Szolnok Megyei Néplap, 1967. június (18. évfolyam, 127-152. szám)

1967-06-06 / 131. szám

4 SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 1967, június 6 JVß II: egy győzelem, három vereség NB ItB: tömörül az élmezőny Megyei I. o: vendégcsapatok sikerei Sro. Ml E—Gyulai MEDOSZ IiO (1.0) Gyula, 2000 néző, vez.: Magyar Z. MTE: Nagy P. — Sári, Makai, Papp I, Molnár, Pál, Papp II, Se­bők, Pallai, Nagy F., Ka- rakas. Edző: Tóvizi István. Gyula: Szerb — Himer, Szilágyi, Sáss, Kuti, Raj- ki. Mészáros, Nagy F., Vas­vári, Dávid, Urbán. Edző: Kerekes Imre. A mérkőzés első húsz percét MTE fölény jelle­mezte. A 22. percben Papp II sérülése kiújult és ezért a csapaton belül szerkezeti változást kellett végrehaj­tani. A 31. percben Nagy F. átadását Pallai 25 mé­terről védhetetlenül lőtte a hálóba. 1:0. Ebben a játék­részben a gyulai lestaktika ellenére még több gólt is lőhetett volna az MTE. Szünet után a hazaiak támadtak többet, de az MTE tervszerűen véde­kezett. A gyulai csapatból csak Himer lövései jelen­tettek veszélyt Nagy P. ka­pujára. A mérkőzésen lényegé­ben tíz emberrel játszott az MTE, mert Papp II sérülé­se után végig a halszélen statisztált. A minden részé­ben jobb MTE mindent megtett a győzelemért és megérdemelten nyert. Jó: Papp I, Pallai, Nagy F., Karakas. ill. Szerb. Himer, Szilágyi, Mészáros. P. K Budai Spartacus—Jb. Lehel 2 ti o • V Mező utca, 1000 néző, v.: Biczó. Spartacus: Németh — Fábián, Törőcsik, Hor­váth, Reviczki, Kapitány, Makrai, Sziklai, Pál, Tóth II, Kalmár. Edző: Molnár Péter. Jászberény: Szeke­res — Helle, Józsa, Tóth, Oláh, Pecha, Sántha, Ke­resztesi, Bánhidi, Sárközi, Gulyás. — Edző: Bukhár László. A Lehel kezdett jobban. A 7. percben Oláh labdá­jával Sántha elfutott s a kapust is kicselezve meg­szerezte a vezetést. 0:1. A 13 percben Tóth kézzel húz­ta le a labdát a 16-oson. A szabadrúgást Szekeres kiütötte és Tóth II ki­egyenlített. 1:1. A 28. percben Szekeres a 16-os oldalvonalánál megfogta a csatár lábát és a játékve­zető 11-est ítélt. A bünte­tőt Szekeres nagyszerű ér­zékkel kapufára ütötte. A 40. percben a játékvezető Sánthát feleselésért kiállí­totta. Szünet után a megfogyat­kozott vendégekkel szem­ben a hazaiak kerültek fö­lénybe —, de gólhelyzetet nem tudtak kialakítani. A 70. és a 80. percben Bán­hidi nagy gólhelyzetekben hibázott. Hosszabbításban a 93. percben elért lesgól­lal nyert a Spartacus. A sáros, csúszós pályán csak küzdelem volt. A játékvezető elfogultsága miatt vesztett a Lehel. Jó: Törőcsik, Makrai, Pál, Tóth II, ill. Szekeres, Hel­le, Józsa, Sárközi, Keresz­tesi, Bánhidi — lászló — Pénzügyőr SE —Marifűi MSE 3tl (0:0) Martfű, 600 néző, vez.: Huszák. Pénzügyőr: Hoff­mann — Mózes, Zalán, Tenta, Makádi, Pitz, Tóth, Koroly, Orosz, Sülé, Dobes. Edző: Horváth Ödön. — Martfű: Németh — Mé­száros, Seres, Horváth, Sü­tő, Bodnár. Honti, Szűcs, Nagy I, Olasz, Mezőteleki. Edző: Csendes Imre. Az első félidőben a Martfű játszott jobban, csa­tárai azonban a jobbnál jobb gólhelyzetek sorát hagyták ki. Szünet után a Pénzügy­őr került fölénybe. A 47. percben Mészárostól Dobes elvette a labdát, és pontos beadását Koroly a hálóba lőtte. 1:0. Az 57. percben Orosz több csel után bal­szélről középre játszott és Sülé jobb sarokba tartó lö­vése a kapu előtt álló Bodnárról a balsarokba pattant. 2:0. Továbbra is a vendégek maradtak táma­dásban és a 65. percben Orosz kapu elé ívelt sza­badrúgásából Sülé a léc alá fejelt. 3:0. A hajrában feljött a Martfű és a 85. percben Honti 8 méterről a jobb felső sarokba lőtt, — 3:1. Az első félideji martfűi fölény után, a második félidőre erősen feljavult, és a helyzeteit jól kihasználó Pénzügyőr megérdemelten győzött. — V. — Békéscsabai Előre—Szolnoki MAE 1 : O (1:0) Szolnok, 2000 néző. vez.: Szkokén. Előre: Kisfalvi — Kvasz, Litaucki, Szűcs. Ra- kcmczás. Kiss. Varga, Papp, Batke. Sülé, Száraz. Edző: Szombati György’. MÁV: Donka — Sülé. Molnár, Varga, B. Nagy. Rozmis, Pintér, Kalmár, Józsa, Csábi. Czifra. Edző: Faze­kas László. Lendületes hazai táma­dásokkal indult a találíto- zó, Kalmár lövése szállt kapu fölé, majd Czifra lőtt az oídalhálóba, A 12. perc­től a csabaiak ellentáma­dásba lendültek és a bi­zonytalan MÁV védelem réseit felismerve, a 16. percben Batke megszerezte a vezetést. 1:0. A MÁV he­ves támadásokkal válaszolt, de Czifra közeli lövését, majd Csábi fejesét a csa­bai kapus védte. Az utolsó negyedórában ostromszeríí volt a szolnokiak ny’omása. Szünet után a 60. perc­től beszorult a vendégcsa­pat. de nagyszerű védőiá- tékka! sikerült egy gólos vezetését megtartani. — A MÁV sem szögletsoro7=- tait, sem féltucat helyze­tét nem tudta gólokra vál­tani. Jó iramú, végig kemény összecsapásokkal tarkított, izgalmas mérkőzés volt. Az Előre frissebb, céltuda­tosabb. ésszerűbb játékával megérdemelten jutott veze­téshez. A MÁV játékában kevesebb volt a tervszerű­ség, nagy akarásuk nem párosult önzetlenséggel és ieleményességgel. A kapu előtti tehetetlenség időn­ként elképesztő volt. Né­hány játékosnál erőnléti zavarok mutatkoztak. — Ilyen játékfelfogással az NR II-ben sem lehet ko­moly szerepet játszani, H. Gy. További eredmények: — KTRTFXT—K. Goldberger 2:0, Kiskunfélegyháza— Cegléd 3:1, Szegedi VSE— Kecskemét 1:0, Mezőko- vácsháza—MGM Debrecen 1/ A bajnokság állása A bajnokság állása 1. SZMTE 12 9 2 1 25: 8 20 1. D. Elektr. 12 6 2 3 29: 9 15 2. SZVSE 12 6 6­24:15 18 2. Kilián SE 12 6 3 3 24:11 15 3. Budai Sp. 12 6 3 3 16:10 15 3. Téglás 12 6 3 3 9: 7 15 4. KISTEXT 12 5 4 3 15:10 14 4. Szabó SE 12 6 3 3 11 :io 15 5. Jászber. 12 5 4 ;3 19:15 14 5. Nyírbátor 12 6 2 4 22:15 14 d. B.-csaba 12 5 3 4 14:13 13 6. Tm Vasas 12 6 1 5 15:17 13 7. Szó. MAv 12 3 6 3 16:11 12 7. Petőfi SE 12 3 6 3 20:13 12 8. Kecském. 12 4 4 4 10: 8 12 8. D. Építők 12 4 4 4 15:11 12 9. Martfű 12 4 3 5 14:14 11 9. Kis vár da 12 5 2 5 15:12 12 10. Pénzügy. 12 5 1 6 19:20 11 10. H.-bösz. 12 5 2 5 14:13 12 11. MGM D. 12 3 5 4 13:16 11 11. Záhony 12 4 4 4 9:18 12 12. K.-félegy. 12 4 2 6 14:18 10 12. DEAC 12 3 5 4 17:17 11 13. Mk.-háza' 12 4 1 7 6:19 9 13 D. Kinizsi 12 3 4 5 11:15 10 14. Goldberg. 12 2 4 6 18:24 8 14.’ Mátészal. 12 3 3 6 15:32 9 15. Cegléd 12 2 3 7 10:17 7 15. Nagyh. 12 4 1 7 12:27 9 16. Gyula 12 3 1 8 13:28 7 16. T.-földv. 12 2 2 8 13:24 6 nb in. Északköxpp csoport Északkeleti csoport Szabó L. SE— Debreceni Építők 1:0 (1:0) Debrecen, 800 néző, vez,: Migréczki. Szabó SE: Ke­rékgyártó — Szűcs I, Egei, Jancsa, Bene, Földesi, Ur­bán, Molnár, Árvái, Bán­hidi, Sántha. Edző: Horváth Ferenc. Végig heves iramú, vál­tozatos, kiegyenlített küz­delmet vívott a két csapat. A Szabó SE kulturáltabb és nyugodtabb játékfelfo­gásának köszönheti győzel­mét. A győztes gól a 25. percben Bánhidi ritkán lá­tott hatalmas felső sarkos lövéséből született. Nagy­szerű játékvezetés. — Jó: Kerékgyártó (a mezőny legjobbja). Szűcs I, Föl­desi, Árvái, ill. Gulyás, Bakó, Tamás, Szabó. — horváth — Tiszaföldvár— Hajdúböszörmény 1:1 (1:0) Tiszaföldvár, 600 néző, v.: Kovács. Tiszaföldvár: Tóth — Polyóka, Gazsó, Kávási, Bíró, Borza, Rékasi, Makai, Szarvák, Berta, Lukács. — Edző: Kovács Sándor. A hazai csapat a gólhely­zetek sokaságát hagyta ki, a vendégek egyenlítő gólja a 88. percben született. G.: Szarvák, ill. Szarka. Jó: Gazsó, Makai, ill. Szarka, Széplaki. — kovács — Záhony— Kilián SE 1:1 (0:1) Záhony, 600 néző, vez.: Kovács. Kilián: Szőke — Űri. Kovács, Kövér, Kar- kecz, Fodor, Csorna, Bagi, Kelemen, Rozgonyi, Szol­noki. Edző: Rákóczi Fe­renc. Az első félidőben me­zőnyfölényben jászott a Kilián és a 18. percben Rozgonyi megszerezte a vezetést. A második félidő­ben a hosszú utazás fáradt­sága mutatkozott a csapa­ton. Záhony ezt a lehető­séget kihasználta és a 87. percben a balösszekötő ki­egyenlített. A 89. percben Szőke egy 11-est kivédett. Jó: Szőke (a mezőny leg­jobbja), Karkecz, Bagi, Rozgonyi és a Záhony' csa­társora. F. Tm. Vasas—Mátészalka 3:1 (1:1) Pásztói Tsz— Jb. Vasas 2:1 (2:1) Jászberény, 600 néző, v.: Horváth. Vasas: Zlinszki — Rigó, Teréki, Fülöp, He­ring, Iványi. Muhari, Bató, Inges, Benke, Kövér. Edző: Rétsági Gyula. A vendégcsapat az 5. percben vezetést szerzett, majd a Vasas egyenlített. l:l-nél azonban Iványi li­est hagyott ki s egy ellen- támadás során a vendégek megszerezték győzelmet je­lentő góljukat. G.: Lőrinc 2, ill. Iványi. Jó: Lőrinc, Tari, Antal, ill. Benke, Kö­vér. B. I. Megyei I. o. Olajbányász—Karcag 1:0 .0:0), Délibáb úti pálya, 300, v.: Hor­váth L. Közepes színvonal és váltakozó játék jellemezte a mérkőzést, mindkét részről meddő csatársorok. G.: Kovács. Jó: Tapasztó, Torna, Homonnai, Czirnák, ill : Zalai, Takács, Ko­vács. Kiállítva: Serege és Tü­dős. Olajbányász ifi—Karcag ifi 3:0. Sz. Kunhegyes—Jászapáti 2:0 (0:0) Jászapáti, 100, v.: Szántó. Köze­pes színvonalú mérkőzés a job­ban játszó vendégcsapat meg­érdemelten nyert. A jászapáti kapus a mérkőzés végén dur­vaságért kiállítva. G.: Dobál:, .Szabó L. Jó: Cseh Gonda, Po­rta, ill, a jászapáti védelem. Kúnhegyes ifi-XJászapáti ifi 3:1, — ktss — Mezőtúr—Kisújszállás 2:0 (1:0) Kisújszállás, ISO, v.: Hortobá­gyi. Alacsony színvonalú mér­kőzés, a két gyenge csapatból a szerencsésebb vendégek győz­tek. A hazaiak sok biztos hely­zetet hagytak ki. G.: Kállai, Szepeshelyi (öngól). Jó: M.kes, Benkő, Juhász, ill.: Tamács, Márton. Mezőtúr Ifi—Kisújszállás Ifi 6:1. — németh — Szó, Cukorgyár—Jászárokszál­lás 3:1 (1:0), Jászárokszállás, 500. v.: Magyar. A vendégek már az első percben gólt értek el nagy védelmi hibából. A má­sodik félidő 18. percében a ha­zaiak szépítettek. Az egyenlítés után a vendégek nagy akarás­sal küzdöttek és sportszerű mérkőzésen megérdemelten győztek. Jó: a Cukorgyár egész csapata, ill.: André. G.: szabó, Kovács, Három ill.: André Jászárokszállás ifi—Cukorgyár ifi 2:1. — márki — Rákóczifalva—Jászjákóhalma 1:1 (0:1). Rákóczifalva *00, v.: Barta. Állandó, de meddő hazai fölény és alacsony színvonal jellemezte a mérkőzést. A ven­dégek jól és keményen játszó védelmével nem tudott megbir­kózni a szétesően játszó hazai csatársor. G.: Szelei, ill.: Szól- lősi. Jó: Perei. Ungvári, ill.: Nagy Z , Kovács, Koncsik. Rákóczifalva ifi—Jászjáknhal- ma ifi 4:1. — molnár — Törökszentmiklós, 600 né­ző, vez.: Vincze. T.-miklós: Vasas — Sz, Kiss, Ba­lázs, Öllé, Erdős. Szabó, Mezei. Porhanda, Frikker, Németh, Fekete. Középtiszai MEDOSZ--Dózsa SE 2:0 (1:0), Jászberény, 150, v.s Dobos. Alacsony színvonalú mérkőzésen a helyzeteit jobban kihasználó vendégek megérde­melten győztek, G,: Pallai. Va- dicska. Jó: Fehér, Berényi. Vá­rad!, ill.; Sül Kelemen. Joó. — pálmai — Alacsony színvonalú mér­kőzésen az első félidőben a vendégek támadtak töb­bet, A második félidőben a Vasas veszélyeztetett és a kapu előtti határozottabb játékukkal újabb két gólt értek el G.: Porhanda 2, Frikker, ill Gálfi. Jó: Ba­lázs. Szabó. Porhanda, Né­meth ill. TJzonyi, Balogh, Gálfi, — n. Kunszentmárton—Üjszász 1:1 (0:1) Kunszentmárton, 400. v.: Bontovics. Végig nagy iramú és játékvezetői szempontból nehéz mérkőzés A feljavult hazai csa­tárok állandó támadása ellenére sikeresen helytállt a kérném7 úiszászi védelem. n.r Bözslk, 111.: Bakó. Jó: Oláh. dozFik, Tóth, Csornán, ill.: Kovács, Ta­kács, Simon Kunszentmárton ifi—Üjszász ifi 3:3, — 1á*J — Vegyiművek—Túrkeve 2:1 0:1), Vegyiművek sporttelep, v, A1- m*ri A vezető gólt a vendé­gek szpT'o^ték meg, a lobban kombináló hazaiak a második félidőben fordították a maguk További eredmények: — Debr. Elektromos—Téslás 2:0, Petőfi SE—Debr. Ki­nizsi 1:1, Nagyhalász—Kis- várda 1:0, Nyírbátor— DEAC 2:3. Javára a? eredményt, Túrlreve ügyesen., lelkesen játszott. G Tráraliai. Kolláth. Hl.: Faragó. Tó: Gogány Bíró Váraljai, ill.: Ml och, Bord ács Borók Vegyiművek m—Túrkeve Ifi 9:3. Kézilabda NB /. A lelkesedés diadala Martfű-—TFSE 23:21 (11:15), Martfű, v.: Sáp:. Martfű: Ancsin. Sándor, Fabuiya 3, Bárdos 3, Vá­rai 2, Gálik 3, Kurilla 4, csere: Kesjár 5, Rácz 3, Gellért. A főiskolások ez évben játékukkal új színt hoztak a nemzeti bajnokságba. Az első perctől kezdve a tö­kéletesen képzett TF-játé­kosok látványos támadáso­kat vezettek. Az első 20 perc­ben a kézilabda szépsé­geit felvonultatva 5—6 gó­los vezetésüket biztosan tartották. A gyors, sok mozgásból felépített táma­dások ellenszerét Martfű nem találta, játékosai a labdát sokszor szemmel is nehezen tudták követni. Ami a második félidő­ben következett az sokáig emlékezetes marad Mart­fűn. Védekezésük zártába lett, az első félidőhöz ké­pest Ancsin is jobb telje­sítményt nyújtott. Martfű hatalmas tempója kizök­kentette a vendége­ket szokott játék­modorukból — és a 47. percben kiegyenlített. A közönség fergeteges buzdí­tására a cipőgyáriak még ekkor is tudtak erősíteni és valósággal összeroppantot- ták nagynevű ellenfelüket. A két ellentétes félidő után Martfű minden kétsé­get kizárva megérdemelten győzött. A győzelem érté­két növeli hogy a sportág tanárait győzték le. A TF tudásbeli fölényén a mart­fűi lelkesedés diadalmas­kodott. A csapat minden tagja önfeláldozó játékáért dicséretet érdemel. — győri — A bajnokság állása 1. Bp. Honv 10 8 1 1 183:134 17 2. pp. Spart 10 8 - 2 178:143 16 3. Gy. Text. 10 6 3 1 142:114 15 4. Pécsi B. 10 6 1 3 188:153 13 5 Elektrom. 10 5 3 2 151:142 13 6. TFSE 10 6 - 4 170:148 12 7. Csepel 10 4 2 4 165:170 10 8. Győri ETO 10 4 1 5 158:173 9 9. U1p. Dézsa 10 4 - 6 176:192 8 10. Martfű 10 4 - 6 169 195 8 11. Ózdi Koh. 10 3 . 7 177:203 6 12 Tatabánya 10 3 - 7 159:202 6 13. Debrecen 10 2 1 7 169:193 5 14. Bp. V. Met. 10 1 - 9 161:184 2 NB U: Szegedi Építők—Kilián SE 27:22 (13:8), Szeged, v.: Fülöp dr. Kilián: Kovács — Szirmai 3,. Hrobár 2, Molnár 5, Komáromi 3, Fülöp 3, Deme 3, csere: Kocsi, Bíró 3, Szabó, Szolnoki. Kezdeti kapkodás és ki­hagyott helyzetek vezették be a mérkőzést. A hazaiak lőtték az első gólt, de a Kilián mindig válaszolt. A nagy meleg ellenére mind­két csapat nagy iramot diktált, de a félidő hajrá­jában a Kilián játékosok elfáradtak és a Szeged 5 góllal elhúzott. A második félidőben 17:16-ra felzárkózott a Ki­lián, de egy szabályos gól­juk megnemadása „zavart” okozott és az ellentámadás­ból a Szeged lőtt gólt. 18:16. A mérkőzés hátra­levő részében a pihentebb hazaiak a vártnál köny- nyebben szerezték meg a két bajnoki pontot. Jó: Molnár, Fülöp. Női: Martfűi MSE—Békéscsa­bai Kötött 12:7 (7:3), Mart­fű, v.: Somhegyi. Martfű: Feketéné. Tőgyi, Fújsz, Szilágyi, Ábrók, Erdeinél Kovács. Cs.: Trencsényiné, Hajdú, Teleki. A kitűnően játszó hazai együtttes biztosan fektette kétvállra a bajnokjelölt csabai ellenfelét. A mart­fűi csapat 50 percen ke­resztül óriási iramot dik­tált és góljaikat szebbnél szebb akciókból érték el. A végén felcsattanó és percekig tartó vastapsot teljes mértékben megérde­melték. G.: Kovács 8. Áb­rók 2, Hajdú, Erdeiné. Jó: az egész csapat. — R — Cszótoborzó Jászapátiban A jászapáti sportkör úszószakosztálya ma és hol­nap úszótoborzót tart a strandfürdőben. Jelentkez­hetnek az 1954-, 1955­és 1956-ban született lá­nyok és fiúk. Asztalitenisz NB II. Női: Hungária Szálló—Mező­túri MEDOSZ 14:6, Mező­túr. A mezőtúri lányok igen gyenge játékot nyúj­tottak és megérdemelten vesztettek. Gy.: Tóth— Csendom pár 2, Drasko­vics—Farkas pár 1, Csen­dom 2, Tóth 1. — sindel — Budapesti Építők—Szol­noki MÁV 15:5. A kék-fe­hérek Molnámé távolma­radása miatt csonka csa­pattal álltak ki a tavaszi idény utolsó mérkőzésére. Ilyen körülmények között lelkes játékkal sem tudták megakadályozni az élme­zőnyhöz tartozó fővárosiak megérdemelt győzelmét. A MÁV győzelmeit Kunráth- né 3 és Szilágyi 2 szerez­ték. H. Gy. Férfi: Jb. Lehel—SZEAC 14:6, Jászberény. Biztosan sze­rezte meg a Lehel első ta­vaszi győzelmét. Gy.: Ko­vács 4, Szarvas 3. Reisz 2/ Andrási 2, Reisz—Kovács pár 2, Szarvas—Andrási pár 1. — lászló — A bajnokság állása 1. Vegyim. 11 10 1 ­29:11 21 2. Olajbány. 11 9 1 1 25: 6 19 3. K -tisz. M. 11 8 1 2 17: 9 17 4 Üjszász Ú 4 6 1 16: 9 14 5. Cukorgy. 11 5 1 5 19:12 11 6-7 Jk.-hai. 1i 2 7 2 11:11 11 MA FC 11 5 1 5 16:16 11 8 Kunhegy. 11 5 1 5 14:17 11 9. Túrkeve 11 4 2 5 15:12 10 10. Karcag 11 3 4 4 12:13 10 11. K -márt. 11 2 5 4 17:18 9 12. Rákóczif. 11 3 2 6 14:17 8 13. J .apáti 11 2 4 5 10:17 8 14. Dózsa SE 11 3 2 6 11:27 8 15 Jászárok. 11 2 2 7 8:17 6 16 Kisújsz. 11 l - 10 6:28 2 A? Pijúsági bajnokság állása 1. Mezőtúr 10 9 1 ­39: 5 19 2. Karcag 10 8 1 1 28: 5 17 3. Túrkeve 11 7 2 2 21:15 16 . 4. Rákóczif. 10 6 - 4 17-12 12 5. Üjszász 10 5 2 3 23:17 12 6 Cukorgy. 10 6 - 4 14:11 1? 7 Kunhegy. 11 5 1 5 29:17 11 8 Vegyim. 11 4 3 4 15:15 11 9 Jászárok, 10 5 - 5 16:27 10 10. K -márt. 10 3 3 4 14:22 9 11. Olajbány 10 4 - 6 ■*5-19 8 12. Jászják. 10 3 1 6 16:34 7 13. Kisújsz. 10 12 7 6:28 4 14. K-tisz. M 10 118 9:24 3 29 Jászapáti 11 119 12:33 3 Et történt at N8 l-B-ben BVSC—Szállítók 1:0, özd— Székesfehérvár 0:0, Pécsi Bá­nyász-Várpalota 2:0, DVSC— Ganz MAVAG 1:2, Dorog—Nyír­egyháza 3:1, Miskolc—Budafok 2:1, Autóbusz—Egyetértés 0.2, Kecskeméti Dózsa—Oroszlány 2:2, Bp. Elóre—Bp Spartacus 0:2. To*ö eredmények 1. DVSC—G.-Mávag 2 1:2 2. Autóbusz—Egyetértés 3 0:2 3. Kecskemét—Oroszt. X 2:2 4. MVSC—Budafok 1 2:1 5. Ózd—Székesfehérvár X 0:0 fi. Gyula—Szóin. MTE 2 0:1 7 Martfű—Pénzügyőr 2 1:3 8. Budai Sn.—Jászber. t 2:1 9. SKSE—Nagybátony 1 2:1 10. Szív. M.4 V—Eszterg. X 1:1 11. Padova—Modena 1 2:1 12. Savona—Sampdoria 1 2:1 13. Arezzo—Varese +1 X 0:0 14. Kap. Kin.—Győri D. 1 lit