Sportkiadás, 1956. augusztus/2

1956-08-29 [0895]

/Válogatott labdarugó .1.folyt./ Hr/Bo/Jnő Bo A hátvédharmassal és a fcdozottpárral nom volt különösobb baj. Az utánpótlás i-eretben Zalai, Kazinczi, Bödör ásLolonka tünt ki. A-válogatott - Vidéki utánpótlás korot 13:3 /6;l/ Vozotte: Soós ~ Góllövök: Kocsis és _ Sandor /4-4/.,.. Machos /2/, Ozibor ós Osordas; illotvo Hku IX* /2/ ós Goron­osór A-válogatott: ilku .1. - Kárpáti, Hegyi, Lantos -"Bozsikr """Sorondi - Sándor, Kocsis,- Csordás,' Hidegkúti,' Ozibor Vidáki utánpótl ás fforot: Hámori /ösolőnyi/ - Szőcs /Sándor/, Hotonyif Wss /Tamás/ - Horváth; Prohászka /Palotai IT,/^-0sányi, Vasas, Hku n,, Lobos, /Szigeti/, Taliga /Goroncsot/ Alig kezdődött a játok* Sándor elvette a labdát a késlokodő Vasstól ÓSÍ máris 1:0 volt az orodmény. A váloga­tott támadó sorában kezdós utánrosordág a "balösszekötő helyén egészen elől maradt és Hidegkúti irányította hátulról a játé., köt. Sok szé£ helyesorés támadást vezetett az A csapat s a. második gólnál, amelyet Ozibor szorzott mind az öt csatár más poszton volt,Soós edző ezúttal kevesebbet állította meg a játéitot, mint a múlt héten, ez is mutatta, hogy elégedett a játékkal. A harmadik gólt Csordás szerezte, miat-n ugyanúgy visszahúzta a labdát a kivetödoi kapus elől, mint a Rapid elleni merkesésen," Utána KOCSÍS következett mesterhármassal > majd Hku IX. szepitótt és* Így lett 6:1 a félidő eredménye, A második játékrósz 35 pQrcig tartott, Ekkor a, következő volt a válogatott összoállitásaá > Kamerás - ^árpáti, Várhidi, Hegyi - Bundzsák, Kotász - Sándor, Kocsis, Machos f Szusza, Ozibor Bo /polyt.köv-/'