Új Néplap, 1994. október (5. évfolyam, 231-256. szám)

1994-10-12 / 240. szám

10 Sport 1994. október 12., szerda Labdarúgás, megyei II. osztály, Kunsági és Jászsági csoport Tiszajenönek idén nem vezetnek több mérkőzést megyénk játékvezetői Kunsági csoport Tiszaroff- Kenderes 0-2 (0-0) Tiszaroff, 100 n., v.: Markóth Tiszaroff: Farkas G. - Pu- zsoma ()., Farkas L., Magda, Bóta, Farkas Zs., Lakatos Puzsoma L., Lakatos II. , Far­kas A., Pataki. Edző: Kovács István. Kenderes: Galó - Demeter, Pádár, Magyar, Agócs, And­rási, Pádár G., Szerencsi, Ba­rabás, Molnár, Baktai. Edző: Magyar József. 55. perc: Baktai S. szerzett vezetést a vendégeknek, 0-1. 80. perc: lesgyanús helyzet­ből Molnár bombázott a léc alá, 0-2. A vendégek megérdemelten vitték haza a három pontot. Jók: Farkas G., Farkas L., ill. Baktai, Barabás, Andrási, Agócs Kovács István: - Veresé­günk ellenére, küzdeni tudásból jelesre vizsgáztunk. Magyar József: - Kötelező győzelmet arattunk. Ifi: Tiszaroff-Kenderes 0-8 Kovács Kengyel- Tiszagyenda 4-1 (1-0) Kengyel, 200 n„ v.: Hagyó Kengyel: Kozák - Polgár, Hellenpach, Szőke, Horváth, Peres, Szabó (Kovács L.), An­gyal, Ladányi (Rimóczi J.), Ri- móczi Z. (Kovács S.), Nagy R. (Fehér). Edző: Papp János Tiszagyenda: Csőke - Toni- gold, Héder, Papp, Márton, Tóth, Tuder, Boros, Sipos, Varga, Kérészi. Edző: Fábián Ist\’án 35. perc: Rimóczi Z. emelé­sét Peres helyezte a kapuba, 1-0. 48. perc: Hellenpach önzet­lenül Nagyhoz játszott, aki a kapuba emelt, 2-0. 70. perc: Horváth iszonyatos bombát zúdított a kapu- köze­pébe, 3-0. 82. perc: Kérészi büntetőből szépített, 3-1. 90. perc: Bedobás után An­gyal higgadtan a hosszú sarokba lőtt, 4-1. Jók: Polgár, Hellenpach, Angyal, ill. Tuder, Sipos, Tóth, Márton A helyzeteit jobban kihasz­náló csapat megérdemelten nyert. Papp János: - Szimpatikus, jó képességű ellenféllel szem­ben hajtottuk be a három pon­tot. Tóth Gábor: - Egyéni hi­bákból kaptuk a gólokat. Ifi: Kengyel-Tiszagyenda 2-1 Rimóczi Tiszaszentimre- Tiszaderzs 4-1 (1-0) Tiszaszentimre, 200 n., v.: Kormos Tiszaszentimre: Szivák - Tó- vizi, Szanyi (Fekete), Kerepesi, Simon, Szokolai, Sóskúti (Be- leznai), Lendvai, Molnár, Pos­tás, Ladányi. Edző: Lakatos Pál Tiszaderzs: Gőz (Sipos) - Ko­lompár, Tóth, Szűcs (Mázi), Ju­hász, Fűtő, Fazekas, Járdán, Molnár, Németh, Nagy. Edző: Jeczó András 40. perc: Ladányit sportsze­rűtlen magatartása miatt a bíró kiállította. 41. perc: Simon átadásából Sóskúti szerzett vezetést, 1 -0. 47. perc: Molnár egyéni já­ték után hatalmas gólt lőtt, 2-0. 55. perc: Németh szépített, 2-1. 64. perc: Sóskúti a jobb szél­ről a rövid sarokba bombázott, 3-1. 83. perc: a csereként beállt Fekete első labdaérintéséből gólt szerzett, 4-1. A tíz emberre fogyatkozott hazai csapat megérdemelten aratott győzelmet az enerváltan játszó vendégek ellen. Jók: az egész csapat, ill. Mázi, Juhász, Tóth Lakatos Pál: - Végre azt ját­szotta a csapat, amit tud. Jeczó András: - Köszönöm a savanyú tojáslevest, de nem kérek többet, jóllaktam. Ifi: Tiszaszentimre-Tisza­derzs 4-1 Papp Tiszaföldvár- Kunmadaras 0-1 (0-0) Tiszaföldvár, 100 n., v.: Nagypál Tiszaföldvár: Hérnek - Pa­taki, Bíró, Kóródi, Grácsin, Tá­rai Z., Gál, Lovas (Bokor), Dut- kon, Tichi, Járai J. (Líbor). Edző: Seres Ferenc Kunmadaras: Sípos - Balogh, Dániel, Tüdős, Lévai L., Máté (Lévai S.), Kovács, Sallang, Ró­zsa, Varga, Hunyadi (Boros). Edző: Juhász Imre 52. perc: Varga mellel maga elé tette a labdát, majd a kapuba bombázott, 0-1. A remekül játszó vendég­együttes akár több góllal is verhette volna a gyenge napot kifogó földváriakat. Jók: Hernek, ill. az egész csapat Seres Ferenc: - Vélemé­nyem szerint ez alacsonyabb osztályban is kevés lenne. Juhász Imre: - Kitűnő já­tékvezetés mellett megérdemel­tük a győzelmet. Ifi: Tiszaföldvár-Kunmada- ras 2-0 Szűcs Abádszalók- Homok 3-4 (3-0) Abádszalók, 150n.,v.: Varga Abádszalók: Szabó J. - Szabó Z., Takács, Szekeres, Juhász, Oláh (Horog), Varga T., Cicze, Kovács, Nagy, Bakó (Lóié). Edző: Csonka András. Homok: Marozsi - Herkó, Nagy, Kovács, Szőke, Szántai, Nicula (Lipka), Német, Balogh, Tóth, Makó (Pap). Edző: Né­meth Géza. 3. perc: formás támadás után Nagy volt eredményes, 1-0. 5. perc: Bakó kilőtte a hosz- szú sarkot, 2-0. 33. perc: Nagy újra meg­adásra késztette Marozsit, 3-0. 63. perc: Nicula hozta vissza a homoki reményeket, 3-1. 70. perc: Makó találatával egy gólra csökkent a vendégek hátránya, 3-2. 80. perc: Kovácsot a játék­vezető kiállította. 82. perc: Horog is mehetett zuhanyozni piros lapja után. 86. perc: Tóth egyenlített, 3-3. 90. perc: Balogh az utolsó pillanatban szerezte meg csa­pata győztes találatát, 3-4. A játékvezető második fél­idei tevékenységével döntően befolyásolta a mérkőzés ered­ményét. Jók: Nagy, Takács, Szabó J., ill. az egész csapat Csonka András: - Egy durva, agresszív csapat ellen 85 percig vezettünk, nemcsak raj­tunk múlott vereségünk. Németh Géza: - A meccset vesztett állásból fordítottuk a magunk javára. Ifi: Abádszalók-Hontok 5-2 Fegyvernek- Cibakháza 1-1 (0-0) Fegyvernek, 150 n., v.: Kö­kény Fegyvernek: Bata - Balogh, Szabó, Fridrik, Szász, Göblyös J., Göblyös Cs., Bukta, Kocsis (Farkas), Kapás, Boicu. Edző: Molnár Ferenc Cibakháza: Szabó - Molnár, Tóvizi, Abel, Beregszászi, Kál­mán, Lénárt, Kántor, Bukta, Varga, Barta. Edző: Fazekas András 70. perc: Tóth a tehetetlen kapus mellett a kapuba bombá­zott, 0-1. 78. perc: Göblyös Cs.-t a ti­zenhatoson belül Szabó el­ütötte, a megítélt büntetőt Ba­logh értékesítette, 1-1. Az eredmény hűen tükrözi a látottakat, az egyik pontra mindkét csapat rászolgált. Jók: Fridrik, Voicu, ill. az egész csapat Molnár Ferenc: - Az ellen­tétes félidők alapján igazságos eredmény született. Fazekas András: - Úgy ér­zem, ha öt gólt rúgunk, a játék­vezető öt büntetőt ítélt volna el­lenünk. Ifi: Fegyvemek-Cibakháza 2-1 Kelemen Túrkeve- Rákócziújfalu 1-1 (0-0) Túrkeve, 150 n., v.: Gyurko- vics Túrkeve: Tőke - Ducza (Kal­már), Fekete T., Kelemen, Szi­lágyi, Pálfi, Debreczeni (Fekete R~), Barna, Jandó, Bodó, Gaál (Faggyas). Edző: Homoki Ká­roly. Rákóczidjfalu: Mihályi Kiss, Banka, Durda, Vadas, Nagy, Fekete (Kelemen), Göncző, Vígh. Kollár Z., Kollár .1. Edző: Fekete István. 63. perc: Kollár J. hanyatt vetődve húzta a labdát a bal sa­rokba, 0-1. 67. perc: Bodót gólhelyzet­ben buktatták, a megítélt bünte­tőrúgást Barna értékesítette, 1-1. A jó iramú, változatos mér­kőzésen igazságos eredmény született* Jók: Pálfi, Jandó, Fekete T., Szilágyi, ill. Mihályi, Göncző, Kollár J. Homoki Károly: - Gólokkal nyerhettünk volna. Fekete István: — Nem nyi­latkozom. Ifi: Túrkeve-Rákócziújfalu 5-2 Márki Jászsági csoport Kőtelek- Szajol 4-2 (2-1) Kőtelek, 100 n., v.: Tűhegyi Kőtelek: Hon’áth - Újj, Ma- tuz, Bozsó J.r Visnyei (Guzsi), Bozsó L. (Tűri í, Jónás. Boros, Nagy, Földes (Birkás), Csörghe. Edző: Papp Lajos. Szajol: Májer - Tóth, Aszta­los (Zelei), Zentai, Sándor, Bódi, Meggyes, Kristály (Ur- bán). Gulyás (Kemencei), Du­dás, Erdei (Kapusi). Edző: Szabó Zoltán. 5. perc: Jónás nagyszerű in­dítását Bozsó L. a hosszú sa­rokba lőtte, 1-0. 8. perc: Csörghe remek be­adását Földes közelről a há­lóba vágta, 2-0. 11. perc: Gulyás szépített, 2-1. 68. perc: a kapusról kipat­tanó labdát Kapusi kotorta a há­lóba, 2-2. 70. perc: Guzsi 25 méterről a bal alsó sarokba bombázott, 3-2. 90. perc: Csörghe szögletét Matuz okosan a hosszú sarokba fejelte, 4-2. A vendégek jóvoltából he­lyenként szikrázóan kemény összecsapáson a rutinosabb ha­zai csapat megérdemelten nyert. Papp Lajos: - Gratulálok a csapatnak, gólhelyzetek alapján megérdemelt a győzelem. Szabó Zoltán: - Két óriási kapushiba miatt veszítettünk. Ifi: Kőtelek-Szajol 3-2 Bozsó Jászladáriy- Jásztelek 1-2 (1-1) Jászladány, 100 n., v.: Ba­logh Jászladány: Morzsa - Csikós L, Nagy, Dósa, Bíró, Varga L., Suki, Tálas (Tóth), Puzsomai, Csikós ./., Bagi (Czibak). Edző: Földvári Sándor Jásztelek: Fekete - Rácz, Ambrus, Vaskó, Zrukpó, Varga F., Varga Z., Kuli, Ivanics, Radnai, Bartus. Edző: Varga György 19. perc: egy ártatlan beíve­lés után három hazai védő te­relte a labdát a kapu bal olda­lába, öngól, 0-1. \ 44. perc: Csikós J. a bal ösz- szekötő helyéről parádés góllal egyenlített, 1-1. 71. perc: Zrupkó 25 méteres gyertge lövését Morzsa bevédte, 1-2. A látottak alapján a lelkes vendégek hathatós hazai segéd­lettel megérdemelt győzelmet arattak. Jók: senki, ill. az egész csa­pat Földvári Sándor: - Szé­gyenteljes vereséget szenved­tünk. Varga György: - Erre vár­tunk régóta. Ifi: Jászladány-Jásztelek 4-1 Gémesi Tiszapüspöki- Tiszajenő 1-1 (1-1) félbeszakadt Tiszapüspöki, 150 n., v.: Mi­hályi Tiszapüspöki: Juhász - Pó­lyák, Lengyel S., Barta, Suki /., Kállai G., Ferge, Suki J. (Szed­tük), Ramos, Lukács, Lengyel R. Edző: Lengyel Ágoston Tiszajenő: Szarvák - Jónás, Péter, Balázs, Pintér, Nagy, Ka­tona K., Sebestyén, Katona R., Pallagi, Baktai. Edző: Szalai István 24. perc: Balázs fejelt a há­lóba, 0-1. 38. perc: Lengyel R. szögle­tét Lukács egy méterről pasz- szolta a hálóba, 1 -1. 72. perc: Pallaginak a játék­vezető felmutatta a piros lapot, aki ezt követően leütötte a bírót. A mérkőzés természetesen fél­beszakadt. A 72. percig sportszerű mér­kőzésen Pallagi elvesztette a fe­jét, pedig a játékvezetőre nem lehetet panasz. Jók: az egész csapat, ill. Szarvák, Balázs Lengyel Ágoston: - Renge­teg helyzetet dolgoztunk ki, amit sorra ki is hagytunk. Talán nem lett volna ilyen csúnya be­fejezése a mérkőzésnek, ha a helyzeteinket berúgjuk. Szalai István: - Nem nyilat­kozom. Ifi: Tiszapüspöki-Tiszajenő 3-4 Varga Közlemény A Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Labdarúgó Szövetség Játékvezetői Bizottsága az alábbi közleményt - melynek címzettje a Tiszajenői Sport­egyesület - juttatta el szerkesz­tőségünkbe. „A Tiszapüspöki-Tiszajenő megyei másodosztályú mér­kőzésen történtek miatt a me­gyei JB elnöksége úgy döntött, hogy Tiszajenő csapatának az 1994/95-ös bajnoki év őszi hátralévő mérkőzéseire já­tékvezetőt nem áll módjában biztosítani, mert a működő já­tékvezetők testi épségét veszé­lyeztetve érzi. A társmegyék játékvezetői bizottságától kértünk bírókat, de közöltük velük, hogy mi miért nem vagyunk hajlan­dóak dirigenst küldeni Tisza­jenő csapatának mérkőzése­ire.” Szabari Miklós JB-főtitkár Jászfényszaru- Jászárokszállás 1-2 (1-0) Jászfényszaru, 100 n., v.: Sal- lai Jászfényszaru: Török J. - Pa- lócz, Kolompár, Borbély, Ró­zsa, Bíró, Nagy, Drapos, Far­kas, Horváth, Török I. Edző: Rózsa Gábor Jászárokszállás: Tóth - Bor­dás, Miklós, Dósa, Pethes, Banka, Gregor, Kaszab, Kiss, Dévay, Kovács. Edző: Szívós István 28. perc: Drapos jobb oldali beadását Horváth pofozta a há­lóba, 1-0. 36. perc: Dévay reklamálását piros lappal „jutalmazta” a já­tékvezető. 54. perc: Rózsa utolsó em­berként szabálytalankodott, így ő is a kiállítás sorsára jutott. 68. perc: Kiss egyéni alakítás után talált a hálóba, 1-1. 80 perc: Kiss remek helyzet- felismerése újabb gólt eredmé­nyezett, 1-2. Jók: Horváth, Borbély, ill. Pethes, Kiss Alacsony színvonalú mérkő­zésen a helyzeteit jobban ki­használó csapat, ha nehezen is, de megérdemelten győzött. Rózsa Gábor: - Edzés nél­kül nem lehet eredményt elérni. Szívós István: - Saját ma­gunknak tettük nehézzé a mér­kőzést. Ifi: Jászfényszaru-Jászárok- szállás 1-0 Szabó L. Jászágó- Jászdózsa 2-2 (1-1) Jászágó, 150 n., v.: Csató Jászágó: Dobos Zs - Dobos F., Kácsor, B észt éri, Csikós, Meleg, Juhász, Raffael, Peredi, Kaszab (Lengyel), Hallgat. Edző: Bobák József Jászdózsa: Rédei - Simon, Kovács, Lágner I. (Kisbakos), Kiss J., Sánta (Kabács) Lágner R., Jávod (Bolya), Kiss A., kiss B., Tősér. Edző: Sánta György 13. perc: Kiss A. 15 méterről ívelt a hálóba, 0-1. 26. perc: Csikós szögletét Hallgat vágta a léc alá, 1-1. 62. perc: Lágner R. ívelése került Dobos kapujába, 1-2. 90. perc: Dobos F. hatalmas partdobását Hallgat fejelte a bal felső sarokba, 2-2. A dézsái csapat nagyképűen játszott, a mérkőzés végén ne­hezen viselte el, hogy csak egy pont jutott számára. Jók: az egész csapat, ill. senki Bobák József: - Lelkesedé­sünknek köszönhetjük a pontot. Sánta György: - Ilyen játék- vezetés mellett nincs vélemé­nyem. Ifi: Jászágó-Jászdózsa 6-0 Módé Jászszentandrás- Zagyvarékas 1-0 (0-0) Jászszentandrás, 250 n. V.: Agócs. Jászszentandrás: Máji - Donkó, Szarka, Előhegy^ Fa­ragó, Busa, Urbán, Banka. Rideg, Bárány, Oláh (Kar­dos). Edző: Szabó Lajos. Zagyvarékas: Alapi - Zsi- dai, Varga (Hajdú M.), Jánosi Z., Kiss, Varga (Polgár), Mi­hályi (Hajdú Z.), Major, Po- lónyi, Antal, Jánosi L. Edző: Kovács Sándor. 70. perc: Rideg egy kénysze­rítő után kilőtte a hosszú sarkot, 1-0. Jó játékvezetés mellett, igen magas színvonalú mérkőzésen, nehezen tartotta otthonában a három pontot a hazai csapat. Jók: valamennyi játékos Szabó Lajos: - Ötcsillagos rangadón szerencsés góllal nyertünk. Kovács Sándor: - Megkö­szönöm csapatom fegyelmezett játékát, remekül helytálltak a fiúk, gratulálok a jászszentand- rási együttesnek. Ifi: Jászszentandrás-Zagyva- rékas 0-3 Boxi Pusztamonostor- Jászkisér 0-2 (0-2) Pusztamonostor, 100 n., v.: Pemyés Pusztamonostor: Bibók Varga, Rezes, Jenes, Szűcs, Do­bos, Harms, Balázs, Kocsis, Lakatos, Pethes. Edző: Kovács György. Jászkisér: Tajti G. - Farkas, Nagy (Tajti K.), Drávucz, Pálfi, Tajti Z., Farkas, Utasi, Kövesdi, Papp, Tarkó (Tunner). Edző: Gócza Zoltán. 21. perc: a jobb szélen egye­dül hagyott Tarkó a hosszú sa­rokba lőtt, 0-1. 34. perc: a határozottabb Drávucz a tehetetlen védők kö­zött estében is a kapuba tudta sodorni a labdát, 0-2. A képzettebb vendégek min­den tekintetben felülmúlták az enerváltan s minden lelkesedés nélkül játszó monostori vendég­látókat. Kovács György: - Sajnos, edzés nélkül csak ennyire va­gyunk képesek. Gócza Zoltán: - Annak elle­nére, hogy a második félidőben helyzeteink kimaradtak, bizto­san nyertünk. Ifi: Pusztamonostor-Jászki- sér 1-1 Szekeres Új Néplap-totó Letelt megyei totójátékunk negyedik hete is, mivel ezúttal sem született telitalálat, a leg­több helyes tippet beküldő játé­kosunk nyerte a futball-labdát. A nagy esélyes, TÚRÓCZI JÓZSEF (JÁSZBOLDOG- HÁZA) - az elmúlt két hétben már az élen állt - semmit nem bízott a véletlenre, tizenhat(!) szelvénnyel játszva tulajdon­képpen fölényesen nyerte az utolsó „kört”. Egy hónapja tartó játékunkban eddig még senki­nek sem sikerült kilenc találat­nál többet elérnie, ám boldog­házi olvasónk ezúttal megdön­tötte a csúcsot, mindössze két mérkőzés eredményét nem ta­lálta el. Igaz, ezek közül az egyik, a Karcag-Rakamaz (1-3) összecsapás „totógyilkosnak” bizonyult, alig akadt olyan játé­kosunk, aki eltalálta volna. A négy hét alatt összesen 32 talá­latot ért el, ezzel ő nyerte játé­kunk első fődíját. Természete­sen ezzel nem fejezzük be az Új Néplap-totót, új sorozatot kezdve a héten is várjuk szelvé­nyeiket. A helyesen kitöltött szelvény a következő: 1. Karcag-Rakamaz 2 2. Sényő-Kunhegyes 1 3. Kisvárda-Tiszafüred x 4. Rákóczi-AIattyán x 5. Mezőtúr-Újszász 1 6. Besenyszög-Jb.háza x 7. Kőtelek-Szajol 1 8. Jsz.andrás-Zagyvarékas 1 9. Jf.szaru-Já.szállás 2 10. Fegyvernek-Cibakháza x 11. Abádszalók-Homok 2 12. Túrkeve-R.újfalu x Nyilván sokakat érdekel, ho­gyan alakult a győztes mögött a sorrend. A Tiszalift kft. „totó­brigádja” végzett a második helyen 27 találattal. Ketten büszkélkedhetnek a harmadik helyezéssel, UNICSOVICS DÁNIEL (TISZAIGAR) és BÁMER JÓZSEF (FEGY­VERNEK) egyaránt 26-26 talá­latot ért el, míg a két negyedik helyezett, ABONYI SÁNDOR (SZOLNOK) és SZUJÓ BA­LÁZS (TISZATENXÓ) 25-25 ‘mérkőzésre típpeRTielyesIn. ' ' . j ____, ’ ü >1 1-/H Üvn.zJ|j^t/á A z állás Kunsági 1. Homok 9 2. Kenderes 8 3. Cibakháza 9 4. R.újfalu 9 5. Kunhegyes 8 6. T.földv. 9 7. Fegyvernek 8 8. Kengyel 8 9. Kunmadaras 8 10. Abádszalók 8 11. Tiszagyen. 8 12. Túrkeve 8 13. T.szt.imre 9 14. Tiszaderzs 8 15. Tiszaroff 9 csoport 7 2 _ 39-12 23 5 3 _ 11- 2 18 5 2 2 26- 9 17 4 4 1 24-10 16 4 2 2 21-12 14 4 1 4 16-18 13 3 3 2 14-11 12 4­4 14-19 12 3 1 4 8-11 10 3 1 4 12-18 10 2 3 3 10-12 9 2 2 4 12-14 8 2 _ 7 6-21 6 1 2 5 9-20 5 1­8 10-43 3 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 8 7 1­37- 4 22 2. Homok 9 6 1 2 32-17 19 3. Kenderes 8 5 2 1 33- 6 17 4. Kunmadaras 8 5 2 1 24- 9 17 5. T.földv. 9 4 4 1 13- 9 16 6. Cibakháza 9 4 3 2 22- 8 15 7. Túrkeve 8 4 1 3 22-18 13 8. Fegyvernek 8 4­4 20-13 12 9. Kengyel 8 4­4 16-14 12 10. T.szt.imre 9 3 1 5 22-24 10 11. Tiszagyen. 8 3 1 4 18-23 10 12. Abádszalók 8 2 1 5 13-32 7 13. R.újfalu 8 1 1 6 9-31 4 14. Tiszaroff 8 1­7 3—44 3 15. Tiszaderzs 8­­8 5-37 0 Jászsági csoport 1. Jászkisér 9 6 2 1 22- 7 20 2. J.szentan. 8 6 1 1 28- 3 19 3. Szajol 9 5­4 13-10 15 4. Kőtelek 8 4 2 2 14-11 14 5. Z.rékas 9 4 2 3 13-10 14 6. Jászdózsa 8 4 1 3 12- 9 13 7. J.ároksz. 8 3 2 3 8-10 11 8. Tiszajenő 7 2 4 1 10- 6 10 9. J.fénysz. 9 2 4 3 12-18 10 10.Jászágó 9 1 6 2 9-14 9 11. J.jákóhal. 8 2 3 3 5-14 9 12. P.monostor 8 1 4 3 8-15 7 13. Jászlad. 8 1 3 4 11-18 6 14. Tiszapüsp. 8 1 2 5 8-18 5 15. Jásztelek 8 1 2 5 6-16 5 Ifjúságiak 1. Z.rékas 9 7­2 35-15 21 2. Jászkisér 9 6 2 1 20- 8 20 3. Szajol 9 6 1 2 30-15 19 4. Tiszajenő 8 5 2 1 23- 7 17 5. J.ároksz. 8 5 1 2 25- 8 16 6. Kőtelek 8 5 1 2 21-10 16 7. P.monostor 8 4 1 3 28-15 13 8. J.szentan. 8 4 1 3 20-21 13 9. Jászlad. 8 4­4 29-21 12 10. J.fénysz. 8 2 3 3 8-14 9 11. Jászágó 9 2 1 6 16-24 7 12. Jásztelek 7 2­5 6-20 6 13. Tiszapüsp. 9 1 2 6 18-37 5 14. Jászdózsa 8 1­7 4-38 3 15. J.jákóhal. 8­1 7 2-32 1 i