Szolnok Megyei Néplap, 1979. május (30. évfolyam, 101-125. szám)

1979-05-22 / 117. szám

6 SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 1979. május 22. Kézilabda Martfűi bravúr, jól játszott az Olajbányász NB I. B női: Tisza Cipő SE—Eger SE 17:13 (7:6). Eger, 100 n., v.: Gödény, Belgyár. Tisza Cipő SE: Gyu- rós — Síposné (3), Horváth- né (2), Ferencziné (3), Filák- né, Szálkái (7), Borgulya (2), Herbály, Mészáros, Kovács- né, Czibulya. Edző: Kovács István. A határtalan lelkese­déssel és fegyelmezetten ját­szó cipőgyáriak a mérkőzés nagy részében vezettek, és óriási küzdelemben szerezték meg megérdemelt győzelmü­ket a túlzottan magabiztosan pályára lépő egriekkel szem­ben. Férfi: Alföldi Olajbányász —Honvéd Katona J. SE 22:13 (9:7). Szolnok, 200 n„ v.: Ambrus, Ruzsina. Olajbá­nyász: Turóczi — Kocsis (9), Danyi T., Szilágyi, dr. Szász (4), Csajbók, Rátkai (3), Ma- sáth (4), Matuz (2), Tari, Be- rényi, Szintai. Edző: Horváth József. A nagy hőség elle­nére jó iramban kezdtek a csapatok, és 4:4-ig felváltva estek a gólok. A hazaiak jó' védekeztek, rendre szerelték a zalaegerszegiek támadásait, majd gyors indításokkal 8:4- re elhúztak. A félidő hajrá­jában kissé esett az iram, s ezt a vendégek kihasználták. A második félidőben ötletes, gyors játékkal meglepték az Olajbányász-támadók a fára­dó vendégeket és 16:ll-re el­húztak. A biztos előny bir­tokában felszabadultan, gyors akciógólokikal tovább növelték előnyüket a hazaiak. Az Olajbányász jó játékkal biztosan győzött az elmúlt évben negyedik helyen vég­zett zalaegerszegiek ellen. A hazaiak minden játékosa di­cséretet érdemel NB II. férfi: Tiszaföldvár —MAFC 19:18 (9:10). Tisza­földvár, 350 n., v.: Nyári, S. Farkas. T.-földvár: Nemes — Kovács (4), Nagy (3), Burján (6), Danku I., Danku II. (2), Bíró (2). Antal, Szabados (2), Ferenczi. Az első 15 perc hazai fölényét a fővárosiak átgondoltabb, szervezettebb játéka követte A második félidőt a vendégek kezdték, s két gólra növelték előnyü­ket. A földvári legénység na­gyobb lendületet diktálva, gyorsan egyenlített, majd háromgólos vezetéshez jutott. Az utolsó tíz percben játé­kosai tovább növelhették vol­na góljaik számát, de biztos helyzeteket, hétmétereseket vétettek. A közepes színvo­nalú mérkőzésen némi sze­rencsével, de megérdemelten nyert a Tiszaföldvár. Nemes kiemelkedő kapusteljesít­ményt nyújtott. Nagykőrös—Lehel SC 31:22 (15:9). Nagykőrös. Lehel SC: Nagy — Győr, Györki, Palo­tai, Mudrák, LJangmár. Majo­ros, Urbán, Szöllősi, Zaja. Edző: Koncz András. A ha­zaiak azonnal magukhoz ra­gadták a kezdeményezést, és már az első félidőben tete­mes előnyre tettek szert a sok hibával játszó jászberé­nyiekkel szemben. A befeje­zés előtt tíz perccel felzár­kózott még ugyan a Lehel, ám egy újabb rövidzárlat végképp eldöntötte a két pont sorsát. Ökölvívó toborzó A Szolnoki MTE ökölvívó szakosztálya új helyen, a Délibáb úti Általános Iskolá­ban kezdte meg edzéseit kedden, szerdán, csütörtökön és pénteken 18 és 20 óra kö­zött. A szakosztály vezetősé­ge várja azokat a volt ver­senyzőket és mindazon fia­talokat. akik vonzódnak az ökölvívás iránt, és vállalják a heti négyszeri edzést. Je­lentkezni lehet a fenti napo­kon és időben Ecsédi Miklós és Tápai István edzőknél. 0—3 2 3—0 1 0—2 2 3—3 X 1—2 2 4—4 X 1—0 1 0—0 X 2—0 1 1—1 X 0—0 X 1—2 2 1—1 X 1—1 X Á totó 20. heti eredményei 1. Dunák. VSE—SZEOL 2. Kecsk.—Balassagy. 3. Vác—22. Volán 4. Pénzügyőr—Budafok 5. Kazincb.—Nyíregyh. 6. SZMAV—Eger 7. Fűzfő—Pécsi VSK 8. Bauxitb.—Kaposvár 9. Cesena—Foggia 10. Genoa—Lecce 11. Nocerina—Udinese 12. Spal—Pescara 13. Ternana—Cagliari +1 14. Pistoiese—Brescia Asztalitenisz NB I Kreisz nagy formában Honvéd Kilián FSE—Ceg­lédi CSE 14:11. Szép számú érdeklődő jelenlétében, sok izgalommal telített összecsa­páson alakult ki a mérkőzés végeredménye. A Kilián ez­zel a győzelmével megerősí­tette a táblázaton elfoglalt harmadik helyét. Az est hő­se a Phenjanban világbaj­nokságot nyert magyar csa­pat tagja, Kreisz Tibor volt, aki a VB óta lejátszott 15 mérkőzésén még játszmát sem veszített. A ceglédiek közül Németh emelkedett ki négy győzelmével. Győzte­sek: Kreisz 5, Molnár. Ko­vács, Pótári 3—3, ill. Németh 4 Kudelich 3, Péter 2, Belez - nay. Karsai 1—1. NB II. Szolnoki MEZŐ­GÉP—Lehel SC 13:12. Jász­berény. Óriási küzdelem volt a megyei rangadón. A Lehel végig vezetett 4:1, 9:6, 11:9 arányban, a két pont sorsát eldöntő mérkőzésen viszont: Győri—Hájos 2:1. Győztesek: Kovács 4, Lukács, Báli 3—3, Bodrogi 2, Győri 1, ill. Reisz, Bene 4—4, Szarvas II., Gyur- kó 2—2. Hájos 0. NB III. A mezőtúri főisko­la csapata 13:3 arányban győzte le a Debreceni EAC csapatát. Gy.: Ágoston, Baj- csi 4—4, Szegedi 3, Galáth 2. Kosárlabda NB II női BKV Előre—Szolnoki MÁV 71:56 (43:31). Szolnok. v.: Perlyési, Erdélyi. Szolnok: Maroska (4), Bagi (8) Hor­váth (16), Báli (6), Szegedi (14), Kovács (6), Fülöp, Kiss, Kovács I. Edző: Horváth Já­nos. Megyei lobdarúgó-bajnolcság A Jászberényi Vasas már elsőnek tekinthető Jászberényi Vasas—Rákó- czifalva 2:1 (1:0). Jászberény, 400 n. v.: Várkonyi. JB. Va­sas: Balázs----Kiss, Árvái, H unyadi, Mészáros (Benke), Horváth, Szilasi, Hegyesi, Sebestyén (Varga), Vígh, Czakó. Fülledt, meleg időben a hazai csapat kezdett job­ban, több veszélyes támadást vezetett, a helyzetek azonban kimaradtak. A vendégek szo­ros emberfogással játszottak, és főleg elfutásokkal kísérle­teztek. A 41. percben szán­dékos kezezés miatt a játék­vezető büntetőt ítélt, ame­lyet Vígh értékesített. Szü­net után a vendégek is több támadást vezettek, ezeket azonban a Vasas védelme Balázzsal az élen biztosan hárította. A 73. percben Cza­kó futott el a bal szélen és bombagólt lőtt. A vendégek nem adták fel és a 82. perc­ben Fekete révén szépítettek. Mindkét csapat végig sport­szerűen, nagy akarással küz­dött. Ifi: JB. Vasas—Rákóczi- falva 4:0. Tisza Cipő SE—Kunszent- márton 1:0 (0:0). Kunszent- márton, 200 n., v.: Bubori. KuTE: Garáz — Farkas, Tóth M., Tóth I. (Harango­zó), Szarvák L., Pálinkás, Kiss, Veres I., Kerekes, Ve­res II., Szarvák A. A helyi szakosztályban a több hét óta tartó sorozatos fegyel­mezetlenségek után a szakve­zető már edzés nélküli és já­tékra alkalmatlan labdarú­gókkal volt kénytelen kiáll­ni. Ennek ellenére az előke­lő második helyezett, sport­szerűen és gólratörően ját­szó martfűieknek méltó el­lenfele tudott lenni. Az egyetlen gólt lepattanó sza­badrúgás után Nyitrai sze­rezte a hátvédek hibájából. A helyiek az utolsó öt perc­ben játszottak kiemelkedően, de Pálinkás és Kerekes száz százalékos helyzetben hibá­zott. A döntetlen igazságo­sabb lett volna. Jó: Németh, Borza, Szőke, ill. Kiss, Kere­kes, Garáz, Tóth M. Ifi: Tisza Cipő—KuTE 2:0. Serdülő: KuTE—Szabó L. SE 3:1. A szolnoki Szigligeti Színház­ban szünnap. mai műsor Szolnok Vörös Csillag: Me- ckena aranya (20%-os felemelt helyáron), Rövidfilnt-jjsszeälli- tás, Októberi vasárnap, Tallinn: A sah fia I—II. Tisza: Hurrá, nyaralunk, Vegyiművek: Az ezüst tó kincse, Reptér: szün­nap, Szandaszőlős Terv: Kalózok Jamaicában (50%-os felemelt helyáron), Vadnyugati mackó­kaland, Abádszalók Petőfi: Egy lány Chicagóban (14), Jászapáti Táncsics: Egy különös házasság (14), Jászberény Lehel: Szabadíts meg a gonosztól (16), Karcag Déryné: Piedóne Hongkongban (50%-os felemelt helyáron), Kis­újszállás Ady: Csillag a mág­lyán, Kunmadaras Petőfi: Meg­hívás egy gyilkos vacsorára (50%-os felemelt helyáron), Kun­hegyes .Szabadság: A javítha­tatlan (50%-os felemelt hely­áron) , Kunszentmárton Körös: A bíró és a gyilkos (16), A leg­szebb ló, Mezőtúr Béke: A jó­nevű senki (14), Dózsa: Apa­csok, Szabadság: A fekete kard románca (14, 50%-os felemelt helyáron), Tiszafüred Tisza: Rit­kaságok boltja. Tószeg Petőfi: Hatholdas rózsakert. Törökszent- miklós Dózsa: Fehér telefonok (18), Hunyadi: Legátó (14). Túr- keve Vörös Csillag: Sógorok és sógornők (16). SZOLNOKI STÜDIÓ: 17.00: Hírek — Hacheleva Lud­milla ceglédi zeneiskolai tanár Liszt-műveket zongorázik (Rész­letek a március 25-i hangver­senyből). — 17.15: Űttörőhír- adó. Szerk.: László Márta (A tartalomból: Ki játszik ilyet? — Az Abonyi úti általános iskolá­ban — Az utolsó hajrá — A mai napunk — Ballag már a vén diák). — Sanzonokat énekel Richard Anthony — Közben: Üzemi lapszemle — Hivatása szülésznő. Riporter: Pais Judit — Klasszikus bölcsődalok fel­dolgozásaiból. — 18.00: Alföldi krónika — A beat klasszikusai — A Dave Clark Five együttes felvételeiből. — 18.26—18.30: Hír­összefoglaló, lap- és műsorelő­zetes. KOSSUTH: 8.27: Az Iszlám világa. —8.57: Nótacsokor. — 9.44: A lepkék királya. Gyermekversek zené­vel. — 10.05: MR 10—14. —10.35: Zenekari muzsika. — 11.34: Pil­langó. Móricz Zigmond regénye II. rész. — 12.35: Törvénykönyv. — 12.50: A Rádió Dalszínháza. A Fruska. Sullivan—Gilbert ope­rettje két részben. — 14.34: Weiner: Változatok egy magyar népdalra. — 14.40: Fejezetek a koreai líra /történetéből III. rész. — 15.10: LisztVelence és Nápoly. — 15.28: Nyitnikék — Kisiskolások műsora. — 16.05: Zengjen a muzsika. — 17.07: Fiatalok Stúdiója. — 17.32: Ku­ruc dalok Farkas Ferenc fel­dolgozásában. — 17.45: A Szabó család. — 18.15: Hol volt. hol nem volt. . . — 19.15: Énekszó­val. muzsikával. — 19.35: Kap­csoljuk a Zeneakadémia nagy­termét. Közben: — 20.40: Pau- manokból indultam. Részletek Walt Whitman költeményéből. — 22.20: Világtörténelem dióhéjban. — 22.30: Gluck-operaáriák. — 22.50: Meditáció — a kutatói létszámról. — 23.00: Zenekari muzsika. — n.iO: Szörényi Le­vente táncdalaiból. PETŐFI: 8.05: A magyar munkásmoz­galom dalaiból. — 8.20: Tíz perc külpolitika. — 8.33: Társalgó. — 10.33: Zenedélelőtt. — 12.25: Lá­tószög. Ifjúsági jegyzet. —12.33: Melódiakoktél. — 13.25: Barká­csolóknak. — 13.30: Éneklő If­júság. — 14.00: Kettőtől hatig. . . — 14.00: Operaslágerek. — 14.30: Hírek, körzeti időjárás. — 14.35: Tánczenei koktél. — 15.20: Könyv­ről könyvért. Irodalmi rejtvény­műsor tíz percben a dunave- csei könyvesboltból. — 15.30: örökzöld dallamok. — 16.28: Mű­sorismertetés. — 16.30: Hírek. — 16.33: Csúcsforgalom, találko­zóhely: Bp., XIII., Váci út— Gyöngyösi út sarok (buszvégál­lomásnál), telefon: 343-732. 18.00: Tip-top parádé. — 18.33: Beszél­ni nehéz. — 18.45: Filmdalok. — — 19.00: Barangolás régi hangle­mezek között. — 19.20: Vélemé­nyem szerint. Nemes György írása. — 20.33: Közvetítés a súlyemelő EB-ről. — 20.43: Min­denki Könyvtára. — 21.18:-Nép- zenekedvelőknek. — 21.48: A de­nevér. Részletek Johann Strauss operettjéből. — 22.20: Szimfo­nikus könnyűzene. — 23.15: Nó­ták. 3. MŰSOR: 8.08: Frans Brüggen, B^b van Asperen és Anner Bylsma Hándel-felvételeiből. — 9.00: Is­kolarádió. — 9.30: Gourtod: Mireille. ötfelvonásos opera. — 11.05: Válaszolunk hallgatóink­nak. — 11.20: Az operaközvetí­tés folytatása. — 12.08: A Jana- cek vonósnégyes játszik. —13.05: Szimfonikus zene. Közben: — 14.00: Móricz Zsigmond a szer­kesztőségekben. Az indulás év­tizede I. rész. — 14.20: A Szim­fonikus zene folytatása*. — 15.00: Biológia-előkészítő egyetemi fel­vételi vizsgára. — 15.30: A windsori víg nők. Részletek Ni­colai vígoperájából. — 16.37: Mi a véleményed? Politikai vita­műsor. — 16.57: A zeneirodalom remekműveiből. Közben: — 17.36: Külpolitikai klub. —18.06: A zeneirodalom remekműveiből című műsor folytatása. — 18.45: Fekete Afrika zenéjéből. — 19.05: Iskolarádió. — 19.35: Tűz­zel vassal. Epizódok Henryk Sienkiewicz regényéből. — 20.45: A dzsessz történetéből. — 21.25: Stúdiónk vendége Marsa.y Mag­da debreceni operaénekesnő. — 22.09: Üj lemezeinkből. — 22.43': Napjaink zenéje. MÁJUS 22., KEDD 8.00: Tévétorna. — 8.05: Iskolatévé. — 9.35: Tévé-ovi. — 9.55: Csata fekete-fehérben. Sakkműsor gyerekeknek. — 10.15: Óvodások filmműsora. — 14.35: Iskolatévé. — 16.30: Hírek. — 16.35: A nyelv világa. — 17.15: Kertészkor. — 17.30: Mindenki iskolája Földrajz. Magyarország természeti földrajza. — 18.05: Kémia. Mindennapok kémiája. — 18.35: Reklámmüsor. — 18.40: Az Ohotszki-tenger. A Horizont szerkesztőség műsora. — 19.00: Reklámműsor. — 19.10: Esti mese1. — 19.20: Tévétorna. — 19.30: Tv-híradó. — 20.00: Az One- din család. Angol tévéfilmsorozat XXVIII/21. rész. A túlélő. (Színes.) 20.50: Ember a világűrben. Ismeretterjesztő műsor. — 21.25: Színházi album. — 22.30: Tv-híradó. 3. — 22.40: Oldjuk meg! A közös érettségi-felvételi matematika—fizika vizsgák írásbeli fel­adatainak megoldása. 2. MŰSOR: 20.00: Vezetők klubja. Munkaerőmozgás — munkaerő mozgatás. — 20.45: Boszorkánytojás. Dán ismeretterjesztő rövidfilm. — 21.00: Tv-híradó. 2. — 21.20: Súlyemelő Európa-bajnokság. — 22.50: Szent­endre, a szeretett város. A Finn és a Magyar Televízió közös filmje. BUKAREST: 16.00: Iskola-tv. — 16.25: Angol nyelvoktatás. — 16.45: A szocia­lista országokból. — 17.15: Spanyol dalok. — 17.30: Kérdés-felelet. — 17.50: A legkisebbeknek. — 18.00: Tv-híradó. — 18.55: Lovinescu ön­életrajza. Közvetítés a bukaresti Nemzeti Színházból. — 20.30: Leg­frissebb melódiák. — 20.45: Tv-híradó. Törökszentmiklós—Közép­tiszai MEDOSZ 3:2 (2:1). Kenderes, 250 n., v.: Tere- nyei. K. MEDOSZ: Szeren­csi — Szehdrei I., Molnár, Korpás, Szilágyi, Patkó, Fe­hér, Agócs, Süveges I., Ács, Szendrei II. (Süveges III), A lelkesen küzdő hazai csapat Ifi: Szolnoki Vegyiművek Karcag 5:1! czesi, Palcsó, László, Nagy Z. (Banya). Kánikulai hőség­ben az első félidőben a ven- Jászjátkóhalma—Jászkisér 0:0 Jákóhalma, 300 n., v.: Török. Jákóhalma: Rostás — Szöllősi, Kovács, Sándor, Ur­Felvételünk a Jb. Vasas— Rákóczifalva mérkőzésen készült. Ladányi (fehér mezben) küzd a labdáért a hazaiak egyik játékosával szerezte meg a vezetést, amit Törökszentmiklós büntetőből kiegyenlített, majd egy vé­delmi hibát követően a veze­tést is megszerezte. A vendé­gek harmadik góljára a to­vábbra is lelkesen küzdő ha­zaiak tudtak válaszolni, így a szépítés sikerült. Kenderes a látottak alapján legalább döntetlent érdemelt volna. G.: Vitéz (ll-esből), Szend­rei II. Jó: Kozák, Kállai, Drávucz, ill. Korpás, Fehér, Patkó. Ifi: TSE—K. MEDOSZ 3:2 Szolnoki Cukorgyár—Kun­hegyes 1:1 (1:1). Szolnok, cu­korgyári pálya, 200 n., v.: Veres. Cukorgyár: Fenyvesi — Szalai, Márkus, Papp II. (Gönczöl), Dudás, Varga, Márton, Rákóczi, Sólyom, Papp I, Ladányi. A végig sportszerű mérkőzésen a na­gyobb lelkesedéssel játszó Kunhegyés megérdemelten vitte el az egyik pontot. A gólhelyzetek alapján az ered­mény a hazaiakra nézve hí­zelgő. Jó játékvezetés. G.: Ladányi, ill. Herbály II. Jó: Fenyvesi, Márkus, Ladányi, ill. Végért, Nánási, Apostol, Csömör. Ifi: Cukorgyár—Kunhegyes 4:2. Tiszaföldvár—Jászárok­szállás 1:1 (0:1). Tiszaföld­vár; 200 n., v.: Sándor. Ti- szalöldvár: Csányi — Bódi, Szűcs, Bárány, Farkas II., Hegedűs, Farkas I., Vincze, Jakab, Németh, Kállai (Lend- vai). Nagy becsvággyal küz­döttek a csapatok. Az első félidőben a vendégek szerez­tek vezetést, amelyet a hazai­ak a 83. percben egyenlítet­tek ki, de igazán nagy gól­helyzetet keveset tudtak ki­alakítani. Jó játékvezetés. G.: Rédei L., ill. Muntyán, Tábori, Rédei L. Ifi: Jászárokszállás TiSE 2:0. Szolnoki Vegyiművek— Karcag 0:0. Szolnok, Vegyi­művek pálya, 50 n., v.: Pató. Vegyiművek: Csécsey — Martók, Dobos, Sipos, Ré- csányi (Ikladi), Pusztai, Ha­lász, Fedor, Hajdú, Tánczos, Tóvizi. A délelőtti nagy hő­ség rányomta bélyegét a já­tékra. A hazai csapat többet és veszélyesebben támadott, de a vendégek védelme jól zárt, és kapusukkal az élen mindent hárított. A Vegyi­művek játékosai kétszer is már csak a kapussal álltak szemben, de mégsem talál­tak a hálóba. Helyzetei alap­ján a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez. Jó játék- vezetés. Jó: Dobos, Sipos, Fedor, ül. Kocsis (a mezőny legjobbja), Sándor, Bene. bán, Nagy Gy., Nagy L., Bér- dégek erősen rohamoztak, de gólt nem sikerült elérniük. A második félidőben mindkét csapat veszélyeztetett, de ké­sőbb belenyugodtak a dön­tetlenbe. Jó: Rostás (a me­zőny legjobbja), Sándor, László, Bérezési, ill. Bobák, Szabó, Vajkó. Ifi: Jászjákóhalma—Jász­kisér 2:2. Űjszász—Abádszalók 2:1 (2:0). Abádszalók, 500 n., v.: Balogh. Abádszalók: Szabó J. — Mérten, Csonka II., Szabó S., Barcsik (Szivák), Csonka I., Csonka III., Káli, Somogyi, Kovács S., Kovács J. (Rékási). A végső helye­zés szempontjából igen fon­tos mérkőzésen meglepetésre a hazaiak kezdtek idegeseb­ben. A vendégek ezt kihasz­nálva támadólag léptek fel, és a 8. percben Tóth lövése az egyik védőn felpattant, s a hálóba hullott. Az első ne­gyedóra végén a még fel sem ocsúdó hazaiak ellen már két góllal vezetett Űjszász. Ettől kezdve a hazaiak szin­te végigtámadták a mérkő­zést, de a sok helyzetből csak egyet sikerült értékesíteni. Az egyenlítő gól megszerzé­sére még az utolsó percben is volt lehetőség, a helyzet azonban kimaradt, így szü­letett a meglepő vendéggyő­zelem. G.: Tóth, Oláh, ill. Somogyi. Jó: Tóth, Oláh, Czakó, ill. Csonka II. Ifi: Abádszalók—Újszász 2:1. Túrkeve—Tószeg 4:0 (2:0). Tószeg, 150 n., v.: Varga. Tó­szeg: Gyigor T. — Király, Gyigor K., Kormos, Földi (Babies), Szabó D., Dallos, Zsidai A., Léner, Szabó S., (Balogh), Gyigor Gy. Ki­egyensúlyozott első félidő után Túrkeve a második já­tékrészben feljavult, és a kö­zéppályások támogatását nél­külöző, átütő erő nélküli tá­madósorral rendelkező ha­zaiak ellen biztos győzelmet aratott. Ifi: Túrkeve—Tószeg 4:0 A bajnokság állása: 1. Jb. Vasas 31 25 5 1 86-19 55 2. Tisza Cipő 31 23 3 5 68-30 49 3. Tszt.-mikl. 31 19 6 6 58-31 44 4. Sz. Cukor. 31 16 6 9 71-43 38 5. J.-ároksz. 31 15 7 9 37-26 37 6. Rí-falva 31 14 8 9 58-32 36 7. Túrkeve 31 14 8 9 44-31 36 8. Karcag 31 13 5 13 58-49 31 9. Sz. Vegyi. 31 11 9 11 41-38 31 10. J.-jákóh. 31 10 9 12 39-44 29 11. Kunhegyes 31 10 8 13 37-46 28 12. KuTE 31 11 4 16 48-48 26 13. Abádszalók 31 10 5 16 35-53 25 14. Űjszász 31 9 6 16 27-42 24 15. T.-földvár 31 8 5 18 32-49 21 16. Jászkisér 31 9 3 19 37-68 21 17. K. MED. 31 5 4 22 30-84 14 18. Tószeg 31 3 7 21 21-89 13