapatnak, lelkesedésből ötösre vizsgáz­tunk. Ifi: Jászdózsa-Jászfényszaru 1-0 Kovács Tiszajenő- Jászladány 0-1 (0-0) Tiszajenő, 150 n., v.: Balla- bás Tiszajenő: Szarvák - Fehér, Péter, Pintér, Balázs, Nagy, Zatkó, Jelenfi, Katona R., Se­bestyén, Katona K. Edző: Sza- lay István. Jászladány: Murzsa - Bíró, Dósa (Tálas), Csikós J., Nagy, Czibak, Varga, Suki, Csíkos B., Bagi, Ruzsnai. Edző: Gémesi Zoltán. 51. perc: bal oldali beadás után Csikós B. hat méterről tisz­tán lőtt a hálóba, 0-1. A szükségjátékvezetők - a két csapat megelégedésére - ki­válóan látták el feladatuk. így is lehet mérkőzést vezetni. Jók: valamennyi játékos Szalay István: - A remek já­tékvezetés mellett minden játé­kosnak köszönetét mondok a sportszerű mérkőzésért. Gémesi Zoltán: - Helyzete­ink alapján ennyivel jobbak vol­tunk. Ifi: Tiszajenő-Jászladány 5r7 Sepsi Jásztelek- Kőtelek 1-6 (1-1) Jászberény, 200 n., v.: Csőke Jásztelek: Fekete - Rácz, Ambrus, Blaskó, Zrupkó, Varga F. (Rigó), Varga Z., Kuli, Iva- nics, Radnai, Fehér. Edző: Varga György Kőtelek: Horváth - Csikós, Matuz, Visnyei, Nagy, Jónás, Bozsó L., Boros, Szabó, Csörghe, Bozsó J. Edző: Papp Lajos 13. perc: Jónás előbb sárgát, majd szövegelésért piros lapot kapott. 31. perc: Nagy elegáns gólt lőtt, 0-1. 40. perc: Fehér nyolc méter­ről egyenlített, 1-1. 44. perc: Rácz második sárga lapja után mehetett zuhanyozni. 64. perc: Matuz 22 méterről óriási gólt lőtt 1-2. 78. perc: Matuz szabadrúgá­sát már csak beljebb tudta segí­teni Fekete, 1-3. 80. perc: Matuz harmadik ta­lálatát szerezte, 1-4. 83. perc: Nagy lekopírozta első gólját, 1-5. 86. perc: Csörge adta meg a kegyelemdöfést, 1-6. A vendégcsapat nagyszerű jár tékot produkálva megalázó ve- ‘ reséget mért a rengeteg hibával és kedvetlenül játszó jásztelki­ekre. Jók: senki, ill. az egész csa­pat Varga György: - Úgy lát­szik, megártott a múlt heti győ­zelem. Papp Lajos: - Úgy érzem, ilyen arányban és megérdemel­ten nyertünk. A kiállításunk jo­gos volt. Ifi: Jásztelek-Kőtelek 0-8 Dobos Szajol­Pusztamonostor 1-1 (1-1) Szajol, 200 n., v.: Varga Zs. Szajol: Májer - Tóth, Sándor, Meggyes, Zentai, Nagy (Ka­pusi), Bódi, Erdei (Kristály), Dudás (Bernáth), Gulyás, Szo- kolai. Edző: Szabó Zoltán Pusztamonostor: Bibók Varga, Rezes, Dobos, Vancsik, Szűcs, Balázs, Kocsis, Kovács, Pethes, Lakatos. Edző: Kovács György 26. perc: Pethes az ötös sar­káról a léc alá lőtt, 0-1. 44. perc: az ötös sarkán Gu­lyást buktatták, a megítélt bün­tetőt Meggyes laposan a jobb sarokba vágta, 1 -1. Minden szempontból köze­pesre sikeredett mérkőzésen a döntetlen reális. Jók: Sándor, Bódi, ill. Bibók, Rezes, Vancsik, Lakatos, Ba­lázs Szabó Zoltán: - Nagy me­zőnyfölényünket nem tudtuk győzelemre hozni. Kovács György: - Úgy ér­zem, rászolgáltunk a döntet­lenre. Ifi: Szajol-Pusztamonostor 2-2 Török Jászkisér- Jászszentandrás 2-1 (1-1) Jászkisér, 250 n., v.: Pató Jászkisér: Tajti G. - Farkas ./., Nagy, Drávucz, Tajti K., Pálfi, Tajti Z., Otta, Farkas L., Utasi, Kövesdi. Edző: Gócza Zoltán Jászszentandrás: Mályi Busa, Szarka, Előhegyi, Fa­ragó, Kardos, Urbán, Banka (Dimény), Rideg, Bárány, Oláh. Edző: Szabó Lajos 31. perc: Szarka szabadrú­gásból a hosszú sarokba lőtt, 0-1. 42. perc: Papp hat méterről a sarokba gurított, 1-1. 67. perc: Drávucz jobb ol­dali beadása védhetetlenül vá­gódott a hosszúba, 2-1. Az első félidő nagy részében a vendégek játszottak fölény­ben, de fordulás után már egyér­telműen a hazaiak voltak job­bak. Jók: Tajti, G., Nagy, Pálfi, Farkas L., Utasi, Papp, ill. Szarka, Előhegyi Gócza Zoltán: - Második félidei jó játékunkkal és egy szerencsés góllal sikerült nyer­nünk. Szabó Lajos: - Az első fél­időben Tajti G. kapussal és a kapufákkal nem bírtunk, majd kaptunk egy potyagólt, és eldőlt a mérkőzés. Ifi: Jászkisér-Jászszentand­rás 3-1 Gócza Zagyvarékas- Jászjákóhalma 6-0 (2-0) Zagyvarékas, 150 n„ v.: Ily- lyés Zagyvarékas: Alapi - Kiss, Ecseki, Jánosi Z., Mihályi, Hajdú, Polónyi, Antal, Jánosi L., Zsigárdi, Polgár. Edző: Ko­vács Sándor Jászjákóhalma: Hevér - Far­kas, Vaskó, Moczó, Zsidei Z., Roncsik, Forgács, Tóth, Per- nyész, Zsidai L., Moczó A. Edző: Nagy Zoltán 30. perc: Polónyi az üres ka­puba gurított, 1-0. 36. perc: Polónyi a jobb alsó sarokba fejelt, 2-0. 51. perc: Jánosi a hosszú sa­rokba gurított, 3-0. 67. perc: Hajdú Z. az üres kapuba emelt, 4-0. 73. perc: Jánosi közelről ta­lált a hálóba, 5-0. Zsidei Z.-t durva szövegért a játékvezető kiállította. 81. perc: Major jó labdával szöktette Polónyit, aki nem hi­bázott, 6-0. Zagyvarékas ilyen arányban is megérdemelten nyert. Jók: Polónyi, Major, Mihá­lyi, Hajdú Z„ Jánosi, ill. Tóth, Moczó J. Kovács Sándor: - Gratulá­lok a csapatnak, további jó foly­tatást remélek! Nagy Zoltán: - Igazságos eredmény született. Ifi: Zagyvarékas-Jászjákó- halma 5-0 Koxi Jászárokszállás- Tiszapüspöki 1-1 (0-1) Jászárokszállás, 250 n., v.: Kálé Jászárokszállás: Tóth - Bor­dás, Miklós, Dósa, Pethes, Gre­gor (Pádár), Oláh, Kaszab, (Banka), Kjss, Szabó, Kovács, (Babák). Edző: Szívós István. Tiszapüspöki: Juhász - Pó­lyák, Lengyel, Barta, Suki, Kál­lai, Gerge, Romos, Szedlák, Lu­kács, Lengyel R. Edző: Lengyes Ágoston. 5. perc: Kiss B. remekül hú­zott el a jobb oldalon, beadását Gregor az ötösön senkitől sem zavartatva mellé lőtte. 16. perc: Lengyel R. nagy erejű lövése alig szállt mellé. 25. perc: Gregor jól eltalált lövését mentette szögletre Ju­hász kapus. 40. perc: szép vendégtáma­dás után Lengyel R. szerzett vezetést, 0-1. 75. perc: Kiss B. fejese a ka­pufán csattant. 79. perc: Lukácsot szabályta­lanul szerelte a tizenhatoson be­lül Bordás, de a sértett büntető­jét Tóth L. nagy bravúrral kite- nyerelte. 86. perc: Oláh a kimozduló kapus mellett perdített a hálóba, 1-1. A játék képe alapján igazsá­gos a döntetlen. Szívós István: - Megköszön­jük a vendégeknek az egy pon­tot. Lengyel Ágoston: - Sajnos ez a második mérkőzés, amikor nyert állásból veszítünk el két pontot. Ifi: Jászárokszállás-Tisza­püspöki 5-1 Farkas Az állás Kunsági csoport 1. Homok 10 8 2­42-14 26 2. Kenderes 9 6 3­12- 2 21 3. Cibakháza 10 6 2 2 27- 9 20 4. R.újfalu 10 4 5 1 26-12 17 5. Kunhegyes 9 4 2 3 23-15 14 6. T.földv. 10 4 2 4 17-19 14 7. Kunmadaras 9 4 1 4 20-11 13 8. Fegyvernek 9 3 4 2 16-13 13 9. Tiszagyen. 9 3 3 3 11-12 12 10. Kengyel 9 4­5 14-20 12 11. Abádszalók 9 3 1 5 12-19 10 12. Túrkeve 9 2 2 5 12-15 8 13. Tiszaderzs 9 1 3 5 10-21 6 14. T.szt.imre 9 2­ff 6-21 6 15. Tiszaróff 10 1'­9 10-55 •3 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 9 7 2­40- 7 23 2. Kenderes 9 6 2 1 36- 6 20 3. Kunmadaras 9 6 ■2 1 31- 9 20 4. Homok 10 6 2 2 35-20 20 5. T.földv. 10 5 4 1 17-10 19 6. Cibakháza 10 5 3 2 33- 8 18 7. Túrkeve 9 5 1 3 23-18 16 8. Fegyvernek 9 5­4 25-14 15 9. Kengyel 9 4­5 16-17 12 10. T.szt.imre 9 3 1 5 22-24 10 11. Tiszagyen. 9 3 1 5 18-24 10 12. Abádszalók 9 2 1 6 13-43 7 13. R.újfalu 9 1 1 7 10-36 4 14. Tiszaróff 9 1­8 3-51 3 15. Tiszaderzs 9­9 641 0 Jászsági csoport 1. Jászkisér 10 7' 2 1 24- 8 23 2. J.szentan. 9 6 1 2 29- 5 19 , 3. Z.rékas 10 5 2 3 19-10 17 4. Kőtelek 9 5 2 2 20-12 17 5.Jászdózsa 9 5 1 3 15- 9 16 6. Szajol 10 5 1 4 14-11 16 7. J.ároksz. 9 3 3 3 9-11 12 8. Tiszajenő 9 2 4 3 10-10 10 9. J.fénysz. 10 2 4 4 12-21 10 10.Jászágó •9 I 6 2 9-14 9 11. Jászlad. 9 2 3 4 12-18 9 12. Tiszapüsp. 10 2 3 5 12-19 9 13. J.jákóhal. 9 2 3 4 5-20 9 14. P.monostor 9 1 5 3 9-16 8 15. Jásztelek 9 1 2 6 7-22 5 Ifjúságiak 1. Z.rékas 10 8 _ 2 40-15 24 2. Jászkisér 10 7 2 1 23- 9 23 3. Szajol 10 6 2 2 32-17 20 4. J.ároksz. 9 6 1 2 30- 9 19 5. Kőtelek 9 6 1 2 29-10 19 6. Tiszajenő 9 5 2 2 28-14 17 7. Jászlad. 9 5­4 36-26 15 8. P.monostor 9 4 2 3 30-17 14 9. J.szentan. 9 4 1 4 21-24 13 10. J.fénysz. 9 2 3 4 8-15 9 11. Jászágó 9 2 1 6 16-24 •7 12. Jásztelek 8 2"­6 6-28 6 13.Jászdózsa A 9 2n :f»l 7' 5-38 6 14. Tiszapüsp. 10 1 2 7 19-42 5 15. J.jákóhal. 9­1 8 2-37 1 Új Néplap-totó Hogy annak köszönhető-e, hogy nyertesünk, Turóczi József átvette totónk fődíját, a fut­ball-labdát avagy sem, de tény, az új kör első fordulójára jócskán megszaporodtak a beérkezett tippszelvények. A már eddig is érdekelt negyvenhét település mellé újabbak csatlakoztak, Jászszentandrásról és Tiszavár- konyból is kaptunk levelet. Úgy éreztük, ezúttal talán könnyebb mérkőzések kerültek fel a szel­vényre, ám - az eredmények sze­rint - tévedtünk. Totógyilkosnak bizonyult a Szolnoki MÁV MTE- hazai pályán sem boldogult a Multi Roccóval -, Alattyán - is­merős környezetben szenvedett vereséget a Törökszentmiklóstól- és Tiszajenő, mely nem tudta feledtetni szurkolóival előző heti „leszereplését”. íme a helyesen kitöltött szelvény: 1. Füzesabony-Jászberény 2 2. Sz. MÁV MTE-M. Rocco x 3. Karcag-Kisvárda 1 4. Alattyán-TSE 2 5. Jászapáti-Mezőtúr x 6. Jb.háza-Vegyiművek 2 7. R.újfalu-Fegyvernek x 8. Kenderes-Kengyel 1 9. Tiszaderzs-Tiszaföldvár x 10. Jászkisér-Jsz.andrás 1 11. Jászdózsa-Jászfényszaru 1 12. Tiszajenő-Jászladány 2 Ezen a héten már nyolc talá­lattal is a „spiccen” lehetett vé­gezni. Ez négy olvasónknak si­került: Nagy Frigyes (Kisúj­szállás), Lengyel Imre (Mező­túr), Lévai Gáspárné és Koko- vai András (Szolnok). Csupán egyetlen találattal szorult a má­sodik helyre: Bámer József (Fegyvernek), Szappanos Já­nos, Balogh Gábor (Jászbe­rény), Béres Gábor (Jászdó­zsa), eddigi egyetlen győzte­sünk, Turóczi József (Jászbol- dogháza), Berényi Péter, Kar­dos László, az előző kör máso­dik helyezettje, a Tiszalift Kft., Abonyi Sándor, Tóth Imréné (Szolnok) és Zöld János (Tisza- szentimre). Nulltalálatos szelvényre egye­lőre változatlanul nem bukkan­tunk.