Szolnok Megyei Néplap, 1978. augusztus (29. évfolyam, 179-205. szám)

1978-08-01 / 179. szám

1978. augusztus 1. SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 7 Kézilabda Tatabánya nyerte a Bányász Kupát A Bányász Szakszervezet, az OKGT Tröszt bizottsága és az Alföldi Olajbányász SE rendezé­sében szombaton és vasárnap Szolnokon, a tiszaligeti sport- csarnokban hetedik alkalommal találkoztak az ország legjobb bá­nyász férfi kézilabdacsapatai. A Nemzeti Bajnokságban szereplő együttesek két hármas csoport­ban körmérkőzést játszottak, majd a csoportok azonos helye­zettjei döntötték el a végső sor­rendet. A csoporttalálkozókon színvo­nalas, jó játékot láthatott a kö­zönség, és nagy meglepetésre az NB Il-es Szolnoki Olajbányász két NB I/B-s csapatot is meg­előzve csoportgyőztes lett. így döntőt játszhatott a másik cso­port győztesével, a többszörös magyar bajnok és jelenleg is az NB I listavezető Tatabányai Bányász ellen. A szolnoki gár­da kitűnően helytállt a nagy­nevű Tatabányával szemben is. de Haló Sándor remekül ját­szott és ez döntött. A Szolnoki Olajbányász második helye ki­emelkedő teljesítmény, hiszen három NB I/B-s csapatot elő­zött meg. Eredmények :Szolnoki Olajbá­nyász-Komlói Bányász 25:25 (15:13), góllövők: Danyi 7, dr. Szász 6, Ratkai 4, Varga 3. Be- rényi 3, Horváth 2, ill. Puppi 10, Mercz 6. Plagár 4. Cimmer 5. Komlói Bányász—Nagykani­zsai Olajbányász 28:26 (15:12). Szolnoki Olajbányász—Nagykani­zsai Olajbányász 26:21 (13:13), góllövők: Danyi 7, dr. Szász 5, Csajbók 3, Masáth 5. Varga- 5. Matuz 1, ill. Szőlős! 7. Prókav 6, Cséplő 6, Orbán 2. Csoport végeredménye: 1. Szó. Olajb. 2 1 1 — 51-46 3 2. Komlói Bány. 2 1 1 — 53-51 3 3. Nagyk. Olajb. 2 ------ 2 47-54 — T atabányai Bányász—Borsodi Bányász 24:20 (12:10), Várpalotai Bányász—Borsodi Bányász 30:23 (15:11). Tatabányai Bányász- Várpalotai Bányász 23:17 (10:10). Csoport végeredménye: 1. Tatab. Bány. 2 2 ------- 47-37 4 2 . Várp. Bány. 2 1 — 1 47-46 2 3. Borsodi B. 2 ------- 2 43-54 — A z 5. helyért: Nagykanizsai Bányász—Borsodi Bányász 28:23 (14:8). A helyzetkihasználásban jobb csapat nyert. A 3. helyért: Várpalotai Bányász—Komlói Bá­nyász 22:21 (12:9). Nagy küzdel­met vívott a két NB I/B-s gár­da, végül a helyzeteit jobban kihasználó csapat győzött. * A döntőben: Tatabányai Bá­nyász-Szolnoki Olajbányász 24:19 (14:10). Gódlövők: Káló 7, Básti 5, Katona 5. Pánovics 5, Mészáros 2. ill. Danyi 8, Rátkai 2, Matuz 2, Varga 2. Ratkai 2, Csajbók. dr. Szász. Berényi. A rutinosabb Tatabánya megérde­melten győzött az, .ötletesen és jól védekező Olajbányásszal szemben. A VH. Olajbányász Kupa végeredménye: 1. Tata­bányai Bányász (edző: Albrecht Miklós), 2. Szolnoki Olajbányász (edző: Horváth József). 3. Vár­palotai Bányász (edző: Bencsik Ottó), 4. Komlói Bányász. 5. Nagykanizsai Olajbányász, 6. Borsodi Bányász. A rendező szervek különdíját a következők kapták, a torna legjobb kapusa: Szintai István (Sz. Olajbányász). A legtöbb gólt dobó játékos Káló Sándor (Tata­bányai Bányász) 28 gól. A leg­sportszerűbb csapat a Szolnoki Olajbányász. A torna rendezése és lebonyolítása a résztvevő csa­patok egybehangzó véleménye alapján kitűnő volt és jól szol­gálta a felkészülést a bajnokság őszi fordulójára. Tenisz Jó mérkőzések Képünk a Tatabánya - Borsodi Bányász mérkőzésén készült Az i. osztályú féríi egyes győztese Veres Nándor Ideális környezet, kitűnő ren­dezés, ragyogó idő és ami ezzel jár, nagyszerű játék jellemezte a hétvégén a Szolnoki MTE or­szágos teniszversenyét. Az első osztályú férfi egyes­ben meglepetés született a 6. helyen kiemelt Veres Nándor korszerű játékkal előzte meg esélyesebbnek tartott ellenfe­leit. 1. Veres Nándor (BSE). 2. Danes Tamás (MTK-VM). 3. Mé­száros István (Bp. Honvéd), Kó­nya Gábor (Bp. Vasas). Az első osztályú női egyesben a pálya­futását Szolnokon kezdő Jószai Klárit csak a döntőben tudták megszorítani. 1. Jószai Klári (BSE), 2. Kisgyörgy Magda (Bp. Spartacus), 3. Farkas Klári (BVSC), Permay Eszter (Bp. Spartacus). A másodosztályú fér­fi egyesben győztes Pupics Pé­ter technikás játéka láttán min­denki biztosra vette, hogy nevét hamarosan a magasabb osztály­ban is megismeri. 1. Pupics Pé­ter (Bp. Honvéd), 2. Tóth Jó­zsef (Kecskemét), Jakab Lász­ló - (Gyöngyös). A másodosztályú női egyesben győztes Permay Eszter az után­pótlás legjobbjai közé tartozik. 1. Permay Eszter (Bp. Sparta­cus), 2. Baráth Ildikó (Szentes), 3. Pázmándy Katalin (Debrecen). Farkas Klára (BVSC). A har­madosztályú férfi egyesben ju­tott legtovább hazai versenyző Bartha Kornél személyében, l. Urbán László (Gyöngyös), 2. Tóth Barna (Nyíregyháza). 3. Bartha Kornél (Szolnok). Wití- man János (Szentes). A nyílt férfi páros döntőjébe a Mészá­ros—Pupics és a Molnár—Danes páros került. A döntőt Buda­pesten játsszák. A Bartha Kor­nél—dr. Szarvas P. szolnoki pá­ros harmadik: lett. A totó 30. heti eredménye 1. Vác—KKFSE 2. Budafok—MÁV DAC 3. ESMTK—Szekszárd 4. AURAS—Bp. Spartacus 0-1 2 5. Lehel SC—KTE 6. Bem SE—Szol. MÁV 7. Papp J. SE—MVSC 8. MÁV NTE—Nagyk. O. o-I 2 9. Kap. V.—Táncsics SE 10. Marcali—Dombóvár 11. Hódmezőv.—Szabó SE 6-0 1 12. Törekvés—M. ÉRDÉRT 3-1 1 13. Sülysáp—Lőrinci Fonó 1-2 2 +1 14. Kőszeg—Csorna ország-világ mm Befejeződött a juniorok Európa-bajnoksága 1-3 2 4-1 1 1-1 X 0-1 2 2-1 1 4-1 1 0-0 X 0-1 2 1-4 2 0-4 2 6-0 1 3-1 1 1-2 2 2-4 2 Kosárlabda Vasárnap Szombathelyen ismét találkozott a magyar és a svéd férfiválogatott. Akárcsak nemrégiben, a Sa- varia Kupában, most is ha­zai győzelemmel ért véget a mérkőzés: Magyarország— Svédország 78:69 (39:41). Vízilabda Vasárnap a Kömjádi uszo­dában kétezer néző előtt fe­jeződött be a junior vízilab­da Európa-bajnokság. A dön­tő első találkozóján a ma­gyar csapatnak mindedkép­pen győznie kellett volná — lehetőleg jelentős különbség­gel — a szovjet együttes el­len, de nem sikerült a bra­vúr. Végig fej fej melletti küzdelmet vívott a két csa­pat, bár a harmadik negyed közepén megcsillant a biztos győzelem lehetősége. Az utolsó negyedben a szovjet csapat emberhátrányból (!) szépített (4:3), majd (újabb kihagyott magyar ember­előny után) 4 méteresből egyenlített is. Tizenhárom másodperccel a befejezés előtt ismét vezetéshez jutot­tak a magyarok, de nem si­került megőrizni az előnyt (ami pedig esetleg a végiső győzelmet is jelentette vol­na!), és így alakult ki az 5:5 arányú döntetlen. A spanyol csapat 7:5 ará­nyú vereséget szenvedett az NSZK-tól. Így a szovjet vá­logatott lett az Európa-baj- r.ok, megelőzve a magyar, a nyugatnémet és a spanyol csapatot. Tenisz A holland nemzetközi baj­nokságon Hilversumban va­sárnap a' férfi egyéni ver­seny döntőjében Taróczy Balázs a holland Okker el­len négy játszmában 2:6, 6:1, 6:2, 6:4-re győzött. Taróczy párosán is győzött, Okikerrel oldalán. Labdarúgó Nyári Totó Kupa CsongTád—Törökszentmik­Iós 4:2 (3:0), Törökszentmik- lós, 300 néző, v.: Abonyi. TSE: Mayer (Mészáros) — Pozdenka. Nagy, Vasas, Boda, Kozák, Molnár, Szecsei (Drá- vuez), Rácz, Stummer, Vitéz. Edző: Bana János. A vendégek — gyors szél­sőik révén — sok veszélyes támadást vezettek, s a 18. majd a 36. percben elért gól­jaikkal már 2:0-ra vezettek, sőt egy újabb lövés Vasason irányt változtatva került a hazaiak hálójába, 3:0. A szü­net után történt cserék fel­hozták a hazai csapatot, de a sok lövésből csupán három kapufát és két gólt értek el. Góllövő: Tajti, Kuncz, Jami- csák, Vasas (öngól), ill. Stummer, Kozák. Jók: K. Farkas, Tajti, Janicsák, illet­ve Vitéz, Stummer. — lesán — Honvéd Bem József SE— Szolnoki MÁV 4:1 (2:1), Cegléd, 800 néző, v.: Kará­csony. Sz. MÁV: Eärkas, (Garáz) — Ágh, Juhász, Deb- reczeni, Tóth, Szántai, László, Menyhárt, Szabó, Szilágyi, Nász (Németh). Edző: Him- mer István. Lendületes Honvéd táma­dásokkal indult a mérkőzés, már az első percekben lát­szott, hogy nehéz dolguk lesz a vasutasoknak az egysége­sebb és érettebb csapat be­nyomását keltő Bem SE-vel szemben. Az 5. percben Szi­lágyi lövését Koller kiütötte Szántai elé, aki elhamarko­dottan mellé lőtt. A 10. perc­ben szerezte meg a vezetést MOZI Szolnok Vörös Csillag: Abba (50%-os felemelt helyáron), Kert: Katharine Blume elvesztett tisztessége (16), Tisza: Erjedő bor, Elvesztett paradicsom (16), Tallinn: Police Python (50%-os felemelt helyáron), Vegyiművek: Napsugár fiúik (14), Reptér: szün­nap, Szandaszőlős Terv: Zseb­pénz, Abádszalók Petőfi: Szök- tetés (16, 20%-os felemelt hely­áron), Jászapáti Táncsics: Pie- dóne Hongkongban (50%-os fel­emelt helyáron). Jászberény Le­hel: Blokád I—n. (másfélszeres helyáron), Kert: Csárdásikirály- nő, Mopresszó: szünnap. Karcag Déryné: A bosszú (16). Kisúj­szállás Ady: Tappancsok, man­csok. állkapcsok (dm). A domi­nó elv (14), Kunhegyes Szabad­ság: Fogat fogért (20%-os fel­emelt helyáron), Kunszenfcmár- ton Körös: Hattyúdal, Mezőtúr Béke: Váltságdíj (50%-os fel­emelt helyáron), Dózsa: Keserű csokoládé (14), Szabadság: Far­kas nyomában. Tiszafüred Tisza: Szabálytalan szabályos (20%-os felemelt helyáron). Törőkszent- miklós Dózsa: A dal ugyanaz marad (20%-os felemelt hely- áron), Hunyadi: Eglantine. Tűi­kévé Vörös Csillag: Száguldás gyilkosságokkal (50%-os feleméit helyáron). RÁDIÓ SZOLNOKI STÜDIO: 17.00: Hírek — A tegnap slá­gerei — mai ritmusban. A Chocleos együttes énekel — Üt- töröhíradő. Tábori különkiadás. Szerkesztő: László Márta. (A tartalomból: Táborozó Szolnok megyei úttörők között.) Klasszi­kusok dzsesszfeldolgozásban — Az állattenyésztés gondjairól. Riporter: Balogh György — „Szolnok megyei summásdalok”. Bemutatjuk a túrkevel népdal- kört — 18.00—18.30: Alföldi kró­nika — Üj táncdalok — új le­mezen. A Fonográf együttes új dadáiból — Hírösszefoglaló, lap; és müsorelőzetes. KOSSUTH: 8.25: Tanuljunk gyermeknyel­ven H. rész. — 8.55: Yehudi Menuhin hegedül. — 10.05: Bal­lagó idő. — 10.25: A Magyar Rádió és Televízió énekkara énekel. — 10.36: Donizetti: A farsang csütörtökje. Egyfelvoná- sos opera. — 11.39: Jókai Mór élete és kora. Irta: Mikszáth Kálmán. — 12.35: Melódiakoktél. — 13.10: Törvénykönyv. —14.02: Grant kapitány gyermekei. Ver­ne regénye rádióra alkalmazva I. rész. — 14.51: Éneklő Ifjúság. — 15.10: Orosz forradalmi da­lok. — 15.23: Mezők, falvak éne­ke. — 15.44: Magyarán szólva... — 16.05: Kársán a kürtszó! — 16.35: Saint-Saens: Az állatok farsangja — szvit. — 17.07: Fia­talok Stúdiója. — 17.31: Grieg: c-moll szonáta. — 18.00: A Sza­bó család. — 19.15: Olasz művé­szek operahangversenye. — 20.03: Gazdasági minifórum a terve­zésről. — 20.33: Ferenc Éva és Tihanyi József népdalokat éne­kel. — 20.56: Asszíriából jelen­tem. — 21.26: Mozart: C-dúr vonósötös. — 22.20: Naéy siker volt! Közben: — 22.54: Meditá­ció. — 23.38: Rigó Sándor néni zenekara játszik. Cseke Júlia nótákat énekel. — 0.10: Szteva- novity Zorán és Dusán táncda- laiből. PETŐFI: 8.05: Fúvószene táncritmusban. — 8.20: Tíz perc küloolitika. (Tsm.) — 8.33: Verbunkosok, nó­ták. — 9.33: Derűre is derű. — 10.00: Zenés műsor üdülőknek. — 12.00: Ben Franklin Párizs­ban. — 12.33: Arcképek a szlo­vák irodalomból. — 12.50: Szim­fonikus táncok. — 13.33: Schu­mann: Erdei képek. — 14.00: Kettőtől hatig... — 14.00: Ope­raslágerek. — 14.30: Hírek. Kör­zeti időjárás. — 14.35: Tánczenei koktél. — 15.20: Könyvről köny­vért. Irodalmi rejtvényműsor tíz percben a siklósi szövetkezeti könyvesboltból. — 15.30: Hírek. — 15.33: Műsorismertetés. — 15.36: örökzöld dallaimok. — 16.30: Hírek. — 16.33: Csúcsfor­galom — Keszthelyen, találkozó- hely a városi tanács épülete előtt, telefon: 343-732. 18.00: Ötö­dik sebesség. — 18.33: Beszélni nehéz. — 18.45: Böbe Gáspár Ernő népi zenekara játszik. Ta­kács Béla nótákat énekel. — 19.16: n. Rákóczi Ferenc emlék­iratai. jegyzet. — 19.30: Csak fiataloknak! — 20.36: Mindenki Könyvtára. — 21.09: A tegnap slágereiből. — 22.00: Népdalok. — 22.33: Tíz perc külpolitika — 22.43: Részletek Lehár operett­jeiből. — 23.38: Schutoert-kórus- müvek. 3. MŰSOR: 14.05: Dzsesszfelvételekből. — 14.24: Virágh Endre Liszt-orgo- naestje a Zeneakadémia nagy­termében. — 15.04: Emlékiratok a szabadságharc és az abszolu­tizmus koráról. — 16.03: Ro­mantikus operákból. — 17.00: Sosztakovics: I. szimfónia. -— 17.30: Harminc perc alatt a Föld körül. — 18.05: Madrigálok. — 18.30: Brahms: A szép Magelo- na — dalciklus — 19.33: Magyar Irodalmi Arcképcsarnok. — 19.53: Szimfonikus zene. — 22.08: Voltaire és a muzsika. TELEVÍZIÓ 16.18: Hírek. — 16.25: Joachim, dobd a gépbe. Magyarul beszélő, csehszlovák filmvígjáték (színes). — 18.00: VIT—KUBA (színes). — 18.30: Föld és kenyér. A Horizont Szerkesztőség műsora (színes). — 18.55: Reklámmüsor. — 19.05: Esti mese (színes). — 19.20: Időseb­bek is elkezdhetik. Tévétorna (színes). — 19.30: Tv-híradó. — 20.00: Gazdag ember, szegény ember. Magyarul beszélő, amerikai tévé­filmsorozat XII/5. rész (színes). — 20.45: Közgazdasági kislexikon. Rajzfilmsorozat 9. rész: Reálbér, reáljövedelem (színes). — 20.55: Zene, zene, zene. Szentendrei körkép (színes). — 21.45: VIT—KUBA (színes). — 22.45: Tv-híradó 3. 2. MŰSOR 20.00: Zenés nyári esték — Donizetti: Rita. Zenés anekdota nyolc képben (ism.). (színes). — 20.55: Artisták a porondon. Rövidfilm. — 21.05: Tv-híradó 2. — 21.25: Románkori művészet az NDK-ban. NDK rövidfilm (ism.). — 21.50: Reklámmüsor. — 21.55: Juharlevél. Magyarul beszélő, francia filmsorozat Xin/5. rész. BUKAREST: 15.00: Iskola-tv. — 15.35: A déli tengereken. — 16.00: Népi meló­diák. — 16.15: A volánnál — autóvezetőknek. — 16.30: Kép és mu­zsika. — 16.50: Svájci dokumentumfilm. — 17.05: Fórum. — 17.25: Román dalfesztivál. — 17.50: A mezőgazdaság dolgozóinak. — 18.20: A legkisebbeknek. — 18.30: Tv-híradó. — 19.15: Román színházi est. — 21.20: Tv-híradó. a Honvéd: sorozatos védel­mi hiba végén Friedmann volt eredményes, 1:0. A 28. pereben ritkán látható góllal egyenlítettek a kék-fehérek, Menyhárt 28 méteres bombá­ja a felső lécről vágódott Vissza, s a labda a menteni akaró kapus kezéről pattant a hálóba, 1:1. Hét perccel ké­sőbb Dajika lövése Farkasról az egyedülálló Radics elé per­dült, s a csatár közelről nem hibázott, 2:1. A 40. percben Nász lefutotta őrzőjét, de lö­vésébe a már vert helyzet­ben levő Koller önfeláldozó1 an belevetette magát, így a tenyerén erejét vesztett lab­da megállt a gólvonalon. Szü­net után is a Honvéd irányí­totta a játékot. Az 58. perc­ben a vasutas védelem ismé­telt megingásából Friedmann növelte az előnyt, 3:1. A 87. percben Friedmann küldött remek keresztlabdát az őri­zetlenül hagyott Diószegihez, s a középpályás könnyedén állítatta be a végeredményt. 4:1. A minden csapatrészében jobb Honvéd ilyen arányban is megérdemelten győzött. Jó: Friedmann, Radics, Nagy, a MÁV-ból senki nem ját­szott kiemelkedően. — tamási — Hódmezővásárhelyi MSE— Mezőtúr Honvéd 6:0 ( 4:0), Hódmezővásárhely, 2500 n. v.: Börcsök. HMSE Hegedűs — Nagy F., Lancsa, Patócs, Czibere, Bálint dr., Kovács, Nádasi, Bunda, Antal, Mé­száros. Edző: Mészáros Imre. Honvéd: Merlei (Czobek) — Nagy, Sándor, Kiss, Brékk, Szlávik, Vékony, Vágó, (Ko­csis), Dudás, Bobcsék, Vozár. Edző: Bencsik Gyula. Már a 8. percben megsze­rezte a vezetést a HMSE. A Honvéd védők röviden men­tettek és Bálint dr. a hálóba lőtt, 1:0. Nagy fölényben ját­szott a hazai együttes. A 31. percben Bálint dr. Kicselez­te az egész Honvéd védelmet és úgy lőtt a hálóba, 2:0. A 33. percben Bálint dr. Antal adogatás után Nádasi volt eredményes, 3:0. A 39. perc­ben a nagy kedvvel játszó Antal átadását Bunda érté­kesítette, 4:0. Szünet után valamit javult a Honvéd já­téka, de az 50. percben a le­sen levő Bálint dr. ismét eredményes volt, 5:0. A 30. percben Bobcsek lépett ki a védők közül, de nagy hely­zetben Hegedűs mentett. A 75. percben ismét Bobcsek ugrott kí, de senkitől sem zavartatva kapu mellé lőtt. A 80. percben Vozár hagyta ott védőjét, de kivárt és Hege­dűs merész vetődéssel elcsíp­te előle a labdát. A 85. perc­ben Antal Bundát indította, aki ügyesen tette Bálint dr. elé a labdát és a középpá­lyás védhetetlen gólt lőtt, 6:0. A 88. percben Bobcsek szerezhetett volna gólt, azon­ban bombáját Hegedűs bra­vúrosan szögletre ütötte. Jó: Bálint dr., Hegedűs, Antal, Kovács, Nagy F., ill. Czobek, Dudás és időnként Vozár. — sindel — Lehel KTE—2:1 (0:1). Le­hel: Schüffel (Potemkin) — Tóth, Gergely, Bérezési, Nagy L., Czikora, Czigány, Laka­tos, Bacher, Bagi, Czakó. Az első félidőiben a KTE játszott némi mezőnyfölény­ben, helyzeteit azonban a Lehel hagyta ki. A második félidőben Lakatos bátor ki­törései révén a Lehel több helyzetet dolgozott ki és nyerni tudott. Góllövők: La­katos, Bacher (tizenegyes­ből) illetve Horváth. Jó: Po­temkin, Lakatos, Czigány, ill. Porhanda. — hoffer — Előkészületi mérkőzések Szolnoki MTE—Mezőtúri Honvéd 4:0 (1:0) Szolnok, 200 néző, v.: Szántó. SZMTE: Szendrei — Kántor, Sebők, Simon, Kábák, Porhanda, Szatmári, Baran (Lódi), Var­ga. Dákay, Zakar. Honvéd: Merlei (Balázs) — Takácá P., Sólyom. Dávid, Takács B., Sándor (Tihanyi), Batá­ri (Cserháti), Magyar (Laka­tos), Kelemen, Hódi (Török), Kupcsok (Simái). Az első gólt a 30. peroben Varga szerezte. A jobb szélső szép cselek után mintegy 14 méterről bombázott a léc alá, 1:0.. Szünet után az 55. perc­ben Baran átadását Kábák a bal összekötő helyén kapta, észrevette, hogy Balázs kint áll kapujából és mintegy 18 méterről a bal felső sarokba ívelt, 2:0. Tíz perccel később Baran beíveléséből Dákay a felsőlécre fejelt a másik ka­punál pedig Cserháti lövése perdült Szendreiről a felső kapufára. A 78. percben Szatmáry—Dákay—Lódi volt a labda útja és a középpá­lyás nagy lövése a jobb ka­pufáról a hálóba vágódott, 3:0. A negyedik gól a 90. percben esett. Ekkor Kábák távoli lövése Balázs kezéről hullott a hálóba, 4:0. A szombaton kora délután lejátszott mérkőzés iramára és színvonalára rányomta bé­lyegét a nagy meleg. A baj­noki főpróbán az MTE végig irányította a játékot és hely­zeteit is jól használta ki. Az egyénileg sok jó képességű játékost felvonultató mező­túriak összeszókatlan csapat benyomását keltették és ka­pura alig jelentettek veszélyt. Lehel SC—Vasas Ikarus 1:1 (0:1) Mátyásföld, 500 n. v.: Lau bér. Lehel: László (Szi- lasi) — Karkusz, Gergely, Hajdú, Mihályi, Schaffer, Postás, Lukácsi, Bacher, Ke­lemen, Váczi (Dugonics). A Lehel jó iramú mérkőzésen a második félidőben Bacher góljával egyenlített.