Szolnok Megyei Néplap, 1983. november (34. évfolyam, 258-282. szám)

1983-11-29 / 281. szám

6 SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 1983. NOVEMBER 29, Röplabda Bravúros őszi idényzárás Edzői utasítás. Balról jobbra KoIIáth, Vargáné (3), Sülyösné, Sípos (12) Vasicsek edző, Mészárosné, Bak NB I. Női: Debreceni MVSC—Szolnoki Vegyimű­vek 3:0 (10, 8, 9). Debrecen, 200 n. Szolnok: Vargáné, Sí­pos, Mészárosné, Sülyösné, Kolláth, Vasicsek, csere: Bak, Sápi. Edző: Vasicsek Já­nos. A mérkőzés előtti edzé­seken nagy becsvággyal ké­szültek a Vegyiművek játé­kosai, volt még esélyük a második hely megszerzésére Is, ha mindkétszer legyőzik a DMVSC-t. Ennek megfele­lően a szolnoki szurkolók biztatásával kezdődött a mérkőzés. 4:0-ás majd 6:2-es vezetés után „elfogyott a le­vegő” a szolnoki térfélen et­től kezdve végig alárendelt szerepet játszott a szolnoki együttes. Nem tudott folyamatos já­ték kialakulni, az enervált, minden elképzelés nélkül pá­lyán lévő gárda végülis egy pillanatig sem tudta veszé­lyeztetni a debreceniek fölé­nyes győzelmét. Vasárnap délelőtt Szolno­kon a tiszaligeti sportcsar­nokban 100 néző előtt, Bé­kési és Rádi játékvezetése mellett játszották a visszavá­gót, amely egyben az őszi bajnoki idényzáró is volt. Szolnoki Vegyiművek— DMVSC 3:2 (—10, 2, —11, 14, 10). Sz. Vegyiművek: Vargá­né, Sípos, Mészárosné, Sü­lyösné, Kolláth, Vasicsek. Csere: Bak, Sápi. Edző: Va­sicsek János. A csoportelső debreceniek magabiztosan kezdtek, pontosan kidolgo­zott akciókból szerezték pontjaikat. A második játszmában hir­telen feltámadt a szolnoki gárda, padlóra került a DMVSC és gyors egyenlítés született. A harmadik fej­fej melletti küzdelemben, rossz nyitásfogadások és pon­tatlan feladások miatt ismét elment. A negyedik Vegyi­művek vezetéssel kezdődött, 5:1, majd 7:5 után izgalmas csatában ll:ll-nél egyenlí­tett a DMVSC, s már min­denki a csoportelső győzel­mére szavazott, amikor 14: 14-nél két pontot szerzett a Vegyiművek, és következhe­tett a döntő játszma. A szol­noki csapat ekkor már a leg­jobb napjaira emlékeztetőén játszott, nem ismert elveszett labdát, lelkesen, odaadóan küzdött, 6:2, majd 11:5 .is volt a javára, de a DMVSC feljött még 13:10-re, innen azonban a csaknem két órás küzdelemben biztosan nyert a Vegyiművek. A szombati vereség után kevesen gon­doltak erre a bravúrra, amely bizonyára nyugtatóan hat a januári folytatás előtti szü­netre. Jó: Mészárosné, Sü­lyösné, Vasicsek, ill. Leiszt- né, Baloghné. NB II. Férfi: Szolnoki Ve­gyiművek—Borsodi Bányász 3:1 (13, —9, 3, 7). Ózd, 100 n. V.: Újhelyi. Szolnok: Nagy L., Kolozsi, Czanek, Tószegi, Széles, Tompa. Csere: Tamá­si. Edző: Policsányi István. Az első játszmában szoros küzdelemben 13:13 után győ­zött a vegyi. A következő szettben feljavult a hazai együttes, és biztosan nyert. Ezt követően Tószegi és Nagy L. vezérletével, hibátlan já­tékával, tetszés szerint érte el pontjait a Szolnok, meg­szerezve ezzel nyolcadik győ­zelmét. Ifjúsági: Szolnoki Vegyi­művek—Borsodi Bányász 3:2 (—10, 6, —13, 3, 7). Nagy küzdelemben fosatotta meg! Veretlenségétől a hazaiakat .a vegyiművek ifjúsági csapa­ta. Szolnoki Titász—Nyírbáto­ri Bátori 3:0 (6, 12, 14). Szol­nok, dr. Csanádi u. iskola. V.: Pap, V. Nagy Titász: Ba­lázs, Novák, Kiss, Nagy, ifj. Pirók, Vígh. Edző: Surányi Márton. A Titásznak nem okozott különösebb gondot a biztos győzelem megszerzé­se. A szolnoki együttesből Balázs, ifj. Pirók és Vígh já­téka emelkedett ki. MAFC—Kunhegyes 3:0 (5, 4, 9). Budapest, 50 n. V.: Fe- renczi, Balázs. Kunhegyes: Felső: Mile, Karap, Balázs, Kasza, Kocsis. Csere: Bodó. Edző: Csapó Ferenc. A na­gyobb játékerőt képviselő egyetemi csapat magabizto­san megérdemelten győzött. Jók: Kasza, Balázs. Teke Elveszett rangadó NB II. Férfi: Hódgép Met- ripond—Szó. MÄV MTE 5:3 (2453:2450 fa). Szolnok, Munkásőr úti tekecsarnok. Végig izgalmas, szoros küz­delmet vívott a két együttes a Keleti csoport rangadóján. Az első helyen álló vendégek minimális többséggel végig vezettek. A hajrában a MÁV MTE erősen megközelítette ellenfelét, de a? eredményt nem sikerült megfordítania. MÁV MTE: Kántor 447, Má­tyás 428, Dedrák 405, Baláti 403, Mészáros 391, Felién 376 fával. A HMSE legjobb do­bói: Berényi 435, Szögi 433, Tóth 406. Ezzel a vendégek 4-ről 6 pontra növelték a MÁV MTE-vel szembeni előnyüket. * * • Szombaton NB III-as ifjú­sági csapattornát rendeztek Szolnokon a Munkásőr úti tekecsarnokban a MÁV MTE rendezésében. A Szolnoki MÁV MTE mind csapatban, mind párosban kiemelkedett, és egyaránt az első helyen végzett. Eredmények csapat: 1. MÁV MTE (4 fő) 1498, 2. Szabolcsi Építők (4 fő) 1438, 3. Debreceni MVSC (2 fő) 774, 4. Mezőtúri H. Szabó La­jos SE (2 fő) 721, 5. Berety- tyóújfalu (2 fő) 720 fával. Párosban: 1. Baláti József 391, Süli Zoltán 399 (MÁV MTE)=790, 2. Pap 347, Náná si 427 (DMVSC) =774, 3. Fe­hér 370— Polgár 384 (Szabol­csi Építők), 4. Mezőtúri Honvéd=754, 5. Patkós Sán­dor 354— Hegyi Zoltán 367 (Mezőtúri Ho. Szabó L. SE) =721, 7. Léka Imre 362— Soltész Károly 346 (MÁV MTE)=708 fával. (Összesen 8 pár mérte össze tudását). Tiszatöldvár legyőzte a vezető Karcagot Tiszaf öldvár—Karcag 4:2 (2:1). Tiszaföldvár. 250 n. V.: Balogh. TISE: Pál — Farkas A., Szűcs, Berta — Nagy, Farkas I., Vincze (Kókai), Makó, Vass, Balogh. Németh (Burján). Nagy számú szur­koló kísérte el a vendégeket. Harsány buzdításuk közepet­te vendégróhamokkal és -helyzetekkel kezdődött a mérkőzés. A 16. percben An­tal révén vezetést is szereztek, s ekkor mindenki azt gon­dolta, hogy a Karcag az utób­bi találkozókhoz hasonlóan most is győztesen hagyja el a pályát. Kivéve a hazai já­tékosokat, akiket felrázott { a gól. A 28. percben Vincze lőtt a bal felső sarokba, majd a 33. percben Balogh kéz, labdást megszégyenítő mó­don emelt a hosszú sarokba. A II. félidőben a hazaiak irányítottak, támadásaik ál­landó gólveszélyt jelentettek A 60. percben Németh ügyes góljával már 3:1 volt, majd a 75. percben Balogh, lefut­va a védőket, biztosan lőtt a hálóba. 4:1. A 90. percben Kiss mintegy 20 méterről lö­vésre szánta el magát, és be­talált a hazaiak kapujába. Akik kimentek a mérkőzés­re, nem bánták meg, mert jó- iramú. élvezetes összecsapást láttak. Jók: a hazaiak min­den játékosa, illetve Bíró, Antal, Kiss. Sárga lap: Ba­logh, Farkas A., ill. Borók. Ifi: TISE—Karcag 5:2. Szolnoki Vegyiművek— Szolnoki Cukorgyár 1:0 (0:0). Vegyiművek-páíya. 100 n. V.: dr. Botka. Vegyiművek: Öllé — Kun. Dobos. Táncos, Haj­dú (Tátrai) — Szabó J.. Vad­kerti, Csizmadia — Varga, Busi, Tóvizi (Adorján). El­maradt az igazi rangadó a két szomszlédvár találkozó­ján. Alacsony színvonal, csapkodó játék jellemezte a mérkőzést. A vendégek job­bára védekeztek, a hazaiak pedig csak támadgattak, de eredménytelenül. A második félidei cserék hoztak némi változást a játékba, folya­matosabbak, gördülékenyeo- bek lettek a támadások, mely­nek eredményeképpen egy jobb oldali támadás után Busi szép gólt fejelt. Jók: Öllé, Dobos. Táncos, ill. Már­kus. Kábák. Kovács S. Ifi: Szó. Vegyiművek—Szó. Cukorgyár 2:0. Törökszentmiklós—Jász­fényszaru 4:0 (1:0). Jászfény­szaru, 200 n. V.: Koválcs. Jászfényszaru: Csécsei — Mészáros, Rózsa, Farkas I, Csépány (Kolozs), Farkas IV, Szabó.Sz., Pető, Tompa, Ger­gely. Tóth. Az erősen tarta- * lékos hazai csapat csak az első félidőben tudott méltó ellenfele lenni a vendégek­nek, bár ekkor is jobbára csak védekezett. A gólok so­rát Óz nyitotta meg a 40. percben. A 62. percben Ko­vács, a 78-<ban Rácz és végül a 88-foan újra Őz volt ered­ményes. Jók: a vendégcsapat minden játékosa, míg a ha­zaiaknál senki nem nyújtott átlagosnál jobb teljesítményt. Ifi: Törökszentmiklós— Jászfényszaru 6:3. Szászberek—Kunhegyes 2:0 (0:0). Kunhegyes, 250 n. V.: Hegyi. Kunhegyes: Szabó J. — Szabó G., Kovács. Lukács, Kontra, Kovrig, Juhász, Szatmári, Szabó Gy., Kiss, Herbály. A hazai csapat vé­gig nagy fölényben játszott, de körülményes támadói nem tudtak gólt elérni a helyen­ként túl kemény vendégek ellen. A 77. percben Kontra a szászbereki Szabóhoz pas­szolta a labdát, aki biztosan szerezte meg a Vezetést. Ezt követően még jobban kitá­madott a hazai csapat, de a 90. percben egy előre vágott labdából Bezzeg megszerezte a második gólt. Szászberek határtalan lelkesedésével, fe­gyelmezett, védekező játéká­val. kevés helyzetének jobb kihasználásával megérdemel­ten nyert a taktikailag fe­gyelmezetlen hazaiak ellen. Ifi: Kunhegyes—Szászbe­rek 4:0. Középtiszai Medosz—Szol­noki MÁV MTE junior 3:0 (0:0). Kenderes, 200 n. V.: Amblánczki. K. Medosz: Ga- ló — Szilágyi, Lakatos (Sü­veges J.), Molnár, Fuder, Szendrei, Süveges A., Her- cegh (Demeter), Süveges I., Baktai, Szerencsi. Az első félidőben Kenderes nem az utóbbi hetek jó formáját mu­tatta. alacsony színvonalú, vagdalózás folyt a pályán. A II. félidőben bátrabban pró­bálkoztak a szolnokiak és ja­vult a hazaiak teljesítménye is. A 60—64. perc között el­dőlt a mérkőzés: előbb Bak­tai, majd Szerencsi kétszer talált a hálóba: A következő 10 percben még három száz­százalékos gólhelyzet maradt kihasználatlanul a vendégek kapuja előtt. Jók: Molnár, Süveges A., Szerencsi, Süve­ges I., ill. Nagy, Fürtös. Ifi: K. Medosz—Szolnoki Sportiskola 1:1. Tiszafüred—Szajol 1:0 (0:0) Szajol, 300 n. V.: Kelemen. Szajol: Kupái — Vincze, Hernek, Balogh J„ Godó — Németh, Horváth, Markóth — Balogh S. (Hack). Gál, Szabó. A hazaiak már az el­ső negyvenöt percben el­dönthették volna a mérkő­zés sorsát, de a legnagyobb gólhelyzeteket is elpuskáz­ták. Szünet után a fürediek játszottak fölényben, ám a jól védő Kupáinak nem tud­tak gólt lőni. Megtették he­lyettük ezt a hazai védők, amikor a 76. percben a men­teni akaró Balogh J. a tizen­egyes ponton „álló” Németh térdére lőtte a labdát, ahon­nan védhetelenűl vágódott vissza a hálóba, öngól! Sár­ga lap: Somogyi (Tiszafüred). Jók: Kovács, Nemes. Somo­gyi Veres,.ill. Kupái, Vincze, Hernek. Ifi: Szajol—Tiszafüred 3:2. Mezőtúri FSE—Kunmadaras 4:3 (2:3). Kunmadaras, 150 n. V.: Boros. Kunmadaras: Donkó (Nagy) — Lévai II, Guba. Kiss, Bérezi, Juhász, Lantos, Kisari, Kun, Szarka, Szalmási. A hazaiak szinte teljes védelmüket nélkülöz­ve, tartalékosán és a mérkő­zés elején sok hibával ját­szottak. A 11. percben veze­tést szerzett a főiskola Bélái révén. A 18. percben Kun fu­tott el, a mezőtúri védők le­rántották. A megismételt szabadrúgást Kiss lőtte, Szal­mási fejjel tovább csúsztat­ta és a jókor érkező Bérezi fejelt a hálóba. A hazai gár­da többet támadott, de az esetenként durván játszó vendégvédelem mqgakadá- lyozta a gólszerzést A 24. percben szabadrúgáshez ju­tott a hazai gárda és a sér­tett Lantos nagy erővel lóit a hálóba. Nem sokáig *artott az öröm. mert egy perc múl­va egyenlítettek a vendégek, de a hazai csapat a 33. perc­ben Kun révén másodszor is megszerezte a vezetést. Me­zőtúr Deme révén az 52. percben egyenlített. A 68. percben Horváth és Donkó ütközött, a kapus nem tudta folytatni a játékot. A 84. pereiben szintién Deme fu­tott el, és beadását Horváth lőtte a hálóba. Közepes szín­vonalú mérkőzésen a helyze­teit jobban kihasználó MFSE megérdemelten győzött. Jók: Donkó, Kiss. ill. Takács, Deme, Juhász. Jászjákóhalma—Kunszent- márton 7:0 (3:0). Jászjákóhal- ma: Rostás — Deszpoth, Sző- lősi, Rácz, Gólya — Gecse (Kaiila), Fejet, Ambrus — Kuli (Bogdán), Palcsó. Nagy L. A 6. percben már két gól­lal vezettek a hazaiak. Pal­csó és Nagy László révén. A vendégek nem adták fel, küzdöttek az egyenlítésért, Palcsó azonban szabadrúgás­ból háromra növelte az előnyt. A második félidő 6. percében dőlt el a mérkőzés, amikor Palcsó belőtte a ne­gyediket. majd szabadrúgás­ból az ötödiket, aztán ugyanő egy perc múlva a hatodikat. A végeredményt Nagy László állította be, egy remek akció végén. Jóik: a teljes hazai csapat, közülük is kiemelve az 5 gólos Palcsót. A vendé­geknél nem volt kiemelkedő teljesítmény. Kiállítva: Dézsi (KuTE). Ifi: KuTE—Jászjákóhalma , 3:1. Túrkeve—Jászárokszállás 1:1 (1:0) Tünkévé, 50 n. V.: Ferge, Túrkeve: Ferenc — Vad L., Vad Gy., Nagy K., Kormos, Nemes, Tímár, Kozma, Irházi, Raffaél, Sze­gő. A hazai csapat támadó­lag lépett fél, és a'8. perc- ben Kozma révén megsze­rezte a vezetést. Továbbra is a hazaiak támadtak, de tá­madásaikat nem tudták gól­lal befejezni. A II. félidőben szintén Túnkveve támadott, de az 53. p>ercben a vendég­csapat Rédei révén egyenlí­tett. Az egyenlítés előtti ese­ménynél a játékvezető téve­sen alkalmazta az előnysza­bályt. A mérkőzés utolsó ré­szében hevessé vált a küz­delem, a játékvezető Bankát kiállította, de Irházi felvá­gásáért nem adott büntetőt. Góllövő: Kozma, illetve Ré­dei. Jók: Nagy K., Ferenc, illetve Rédei, Varga, Nagy S. Ifi: Túrkeve—Jászárokszál­lás 3:0. I MŰSOROK I I Rádió I SZOLNOKISTÜDIO: 17.00: Mű sorismeret és. Hírek. — 17.05: Kéit dal, egy előadó. A Maywood együttes énekel. — 17.15: Zsibongó. Gyermekműsor. Szerkesztő: Cseh Éva. — (A tar- talomíból: Tornából felmentve — Egy hét múlva mikulás — Mi az igazi ajándék?) — 17.30: Ami csak a szolnoki stúdió hullám­hosszán hallható, zenei ajánló­műsor. — 17.50: Üzemi lap­szemle. — 17.55: Eddy Calvert trombitázik. — 18.00: Alföldi krónika. — 18.15: Az R-Go er^üttes új dalaiból. — 18.25— 18 30: Hírösszefoglaló. Lap- és műsorelőzetes. KOSSUTH: 8.27: Tudomány és gyakorlat. A kutatások tervezése és szer­vezése. Résztvevők: Pál Lénárd főtitkár, Szekér Gyula, Juhász Adám. — 8-57: Farkas János né­pi zenekara játszik, ötvös Klá­ra nótákat énekel, Durai István gordonkázik. — 9.37: Találkozás a Hang-villában. — 10.05: MR 10—14. Iskolák — őrsöikí — ba­rátok. — 10.35: Oscar Peterson triója játszik. — 11.00: Magyar művészek operafelvételeiből. — 11.42: Kedves Michele. Natalia Ginzburg regénye. XII/4. rész. — 12.45: Törvénykönyv. —13.00: Kapcsoljuk a Magyar Nemzeti Galériát. Hangverseny délidőben. A Magvar Rádió és Televízió Is# mifon/ikus zenekara játszik. — Kb. 14.00: Népdalok, néptán­cok. — 14.40: Élő világirodalom. Franciaország — Julien Green. —'1 15.05: zenés játékokból. — 15.59: Arcélek. Munkásá'brázo­lás a magyar irodalomban, zelk Zoltán. — 16.29: zengjen a mu­zsika. — 17.05: A Jugoszláv Szo­cialista Szövetségi Köztársaság nemzeti ünnepén. — 17.35: Mau- rizio Polláni Chopin-prelüdöket zongorázik. — 17.45: A Szabó család. — 19.15: Az az üstökös, ha ismét farkat növeszt . . Zvo- nimi Kostic rádiómonológja. — 20.04: Nonfiguratív forradalmi­ság. Látogatás kubai festők műhelyében. — 20.34: Üj leme­zeinkből. Luciano Pavarotti áriá­kat és dalokat énekel. — 21.30: Tanács — csendben. — 22.20: Tíz perc külpolitika. — 22.30: Szabó Miklós operettdalokat éne­kel. — 23.00: Haydn-művek. — 0.10: Cimbalom muzsik a. PETŐFI: 8.05: Fúvószene — nagy mes­terek műveiből. — 8-20: Tíz perc külpolitika. — 8.35: Társalgó. — 10.00: Zenedélelőrtt. — 12.25: Gyermekek könyvespolca. — 12.35: Melódiakoktél. — 13.25: Látószög. — lő.30: Muzsikáló természet. — 13 35: Balázs Ár­pád : Tizennégy könnyű zon­goradarab. — 14.00: Zenés dél­után. Operasliágerek. — 14.35: % Tánczenei koktél. — 15.20: Könyvről — könvvért. — 15.30: Találkozás a stúdióban. —16.35: Csúcsforgalom. — 18.00: Tini­tonik. — 18.35: Beszélni nehéz. — 18.47: Hilde Güden operett­felvételeiből. — 19.25: Tájkép magyar ecsettel. — 19.35: CsakJ fiaitaloknak. — 20.35: Tigrisug­rás. Rákosy Gergely regénye. XV/5. rész. — 20 58: A játszó ember. — Játéktörténeti soro­zat — V. rész. — 21.58: Nóták. — 22.30: A Ljubljanai RTV big- bandje játszik. — 23.20: A teg­nap slágereiből. 3 MŰSOR: 9.00: Iskolarádió. — 9.30: Bar- tók-kórusművek. — 10.00: Zene­kari muzsika. — 11.47: Kama­ramuzsika. — 13.07: Magyar Irodalmi Arcképcsarnok. Rónay György. — 13.27: Töltsön egy órát kedvenceivel. — 14.27: Ma­gyar fúvószene. — 14.40: Hű­vösvölgyi Ildikó régi magyar dalokat énekel. — 15.00: Iskola­rádió. — 15 30: Chet Baker együttese játszik. — 15.53: Do­nizetti: Fausta. Kétfelvonásos opera prológussal. — 19.05: Mi van, ha házasodunk? — 19.35: Latin-Am erika irodalma. — 20.00: A Frankfurti Rádió szim­fonikus zenekarának hangver­senye á frankfurti operában. — 21.20: Az udvarló. — 21.55: Napjaink zenéje. — Az Üj Zenei Stúdió együttesének hang­versenye a zeneakadémia nagy­termében. 8.00: Idősebbek is elkezdhetik. Tévétorna (ism., színes). 8.05: Iskola tévé. Élővilág (ált. isk. 7. oszt.) Az állatok mozgása. 8.30: Magyar irodalom (ált. isk. alsó tagozat) Apród voltam Mátyás udvarában (színes). 9.00: Technika (ált. isk. 2. oszt.) A szálkától az erdőig: A fa (színes). 9.20: Fizilkai kísérletek 1. Mechanikai munka és mozgási energia. 9.30: Idesüss! Ajánlóműsor gyerekeknek (ism.). 10.00: Két hosszú kürtjelzés a ködben. Szovjet film (színes). 11.20: Képújság. 15.00: Iskolatévé: ..Olyan jó mondani” IN yélvi-irodalmi kommu-l nikációs nevelési kísérlet 2. Zsolnai József anya­nyelvi kísérlete. 15.30: Deltácska. Vadállatok, háziállatok. 15.50: Barátságos arcot kérek! (Ajánljuk a 3—4. osztályos osztályfőnöki órákhoz.) 16.05: Orosz nyelvgyakorlás: Misa bácsi. 16 25: Hírek. 16.35: Szigorúan ellenőrzött vonatok. Csehszlovák film (isim.). A december 7-i Kamera adáshoz ajánljuk a középiskolák tanulói számára. 18.05: Képújság. 18.10: A Jugoszláv Szocialista Szövetségi Köztársaság nemzeti ünnepén (színes) 18.30: Reklám. 18.35: Jelenlevő múlt. Népi műemlékeink. A pécsi körzeti stúdió műsora (színes). 19 05: Reklám. 19.15: idősebbek is elkezdhetik. Tévétorna (színes). 19.20: Esti mese (színes). 19.30: Tv-híradó (színes). 20.00: Elátkozottak városa. Ír filmsorozat 7/5. rész (színes). 20.50: Stúdió ’83. A televízió kulturális hetillapj'a (saínies). 21.55: A nevem: Nyisztor György (színes). 22.05: Tévéegyetem: Az ókori Kelet 16/9. rész: Sátorország (színes). 22.45: Tv-híradó 3. (színes). 2 MŰSOR: 20.00: Falusi esték. Jószerencsét! (színes). 20.55: Tv-híradó 2. (színes). 21.15: Szívügyeik. Francia film (ism.). 22.35: Képújság. SZLOVÁK TELEVÍZIÓ: 15.40: Híradó. 15.55: Szakmunkástanulók műsora. 16.25: Csehszlovákia—Románia utánpótlás labdarúgó EB-mérkőzés. 18.30: Fiatalok Tv-klubja 1. rész. 19.30: Tv-híradó. 20.00: Fiatalok Tv-klubja 2. rész. 21.30: Időszerű események. BUKAREST: 16.05: Iskola-tévé. 16.35: Jugoszláviában jártunk. 16.50: Fiatalok klubja. 17.50: A legkisebbeknek. 20.00: Tv-híradó. 20.20: Gazdasági figyelő. 20.35: Dokumentumműsor. 20.55: Dalok. 21.15: Román színházi est* Testvérek című színmű. 22.30: Tv-híradó. Megyei labdarúgó" bajnokság