Szolnok Megyei Néplap, 1986. október (37. évfolyam, 231-257. szám)

1986-10-14 / 242. szám

1986. OKTÓBER 14. SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 7 Megyei I. o. labdarúgó-bajnokság Túrkeve is megszerezte első győzelmét ISport Sport-Sport I Röplabda Jobb volt az ellenfél Besenyszög—Cibakháza 3:1 (0:1). Cibakháza, 100 n. V.: Partihó: Besenyszög: Boros B. —Zajacz Szaibó, Csajbók I., Tóvizi, Boros M.. Danyi K. (Hajdú), Boros Gy., Maró­di, Varga I. (Danyi T.), Var­ga T. Edző: Tóvizi Gáspár. Cibakháza: Aponyi—Burka, Izbéki, Tóth J., Horváth, Berta, Bárány, Zöbdki (Tóth), Varga (Jakab), Fazekas, Mol­nár. Edző: Bozsiik János. Nagy lendülettel kezdett a hazai csapat, sorra vezette a tálmadásokat, és már az első negyedórában több helyzete akadt, de ezeket nem sike­rült kihasználni, mert min­dig becsúszott egy apró hiba. A vendégcsapat negyedóra elteltével jött ki a védeke­zésiből, de a kapura neirn volt veszélyes. Üjlból Cibakháza vette át a játék irányítását, és a 30. percben Varga bea­dásából Zabaki volt eredmé­nyes. Több gólt már nem si­került elérni, hiába támad­ta végig a félidőt. Szünet után változott a játék képe. Besenyszög nagy lendülettel egymás után vezette a táma­dásokat, a hazaiak csak vé­dekeztek. A 65. percben egy besenyszögi támadást a 16- oson belül szabálytalanul szereltek a hazai védők. 11- e.s. A büntetőt Boros Gy. ér­tékesítette. A gól a hazai csapatot megzavarta, és a jól játszó vendégek a 73. perc­ben a vezetést is megszerez­ték Varga T. jóval tálból. A hazai gárda elfáradt, a ven­dégek fölényben voltak, amit a 80. percben ki is használ­tak Danyi T- révén, ezzel be­biztosítva a győzelmet. Jók: Tóvizi, Boros Gy., Boras M., ilk Burka, Berta. (Mi: Besenyszög—Ci bakhá­za 1:0. Bozsik János Jászalsószentgyörgy—Szol­noki Cukorgyár 1:0 (0:0). Jászalsószentgyöi'gy, 500 n. V.: Kiss. Jászalsós zent­györgy: Torna—Lakatos (Kis L.), Kis B„ Kis T. II, Gál, Kis T. I. Bathó, Tóth (Szabó, Simon, Berecz, Kis G. Az első félidőt végig tá­madta a hazai csapat, de a jobibnál-jobb helyzeteket is kihagyta. A második játék­részben sem változott a já­ték képe, a végig sportsze­rűen játszó vendégek jobbá­ra csák védekezésre kénysze­rültek. Már úgy tűnt. hogy döntetlen lesz az eredmény, amikor a 87. percben Kis T. I-el fölös legesen szabályta­lankodott a Cukorgyár egyik vtédőlje, a büntetőferülleten belül A megítélt 11-esbőil lőtt Berecz gólt. 1:0. Ala­csony színvonalú mérkőzésen az újonc szentgyöngyi csapat idpi leggyengébb játéka is elegendő volt a Cukorgyár legyőzéséhez. Jók: Kis B., Kis T. 1. Kis T II, 1111 Csé- cseii, Kovács S„ Pusztai, Fritz. Ifi: Jászalsószentgyörgy— Cukorgyár 1:0. Szolnoki MÄV MTE junior— Középtiszai Medosz 5:0 (2:0). Tiszialiget, 150 n. V.: Szaszák. Junior: Ladányi—Tisza. Laj- ikovics, Erdős, Földi. Vadics- ka, Sós (Rácz), Repka, Üjía- lúsi, Tóth, Major. Közepes színvonalú mérkőzésen az első játékrésziben még tar­tották magukat a vendégek, a második félidőben viszont már kidomborodott a hazaiak erőfölénye és ilyen arány­talan is megérdemelten nyer­ték meg a mérkőzést. Gól1: ŰjfaHusi (2), Repka. Vadics- ka, Erdős. Kiállítva: Farkas (K. Medo6.z). Sárga lap: Er­dős és Sós (Junior). Jók: Laj- kovics, Repka. Tóth, ül. Szán­tó, Demeter, Baktai S. If.i: K. Medosz—MÁV MTE II 2:1. Túrkeve—Kunhegyes 4:3 (2:1). Túrkeve, 250 n. V.: Csényi. Túrikeve: Egri—Kor­mos I., Kormos L.. Erdőéi, Bartha, Patkós, Kormos J„ Barna. Nemes, B. Nagy (Ko­vács). Fábián (Laskai). Ta­pogatózó játék után Túrke­ve lendült támadásiba, és a 8. percben a Nemes buktatásá­ért megítélt 11-est Kormos J. értékesítette. Továbbra is a hazai csapat támadott, de Kunhegyes egy gyors kont­ratámadás végén egyenlített. Elérik ebb lett a játék és a hazai csapat egy jól elta­lált lövéssel megszerezte B. Nagy révén a vezetést. A második félidőiben továbbra is Túrkeve támadott. Barna jó indításával Laskai lefu­totta a védőket, és látványos gólt rúgott. Kiegyenlítődött a játék, s a vendegek .megsze­rezték második góljukat. Egy korszerű hazai támadás vé­gén Laskai kicselezte két vé­dőjét. valamint a kapust és a kapu közepébe gurított. A mérkőzés befejezése előtt vé­delmi hibából a vendégek szépítettek. A látottak, va­lamint a .kihagyott gól helyze­tek alapján Túrkeve több góllal is nyerhetett volna. Góiilövőlk: Kormas J., B. Nagy, Laskai (2). ill. Rózsa (2). Békési. A hazai csapatból minden játékos dicséi-etet ér­demel,, Kunhegyesnél Békési és Szabó J. játszott jói. Ifi: Túrkeve—Kunhegyes 3:2. A megyei I. o. labdarúgó-bajnokság állása 1. J.-alsószgy. 10 9 1 — ?3- 4 19 2. T.-miklós 10 8 1 1 34-14 17 3. SZMÁV j. 10 5 3 2 27-10 13 4. T.-földvár 10 5 3 2 16- 9 13 f*. Jászapáti 10 4 5 1 15-11 :3 € Jászkisér 10 6 1 3 16-* 3 13 7. Besenyszög 10 5 2 3 18-16 12 tí. Sz. Cukor. 10 4 2 4 14-14 10 9. Sz. Vegyi. 10 4 1 5 21-20 9 10. AÉV Szajol 10 4 1 5 11-14 9 11. Szászberek 10 3 2 5 8-10 8 12. Túrkeve 10 1 4 5 12-21 6 13. K. Medosz 10 2 2 6 10-23 6 14. Cibakháza 10 1 3 6 10-24 5 15. Abádszalók 10 — 4 6 3-20 4 16. Kunhegyes 10 1 1 8 16-31 3 A II. fordulóban, október 19., vasárnap, 14 óra: Törökszent- miklós—Cibakháza, Beseny­szög—Jászalsószentgyörgy, Szolnoki Cukorgyár—Jász­apáti, Jászkisér—AÉV Szajol, Szászberek—Szolnoki MÁV MTE junior, Középtiszai Me­dosz—Túrkevd, Kunhegyes— Abádszalók, Tiszaföldvár— Szolnoki Vegyiművek. Törökszentmiklós—Abád­szalók 2:0 (0:0). Abádszalók, 300 n. V.: Szabari. Aibádsza- lók: Erdei—Cseh, Csonka G., Forgács, Bácskái, Kovács, Csonka A. (Varga). Somodi, Káli, Szabó (Tóth), Pataiki. Az első félidőben többet tá­madott a vendégcsapat, gól- szerzési lehetősége mégis a hazaiaknak volt: Forgács lö­vését a kapufa mentette. A második félidőben megsze­rezte a vezetést Törökszent­miklósi a kaputól 20 m-re szabadrúgáshoz jutott, s míg a játékvezető és a kapus a sorfalat állította, Csontos a kapuba emelt. Nagy megle­petésre a játékvezető gólt ítélt. Nem sokkal utána a tisztán kitörő Patakit Molnár hátulról lerántotta, ezért a törökszentmiklósi játékos a kiállítás sorsára jutott. A ki támadó, egyenlíteni akaró hazai csapat az utolsó per­cekben újabb gólt kapott: Ramos I éles szögiből emelt a •kapuiba. Jó iramú mérkőzé­sen a szerencsésebb csapat győzött. Jók: Mészáros, Cson­tos, ill. Erdei. Tóth. Ifi: Abádszalók—TSE 0:0. Jászkisér—Szolnoki Vegyi­művek 3:2 (2:0). Szolnok, 200 n. V.: Hagyó. Vegyimű­vek: Vereb—Tátrai. Hajdú, Nagy, Csizmadia, Kun (Zsil- ka). Vadkerti. Bálint (Bán), Ecsielki. Molnár, Pásztor. A várakozással ellentétben, ala­csony színvonalú mérkőzés volt. A Vegyiművek kapott hamarabb lábra, előbb Mol­nár. majd Ecseki hagyott ka óriási helyzetet, a kontrára játszó vendégek még az első félidőben kihasználták a hazai védők megingásait, és kétgólos előnyre tették szert. A második félidőben mind­két csapat rákapcsolt, előbb Jászkisér növelte előnyét, majd a sorozatos hazai tá­madások is gólokká érték. Ezen a mérkőzésen is bebizo­nyosodott. hogy nem elég az utolsó 20 percben küzdeni, márpedig a hazai csapat en­nek köszönheti vereségét az egyébként sportszerű mérkő­zésen. G.: Szűcs (2), Nemes, 111. Pásztor, Hajdú (11-eslből). Jók: Németh, Bérezési, Tóth, ill. Hajdú, Vadkerti. Ifi: Vegyiművek—Jászki­sér 3:0. Jászapáti—Tiszaföldvár 0:0. Jászapáti, 300 n. V.: Tren- csényi. Jászapáti: Tajiti G.— Tóth B., Borics. Tajti I.. Zsemberi, Kovács, Mezei, Il­lés, Németh A., Németh Z., Csőiké. Az első félidőben a vendégek egyértelműen fö­lényben játszottak, csupán a kapu előtt ügyetlenkedtek: három óriási helyzetet pus­káztak el. Jászapáti a máso­dik félidőben fokozatosan fel­javult, a befejező negyed­órában kapujához szögezte ellenfelét, de a góllövés ezen az oldalon sem sikerült. A földváriak az első félidőben eldönthették volna a mér­kőzést, az apátiak viszont a befejezés előtt szerezhették volna meg a győzelmet, így végeredményben igazságos eredmény született. Jók: Taj- t.i G„ Tajti I., Tóth B., Bo­rics (a mezőny legjobbja), ill. Farkas, Szűcs J., Kesijár. Ifi: Jászapáti—TiszaföM­vár 2:2. Szó. ÁÉV-SzajolSE—Szász­berek 2:0 (1:0). Szajol, 250 n. V.: Richter. ÁÉV-Szajol SE: Antal—Hernek. Géléi, Urban (Németh), Sípos, Ak­nai, Pultger, Kántor (Fekete), Molnár, Gál, Szabó. A hazai­ak a szól támogatását 'kihasz­nálva ..áttelepültek” a ven­dégek térfelére és állandó nyomás alatt tartották Far­kas ikapujáit. Hogy mégiscsak egy gól született, az a hazai­ak pontatlanságán és kapu előtti tehetetlenségén múloitt. A gól a 28. percben esett, egy lecsúszott lövésibe Kántor be­letette a lábét, s a labda a hálóba pattant. A II. félidő­ben is a hazaiak voltak fö­lényben, bar időnként a ven­dégcsapat is kimerészkedett sünd.isznóállásából. Az ered­ményt, a 64. percben Szabó állította be: ügyesen fordult le védőjéről és 8 méterről lőtt a rövid sarokba. Ala­csony színvonalú mérkőzésen a hazaiak könnyedén győz­ték le a rossz napot kifogó és csak a védekezéssel törő­dő vendégcsapatot. Az ered­mény a vendégekre nézve hízelgő. Jók: Aknai. Molnár, Szaibó, illetve Farkas. Ifi: ÁÉ V -Száj ol—Szászbe­rek 3:0. NB-s ifjúsági és serdülő bajnokság. Ifjúsági: Csepel— Sz. MÁV MTE 1:0 (0:0). Szolnok, Mátyás kir. u. V.: Amblánczki. Kitűnő játékve­zetés mellett a két csapat változatos, kemény mérkőzé­sen egy szerencsés góllal a Csepelnek sikerült megsze­reznie a győzelmet. Jók: Ba­lázs, Szabó Horgo&i, Király. Serdülő: MÁV MTE—Csepel 1:1 (0:1). V.: Nagy. MÁV MTE: Kulcsár—Zsidai, Palia, Szabó L., Szabó A., Rimó- czi, Dankó, Biró (Mihályi T.), Kiss—Ombodl (Morvái), Bi- yilnyí (Lenigytal). Határtalan lelkesedéssel, fegyelmezetten játszott a MÄV MTE. A baj­nokságban még veretlen, sőt eddig még gólt sem kapó fő­városi csapattal szemben tel­jesen egyenrangú ellenfélnek bizonyult. G.: Palla. A csa­pat valamennyi játékosa di­cséretet érdemel a mutatott teljesítményért. NB l. Férfi: Álba Volán— Szolnoki Vegyiművek 3:0 (8, 8, 6). Szolnok, 150 n. V.: ifj. Kiss, Hóbor A. Volán: Pőcze, Harkovics. Szabó, Ba­logh, Vajda, Győrök. Edző: Ortner Lajos. Sz. Vegyimű­vek: Pető, Makói, Czanek, Nagy. Hajdú, Szűcs, cs.: Frá­ter, Tompa, Ludvig. Juhász. Edző: Liszi Ferenc. Az első játszmában többszöri forgás után született meg az első pont, ám aztán egymást kö­vetően ötöt is elértek a ven­dégek: Szabó balkezes ütései rendre védhetetlennek bizo­nyultak. Ekkor Liszi edző időt kért. és sikerült is ..fel­ráznia” a hazai csapatot, amely 6:6-ra egyenlített. Most az ellenfél kért időt. utána el is húzott 10:7-re, s innen a játszma végéig már csak egy pontot ..engedélyezett” a szolnokiaknak. A második játszmában 3:3-nál még együtt volt a két csapat, ké­sőbb azonban zavar támadt a vegyisek védőmunkájában, elemi hibák követték egy­mást, ami kedvét is szegte a játékosoknak. Móri 'll?3-ra Táblázatok vízilabda ob 1 1. Szeol-Délép 4 4 —- 43-34 8 2. Tungsram 4 2 2- 35-30 6 3. Vasas 4 2 l 1 42-38 5 4. Szentes 4 2 1 1 41-33 5 5. Bp. Spart. 4 2 1 1 30-28 5 6. Bp. Honvéd 4 2 — 2 37-35 4 7. Tatabánya 4 1 2 1 38-38 4 8. BVSC 4 1 2 1 33-33 4 9. FTC 4 2 — 2 40-41 4 10. Eger SE 4 1 2 1 31-34 4 ll. Szolnok 4 1 1 2 33-31 3 12. 0. Dózsa 4 — 2 2 33-37 2 13. OSC 4 1 — 3 31-37 2 14. Kecskemét 4 — 4 28-46 Az 5. fordulóban. október 15., szerda: Szolnoki Vízügy SE—OSC, Damjanich US70­da 16. kosárlabda NB I FÉRFI B-CSOPORT A bajnokság állása 1. SAÉV 2 — 187-159 4 2. KSC 2 — 160-151 4 3. PVSK 2 — 183-17C 4 4. HVSE 1 1 171-161 3 5. Ganz-Mávag 1 1 180-189 3 6. DVMSE 1 1 191-180 3 7. Alföldi O. 1 1 174-190 3 8. AR Építők — 2 182-187 2 9. H. Táncsics — 2 144-158 2 10. Nagykőrös­157-178 2 A 3. fordulóban, október 15., vasárnap: Dombóvár—Alföldi Olajbányász. A területi labdarúgó-bajnokság állása 1. D. Kinizsi 9 8 — 1 21- 6 16 2. Mez. Honv, 9 6 1 2 23- 8 13 3. Ny. Vol.-D. 9 5 3 1 14- 8 13 4. Vol.-Rákóczi 9 5 2 2 22-12 12 5. DL SE 9 5 2 2 19-10 12 6. It*. Li Lel 9 4 3 2 10- 9 11 7. P.VAV 9 4 3 2 11-11 11 8. Ba.n e/ liv. 3 2 4 3 9-11 8 & Kata 9 3 2 4 7- 9 8 »•». H. t>riL2c rrn. 9 2 3 4 11-14 7 11. H. Asztalos 9 1 5 3 7-12 7 12. Karcag 9 2 3 4 7-16 7 13. Rakamaz 9 2 2 5 12-15 6 14. Martfű 9 2 2 5 13-20 6 15. H.-szoboszló 9 2 1 6 13-20 5 16. Mátészalka 9 — 2 7 8-26 2 A 10. fordulóban október 19.y vasárnap, 13.30 óra: Karcag— Debreceni Kinizsi, Tamasko- vics, Volán-Rákóczi—Máté­szalka, Nyéki, DUSE—Mező­túri Honvéd, Püspökladány— Jászberényi Lehel, Balmazúj­város—Tisza Cipő SE. Mai műsor Tollaslabda. Egyetemi és főiskolai bajnokság, Szolnok, tiszaligeti sportcsarnok, 9. vezettek a vendégek, sőt ha­marosan játszmalabdájuk volt — csak ekkor kapcsolt rá a Vegyiművek, ami leg­feljebb a szépítéshez volt elég. A szerencse is elpártolt a szolnokiak mellől; a har­madik játszmában 6:0-ra, majd 10:l-re vezetett az Álba Volán. Egy-két bravúros pontmentés még tapsra kész­tette a nézőket, de a minden tekintetben jobb fehérváriak végül simán, megérdemelten nyertek egy óra alatt. Jók: Pőcze, Győrök, Szabó: a ha­zaiak közül senkit sem lehet kiemelni. Juniorok: Sz. Vegyiművek —A. Volán 3:2 (13, —12, 12, —4, 6). NB l: Álba Volán—Szolno­ki Vegyiművek 3:1 (—12, 10, 12, 5). Székesfehérvár. 50 n. V.: Takács, Vasák. A. Vo­lán: Pőcze, Harkovics, Sza­bó, Balogh, Vajda. Győrök, Sz. Vegyiművek: Pető. Cza­nek, Tompa, Fráter, Hajdú, Szűcs, cs.: Juhász, Nagy, Fe­kete, Makói. A péntek esti szolnoki mérkőzés visszavá­góján, vasárnap délután kis NB I. B. Női: Lehel SE— Postás SE 22:18 (10:9). Jász­berény, 200 n. V.: Hegyesi, Járai. Lehel: Nagy—Brányi (1), Tolnai (7), Hadházi (5), Gál (3), André (3), Csala. Csere: Bodor (kapus), Palo­tai, Szegő (2), Darázsné (1), Végvári. Edző: Csankovszki Pál. Az első félidő fej-fej mel­letti küzdelmet hozott. Szü­net után a Postás húsz perc alatt összesen két gólt tudott dobni. Bodor szinte mindent megfogott. A közönség lelkes biztatása mellett a jászberé­nyi lányok jelentős fölénybe kerültek. A Postás kemény védekezése ellenére eredmé­nyesen vezették támadásai­kat. Izgalmas, küzdelmes meccsen ütötte el a Lehel a Postás lányait az NB I-be ju­tás lehetőségétől. Jók: Bodor, Tolnai, Hadházi. Férfi: TFSE—Alföldi Olaj­bányász 21:21 (11:12). Buda­pest, 300 n. V.: Klescsó, Leh- rinczky. Olajbányász: Túró- czi—Kocsis (5), Danyi (5), Szintai (2), Laki (6). Rigó, Glasza, Berényi (3), Takács, Zsíros, Bodnár. Edző: Hor­váth József. A nagy tét miatt feszült légkörű találkozón a félidő közepéig felváltva es­NB II. Női: Szolnoki MÁV MTE—Mezőberény 75:44 (36:16). Szolnok, Véső u. 100 n. V.: Pázsitka, Tolnai. MÁV MTE: Szalay Á. (14), Belva- racz (4), Káplár (4), Ölti (13), Czeglédi (24), Tóta (2), Vas (2), Lőcsey (3), Szalay Gy. (9), Till. Edző: Pál Szabó Sándor. Rosszul kezdődött a szolnokiak számára a mérkő­zés. Kapkodás, tehetetlenség és pontatlan dobások jelle­mezték a játékát. A 8. perc­ben az ellenfél vezetett 13:6- ra. Ezután felébredt a MÁV MTE, jó védekezéssel, pon­tos támadásbefejezéssel for­dított, s megnyugtató előny­nyel zárta a félidőt, mivel az utolsó tizenegy percben mindössze 3 pontot „engedé­lyezett” ellenfelének. A má­sodik félidőben kiegyenlített küzdelem folyt, s így az ered­mény különbsége alig válto­zott. Törökszentmiklósi SE— Kisújszállási MÁV Egyetér­tés SE 58:34 (24:13). Kisúj­szállás, Móricz Zsigmond Gimnázium. V.: Vitéz, Hutai. híján meglepetést okozott a vendégcsapat. Ezúttal 106 percig tartott a küzdelem, és a vegyisek javuló játékkal végig izgalmassá tudták ten­ni a mérkőzést. A fordula­tokban gazdag játszmák kö­zül különösen az elsőben si­került az eddigieknél jobban az összpontosítás; új és ered­ményes játékfelfogással sze­rezték meg az alföldiek a játszmagyőzelmet. A folyta­tásban is sokáig egyenlő erők küzdelmét láthatta a közön­ség, ám a hajrában ekkor már a hazaiak felülkereked­tek. A találkozó végére el­fáradt a vendégcsapat. az Álba Volán pedig feltámadt, és az utolsó játszmát már kezdettől végig kezében tar­totta. Ekkor már Czanekék nem tudták megvalósítani a taktikai elképzeléseket, a székesfehérváriak pedig meg­érdemelten nyertek. Jók: Pő­cze, Balogh, Vajda, ill. Cza­nek, Nagy. Juniorok: A. Volán—Sz Vegyiművek 3:2 (13, —2, 12, -7, 7). tek a gólok, a TF átlövések- ből, az Olajbányász Berényi révén beállós pozícióból volt eredményes. A 15. perc után egyre magabiztosabban ját­szó Olajbányász, Kocsis lát­ványos góljaival, Lakj pontos átlövéseivel kétgólos vezetést harcolt ki. A TF a válogatott kerettag, Adorján révén szé­pített. A második félidő ele­jén nagy volt az iram és az elszántság mindkét oldalon. A nézőtéren helyet foglaló Mácsai szövetségi kapitány is „tűzbe” jött tanítványaiért, (a TF-en tanít). Az Olajbá­nyász 17:16-ra vezetett, de nem sikerült az előnyt növel­ni, mert kétfős emberhát­rányba került. A hajrában drámai feszültség volt a pá­lyán és a nézőtéren, de Danyi idegnyugtató büntetőgóljai értékes pontot hoztak. Az Olajbányász lelkes, fegyel­mezett játékáért dicséretet érdemel. NB II. Női: Szolnoki Spar­tacus—Debreceni Kinizsi 23:21 (10:7). Tiszaligeti sport- csarnok, 500 n. V.: Ónódi, Zrinszki (jól). Spartacus: Mátyus—Molnár (2), Vígh (7), Nagy (5), Ozsvár (2), Vö­rös (3), Törőcsikné (4). Cse­re: Kissné, Csák, Dénes, Ha­lász. Edző: Fazekas Sándor. Kisújszállás; Szőke (15), Sza­bó Cs. (4), Demeter (3), Pardi (7), Szabó A., csere: Vatai 1, Szabó T., Zsoldos E. (4), Hor­váth, Posztós. Edző: Szabó Tibor. TSE: Mészáros (18), Hámori (11), Bajusz M., Ta­kács (3), Szőllősi (19), csere: Annus, Busái, Eszes, Bagt (3), Tóth (4). Edző: Bajusz Katalin. Férfi: Szolnoki KVFSE— Mezőbcrény 69:57 (33:21). Szolnok, v.: Pázsitka, Tolnai. KVFSE: Papp (3), Molnár G. (17), Diószegi (12), Szalai (4), Németh (9), Molnár A. (14), Tatai (4), Sándor (2), Vona, Mészáros (4). Edző: Várady Géza. Gyenge játékkal, de eredményesen kezdtek a sé­rült Tóth nélkül kiálló főis­kolások. 29:10 után a pont­erős Szalai is megsérült. A nagy akarás tovább tartott, de az előny nem nőtt. Előké­szítetlen dobások, kihagyott ziccerek sorozata és bosszan­tó védekezési hibák jelezték a túlfűtött bizonyítási vá­gyat. V. t. Kézilabda Sikeres hétvége Kosárlabda Nagyüzem a másodosztályban