Szolnok Megyei Néplap, 1970. április (21. évfolyam, 76-100. szám)

1970-04-07 / 80. szám

6 SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 1970. ápríEs 1 A döntetlen igazságosabb lett Tolna Eger—SZMTE 1:0 (1:0) Nagyszerű martfűi siker a női kézilabda MNK-ban Tisza Cipő SE— Bp. Spartacus 14:13 (7:8) Egér. 2500 n., v.: Stenczel. tiger: Bulyovszky *— Kárpáti, Kiss. Temesvári, Tátrai, Raj­na, Ambrus. Báinkúti, Ko­vács (Czeczeli), Tóth (Vigh), Szűcs. Edző: Kovács Ferenc. SZMTE: Gerhát — Vincze, Heidrich I., Kovács, Sebők, Árvái, Czimák, Himer, Mile, Nagy F„ Papp III. Edző: So- mogyvárl József. Mindkét csapat idegesen kezdett. Az egriek vezették az első támadásokat, de azok­ban nem volt átütő erő. Az MTE mintegy 10 perc után nyugodtabban játszott. Sebők jól semlegesítette az egri tá­madások szervezőjét. Bánkú­tit, rryg Nagy F. zavartalanul irányíthatta az MTE csatáro­kat. A szolnokiak birtokol­ták többet a labdát, a 15. percben mégis a hazaiak sze­reztek gólt A 16-os magas­ságában. az oldalvonal mel­lől Bénkúti ívelt be egy sza­badrúgást, s az elmélázó vé­dők között Szűcs a hálóba fejelte a labdát. 1:0. Vincze szabadon hagyta szélsőjét. F,zután sem változott a játék képe. Az MTE uralta a me­zőnyt. A hátralévő félórában mintegy 20 percig a hazaiak térfelén folyt a játék. Nagy F. lövése, Mile csúsztatott fejese és Himer jó lab­dái nyomán az egri szurko­lók egy része az MTE-t biz­tatta. Okosan, jobban is ját­szott ellenfelénél. Sajnos, a támadások eredményes befe­jezésével azonban adósok maradtak. Szünet után, mint várható volt. az MTE fokozta az ira­mot. Nagy F .az egész pályát bejátszva, jobbnál jobb lab­dákat adott társainak, akiié azonban nem tudtak megsza­badulni őrzőjüktől. A 47. pereljen végülis csaknem si­került a jól védő Bulyovszky hálóját bevenni. Nagy F. egy szabadrúgás nyomán jól ível­te a labdát 3 kapu elé. és Papp III. előrevetődve a jobbka#ufa mellé fejelt. Az egriek ebben a játékrészben alig jutottak át az MTE tér­felére. Húzták áz időt, min­den erqt a védekezésre fordí­tottak/A 60. percben újabb egyenlítési alkalom maradt kihasználatlanul. Nagy F. előtt a labda a csúszós fú­vón elpattant és a védők fel­szabadítottak. Továbbra is az MTE veszélyeztetett, de a középen jól tömörülő védők hárítani tudtak, s a nagy nyo­más nem hozott eredményt. Nem volt színvonalas mér­kőzés. Mintha tartott volna egymástól a két csapat. Az MTE veresége ellenére sem játszott rosszul. Ami hiba­ként róható fel, hogy közé­pen igyekeztek áttörni a vé­delmet, nem volt szélsőjáték. A csatársor s egyben a me­zőny legjobbja Nagy F. volt. Végig nagy területen játszott, mutatta magát, szervezője, irányítója volt a játéknak. Régen láttuk ilyen nagy kedv­vel és jól játszani. Méltó tár­sa veit Himer. Igyekezett kivonni középről őrzőjét, s ezzel utat nyitott a fedeze­teknek. ezt a lehetőséget azonban nem használták ki. Papp III. félt, s mintha fá­radt volna. Miiére vigyáztak, ennek ellenére nem nyújtot­ta azt, amit vártak tőle. Tak­tikai éretlenségét bizonyítja, hogy csak középen akart eredményes lenni. Többet kellett volna mozognia. Czir- máknak nem ment. A fedeze­tek közül Sebők volt a job­bik, de jól játszott Árvái is. Többet kellett volna vállal­kozniuk a felfutásra, a ka­pura lövésre. A közvetlen védelemben ezúttal is Heid­rich I. volt a legjobb. Mind­két oldalra besegített s még arra is volt ideje, hogy a szé­leken felfusson. Kovács ke­mény. határozott volt. Vin­cze egy-két helyezkedés! hi­bát vétett és a gólnál is hi­bázott. Gerhát nem tehet a gólról. —mj — Martfű, 500 n., v.: Kiss, Cseh. Tisza Cipő SE: Csató — Kazinczi (2), Kovács (2), Szilágyi (1), Hajdú (3). G. Juhász (5), Sulyok. Csere: Novák (1), Varga. A több válogatottat felvo­nultató fővárosiak szerezték meg a vezetést, a hazaiak­nak viszont csak négy ka­pufára tellett erejükből. Há­rom—háromnál azonban már együtt volt a két csapat, de a vendégek az utolsó pilla­natban szerzett góljukkal ve­zetéssel zárták a félidőt. Martfűi rövidzárlattal kez­dődött a második félidő, és az eredményjelző tábla rö­videsen 12:7-es Spartacus vezetést mutatott. Néhány perces eseménytelen játék után fergeteges hajrába kezd­tek a hazaiak és sorrendben egymás után hót gólt lőve a maguk javára fordították a mérkőzést. A tavalyelőtti ku­pagyőztes és tavalyi máso­dik helyezett legyőzése a martfűi lányok eddigi leg­szebb sikereinek számít. Előző nap a martfűi lá­nyok megnyerték az. április 4. tiszteletére rendezett em­léktornát. miután a Ceglédi Építőket 12:4, a Szolnoki Spartacus! pedig 15:4 arány­ban győzték le. A második helyet a Szolnoki Spartacus szerezte meg, miután meg­lepetésszerű győzelmet ara­tót 8:4 arányban az NB Il-es ceglédi csapat felett — rk — FÉRFI: Bp. Spartacus— Sz. Olajbányász 25: 14 (14:11) Szolnok, gépipari techni­kum 300 n.. v.: Berényi. Se­bestyén. Olajbányász: Lud­vig — Wesniczky (2), Szől- lősi (7), dr. Szász (3). Boros (2). Kiss, Kovács. Csere: Da- nyi, dr. Szűcs, Szegedi, Parti. A fővárosi csapat kezdte a játékot és a válogatott Stil­ler révén vezetést szerzett. A kezdeti megilletődés után az Olajbányász felzárkózott 5:4- re. Jó iramban folyt a já­ték és mindkét kapu előtt szép alakításokat láthatott a közönség. Az Olajbányász jól tartotta magát nagyszerű ellenfelével szemben és 14:11- es Spartacus vezetéssel for­dultak a csapatok. A máso­dik félidőben továbbra is jól ellenállt az Olajbányász. A befejezés előtti tíz percben azonban a lényegesen jobb cseresorral rendelkező Spar­tacus indításokból elhúzott, és megérdemelten nyert. TÁBLÁZATOK Labdarúgó NB L A-csoport: 1. Üjp. Dózsa 6 5 — l is: 6 ü 2. Va^as 6 4 1 1 9: 4 1 3. MTK 6 3 1 2 $: 6 7 4. Tatabánya 6 2 2 2 5: 4 « 5. Diósgyőr 6 2 2 2 6: 8 « 6. Videoton 6 2 —­4 8:12 4 7. Komló 6 1 1 4 6:13 3 8. Rába ETO 6 1 1 4 4:11 * B-csoport: 1. Ferencváros 6 4 2 — 16: 2 i.f 2. Csepel 6 4 1 1 7: l 9 3. Haladás 6 3 1 2 8: 8 7 4. Bp. Honvéd 6 3 —• 3 8: 6 < Át Pécs 6 3 — 3 9: 8 6 6. Dunaújváros 6 3 — 3 8: 8 6 7. Salgótarján 6 1 1 4 6:12 3 8. SZEOL 6 — 1 5 6:17 1 Eredemények. A-csoport: Rába ET^-Tatabánya 0:1, MTK—Diós­győr 3:1, Komló—Videoton 3:0, Üj pesti Dózsa—Vasas 3:1. B-cso­port : Ferencváros—Bp. Honvéd 1:0, Csepel—Salgótarján 1:0, Du­naújváros—SZEOL 1:0, Szombat- helyPéca 3:1. Labdarúgó NB I B A-csoport: 1. Pécsi Bány. 6 3 2 1 6: 3 8 2. Oroszlány 5 2 3 6: 2 7 3. Szív. MÁV 5 3 — 2 6: 6 6 4. BKV Előre 5 1 3 1 4: 3 5 G-MAVAG 5 2 1 2 4: 3 3 6. Egyetértés 6 2 1 3 6: 6 S 7. ZTE 5 2 — 3 5: 7 4 8. MÁV DAC 8 — 4 1 2: 3 4 9. Várpalota 6 1 2 3 3: 9 4 B-csoport: 1. Eger 8 4 — 2 9:11 8 2. FÖSPED 5 3 1 1 6: 4 7 3. Debrecen 5 3 — 2 8: 4 6 4. Békéscsaba 5 3 2 8: 7 8 5. Bp. Spart. 5 2 1 2 5: 5 5 Szó. MTE fi 2 1 3 9: 9 5 7. Kecskemét 5 1 2 2 9: 8 4 Özd 5 2 — 3 9: 8 4 9. BVSC 6 3 3 6:13 3 Eredmények. A-csoport: Pécsi Bányász—MÁV DAC 0:0. Orosz­lány—Székesfehérvár 3:1, ZTE—• Várpalota 3:0, Ganz-MAVAG—* Egyetértés 1:0. B-csoport: Bé-» késcsaba—BVSC 4:0, DVSC—Özd 3:0, Szállítók—Bp. Spartacus 2:1. Értékes pontot szerzett Szegeden a MAY SZEGEDI VSE—SZOLNOKI MÁV 0:0. Szeged, SZAK-pálya, 1500 n. v.: Csemefalvi. — SZVSE: Simái— Csigér, Tóth II., Ter­hes — Szalai. Kovács I. — Kiss II. Sonkó, Sándor, Ka­kas, Kun (Tóth I.). Edző: Laczi Ferenc. SZ. MÁV: Fe­hér — Sülé, Szebeni, Roz- mis B. Nagy, Földesi, Tóth II (Kelemen), Kalmár, Ma­kai, Szabó. Tóth III (Kóródi), Edző: Horváth János. A hazai csapat kezdett fris­sebben és enyhe mezőny­fölénybe került. A MÁV csak fokozatosan lendült játékba. Kemény összecsapásokkal tarkított, csapkodó mezőny­beli játék küzdelem és vi­szonylag kevés gólhelyzet jellemezte az első félidőt. Szünet után a hazaiak egy­re fokozták az iramot, de a MÁV jól védekezett. A haj­rában a szegedien újra meg­próbálták a győztes gól meg­szerzését, _ de erőfeszítéseik “ezúttal is megtörtek a végig nagyon lelkesen és magabiz­tosan küzdő kék-fehérek vé­dőjátékán. A két vasutas csapat ta­lálkozója most is méltó volt a hagyományokhoz. Az első perctől az utolsóig nagy lel­kesedéssel és erőbedobással küzdöttek a játékosok. A ki­tűnő taktikát alkalmazó szol­nokiak méltó ellenfelei vol­tak a jobb támadósorral ren­delkező hazaiaknak és rászol­gáltak az értékes egy pont­ra. Egyénileg Fehér, Szebeni és a két fedezet nyújtott át­lagon felüli teljesítményt. H. Gy. Az utolsó két percben esett gólokkal Budafoki MTE—Jb. Lehel Isi (0 s 0) Jászberény. 800 n., v.: Ba­csó. Budafok: Németh — Kárpáti, Szőílősi, Kapitány, Dinnyés. Sárközi. Sebestyén (Zoltán), Nagy J-. Nap, Ha­raszti, Domai. Edző: Szollár Lajos. Lehel SC: Vasas — Nagy. Banké, Tóth. Sándor, Juhász, Bugyi, Keresztesi, Bányai (Urbán), Sárközi Ko­vács (Lukácsi). Edző: Bíró István. Nagy irammal kezdett mindkét csapat. A 7. perc­ben tűzijáték volt a vendé­gek kapuja előtt és Sándor nagyerejű lövését nehezen védte a kapus. Negyedórái hazai fölény után kiegyenlí­tett lett a játék. A 28. perc­ben nagyszerű baloldali bu­dafoki támadás után Nagy az utolsó pillanatban men­tett. A 39. percben Kovács elfutott a balszélen., beadá­sát először Sárközi. majd Bugyi ügyetlenkedte el. Szünet után is a Lehel tá­madott többet, de a csatá­rok a gólhelyzetek egész so­rát hagyták kihasználatlanul. A 88. percben kavarodás után Dinnyés megszerezte a ven­dégcsapatnak a vezetést. 1:0. Újrakezdés után a beadást a vendégek kapusa elvétette és Lukácsi a kapu közepébe gurítot. 1:1. Végig jó iramú mérkőzé­sen a vendégcsapat kulturál­tabban. a Lehel lelkesebben játszott. Gólhelyzetek alap­ján a hazaiak győzelmet ér­demeltek volna. Jó; Szőílősi, Dinnyés, Haraszti, Nap, ill. Nagy. Benke. Urbán. — László — Toto eredmények 1. Vasas—Üj pesti Dózsa 2 1:3 2. Ferencváros—Honvéd 1 1:0 3. Salgótarján—Csepel 2 0:1 4. Haladás—Pécs 1 3:1 5. Komló—Videoton 1 3:0 6. G-MAVAG-Egyetértés 1 1:0 7. Szív. MAV—Oroszlány 2 1:3 8. Várpalota—ZTE 2 0:3 9. FÖSPED—Spartacus 1 2:1 10. Bari—Intemazionale 2 0:1 11. Lanerossi—Sampdoria 1 2:1 12. Roma—Fiorentina 2 0:1 13. Napoli—Bologna +1 X 0:0 14. lazó—Nyíregyháza IC 14 A Vegyiművek még veretlen az NB lll-ban Szolnoki Vegyiművek—Szolnoki Olajbányász 1:0 (0:0) MÁV-sporttelep, 200 néző, ve­zette: Csák. Vegyiművek: Hocz —Bíró, Németh, Gógány, Pol­gár. Orszáczki, Czifra, Kovács. Palla (Lévai), Kolláth, Hernádi. Edző: Tóth László. Olajbányász: Gyémánt —- Thoma, Draskóczi, Horváth. Karkecz, Tapasztó, Bo- zsó, Fejes (Csapó), Homonnai. Bíró. serege. Edző: Fehérvári László. A ' mérkőzés túlnyomó részében a Vegyiművek csapata játszott fölényben. Az első félidő elején Kolláth kihagyott helyzete oko­zott izgalmat. Szünet után egy ideig kiegyenlítődött a Játék. — Czifra azonban eldöntötte a mér­kőzés sorsát. Atverekedte magát a védőkön és beadását Kovács a hálóba fejelte, ütána Kolláth ll-eaét Gyémánt kivédte. — Az egységesebb, jobb támadósorral rendelkező Vegyiművek megér­demelten győzött. Jó: Németh. G'ógány. Orszáczki. Czifra. ill. Gyémánt. Draskóczi, Karkecz, Homonnai. rokona a hálóba pöckölte a lab­dát. öt perc múlva a hazaiak Barna jól eltalált lövésiéből egyenlítettek. A végig sportszerű mérkőzésen igazságos eredmény született. A tartalékos vendég­csapat minden játékosa dicsére­tet érdemel. — Sindel — Debreceni Elektromos— Tisza Cipő 2:0 (1:0) Debrecen, — 200 néző. vezette: Rácz. Marfű: Bagi (Körmendi) *—Mihovics, Sütő (Bodnár). Nagy II., Szűcs, Novák. Katona, Bot­ka, (Mészáros) Nagy I., Kom- láti, Trizi. Edző: Fazekas Lásizló. A hazai csapat nagy lendület­tel kezdett és jobbszámya révén az első félidőben sok meleg helyzetet teremtett a martfűi kapu előtt. A második félidőben 2:0 után kiegyenlített lett a já­ték. A martfűi csatárok előtt is adódtak gólhelyzetek, ezek azon­ban kihasználatlanul maradtak. Bodnár lövését pedig a kapufa mentette. Végeredményben az Elektromos első félidőben nyúj­tott teljesítménye alapján az eredmény reális. — G: Konyha, Dócs. Jó:- Borók, Varsányi, Ma­dár, Does, ill. Mihovics, Szűcs. Verbók Labdarúgó NB H Keleti csoport i. Középítők 4 3 1 — 5: 6 7 2. SZVSE 4 3 1 — 5: 1 7 3. Szó. MÁV 4 2 2 — 7: 3 9 4. Szarvas 4 2 l t 4: 1 9 5. Pénzügyőr 4 2 1 1 5: 3 3 6. Cegléd 4 2 1 1 5: 4 3 7. DEAC 4 1 2 1 6: 4 4 8. MGM Debr. 4 1 2 1 8: 6 4 9. Budafok 4 1 2 1 3: 3 4 10. KISTEXT 4 1 1 2 6: 8 3 11. K-félegyh. 4 — 3 1 4: 7 3 12. Szegedi D. 4 1 t 2 1: 2 3 13. Veosés 4 1 1 2 4: 9 3 14. Bocskai SE 4 1 3 3: 5 3 15. Lehel SC 4 2 2 2: 7 % 16. Gyula 4 1 3 3: 8 l Eredmények: Középítőjévé« csés3:0, Kiskunfélegyháza—GyuA la 1:1. Cegléd—Pénzügyőr ®:1* Szegedi Dózsa—Szarvas 9:0, KIS- TEXT—Bocskai SE 3:1, MG?I Debrecer—DEAC 1:1. NB ni Északkeleti csoport 1. D. TTTASZ 4 3 1 — 6: 2 2. H-böszörm. 4 3 — 1 6: 1 « 3. Szó. Vegyi. 4 2 2 — 4: 1 4 4. Tuzsér 4 2 2 — 3: 1 t 5. Martfű 4 3 1 5: 2 « 6. H-szob oszló 4 2 1 1 6: 5 I 7. Szabó L. SE 4 2 1 1 4: 4 ■ 8. Hajdú V. 4 2 — 2 4: 4 4 9. Mátészalka 4 1 1 2 6: 6 1 10. Nyírbátor 4 1 1 2 4: 5 a 11. P-ladáriy 4 — 3 1 3: 4 a 12. Rakamaz 4 1 1 2 3: 6 a 13. Nagykálló 4 — 3 1 2: 5 a 14. Záhony 4 — 2 2 3: 6 a 15. Kilián FSE 4 — 1 3 2: 6 í 16. Szó. Qlajb. 4 — 1 3 1: 4 l Egy kimaradt gólhelyzet a megyei rangadón Jobb vólt a fővárosi csapat-i Bp. Vörös Meteor—Sz. Vörös Meteor 93:48 (46:20) Kilián FSE—Püspökladányi MAV 0:0 MAV-sporttelep, 200 néz5, ve­zette: Király. Kilián: Szabó — Hajdú A., Csősz, Kontúr, Ba­logh, Kovács J., Balázs, Kar- kusz, Patai, Szabó P., Kovács L. Edzó: Lazányi Péter. Az erősen tartalékos Kilián alacsony színvonalú mérkőzést vívott az újonc Püspökladány- nyal. Szétesően játszó csatársora miatt nem tudta megszerezni a két pontot. A 70. percben Balázs a kapufát találta el. Jó: Szabó. Kovács J., Karkusz, ill. Oláh, Kábái. Tiszaföldvár—Szentes 2:0 (1 *U Szentes, 400 néző, vezette: Hor­váth. Tiszaföldvár: Németh I. — Aszódi, Seres, Borza. Bige, Ká­vás!, Lovász, Molnár, Németh IÍ.. Makai, Berta. Közepes Iramú mérkőzésen vé­gig a földvári csapat irányította a játékot. A szentesiek próbál­Kosárlabda NB I. Női 1. Videoton 5 5 — 355:256 16 2. MTK 5 4 1 406:268 9 3. BSE 5 4 1 347:264 9 4. TFSE 5 4 1 321:264 9 5. Bp. V. Meteor 5 4 1 372:237 9 6. Kecskemét 5 3 2 357:206 8 7. BKV Előre 5 3 2 351:314 8 8. Szfv. Ép. 5 3 2 343:325 8 9. Szigetvár 5 2 3 251:26J 7 10. Szolnok 5 1 4 296:352 6 11. Bp. Spartac. 5 1 4 299:364 6 12. Eger 5 1 4 282:323 6 13. Bp. HSC 5 — 5 212:338 5 14. Bp. Pedag. 5 — 5 166:588 5 Megyei bajnokság állása Kunsági csoport 1. Szó. MÁV II4SI — 6: 37 Z. MAi'C 4 3 — 1 6i 2 S kozásait a vendégek védelme rendre hárítani tudta, ügyesen mozgó csatárai pedig egy kis szerencsével még több gólt is lőhettek volna. A vendégcsapat meglepő magabiztos játékkal érte el idei első győzelmét. G: Berta, Németh n. Jó: Aszódi, Seres, Borza, Lovász, Berta, ill. Garai, Török. Szabó Lajos SE—Tuzséri MEDOSZ 1:1 (0:0) Tuzsér, 200 néző, vezette: dr. Gyöngyösi. Szabó SE: Perendi — Pindák, Egei, Jancsa, Monori, Bánhidi, Ipacs, Nyikos, Iglódi. Szűcs, Hock. Edző: Márki Gá­bor. Az első félidőben végig hózi­vatarban játszottak a csapatok, ami igen megnehezítette a já­tékot. A második félidő góllal indult. A •. harcos felfogásban játszó Szűcs tört a hazaiak ka­pujára és a menteni akaró név­3. Karcag 4 1 3 — 2: 1 5 4. T-miklósi V. 4 2 1 1 3: 4 5 5. R-falva 4 2 — 2 10: 3 4 6. K. MEDOSZ 4 1 2 1 4: 6 4 7. Türkeve 4 2 — 2 4: 8 9 8. K»száliás 4 1 1 2 4: 3 3 9. Kunhegyes 4 — 1 3 2: 6 1 10. K-martoni TE 4 — 1 3 2: 7 1 Jászsági csoport L Szó. Gépjav. 4 4 —» —■ «: 2 8 2. J-árokszá.11. 4 3 1 — 6: 3 7 3. Szó. Cukor. 4 2 1 1 7: 2 5 4. Üjazász 4 2 1 1 5: 4 5 5. Jb. Vasas 4 1 2 1 4: 2 4 6. Szó. MTE n 4 1 1 2 5: 4 3 7. Szászberek. 4 — 3 1 3: 4 8 8. Jákóhalma 4 1 1 2 5: 8 3 9. Tószeg 4 1 — 3 6: 8 2 10. Jb. Lehel II 4 — ser 4 2:12 — Közgazdasági szakközép- iskola 100 n., v.: Tar, Pete­lei. Bp. VM: Stefancsik (21), Tóthné (2), Triz (13), Bari (3) , Szabóné (2). Csere: Balek (38), Rozemami (2), Liptai né (4) . Gábor (6). Rózsa (2). SzolTiok: Horváth né (4), Kál­mán (8), Cseh (4), Kovács (12), Molnár (2). Csere: Jám- di (4), Csabai (3). Palla (2), Harkai (4), Bognár (3). He­gedűs (2). Edző; Horváth János. Zavart okozott a szolnoki csapat összeállításában, hogy a Tószegen lakó Jándit nem hozták be a mérkőzésre és így nem a tervezett ötös lép­hetett a pjályára. Szolnok kettős kosárával kezdődött a mérkőzés. Meglepő volt a fő­városiak kém" 'V, erőszakos játéka, ennek tudható be, hogy már gz eleién sok sze­mélyit szedtek össze, bár a iátékvezetők kissé elnézőek voltak velük szemben. Az egész pályás letámadással játszó fővárosiak ellen a szol­nokiak zónáztak. A váloga­tott Bakk beállítása után egyre inkább egyoldalúvá vált a játék. Bár a 7. percben a megérkezett Jándi is beállt, nem tudott játékba lendülni. A szolnoki csapat részéről sok volt a rosszul palánk alá játszott labda, a hibás átadás. A félidő közepe után kevesebb volt a szabályta­lanság de a színvonal nem emelkedett az átlag fölé. Hor­váth János edző sokat cse­rélt. a teljes játékosállo­mányt foglalkoztatta. Szünet után felgyorsult a játék, emelkedett a színvo­nal is. A szolnokiak Stefan- csikot nem tudták tartani, a magas Bakk azt csinált a palánk alatt, gmit akart, a így a fővárosiak egyre job­ban elhúztak. A szolnokiak­nál csak Kovács ügyes iá­téka említhető. A végére vríc-'ae»ett a szolnoki csa­pat. amire lellemző. hogy a 9 és a 17. perc között mind­össze 3 pontot szerzett. A minden részében jobb és szokatlanul keményen ját­szó fővárosi együttes mea* érdemelte a győzelmet <*l