Szolnok Megyei Néplap, 1958. június (9. évfolyam, 129-153. szám)

1958-06-25 / 149. szám

8 SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP 1958. június 25. A labdarúgó NB III-ból jelentjük " ' —' — “ ——1 ***— » «—jen x. vut Jászapáti Vasutas—Tótkomlósi MTK 4:1 (3:0) Tótkomlós, 1500 néző; — vezette: Virág. Jászapáti: Sándor — Pásztor, Dobos, Horváth — Utassy, Polgár *— Bolyós, Kökény L, Kökény H., Ferenczy, Szirze. — Edző: Korom Pál, Tótkomlós: Rtmovszky — Mik­lós, Paksi, Srankó — Pipis, Nagy — Petrina, Druga, Mataisz, Karasz, Lo- pusnyi. Edző: Sipiczky András: Nagy lendülettel kezdett a Vasu­tas együttes és nagyszerűen felépí­tett gyors támadásokkal többször zavarba hozták a hazai védelmet, amely végül is az állandó ostrom után megingott. Kökény I.j majd Szirze egymás után érték el góljai­kat. Ez nagy lelkesedést váltott ki a vendégcsapatból és Kökény I. újabb gólt ért el kapushibából. Szü­net után egy darabig magára talált az MTK, többet támadott, de a so­kat pepecselő csatárok csak egy gólt tudtak ;,összehozmi‘‘; A hajrá­ban a vasutasok bizonyultak jobb­nak és Szirze újabb góljával bebiz­tosították a megérdemelt győzelmü­ket. Jók: Sándor; Dobos; Utassy, Szirze, illetve: Miklós; Paksi, Pipis. * Mezőhegyes! MEDOSZ—Török­szentmiklósi Vasa« 4:2 (1:0) Mezőhegyes, 600 néző, — vezette: Tóth. MEDOSZ: Balogh — Rizsányi, Madácsi, Antal — Pálhidai, Bán — Farkas, Molnár; Tóth, Vígh, Csá­szár. Edző: Hauser Jenő. T. vasas: Mák — Bíró, Balázs, Polgár — Há­lák, Szabó, Darvas!, Bana; Kovács, Pintér, Fekete. Edző: Csabai János. Váltakozó játékkal kezdődött a mérkőzés. A hazai együttes foko­zatosan mezőnyfölényt harcolt ki, de csak a 29. percben sikerült Csá­szárnak gólt elérnie, mert a Vasas nagyon lelkesen és jöl védekezett. Szünet után a MEDOSZ nagy len­dülettel kezdett és gyors támadá­sokkal ostromolta a vendégek ka­puját, az 52. percben Molnár, majd két perc múlva Tóth góljaival 3 to­ra alakult az eredmény; — Ezután magára talált a Vasas csatársora és a 60. percben Kovácsnak sikerült gólt elérnie. A gól után váltakozó játék folyt. A 76. percben Vígh gól­jával biztosította a győzelmet. A befejezés előtt Kovács szépített az eredményen; Jók: Madácsi, Császár Pálhidai; — Illetve: Balázs, Kovács, Polgár; *. Martfűi MSE—Szolnoki Kinizsi 2:1 (1:X) Szolnok, MTE pálya; 1000 néző, — vezette: Lesán, Széllel hátban a Kinizsi kezdte a játékot és mindjárt magához is ra­gadta a kezdeményezést; Sok ve­szélyes támadást vezettek. A Kini­zsi csatárok a gólhelyzetek soroza­tát hagyták ki az első félidőben. A szórványos martfűi ellentámadás mindig gólveszélyt jelentett a Kini­zsi kapujára; A 20. percben sikerült Martfűnek a vezetést megszereznie. A tétovázó Kinizsi védelem mellett a martfűi középcsatár 8 méterről a hálóba lőtt; A továbbiakban ismét a Kinizsi támadott és a 35. percben sikerült kiegyenlíteni, Egy kereszt- labdával Sokvári elfutott, kicselez­te a martfűi védelmet és 8 méter­ről nehéz szögből a kimozdult ka­pus mellett a hálóba lőtt. 1:1. A fél­idő hátralévő részében a Kinizsi még három biztos gólhelyzetet ha­gyott ki. A második félidőben meg­fordult a játék képe. Martfű magá­ra talált és most már ő vette át a játék irányítását. A Kinizsi csatár­sor nem bírta tartani a labdát és így a védelemre nagy munka há­rult; A martfűi csapat ezt ki­használta, de a gyámoltalan csatár­sora sok gólhelyzetet hagyott ki. A 75. percben sikerült a vezetést meg­Vízilabda OB II. bajnoki Szolnoki Honvéd—Tatabánya 4:4 (2:1) Szolnok, Damjanich uszoda. Vezette: Bánfi. *— A Szolnokjaik Generál és Novák góljaival 2:0- ra vezettek, amikor az első fél­idő végén Pongrácznak sikerült 2:1-re szépíteni. Kezdés után az emberfölényben játszó szolnoki csapat Ratkai révén 3:l-re nö­velte fölényét. Ezután a vendé­gek részéről ismét Pongrácz volt eredményes. Majd Generál sze­rezte meg a hazaiak negyedik gólját. A tovább támadó szol­noki együttes rossz átadásai miatt a vendégek Kapcsádi, — majd pedig Budai góljaival ki­egyenlítettek: Az utolsó pilla­natban még felcsillant a győze­lem reménye a hazaiak előtt. A megítélt 4 méterest azonban Novák nem tudta értékesíteni. A szolnoki csapat egy biztos pontot engedett ki a kezéből. Kétgólos vezetés után nem lett volna szabad tovább támad- niok. Ugyanakkor a 4 métere­sek értékesítésével is baj van nálluk. Már az eddigi mérkő- zések során is egy egész idény­re való büntetőt hagytak ki. * BARÁTSÁGOS MÉRKŐZÉS Szolnoki Dózsa—UTTE 9:6 (3Ä, 6:3) Szolnok, Damjanich uszoda, 1000 néző. Vezette: Horváth. — Dózsa: Szegedi — Brinza, Pin­tér — Kuczora — Koncz. Hasz­nos II.; Kelemen. UTTE: Mol­nár, — Dancsa, Ipacs — Sági — Takács, Szifcora, Pető; A gólok sorrendje: Brinza (4 m-ből), Ke­lemen, Pintér, Hasznos II., Brinza (4 m-ből), Koncz, illet­ve: Szikara, Dancsa, Dancsa, Sági, Szikora, Dancsa; Jóiramú edzőmérkőzésnek lehetett szem­tanúja a szurkolótábor. Igazi korszerű vízilabda játékot mu­tatott be mindkét csapat. Az újonc UTTE meglepő jó edző- társnak bizonyult, a tartalékos szolnoki csapat ellen. Sok úszás, gólokban gazdag mérkőzés volt. Izgalmas jelenetek adódtak. A második félidőben a szolnoki csapatban Hasznos I., Kelemen, míg a vendégek részéről Ribics- ka is szerepelt. — A Dózsában Szegedi, Kuczora, míg az ellen­félnél Dancsa és Pető játszott jól. A Dózsa válogatott játékosa. Kanizsa Tivadar kórházban vakbél műtéten esett át, sze­rencsésen. Már gyógyultan el is hagyta a kórházat. Tudósítóink jelentik az Alszövetsé^i l. osztályból Kisújszállási MÁV—Kunszent­mártoni MTE 2:1 (2:0) Kisújszállás, 700 néző, vezette: Al- mási. Kisújszállás: Ferenczi — Szerv­ezi, Sáfár, Csizi — Radics, Nánási — Sándor, Tálas, B. Nagy, Szőke, Gy. Nagy. Edző: Buka János. Kun- szentmárton: Vágó — Pintér, Kele­men, Oláh — Szabó, Papp — Bo- zsik, Vágó n., Vizi. Baranyi, Bíró. Edző: Rákóczi Ferenc. A kisújszállásiak széllel és nappal szemben kezdtek. Az első percek hazai rohamokat eredményeztek. Tálas zsinórpasszal szöktette Sán­dort. A jobbszélső nagyiramban el­futott. de Oláh-val vívott harcban elvesztette a labdát. A 6. percben viszont már Szenczi volt kénytelen szögletre menteni a kunszentmár­ClCUmvujvíM — — — ----------------­Ke vés induló — közepes eredmény a megyei serdülő atlétikai bajnokságon isárnap reggel kellemetlen idő­járás köszöntött Szolnok városára. A versenykezdés időpontjában még zuhogott az eső. A versenybíróság egy órával elhalasztotta a kezdést. Tíz órakor szemerkélő esőben in­dult a küzdelem. Mindössze 70 részt­vevő volt a nagy érdeklődéssel várt bajnokságon. A Jászberényi Vasas jóképességíí serdülő atlétái ismeret­len okok miatt távolmaradtak, de a többi szakosztály is kevés verseny­zőt indított. A közepes színvonalú bajnokságon született egy pár jobb eredmény is. A fiúknál a legszebb teljesítmény Kocsondi Csaba (Kar­cagi MEDOSZ) nevéhez fűződik, aki jó eredménnyel nyerte a 100 mé­tert, valamint a diszkoszvetést. Nem sokkal maradt mögötte a Kisújszál­lási MÁV MTE versenyzője, Simái László sem, aki szintén két győzel­mével súlylökésben és rúdugrásban és 100 méteren elért második helye­zésével hívta fel magára a figyel­met. Dicséretet érdemel még Borzi Zoltán, a Szolnoki ITSK tagja tá­volugrásban szerzett győzelméért. Csapó Sándor, a Szolnoki MÄV ver­senyzője magasugrásban szerzett első ■ helyéért, továbbá Trömböczki Péter, Eke Miklós (Szolnoki MÁV). Molnár János és Reinholcz János (Szolnoki ITSK) a bajnokságon elért győzelmükért. A leányoknál a legszebb ered­ményt a két bajnokságot nyerő Császi Katalin érte el. 100 méteren és távolugrásban győzött. Császi Gi­zella szintén két első helyet szer­zett; 80 méteres gátfutásban és súly­lökésben. — Dicséret illeti Kovács Évát, a Kisújszállási MÁV MTE versenyzőjét, aki egy győzelmet és két második helyezést ért el jó eredményével; RÉSZLETES eredmények: Fiúk: 100 m: 1: Kocsondi Csaba (Karcagi MEDOSZ) 12.0, 2. Simái László (Kisújszállási MÁV MTE; 12.5, 3; Mészáros József (Szó. MÁV) 12.7 mp. 400 m: 1. Trömböczki Pétéi (Szó. MÁV) 58.8; 2. Géczi Zol+ár (Szó. ITSK) 64.1 mp. 1000 m: 1. Ekí Miklós (Szó. MÁV) 3:04.6. 2. Tóti András (Kisújszállási MÁV MTE’ 3:08.9, 3; Lipp Róbert (Martfűi MSE 3:09.6 p. 80 m gát: 1. Molnár János (Szó. ITSK) 13.2,- 2. Csapó Sándor (Szó. MÁV) 13.7, 3. Ujj József (Szó. MÁV) 14.0 mp. Magasugrás: 1. Csa­pó Sándor (Szó. MÁV) 160, 2. Borzi Zoltán (Szó. ITSK) 150, 3. Balázsik Sándor (Szó. ITSK) 145 cm. Távol­ugrás: 1. Borzi Zoltán (Szó. ITSK) 552, 2. Bus János (Martfűi M£E) 539, 3. Csapó Sándor (Szó. MÁV) 520 cm. Rúdugrás: 1. Simái László (Kisúj- szálási MÁV MTE) 275. Súlylö­kés: 1. Simái László (Kisújszál­lási MÁV MTE) 10.98, 2. Molnár János (Szó. ITSK) 10.70, *3. Kocsondi Csaba (Karcagi MEDOSZ) 10.57 m. Diszkoszvetés: 1. Kocsondi Csaba (Karcagi MEDOSZ) 34.18, 2. Molnár János (Szó. ITSK) 33.25, 3. Ujj Jó­zsef (Szó. MÁV) 28.70 m. Gerelyha­jítás: 1. Reinholcz János (Szó. ITSK) 38.45, 2. Ujj József (Szó MÁV) 35.15, 3. Gál János (Szó. ITSK) 32.10 m. Leányok; 100 m: 1. Császi Katalin (Szó. MÁV) 14.3, 2. Kovács Éva (K. MÁV MTE) 14.3, 3. Papp Gizella (Karcagi MEDOSZ) 14.3 mp. 80 m gát: 1. Császi Gizella (Szó. MÁV) 14.8, 2. Magony Ágnes (Szó. MÁV) 16.0, 3. Sebestyén Borbála (Szolnoki ITSK) 17.2 mp. Magasugrás: 1. Ko­vács Eva (K. MÁV MTE) 135, 2. Csá­szi Katalin (Szó. MÁV) 125. 3. Ku- rucz Zsuzsa (Szó. MÁV) 125 cm. — Távolugrás: l. Császi Katalin (Szó. MÁV) 473, 2. Kovács Éva (K. MÁV MTE) 452, 3. Kurucz Zsuzsa (Szó. MÁV) 447 cm. Súlylökés: l. Császi Gizella (Szó. MÁV) 7.6(2. 2. Bállá Zsuzsa (Szó. MÁV) 6.72 m. Gerely- haiítás: l. Magony Ágnes (Szó. MÁV) 22.30, 2. Sebestyén Borbála (Szó. ITSK) 15.30 m. A PONTVERSENY VÉGERFDMÉNYe Fiúknál: pont 1. Szolnok ITSK 58 2. Szolnoki MÁV 57 3. Kisújszállás'. MÁV MTE 24 4. Karcagi MEDOSZ 23 5. Martfűi MSE 12 Leányoknál: 1. Szolnoki MÁV 66 2. Kisújszállási MÁV MTE 17 3. Szolnoki ITSK 13 4. Karcagi MEDOSZ 7- Sz. J. — toni csatár elől.. A beívelt labdából I meleg helyzet teremtődött a hazai] kapu előtt, de Csizi végül i$ tisz- ■ tázott. A 10. percben a MÁV meg­szerezte a vezetést. Szőke Sándort szöktette, aki beadott G. Nagynak, az újra visszajátszott Sándorhoz, és utóbbi a hálóba vágta a labdát. 1:0. A széltől támogatott vendégek jöt­tek ezután fel. Három szöglet is jelezte ekkor fölényüket. Komoly gólhelyzetet azonban nem tudtak összehozni. Egy ellentámadásnál is­mét a hazaiak y.oltak eredménye­sek. Tálas felugorva látványos olló­zással szöktette Sándort, a kapus kifutott és a jobbszélső az üres ka­puba gurított. 2:0. Szünet után úgy látszott, hogy a kisújszállásiak könnyen győznek. Szenczi futott el ekkor az ellenfél tizenhatosáig. A jól tömörülő és keményen védekező vendégek azon­ban megakadályozták a pontatlanul lövő hazai csatárok újabb gólszer­zését. Sőt. a hazaiak fölényeskedé­sének meg is lett az eredménye. A 85. percben a vendégek a MÁV vé­delmének pillanatnyi megingását ki­használva, Szabó révén 2:l-re szé­pítettek. A kisújszállásiak korsze­rű, gyors futballt játszottak, mely eredményesebbnek bizonyult a ven­dégek pepecselő játékánál. A játék­vezető jól működött. Jók: Sándor (a mezőny legjobbja), Tálas, Radics, Sáfár, illetve: Vágó II., Papp, Bo- zsik. Németh Abonyi Olajbányász—Tiszai öld- vár 4:2 (4:2) Abony, 500 néző, vezette: Hamar. Abony: Koczka — Labáth. Varga, Bugány — Válóczi, Nagy — Magyar, Kovács, Bencsik, Nagy, Molnár. — Tiszaföldvár: Burján — Kiss, T. Kovács, Hír — Lakatos. Sági — Kő­műves, Eszteró, Szatmári, Nagy, Szántai. Mindjárt az első percekben abo- nyi támadásokkal kezdődött a já­ték. Magyar jól futott el a jobbszé­len. beadását azonban Bencsik fölé lőtte. Rögtön utána ismét Magyar révén veszélyeztettek az abonyiak, de a 16-oson Magyart felvágták. Ko­vács állt a büntetőnek és nagy gólt lőtt a bal felső sarokba. 1:0. Majd Molnár jól ment el a balszélen, s beadását Bencsik értékesítette. 2:0. A tiszaföldváriak erőtlen támadásai csak a 16-osig jutottak el. Újabb hazai támadás következett. Nagy jól tette ki Kovácsot, aki a 16-osról lőtt a hálóba. 3:0. Maid utána Magyar futott el a jobbszélen, maga mögött hagyta a tiszaföldvári védőket, be­adását Bencsik fejelte a hálóba. 4:0 Ezután egy kicsit csökkent az iram Az abonyiak védelme itt-ott köny- nyelműsködött. Ekkor veszélytelen­nek látszó tiszaföldvári támadás alakult ki az abonyi 16-oson. Kő­műves elfutott. Előbb Bugány pró­bálta szerelni, majd Varga a 16- oson becsúszó szereléssel mentett. Nagy meglepetésre a játékvezető 11-est ítélt. Ezt Nagy értékesítette. 4:1. Szatmári tört előre a balszélen, de Labáth könnyelműsködött és Szatmári beadását Varga elvétette, de a mellette lévő Eszteró mégis a hálóba vágta. 4:2. A második félidő abonyi támadá­sokkal kezdődött. Nagy hosszú elő­revágott labdáját Kovács kiadta Magyarnak, ő elfutott vele az ötö­sig, lövés helyett azonban beadott, s a védők tisztáztak. Lassan fel­jöttek a tiszaföldváriak. A mezőny­ben szépen kombináltak, de a kapu előtt biztosan hárítottak a jól záró hazai védők. Magyar hirtelen előre­tört Válóczi labdájával, de Hír fel­vágta és Magyar fekve maradt. Et­től kezdve eldurvult a mérkőzés. A játékvezető nem torolta meg kel­lően a tiszaföldváriak kemény belé­péseit. Labáth tört fel a jobbhátvéd helyéről, felment a félpályáig, majd ott Szántai hátulról csúnyán fel­vágta. Levitték a pályáról, majd Magyart vágták fel ismét. A jobb­szélső is elhagyta a játékteret. Et­től kezdve az abonyiak 9 emberrel játszottak és már csak az eredmény tartására törekedtek, ami sikerült is nekik. Változatos, élénk iramú mér­kőzésen biztosan és megérdemelten győztek a kulturáltabb labdarúgást játszó abonyiak. — Jók: Magyar, Nagy II., Kovács, Bencsik, illetve: Eszteró, Lakatos, Sági. Feke Karcag—Rákóczifalva 2:0 (1:0) Rákóczifalva, 800 néző, — vezette: Hegedűs. Karcag: Kónya — Soós, Fodor, Székely — Tárnái, Varga — Pallagi, Bajkó, Vona, Diószegi, Bó- t*. Rákóczifalva: Varczag — Berki, Erőéi O., Barócsi — Fejes, Mészáros — Szőke, Dósa II., Dósa I., Erdei, Dobos. Rákóczifalva kezdett széllel szem­ben. Az első 5' percig tapogatódzó játék folyt. Ekkor Dósa I. gyönyö­rű labdát kapott. Elfutott vele, ka­pura lőtt, de a gyenge lövést Kónya könnyen védte. Tízperces erős hazai nyomás nehezedett a karcagi ka­pura. Dósa, Szőke, Erdei lövéseit azonban rendre hárították a karca­gi védők, vagy. emberbe akadtak a lövések. Ezután kiegyenlítettebb lett a játék. Támadtak a karcagiak, Bóta hat lépésről fölé lőtt. A 15. percben Erdei J. szép labdával fu­tott el a balszélen, de felvágták. A 18. percben kavarodás támadt a hazai kapu előtt, de Barócsi az utolsó percben tisztázott. Karcag többet és veszélyesebben támadott. A 24. percben szerencse mentette meg a hazai kaput a góltól. Üjból a védelem volt a bűnös! Igaz, a csa­tárok sem tettek ki magukért. Nem volt semmi tervszerűség játékuk­ban. A 29. percben egy veszélyte­lennek látszó támadás végén nehéz szögből megrúgott labda kapufát érintve vágódott a hálóba. 1:0. A hazaiak ellen sarokrúgás követke­zett, de Erdei O. nagy üggyel-bajjal a gólvonalról mentett. Nagy hely­zet volt! A 37. percben a hazaiak egyenlíthettek volna. Dobos ahe­lyett. hogy kapura rúgott volna. Szőkének adta le a labdát, melyből nem lett semmi. Fordulás után a karcagiak kezde­ményeztek. Az 50. percben a hazai csapat sarokrúgáshoz jutott, de ezt kihasználni nem tudta. Az 57. perc­ben Mészárost a játékvezető kiállí­totta. A mérkőzés egyre kezdett durvábbá válni. A játékvezető min­dent elkövetett a sportszerűtlensé­gek megakadályozására. Nagy fö­lényben játszottak ekkor a vendé­gek. Közben a 65. percben Erdei O. a félpályáról hatalmas kapás-lövést küldött kapura, amit Kónya alig tudott léc fölé tolni. A 78. percben karcagi támadás során Bajkó még Varczagot is kicselezte és szép gólt lőtt. 2:0. A 80. percben Dósa I.-t is kiállította a játékvezető. A 82. perc­ben a játékvezető egyik ítélete nyo­mán kavarodás támadt a pályán. A játékosok egymást ütötték, rúgták. A közönség befutott a játéktérre. A karcagiak autójukra futottak. A rendezők és az intézők a játékve­zetőt mentették. Régen nem látott csúnya jelenetek játszódtak le a pá­lyán. Stopperórával a kezemben vártam, hátha visszajön valaki. — Egyedül álltam a nézőtéren a köz­ségi tanács elnökével. Azonban sem játékos, sem játékvezető már nem tért vissza. A mérkőzés botrányba fulladt! A 2:0-ás győzelmet jogosan érdemelte meg a vendégcsapat. Ten­ni kell valamit, hogy hasonló ese­tek ne ismétlődhessenek meg Rá- kóczifalván. Szurgyi István TOVÁBBI EREDMÉNYEK: Jászberényi Lehel—Szolnoki Vörös Meteor 5:0 Szolnoki MÄV II.—Jászárok- szállás 5:0 Törökszentmiklósi Fáklya—Uj- szászi Vasutas 3:0 Mezőtúri AFC—Kunhegyes 3:0 Jászberényi Vasas II.—Tápió- szele 1:1 ►*«•♦»♦♦♦♦»»♦»•♦♦«*********** SZOLNOK MEGYEI NÉPLAP Szolnok megyei Pártbizottság és a Megyei Tanács lapja Felelős kiadó: a Szolnok Megyei Párt-Végrehajtó Bizottság Szerkgszti a Szerkesztőbizottság Szerkesztőség: Szolnok, Tisza Antal u. 2. I. em. Telefon: 20—93, 20—69, 23—20 A lapot előfizetésben és árusításban a Szolnok megyei postahivatalok és fiókposták terjesztik. A lap előfize­tési díja egy hóra 11.— forint. Elő­fizethető bármely postahivatalnál és kézbesítőnél. Szolnoki Nyomda Vállalat Felelős nyomdavezető: Mészáros Sándor i, szerezniük; A leálló Kinizsi vede­lem mellett a martfűi balösszekötő elfutott és a kimozdult Erdei mel­lett a hálóba lőtt; 2:1; Az utolsó percben a Kinizsi még kiegyenlít­- hetett volna, de Sokvári tiszta hely­zetben fölé lőtt; GóUövök: Sokvári, i illetve a martfűi középcsatár; bal- r összekötő; A Kinizsi az első félidőben 1—4 ■ góllal is megnyerhette volna a mér- ^ kőzést, de a csatársor ismét gól- s képtelennek bizonyult Martfű má­sodik félidei játéka alapján megér­demelten nyerte a mérkőzést; ;t G, A* a t NB III. Délkeleti csoport állása n 1958. június 22-i forduló után- 1. Szó. MTE 29 20 7 2 68:19 47- 2. Martfűi MSE 29 16 7 6 42:27 39 [- 3. Orosháza 28 13 11 4 57:25 37 1- 4. Mezőhegyes 29 15 5 9 45:39 35 äi 5. Bcsabai Agy. 28 10 9 9 39:38 29 i- 6. Bcsabai Máv 28 12 5 U 52:46 29 '- 7. Szó. Kinizsi 30 12 5 13 50:60 29 t- 8. Jászapáti 29 10 8 11 45:44 28 a 9. Tiszakécske 29 10 8 11 36:46 28 r- 10. Mkovácsháza 29 10 7 12 55:43 27 is 11. Szarvas 28 9 8 11 45:50 26 í- 12. Mezőtúr 28 11 4 13 27:39 26 1- 13. Gyula 29 9 6 14 50:59 24 r- 14. Tsztmiklós 28 9 5 14 43:44 231 A 15'. Szó. Vasutas 30 5 9 16 39:63 18 3- 16. Tótkomlós 29 5 4 20 28:79 14