Új Néplap, 1994. október (5. évfolyam, 231-256. szám)

1994-10-05 / 234. szám

10 Sport 1994. október 5., szerda Labdarúgás, megyei II. osztály, Jászsági és Kunsági csoport Vona húzta el a szalókiak nótáját Jászsági csoport Jászárokszállás- Jászágó 1-1 (0-0) Jászárokszállás, 250 n., v.: Markóth I. Jászárokszállás: Tóth L. - Bordás, Miklós, Dósa, Barócsi, Dévai, Boháik (Banka L., Oláh), Kaszab, Kiss B., Szabó, Kovács. Edző: Szívós István. Jászágó: Dobos Zs- Csikós, Antal, Mága, Kácsor, Szénási, Peredi, Raffael, Hallgat, Besz- teri, Dobos F. Edző: Bobák Jó­zsef. 68. perc: Dobos F. a tizenha­toson belül felvágta Kisst, a megítélt büntetőt Kaszab bizto­san lőtte a hálóba, 1-0. 90. perc: vendégszögletnél valamennyi játékos a hazaiak tizenhatosán belül tömörült, a labda Peredi combjáról a há­lóba perdült, 1-1. Az alacsony színvonalú ta­lálkozón igazságos eredmény született. Szívós István: - Mélyen tu­dásunk alatt játszottunk, az el­lenfél kapusának nem is volt védenivalója. Bobák József: - Két egy­forma képességű csapat találko­zóján igazságos eredmény szü­letett. Ifi: Jászárokszállás-Jászágó 8-0 Farkas Tiszajenő- Jászfényszaru 1-1 (0-0) Tiszajenő, 150 n., v.: Munká­csi Tiszajenő: Szarvák - Kocsis, Péter, Balázs, Pintér, Sebes­tyén, Katona K., Nagy, Katona R., Pallagi, Baktai. Edző: Szalai István Jászfény szaru: Rózsa - Pa- lócz, Kalanyár, Borbély, Far­kas, Pál, Jerábik, Bíró, Dobos, Horváth, Török. Edző: Rózsa Gábor Gyászszünettel kezdődött a mérkőzés, az egy hete elhunyt tiszajenői játékosok, Jenei Já­nos és Czakó Zsolt emlékére. 5. perc: Kocsis sérülése miatt a hazai csapat - mivel cserejá­tékossal nem rendelkezett - tíz emberrel folytatta a mérkőzést. 50 perc: Szabályosnak tűnő becsúszó szerelés után a játék­vezető tizenegyest ítélt, a bünte­tőt Borbély értékesítette, 0-1. 60 perc: bal oldali beadás után Pallagi nyolc méterről fe­jelt a hálóba, 1-1. A döntetlen igazságos. Jók: az egész csapat, ill. senki Szalai István: - Mi gyászol­tunk, szomorúak vagyunk, a já­tékvezetésről pedig nem akarok nyilatkozni. Rózsa Gábor: - A kihagyott helyzetek ellenére - csere nél­kül is - álltuk a sarat. Ifi: Tiszajenő-Jászfényszaru 0- 0 Sepsi Jásztelek- Tiszapüspöki 2-2 (1-1) Jászjákóhalma, 150 n., v.: Tóth Jásztelek: Fekete - Zrupkó, Ambrus, Rigó, Rácz, Varga (Bartus), Kuli, Fehér, Ivanics (Mészáros), Radnai, Varga Z. Edző: Varga György. Tiszapüspöki: Juhász - Pó­lyák (Gábli), Lengyel S., Barta, Ramos, Kállai (Suki I.), Szedlák (Suki J.), Bojtok, Ferge, Lukács, Lengyel R. (Kollár). Edző: Len­gyel Ágoston. 11. perc: Lukács a fellazuló védelem hibáját kihasználva a kapu jobb oldalába lőtt, 0-1. 43. perc: Radnai a vendég­védők közül, 3 méterről lőtt a kapuba, 1-1. 50. perc: Lukács ismét ki­használta a védők tétovázását, 1- 2. 68. perc: Kuli ívelt fejese a kapuba hullott, 2-2. Jók: Rácz, Kuli, ill. Lukács A gólhelyzeteit számolatla- nul - immáron sorozatban - ki­hagyó hazaiak egy rendkívül lelkes ellenféllel találták magu­kat szemben. Jásztelek csapata az őszi szezonból hátralévő ha­zai mérkőzéseit a jászberényi Lehel Sporttelepen játssza. Egyúttal köszöni a jászjákó- halmai sportegyesület és sport­barátok segítőkészségét. Varga György: - Tartalékos csapatunk ennyire volt képes. Még mindig várunk a győze­lemre. Lengyel Ágoston: - Szé­gyenteljes játék, cserbenhagy­tuk népes szurkolótáborunkat. Ifi: Jásztelek-Tiszapüspöki 1-5 Dobos Szajol­Jászladány 1-0 (0-0) Szajol, 200 n., v.: Karcsú Szajol: Májer - Tóth /., Aszta­los, Zentai, Sándor, Bódi, Nagy Z., Kristály (Urbán), Gulyás, Dudás, Kapusi. Edző: Szabó Zoltán Jászladány: Murzsa - Bíró, Dósa, Tálas, Nagy /., Tóth, Varga, Siki, Csikós J. (Csikós L), Bagi, Puzsomai. Edző: Földvári Sándor 4. perc: Dudást buktatták a tizenhatoson belül, Bódi bünte­tőjét azonban Murzsa megfogta. 70. perc: a tizenhatos jobb oldali sarkáról közvetett sza­badrúgást rúghattak, a hazaiak. Gulyás egyből kapura ívelt, s mivel Murzsa beleért, a játék­vezető természetesen gólt ítélt 1-0. Az első fél óra után a vendé­gek kiegyenlítetté tették a játé­kot, helyzetük is akadt, ennek ellenére a hazaiak egygólos győzelme megérdemelt. Jók: Májer, Sándor, Zentai, ill. küzdeni tudásáért az egész csapat dicséretet érdemel Szabó Zoltán: - Küzdelmes mérkőzésen kiszenvedtük a győzelmet. Földvári Sándor: - Egyenlő erők küzdelmében a szerencsé­sebb csapat nyert. Ifi: Szajol-Jászladány 3-2 Török Jászkisér- Kőtelek 4-0 (2-0) Jászkisér 250 n., v.: Gyertyás Jászkisér: Tajti G. - Farkas J. (Tonner), Nagy, Drávucz, Pálfi, Tajti Z., Farkas L., Utasi, Kö­ve sdi, Papp, Tarkó. Edző: Gócza Zoltán Kőtelek: Horváth - Boros, Matúz, Újj, Nagy, Kosik, Tűri, Gúzli (Bozsó L.), Birkás (Dob- ler), Bozsó J., Jónás (Kóré). Edző: Papp Lajos 6. perc: Farkas L. lépett ki a védők között, majd az alapvo­naltól visszagurított, és Papp 3 méterről a kapuba passzolt, 1-0. 12. perc: Papp húszméteres lövése levágódott az egyik vé­dőről, Kövesdi eszmélt a leg­hamarabb, és a hosszú sarokba bombázott, 2-0. 47. perc: Kövesdi beadását Papp vágta a sarokba, 3-0. 77. perc: a Drávucz buktatá­sáért megítélt büntetőt Papp biztosan értékesítette, 4-0. 81. perc: Kosik szabályta­lankodott Tarkóval szemben, s mivel már volt egy sárga lapja, a kiállítás sorsára jutott. Eseményekben gazdag, ke­mény, nagy iramú mérkőzést láthattak a kilátogató szurkolók. A hazai csapat győzelme ilyen arányban is megérdemelt. Jók: az egész csapat, ill. Bo­ros Gócza Zoltán: - Időnként jó játékkal sikerült legyőznünk vendégeinket. Papp Lajos: - Jobb csapattól kaptunk ki, mint Jászszentand- rás, sok sikert kívánok a továb­biakban is. Ifi: Jászkisér-Kőtelek 1-0 Gócza Zagyvarékas- Pusztamonostor 2-1 (1-0) Zagyvarékas, 200 n., v.: Se­bestyén Zagyvarékas: Alapi - Ecseki, Major, Jánosi Z., Varga L., Hajdú Z., Antal, Mihályi, Hajdú M. (Jánosi L ), Polónyi, Polgár (Varga L). Edző: Kovács Sán­dor Pusztamonostor: Bibók Varga, Rezes, Jenes, Harnos, Kocsis, Dobos, Balázs, Szűcs, Pethes, Szekeres K. Edző: Ko­vács György 25. perc: egy sorfalról lepat­tanó labdát Major a jobb sa­rokba gurított, l -0. 62. perc: a hazai kapus lyu­kat rúgott, így Szekeres köny- nyen emelhetett a hálóba, 1-1. 82. perc: szélről beívelt lab­dát Major mellel maga elé tette, majd a hosszú sarokba bombázott, 2-1. Korrekt játékvezetés mellett a hazaiak számos helyzetet dol­goztak ki, mivel azonban azokat ki is hagyták, megizzadtak a győzelmén. Jók: Polonyi, Mihályi, Ma­jor, Varga, ill. Bibók, Rezes, Dobos, Szűcs, Jenes, Varga Kovács Sándor: - Csak a győzelemnek tudok örülni. Kovács György: - Én még játékvezetőt nem bíráltam, Se­bestyént különösen tisztelem, de azt hiszem, hogy most a lel­kiismerete nem nyugodt. Ifi: Zagyvarékas-Pusztamo- nostor4-l Koxi Jászjákóhalma- Jászszentandrás 0-5 (0-1) Jászjákóhalma, 200 n., v.: Tóth M. Jászjákóhalma: Hevér - Tóth J., Móczó J., Móczó A., Vaskó, Zsidei Z., Oláh (Gólya), For­gács, Pernyész, Hájas, Zsidei L. Edző: Nagy Zoltán. Jászszentandrás: Mályi (Nagy) - Donkó (Dimég), Szarka, Előhegyi, Faragó, Busa (Kerekes), Urbán, Banka, Ri­deg, Bárány, Antal (Oláh). Edző: Szabó Lajos. 21. perc: büntetőből Banka vette be Flevér kapuját, 0-1. 59. perc: jobb oldali be­adásba olyan szerencsétlenül ért Gólya, hogy saját kapujába pattant a labda, 0-2. 65. perc: remek beadás után Urbán bólintott a léc alá, 0-3. 74. perc: a védőkről lecsorgó labdát Banka nagy erővel vágta a rövid sarokba, 0-4. 79. perc: rövidre sikerült fel­szabadítás után Kerekes állí­totta be a végeredményt, 0-5. A jó iramú mérkőzésen meg­érdemelten nyertek a vendégek. Jók: Móczó J., ill. az egész csapat Nagy Zoltán: - Az ellenfél igazolta tabellán elfoglalt he­lyét. Szabó Lajos: - Jó játékkal biztos győzelmet arattunk. Ifi: Jászjákóhalma-Jászszent- andrás 0-4 Szöllősi Mihály Kunsági csoport Tiszagyenda- Tiszaroff0-1 (0-1) Tiszagyenda, 200 n., v.: Ve­ress Tiszagyenda: Csőke - Toni- gold, Héder, Jenei, Baráth, Tóth, Kiss, Boros, Farkas L., Sípos, Papp. Edző: Tóth Gábor Tiszaroff: Farkas G. - Bóta, Puzsoma O., Farkas L., Magda, Farkas Zs., Puzsoma L., Laka­tos P., Farkas A., Lakatos L, Pataki B. Edző: Magda János 7. perc: Lakatos P. elhúzott a jobb szélen, beadását Lakatos I. vágta a hálóba, 0-1. 75. perc: Farkas Zs. meg­kapta második sárgáját, ezért idő előtt mehetett zuhanyozni. A hazai csapat tudatosságot, elképzelést nélkülöző enervált játékával újabb csalódást oko­zott közönségének. Jók: senki, ill. az egész csa­pat Tóth Gábor: - A csapat ha­zai pályán el van átkozva. Magda János: - Küzdeni tu­dásból jelesre vizsgáztunk. Ifi: Tiszagyenda-Tiszaroff 3-0 Fábián Kunmadaras- Tiszaszentimre 4-0 (2-0) Kunmadaras, 200 n., v.: Trencsényi Kunmadaras: Sipos - Balogh /}., Máté (Lévai S.), Tüdős, Lé­vai L., Oros (Botos), Kovács, Salángi, Rózsa, Varga Zs., Hu­nyadi (Balogh G.). Edző: Ju­hász Imre. Tiszaszentimre: Szivák - Kéri (Beleznay), Molnár, Kerepesi, Simon, Tóvizi, Szanyi, Lendvay, Szokolai, Postás, Ladányi (Sós­kúti). Edző: Lakatos Pál. 3. perc: Varga Zs. az alapvo­nalról visszagurított, Salángi pe­dig a bal sarokba bombázott, 1-0. 40. perc: Kapu előtti kavaro­dásból Varga Zs. növelte a ha­zaiak előnyét, 2-0. 78. perc: Tüdős hosszú indí­tásából a jó ütemben induló Kovács nagy gólt lőtt, 3-0. 84. perc: a sorfalról lepattanó labdát Botos vágta a léc alá vágta, 4-0. A nagyszerűen kezdő hazaiak megérdemelten nyertek a mind­végig lelkesen küzdő szentimre- iek ellen. Jók: az egész csapat, ill. Szo­kolai Juhász Imre: - Csapatom győzelme egy percig sem volt kétséges. Lakatos Pál: - Gratulálok a hazai csapat jó játékához. Ifi: Kunmadaras-Tisza­szentimre 2-2 Zimán Kenderes- Tiszaföldvár 2-1 (1-0) Kenderes, 150 n., v.: Fekete Kenderes: Galó - Demeter, Pádár M., Magyar, Agócs, Fá­bián (Andrási), Pádár G., Sze­rencsi, Ferenczi, Molnár (Hor­váth), Baktai (Kugler). Edző: Magyar József. Tiszaföldvár: Libor - Pataki, Kollár, Tichi, Gr ácsin, Járai (Bokor), Gál, Benedek (Herkó), Dutkon, Bíró, Lovas. Edző: Se­res Ferenc. 22. perc: Szerencsiül mé­terről hatalmas gólt lőtt a jobb felső sarokba, 1 -0. 52. perc: Szerencsi lágyan ívelt szabadrúgását Molnár a kivetődő kapus fölött a hálóba emelte, 2-0. 66. perc: Dutkon lefutotta az elmélázó hazai védőket, és a hosszú sarokba lőtt, 2-1. Mérsékelt színvonalú mérkő­zésen a játékidő többségében Kenderes birtokolta a labdát. Jók: Galó, Pádár M., ill. Grá- csin, Dutkon Magyar József: - Jó csapatot győztünk le. Seres Ferenc: - Magunkat vertük meg. Ifi: Kenderes-Tiszaföldvár 2-0 Korpás Rákócziújfalu- Kengyel 4-1 (3-0) Rákócziújfalu, 300 n., v.: Tö­rök Rákócziújfalu: Mihályi Kiss, Banka, Durda, Vadas A., Nagy J. (Kelemen), Zakar (Hanga), Göncző, Vígh, Kollár Z., Kollár J. Edző: Fekete Ist­ván Kengyel: Major - Szabó B. (Fehér), Hellenpach, Polgár, Horváth, Angyal, Peres, Szőke, Ladányi, Rimóczi, Kovács S. (Szabó K.). Edző: Papp János. 7. perc: Kollár Z. beadását Göncző pofozta a hálóba, 1-0. 17 perc: Göncző beadását Vígh pörgette a léc alá, 2-0. 37. perc: Kollár J. egyéni já­ték után emelt a hálóba, 3-0. 52. perc: Kollár Z. beadását Vígh értékesítette, 4-0. 56. perc: gyorsan elvégzett szabadrúgás után Rimóczi ki­lőtte a hosszú sarkot, 4-1. Nagy iramú, sportszerű mér­kőzésen a hazaiak lelkesedé­sükkel kerekedtek felül ellenfe­lükön. Jók: az egész csapat, ill. senki Fekete István: - Kitűnő já­tékvezetői hármas működése mellett sportszerű, lelkes ellen­felet győztünk le. Papp János: - Leültünk, mint kredencen a piszok. Ifi: Rákócziújfalu-Kengyel 0-6 Beke Cibakháza- Túrkeve 3-1 (3-1) Cibakháza, 350 n., v.: Fe­renczi Cibakháza: Szabó - Molnár, Tóvizi, Abel, Beregszászi, Kál­mán, Kalmár (Tóth E.), Lénárt, Kántor, Burka, Barta (Magyar). Edző: Fazekas András Túrkeve: Tőke - Kelemen, Fekete R., Debreceni, Barna, Nagy, Szilágyi, Jandó (Kal­már), Fekete T., Pálfi, Ducza. Edző: Homoki Károly 4. perc: Nagy L. Í5 méterről a kapu bal sarkába passzolt, 0-1. 12. perc: Kálmán szögletét Kántor szép mozdulattal küldte a jobb sarokba, 1-1. 22. perc: Lénárt verekedett ki magának gólhelyzetet, és nem hibázott, 2-1. 31. perc: Ábel kiugratását Kántor értékesítette, 3-1. Remek mérkőzésen a jól fut­ballozó hazai gárda a gólokon kívül még hat kapufát lőtt, és egy büntetőt is hibázott. Jók: az egész csapat, ill. Tőke (a mezőny legjobbja), Pálfi, Kalmár Fazekas András: - Csak gyenge helyzetkihasználásunk miatt lett ez az eredmény. Homoki Károly: - Tőke ka­pus klasszisteljesítményének köszönhetjük, hogy csak 3-1-re kaptunk ki. Ifi: Cibakháza-Túrkeve 0-0 Bíró Homok- Fegyvernek 5-1 (4-0) Homok, 300 n., v.: Varga F. Homok: Marozsi - Herkó, Nagy Z. (Farkas), Kovács, Szőke (Makó), Szántai (Süve­ges), Szénási, Nicula, Németh, Balogh, Tóth. Edző: Németh Géza Fegyvernek: Bata - Fidrik, Farkas, Balogh (Göblyös Gy.j, Szabó, Bukta, Kiss (Kocsis), Száz, Boicu, Kapás, Göblyös (Pongrác). Edző: Molnár Fe­renc 30. perc: Nicula beadását Ba­logh emelte a hálóba, 1-0. 34. perc: Tóth késztette megadásra Batát, 2-0. 39. perc: a vendégek kapuja előtti tűzijáték végén Szénási talált a hálóba, 3-0. 42. perc: Balogh gyengén he­lyezett büntetője Bata kezébe hullott. 45. perc: Szénási 18 méterről nagy gólt lőtt, 4-0. 78. perc: jobb oldali beadás után Nicula kapásból szép gólt lőtt, 5-0. 82. perc: a tizenhatoson belül Marozsi ütközött Kocsissal, a játékvezető büntetőt ítélt, me­lyet Boicu értékesített, 5-1. A jó iramú, színvonalas mér­kőzésen a bátran támadó ven­dégek ellen a hazaiak az első félidőben eldöntötték a mérkő­zés sorsát. Jók: Szénási, Kovács, Ni­cula, Balogh, Németh, ill. Bata, Boicu, Fidrik Németh Géza: - A mezőny­ben kulturáltan játszó csapatot sikerült legyőznünk. Molnár Ferenc: - Gratulá­lok a homokiaknak, további si­kert kívánok a bajnokságban. Ifi: Homok-Fegyvernek 4-1 Németh Kun FC- Abádszalók 7-0 (3-0) Kunhegyes, 200 n., v.: Vígh Kunhegyes: Berkes - Molnár (Újfalvi M.), Boross T., Barna, Balogh (Kalafut), Boross Cs., Újfalvi E., Kun, Vona, Czapkó, Rusz. Edző: Szabó András. Abádszalók: Szabó J. - Szabó Z., Glück, Puzsoma (Varga), Szekeres, Hamar, Varga T., Czicze, Kovács, Lóié (Juhász), Takács. Edző: Csonka András. 8. perc: gyors támadás végén Vona emelte át a kapuson, 1-0. 37. perc: Újfalvi E. büntető­ből növelte az előnyt, 2-0. 41. perc: mintaszerű hazai támadás végén Czapkó szép gólt lőtt, 3-0. 55. perc: Vona ügyesen he­lyezett a kapuba, 4-0. 83. perc: újabb remek be­adás után Vona ezúttal sem hi­bázott, 5-0. 88. perc: kapu előtti kavaro­dás után Kalafut gurított a ven­dégek kapujába, 6-0. 89. perc: a reklamáló védők között Vona az üres kapuba he­lyezett, 7-0. A fiatal hazai csapat minden csapatrészében felülmúlta a sokat fegyelmezetlenkedő és reklamáló vendégeket, akik kö­zül kettőt ki is állított a játékve­zető. Szabó András: - Végre tá­madójátékunkat siker koro­názta. Csonka András: - Fegyel­mezetlen emberekkel csak ez lehet az eredmény. Jók: az egész csapat, ill. Szabó Z., Czicze Ifi: Kun FC-Abádszalók 6-0 Nagy Az állás Jászsági csoport 1. Jászkisér 8 5 2 1 20- 7 17 2. J.szentan. 7 5 1 1 27- 3 16 3. Szajol 8 5­3 11- 6 15 4. Z.rékas 8 4 2 2 13- 9 14 5. Jászdózsa 7 4 _ 3 10- 7 12 6. Kőtelek 7 3 2 2 10- 9 11 7. Tiszajenő 7 2 4 1 10- 6 10 8. J.fénysz. 8 2 4 2 11-16 10 9. J.jákóhal. 8 2 3 3 5-14 9 10. J.ároksz. 7 2 2 3 6- 9 8 1l.Jászágó 8 1 5 2 7-12 8 12. P.monostor 7 I 4 2 8-13 7 13. Jászlad. 7 1 3 3 10-16 6 14. Tiszapüsp. 8 I 2 5 8-18 5 15. Jásztelek 7­2 5 4-15 2 Ifjúságiak 1. Szajol 8 6 1 1 28-12 19 2. Jászkisér 8 6 1 1 19- 7 19 3. Z.rékas 8 6­2 32-15 18 4. J.ároksz. 7 5 1 1 25- 7 16 5. Tiszajenő 7 4 2 1 19- 4 14 6. J.szentan. 7 4 1 2 20-18 13 7. P.monostor 7 4­3 27-14 12 8. Kőtelek 7 3 2 2 17-10 11 9. Jászlad. 7 3­4 25-20 9 10. J.fénysz. 7 1 3 3 7-14 6 11. Jásztelek 6 2­4 5-16 6 12. Tiszapüsp. 8 1 2 5 15-33 5 13.Jászágó 8 1 1 6 10-24 4 14.Jászdózsa 7 1­6 4-32 3 15. J.jákóhal. 8­2 6 4-31 2 Kunsági csoport 1. Homok 8 6 2 _ 35- 9 20 2. Cibakháza 8 5 1 2 25- 8 16 3. R.újfalu 8 4 3 1 23- 9 15 4. Kenderes 7 4 3­9- 2 15 5. Kunhegyes 8 4 2 2 21-12 14 6. T.földv. 8 4 1 3 16-17 13 7. Fegyvernek 7 3 2 2 13-10 11 8. Abádszalók 7 3 1 3 9-14 10 9. Tiszagyen. 7 2 3 2 9- 8 9 10. Kengyel 7 3­4 10-18 9 11. Túrkeve 7 2 1 4 11-13 7 12. Kunmadaras 7 2 1 4 7-11 7 13. Tiszaderzs 7 1 2 4 8-16 5 14. T.szt.imre 8 1­7 2-20 3 15. Tiszaroff 8 1­7 10-41 3 Ifjúságiak 1. Kunhegyes 8 7 1­37- 4 22 2. Kunmadaras 7 5 2 — 24- 7 17 3 . Homok 7 5 1 1 27-12 16 4. Cibakháza 8 4 3 1 21- 6 15 5. Kenderes 7 4 2 1 25- 6 14 6. T.földv. 8 3 4 1 11- 9 13 7. Túrkeve 7 3 1 3 17-16 10 8. Tiszagyen. 7 3 1 3 17-21 10 9. Fegyvernek 7 3­4 18-12 9 10. Kengyel 7 3 4 14-13 9 11. T.szt.imre 8 2 1 5 18-23 7 12. R.újfalu 7 1 1 . 5 7-?6. 13. Abádszalók 7 1 1 5 8-30 4 14. Tiszaroff 6 1 5 3-33 15. Tiszaderzs 7­­7 4-33 0 Új Néplap-totó A harmadik játéknapot köve­tően sem akadt telitalálatos szelvény a megyei labda­rúgó-mérkőzéseket tartalmazó Új Néplap-totón. Annak ellenére sem, hogy az újabb falvak - Besenyszög, Kő­telek, Szászberek, Tiszaderzs - bekapcsolódásával együtt már 47 településen követik figye­lemmel játékunkat. Mivel sza­bályaink szerint - telitalálat hi­ányában - minden negyedik hé­ten győztest hirdetünk, bátran állíthatjuk, azok a kedves olva­sóink, akik folyamatosan küld­ték be tippjeiket, fokozott izga­lommal várják az újabb fordu­lót. íme a harmadik heti, helye­sen kitöltött szelvényt: 1. D.keszi-Sz. MÁV MTE 2 2. Kunhegyes-Karcag 1 3. Szécsény-Jászberény x 4. Alattyán-Jánoshida x 5. Jáiszapáti-Újszász 1 6. Tiszaörs-Kisújszállás 2 7. Jászkisér-Kőtelek 1 8. Jásztelek-T.püspöki x 9. Jj.halma-Jsz.andrás 2 10. R.újfalu-Kengyel 1 11. Kun FC-Abádszalók 1 12. Kenderes.-T.földvár 1 Nemhogy 12 találatot nem ért el senki az elmúlt hetekben, de a bűvösnek tűnő tízes határt sem lépte át egyetlen játékosunk sem. A harmadik játéknapon ki­lenc mérkőzésre ketten tippel­tek helyesen: SZEKERESNÉ NEGYEDI KATALIN (Szol­nok) és FERENCZI TIBOR (Kisújszállás). Tíz fogadónk nyolc összecsapásnak sejtette meg az eredményét, többen kö­zülük csak most kapcsolódtak be totónkba. Egy fordulóval a zárás előtt TÚRÓCZY JÓZSEF (Jász- boldogháza) vezet 22 találat­tal, második BÁMER JÓ­ZSEF (Fegyvernek) és a TI- SZALIFT KFT. (Szolnok) fo­gadócsoportja 21, míg harma­dik Pesti József (Rákócziúj­falu), Nagy Antal, Szekeresné Negyedi Katalin (Szolnok), Unicsevics Dániel (Tiszaigar) és Szujó Balázs (Tiszatenyő) 20 helyes tippel.