Szolnok Megyei Néplap, 1969. június (20. évfolyam, 124-148. szám)

1969-06-17 / 137. szám

6 SZOLNOK MEGTE1 NÉPLAP 1969. Június 17. Jól fátsssott a Lehel Jászberényi Lehel—M GM Debrecen 2; 1 (1; 0) Keserű pirula Koppenhágában Dánia — Magyarország 3:2 (2:2) Egy héttel ezelőtt John Hansen dán szövetségi kapi­tány mondta az írek elleni mérkőzés után: Meglepetés érheti a magyar csapatot Koppenhágában. Jóslata saj­nos bekövetkezett A Szent- mihályi — Káposzta. Mé­szöly, Páncsics, Juhász, Szűcs, Bene, Görőcs, Albert (Zám- bó), Dunai II. (Dunai III.), Farkas összeállítású magyar válogatott 2:2-es félidő után 3:2 arányú vereséget szen­vedett. Az első percekben ma­gyar lábakon vándorolt a labda a negyedik percben mégis Szentmihályi hálójá­ban táncolt O. Sörensen sen­kitől sem zavartatva lőtte a hazaiak első gólját Két perc múlva már 1:1 volt az eredmény. Káposzta Benét futtatta a jobboldalon, Bene csavart labdát küldött a kapu elé és a labda a kapu­fa tövéről a hálóba pattant. Két nagy gólhelyzet maradt ezután kihasználatlanul a magyar kapu előtt. A magyar csapat erőtlenül játszott. Félóra után előbb Dunai II., majd Albert megsérült, mind a ketten kiálltak és Zámbó, illetve Dunai III. foglalta el helyüket. Közben a dánok újra vezetést szereztek. Ez­úttal a balszélső Le Fevre fejelte a hálóba a labdát. Néhány perc múlva ismét egyenlítettünk. Zámbó az alapvonalról beadott és Far­kas közelről a kapuba lőtt Szünet után mi támad­tunk. Az 51. percben, óriási helyzetben hibáztak a csa­tárok. Bene beadását Far­kas kapásból lőtte kapura, a labda kipattant Engedahl- ról újra Farkas elé, aki is­mét a kapusba lőtt A labda ekkor Bene elé került ő át­ívelt a másik oldalra, ahol Zámbó lyukat rúgott. To­vábbra is támadtunk, de a dánok első lefutása gólt ered­ményezett Madsen kicselez­te az egész védelmet és be­lőtte a hazaiak harmadik gólját. Ezt sajnos már nem tudtuk kiegyenlíteni, bár állandóan a dánok kapuja előtt pattogott a labda, sőt két esetben is csalt a kapu­fa mentett. A magyar csapat így vesztesként hagyta el a pályát. Tegyük hozzá meg­érdemelten. A védelem lassú­nak bizonyult, a csatárok pe­dig túlkombinálták a helyze­teket. A világbajnoki selejtező második csoportjának állása: 1. Csehszlovákia 4 3 - 1 6:3 6 2. Magyarország 3 2 - 1 6:4 4 3. Dánia 4 2 - 2 5.-6 4 4. Írország 3 - * 3 2:6 ­Jászberény, 800 n. V.: Ba- csa. Jászberény: Vasas — Sándor, Benke, Tóth, Sár­közi, Szonda, Bugyi, Amb­rus, Keresztesi, Bányai, Fü- löp. Edző: Bíró István. MGM Debrecen: Szabó — Sidó, Kádár, Patai. Kraszni, Oláh, Molnár, Kovács II., Pál (Könnyű), Nagy Kovács I. Edző: Imri István. Hatalmas iramban kezdett a Lehel. A 6. percben nagy­szerű támadás futott a bal­oldalon és Ambrus beadá­sát Bugyi a hálóba fejelte. 1:0. A gól után is a Lehel játszott fölényben, de a na­gyon jól védő debreceni ka­pus megakadályozta az újabb gólokat. A 24. percben Bá­nyai hatalmas lövése a ka­pufáról vágódott a mezőny­be. Három perc múlva Fü- löp baloldali szögletrúgását Szonda a kapufára fejelte. Az ellenfél szórványos táma­dásait a hazai védők biz­tosan hárították. Szünet után is a Lehel kez­deményezett többet és az 51. percben Bugyi hatalmas lö­vése a bal felső sarokban, kö­tött ki. 2:0. Nem sokkal ké­sőbb Fülöp tiszta helyzetben mellégurított A Lehel enge­dett a nagy iramból, és a vendégek is többszőr veszé­lyeztettek. A 71. percben Kovács II. lövése a kapufá­ról vágódott ki és a jókor érkező Kraszni a jobb alsó sarokba fejelt, 2:1. Az utolsó percekben Bugyi nagy hely­zetben fölé emelt M agasszí nvonal ú, jó Ira­mú, eseményekben gazdag mérkőzést vívott a két kitű­nő fomában levő csapat A hazaiak győzelme nagyobb arányú is lehetett volna. Jó: Sándor, Tóth, Sárközi, Szon­da, Bugyi, ilL Szabó. Kraszni, Oláh, Kovács L — László — Tőrökszentmiklós második győzelme a labdarúgó NB Hl-ban Idegenben változatlanul nem megy Várpalotai Bányász—Szolnoki MTE 4:1 (3:1) Várpalota, 1500 n. V.: Hé­vízi. Várpalota: Palotai — Süke, Fenyvesi, Csapó L, Or­bán, Kisbej, Berta Bostai, (Csapó II. 80. p.), Szabó La- kies, (Janács 50. p.), Müller. Edző: Zsótér Ferenc. SZMTE: Nagy P. — Heádrich, Papp I., Molnár, Kolláth, Papp II., Csorna (Pallai a szünetben), Himer IN Imri, Nagy F, Sebők. Edző: Czigony István. Kezdeti hazai rohamok után mintegy negyedóráig kiegyenlített, eseménytelen mezőnyjáték folyt a pályán. A 17. percben vezetéshez ju­tottak a hazaiak. Baloldali szögletből szállt a labda a kapu elé s a jobboldalon fel­futó Süke a bal alsó sarokba fejelt. 1:0. Továbbra sem ala­kult ki élvezetes küzdelem, a csatárok próbálkozásait mindkét védelem könnyedén hárította. A 31. percben — kissé váratlanul — növelte előnyét a Bányász. Orbán kapta a labdát a kaputól 18 m-re, egyből lőtt, a lövés a kapu jobboldalába vágódott 2.0. Nyolc perc múlva La- kics lesen kapta középem a Kosárlabda MNK Női. Szolnoki Vörös Meteor —Bp. Betonútépítők 61:13 (23:9). Budapest V.: dr. Ná- dai, Tarcsafalvi. Szolnok: Bognár (2), Korányi (2)) — Hegedűs (14) _ Palla (3), Kovács (8). Csere: Molnár (2) , Harváthné (4). Csabai (8). Jándi (13). Harkai (5). Edző: Horváth János. A Meteor két önálló csa­pattal lépett páyára a Ma­gyar Népköztársasági Kupá­ban. Az első félidőben a ser­dülők kissé megilletődötten játszottak, de a másodikban már harcos, jó játékukkal ők is magasam felülmúlták a Bp. I. osztásban szereplő ellenfelüket. Különösen He­gedűs és Kovács nyújtott jó teljesítmrényt Férfi. Szolnoki Olajbányász —Gyulai Spartacus 88:60 (55:28). Gyula. 200 n. v.: Pásztói. Sz. Olajbányász: Balogh Gy. (9). Várszegi (8) — Ácsai (16) — Káplár (25), Pataki (27). Csere: Szuhár (3) . Holocsd. Edző: Suba Sándor. Az eső félidőben öt­letesen. gyorsan szőtték tá­madásaikat a bányászok. — Teljes erőbedobással sikerült jelentős előnyt szerezni ök. A második félidőben kissé ki­engedtek és ekkor már kiegyenlítettebb volt a játék. Végeredményben az Olajbá- nász biztosan jutott tovább. labdát, és a leálló szolnoki védők között lőtte csapata harmadik gólját. 3:0. Az MTE nem ad­ta meg magát, a 43. percben sikerült is szépítenie. Nagy F. jól ugratta ki Himer n-t, a csatár közelről a kapu jobboldalába lőtt 3:1. Szünet után néhány percen belül kétszer is nagy veszély­be került a szolnoki kapu. Meddő hazai mezőnyfölény közben az 58. percben súlyos hibát vétett Hévízi játékve­zető, amikor egy 15-os kö­rüli tömörülés után nagy meglepetésre tizenegyest ítélt az MTE ellen. A vendégek sokáig reklamáltak, majd Kolláth a kiállítás sorsára jutott Müller büntetőjét ' Nagy P. bravúrosan védte. A megfogyatkozott MTE most már nem tudott egyenrangú ellenfél maradni, szinte ál­landóan térfelünkön folyt a játék. A hajrá perceiben azonban két jó szolnoki tá­madást láthattunk. Előbb Pallai rúgott teljesen szabá­lyos gólt, amit a játékvezető les címén visszavont, maid Himer II. előtt nyílt gól­Kareag—Mezőtúr tú (*:1) Karcag, 400 néző, vezette: Gre­gor. Több mint 80 percen át a vendégek térfelén folyt a játék. Az ifikkel megtűzdelt Mezőtúr képtelen volt tartani a jól kom­bináló, lendületes karcagi csa­tárokat. Mezőnyfölnye és hely­zetei alapján Karcag nagyobb arányban is győzhetett volna. G.: Kovács Cs. 3, Vivát 2, Varga X. 2, örlős, illetve Rácz. — Jó: Kovács Cs., örlős, Vivát, Var­ga I., illetve Tóth. Rácz, Hegyi. Ifi: Karcag—Mezőtúr 2:0.- Szőllősi ­Cjszász—Szolnoki Olajbányász 1:1 (1:0) Tisza-liget, 150 néző, vezette: Rékasi. A hetek óta gyengélke­dő Olajbányász ellen a vendé­gek végig Irányították a játé­kot. Korszerű, gyors támadáso­kat vezettek és győzelmüket csak a jól játszó Olajbányász védelem akadályozta meg. Az egyenlítő gólt az Olajbányász a 90. percben lőtte. G: Kovács 1T., illetve Serege. — Jó: Kovács I, Térjék, Kovács II., Mérész. ül. Balázs, Horváth, Homonnai, Kar- kecz. 1/1: Üjszász—Szó. Olajb. 23). ", J. K. ME0OSZ—Jászberényi Vasas 13) (03» Kenderes, 300 néző, vezette: Horváth L. Változatos mérkőzé­sen a hazaiak lelkesebb játékuk­kal győztek. Mindkét csapatnak több helyzete volt, a. MEDOSZ védelme Bakk kapussal az élen mindent hárított. A gól Baktai szemfülességét dicséri. Kitűnő játékvezetés. Jó: Bakk (a me- zőnv legjobbja). Fábián, Pádár, Berényi, ül. Szarvas, Csík, Ró­zsás. Ifi: K. MEDOSZ—Jb. Vasas 1:1. — Ferenczi — Szolnoki Gépjavító—Túrkeve 3:2 (2:2) Gépajvitó pálya, 100 néző, ve­zette: Almásl. Jó játékvezetés mellett a feljavult Gépjavító az első 20 perc elteltével megérde­melten, 2:0-ra elhúzott. A Túr­szerzési lehetőség. A mérkő­zés befejezése előtt egy perc­cel Csapó IL lőtt még a há­lóba, 4:1. Megismétlődött m tavalyi végeredmény, hasonló bal- szerencsés körülmények kö­zött. Az akkori két öngól he­lyett, ezúttal a játékvezető sorozatos tévedéseinek is „kö­szönhető” a vereség. Ettől függetlenül a hazaiak min­denképpen megérdemelten nyertek, hiszen játékuk gól- ratörőbb, lelkesebb volt, s erőnlétükkel is a szolnokiak fölé kerekedtek. Az MTE ezen a mérkőzésen, sem ját­szott tudásának megfelelően. A védelem gyakran zavarba jött, a csatárok alig tudták tartani a labdát, a játékosok erőnléte. mozgáskészsége erősen kifogásolható. Jó: Sü­ke, Fenyvesi. Orbán, Berta, Müller, ill. Molnár, Himer II. Czigony István: A közvet­len védelem taktikai fegyel­mezetlenségének és a já­tékvezető több téves Ítéleté­nek nagy szerepe volt a sú­lyos vereségben. Kampier Ervin keve büntetőből és akció gólból egyenlített. A hazai csapat szü­net után fokozta az iramot és teljesen megérdemelten győzte le a jól játsizó Túrkevét. G: Straub 2, Szegedi, illetve Vita- rizs (11-esből), Borók. Jó: Nagy J. (a mezőny legjobbja), Polgár. Straub, Papp, Kálmán, ilL Vitá- rizs, Borók. Ifi: ITSK—Túrkeve 3:1. P. J. Rákóezifalvi SK—Jászár ok­szállás 3:0 (2:0) Rákóczifalva, 400 néző, vezet­te: Asztalos. — Jó játékvezetés mellett a hazai csapat idei leg­jobb játékával örvendeztette meg a nézőket. A színvonalas mérkőzés eredményét még az sem kisebbíti, hogy a vendég­csapat gyenge napot fogott ki. A nagyobb arányú vereség elke­rülését Jászárokszállás a kitű­nően védő kapusának köszön­heti. G.: Bencsik, Perei és egy öngól. Jó: A hazai csapat min­den tagja, ill, Kiss (a mezőny legjobbja), Rédei. Ifi: Rákóczifalva—Jászárokszál- lás 8:4. — szegi — Tószeg—Szolnoki Cukorgyár 0:0 Tószeg. 550 néző, vezette: Fü­löp. Szép számú közönség előtt, jó játékvezetés mellett sportsze­rű mérkőzést vívott a két csa­pat. Mindkét oldalon a védők jeleskedtek. Tószeg a játék képe és helyzetei alapján közelebb állt a győzelemhez. Jó: Buczkó (a mezőny legjobbja). Kormos. Zsidai S., Fekete, Zsidai A., il­letve Csapó, Márkus, Gyémánt, Pálszabó. Ifi: Tószeg—Sz. Cukorgyár 0:0. — Spányik — Kunhegyes—Kunszentmártoni TE 2:0 (1:0) Kunhegyes. 300 néző. vezette: Bállá. Kunhegyes minden részé­ben jobb volt az ellenfelénél. Az egész mérkőzést végig támadta, Törökszentmiklósi Vasas— DEAL 1:0 (1:0) Tőrökszentmiklós 300 n. V.: Kundrák. Tm. Vasas: Lőrinczi — Öllé, Mátai, Csontos, Hámori, Porhanda, Ipacs, Annus, Antal, Szőke (Boda), Juhász. Edző: Buczkó Ferenc. Vasas rohamokkal kezdődött a mérkőzés, a harmadik percben Annus lövése a kapufán csat­tant, majd a hetedik percben ugyancsak ő szép lövéssel meg­szerezte a vezetést. Nem sokkal később Ipacs nagy lövése pat­tant ki a kapufáról. A DEAC nem adta fel, újabb és újabb rohamokat vezetett, de a Vasas védelme ezúttal önfeláldozóan és igen jól zárt. Csatárai sok szép támadást vezettek, de Boda ré­vén csak egy újabb kapufára telt. A mérkőzés végig izgalmas, jó játékot hozott, bár a játék­vezető működésével egyik csapat sem volt elégedett. Jó: Lőrinczi, Mátai. Hámori, Annus, ilL Ma- róti, Bencze, Pálhuber. Szolnoki Vegyiművek— Záhonyi VSC 1:1 (0 Hl) Vegyiművek p.; 200 néző. V.: Papp. Vegviművek: Fényi — Czétényi, Németh D.; Gógánv, Mihályi. Orszáczkv (Palla). Kö­vér (Váraljai), Nyfkos. Kolláth. Lévai. Szabó. Edző: Somogyvári József. A vendégcsapat kezdett job­ban. tervszerűen és veszélyesen támadott. A hazaiak elsősorban csatársoruk jóvoltából védeke­zésre kényszerűitek. Mlndk-* esanat előtt adódott helyzet, de ezeket kihasználni nem tudták. ellenfelét több alkalommal való­sággal a kapuhoz szorította. Az eredmény a KUTE-ra nézve hí­zelgő. A kunstzentmártoni kapus jó napot fogott ki, több biztos gólhelyzetben bravúrosan hárí­tott. Mintaszerű játékvezetés. — G.: Jókó, ördögh. Jó: Kunhe­gyesből mindenki, illetve Pálin­kás, Földi« Bozsik. Ifi: KUTE—Kunhegyes 2A. — Kiss — Jászjákóha! ma—Jászkisér * <4^> Jászjá kőhalma, 300 néző, ve­zette: Horváth. A helyi csapat kombinatív csatárjátéka és gyor­san indított támadásaroozata csak az első félidőben volt ered­ményes. A vendégcsapat csatár­sora gólképtelennek bizonyult a mindvégig sportszerű, de köze­pes szívonalú mérkőzésen. G.: Lukácsi II. (2), Révfy (2, egyet 11-esből), Kozmóczky. Jó: Lu­kácsi II., Révfy, Kozmóczky, Kaptáé, Geese, ill. Antal I., Kor­sós. Mezei. Ifi: Jászjákóhalma—J-kisér 1:1. — Sas — Totó eredmények 1. Dánia—Magyarország 1 3:2 2. Nagybátony—SZEOL 1 3:2 3. Győri D.—Oroszlány x 1:1 4. B-csaba—Spartacus *c 2:2 ZTE—Kecskemét x 0:0 Szfv. MÁV—MA VÁG t 2:1 7. Várpalota—Szó. MTE 1 4:1 8. Volán—BVSC 1 4:2 9. Sátora.—Nyíregyháza 1 1:0 10. Monza—Lazio 1 1:0 11. Genoa—Brescia x 1:1 12. Cesena—Reggian x 0:0 13. Ternana—Eeggina 2 0:1 +1 14. Szekszárd—Siófok 1 4:0 Félidőben cserélt a Vegyiművek, feljavult a csatársor játéka. Az 56. percben Lévai megszerezte a vezetest, melyre a 60. percben Erdei in. bombalövéssel vála­szolt, A labda a kapufa tövéről védhetetienül vágódott a hálóba. A továbbiakban főleg mezőny­játék folyt, a vendégek frissen, ötletesen játszottak, míg a ha­zaiak játéka nagy csalódást kel­tett. Az eredmény a Vegyimű­vekre nézve hízelgő. Jó: Erdei 111., Palotai, Lengyel, ilL Fényi, Gógány, Németh D. — y — Nyírbátori Dózsa—Kilián FSE 2:2 (2:0) MTE sporttelep, 100 n. V.: Nagy J. Kilián: Nagy — Juhász, Hajdú I., Hajdú A., Szabó Gy„ Kátai (Dorók), Karkusz, Patai, Vasvári, , Bodnár, Tóth (Szabó P.) Edző: Lazányi Péter. Erősiramú, helyenként színvo­nalas mérkőzést vívott a két csapat. A jóképességű Nyírbátor kezdett jobban. A 18. percben szép támadás végén Mile ve­zetést szerzett. A fokozatosan fölénybe kerülő Kilián azonban a biztos helyzeteket sem tudta kihasználni, sőt egy védelmi hi­bából Mile újabb gólt lőtt. A szünet utáni csere jót tett a Ki­liánnak, lendületesen támadott és némi kapus „segédlettel** si­került kiegyenlíteni. G.: Mile 2, ill. Patai, Karkusz. Jó: Gaál, Mile. Papp. ill. Hajdú I., Hajdú A., Karkusz.- Pl ­Tuzséri MEDOSZ— Szabó Lajos SE Irt) (Irt)) Mezőtúr, 500 n. V.: Dull. Sza­bó SE: Perendi (Kerékgyártó) — Pindák, Egei, Jancsa, Sűrű, Bánhidi, Iglódi (Römer), Szűcs 1.. Bodzsár, Szűcs II., Nagy. Edző: Perlaki Pál. A vendégcsapat a 7. percben egy szerencsésnek mondható gólt szerzett Varga révén. A hazaiak nyomasztó fölénybe kerültek, de több száz százalékos helyzetet nem tudtak kihasználni. Szünet NB DL férfi Martfű—Hunyadi SE 31:17 (16:7) Martfű, 350 néző, vezette: Hor­váth. MSE: Ancsin — Kurilla (10), Fabulya (6), Bárdos (2), Sándor (6), Mészáros (1), Gellér (6). Cssere: Szasz'ák, Boros. Ed­ző : Gálik János. Hatalmas lendülettel kezdtek a martfűiek és a 10. percben már 12:3-as vezetésre tettek szert. Ezzel lényegében eldőlt a mérkőzés sorsa és alkalmat adott a cipőgy áriaknak arra, hogy iskola-játékkal alakíthas­sák ki a fölényes, végső győ­zelmet. Korszerű, támadásaik öt­letdús befejezését többször nyílt­színi tapssal jutalmazta a kö­zönség. Kilián FSE—Kecskeméti FGT 26:16 (14 f7) Kilián-pálya, vezette: Máthé. Ki­lián: Hegedűs — Schwertner (8), Kábái'(5), Várai (4), Szabó (3), Sándor (1)« Domyi (2). Csere: Salamon, Szíjgyártó (3), Komá­romi, Fodor. Edző: Horváth Jó­zsef. A vendégek támadásával in­dult a mérkőzés, de jó szerelés a kilián védők részéről és el­lentámadásból megszerezték a vezetést. A Kecskemét főleg kö­zépen próbálta áttörni a Kilián védelmét, de az Hegedűssel az élen rendre hárított. A percek múlásávala hazaiak fokozták az után sem változott a játék ké­pe, a tuzséri csapat 11 ember­rel védekezett és sikerült a győzelmet megszerezni. Jó: Tóth« Szűcs L, Zilahi, Kozinka, ill. Bánhidi, Szűcs H., Nagy, Pindák, — Sind el — Kiskunhalas—Tiszaföldvár 3:1 (0:1) Kiskunhalas, 250 n. V.: Baida, Tiszaföldvár: Szelindi — Folyó­ka, Kovács, Gazsó (Kávási), Bí­ró (Németh), Horváth, Aszódi« Berta, Seres, Makai, Pádár. Edző: Fazekas László. Két ellentétes félidő. Az el­sőben Tiszaföldvár támadásai magabiztosak voltak és a veze­tést is sikerült megszerezni! Szü­net után Kiskunhalas rohamo­zott, a földvári védelem töboszur megingott. A hazaiak mmö1 - rom góljukat kapu előtti kava­rodásból szerezték. Kiskunhalas győzelme megérdemelt. G.: Vass, Mészáros, Udvari, ill.: Berta. Jó: Tóth L, Vass, Csányi I., ill. Bí­ró, Horváth, F. L. Pásztó—Martfű 4:1 (2:0) Pásztó, 800 n.j v.: Nraxdk. Martfű: Körmendi — Szabó (Kontér, Rozsán), Szűcs, Triz, Novák, Nagy II., Katona. Nagy I., Sz. Kiss, Komláti, Mezőteleki. Edző: Mikus Ernő. Az első félidőben a hazai együttes játszott jobban és bár szerencsés gólokkal, de megér­demelten jutott 2 gólos vezetés­hez. Szünet után a Martfű volt a kezdeményezőbb és 2:1-es ál­lás után a levegőben lógott a kiegyenlítő gól is. Végül a ha­zaiak a 82. és a 84. percben lőtt újabb góljaikkal bebiztosították győzelmüket. A közepes iramú és színvonalú mérkőzésen p na­gyobb lelkesedéssel játszó Pász­tó megérdemelten győzött, a gólarány azonban túlzott. G.: Klenár (2). Győr, Klamka. ill. Nagy I. Jó: Telek. Ludányi, Kle­nár, Győr, ill. Mezőteleki, Kon­tér. Verbók iramot és a széleken szép, kor­szerű támadásokat vezetve, 10:4- re elhúztak. A félidő hajrájában felváltva estek a gólok. A második félidőt nagy iram­ban kezdte a jó formában lévő Kilián támadósor és gyors indí­tásokkal széthúzta a Kecskemét védelmi falát. A vendégek a játék lelassításával próbálták a hazaiak lendületét megállítani. Ez a kísérlet sikerrel is járt, bár ebben a kissé könnyelműsködő Kilián támadók is közrelátszot­tak. A Kilián megérdemelt győ­zelmet aratott a tavaly még NB IB-s Kecskemét ellen. Női Martfű—Békéscsabai MÁV 10:5 '3:3) Békéscsaba, 200 néző, vezette*. Fiedler. MSE: Csató — Krlston. Kovács (7), Szilágyi. Hajdú (l)i Juhász (1). Ábrók. Csere: Su­lyok (1), Kazinczy« Bíró. Edző: Ruják Endre. A vártnál nehezebben született meg a martfűiek győzelme. A gyorsan és sokat mozgó hazaiak az első i félidőben sok zavart okoztak a cipőgyári lányok so­raiban. A vendégek jelentős erőnléti és taktikai fölényük ré­vén a második félidőben egy­másután hét gólt dobtak és ez­zel a végig esőben lefolyt mér­kőzésen bebiztosították győzel­müket.- rk ­Gólzápor Karcagon Hegyei I. o. labdarúgás Folytatódtak a martfűi kézilabda sikerek