Sportkiadás, 1956. augusztus/1

1956-08-01 [0895]

.... f ~s /kanyar labdarugó csap; -ok. folyt./ Masz & VG/Jné VG A Győri ' isas Hodonyinbaa mérkőzött. Ellenfelo a Holiosí Tszkra csapa- . volt„ A magyar HB XI.osztályú- együt­tes 1:5-as félidő után 1:4 aranyu vereséget szenvedett, ~ "A találkozónak 5500 nézője volt« A csehszlov&k csapat mindkét félidőben jobban játszott s győzelme egy pil­lanatig som volt vitás* Góllövők: Ecízsoic Elhorna és Dymka, illetve Soős, - "« i A héten legközelebb - csütörtökön és pénteken . a 3p•Kinizsi és a~-Bp„ Vörös lobor'S játszik iámét csuhsziovák labdarugó csap-tokkal. Az élelmezésiek ITil-kován, a textilesek pedig QpatoVán vendégszarepolneko /MT T / * ÍW «• A Szovjetunió népeinek 7, 3zpártaki&dja előtt;,, T CTG/Jné VG M o s z k v a , augusztus 1. /(DASZSZ/ A luzsnyiki V„L,Lu:ün Központi Stadionban augusztus 5,-én, vasárnap sorrakorülo hatalmas méretű eport­osemónyre, Szcvj.tunió i.ápoinek V, Szparták'iadja megnyit? ünnepségére az előkészületek a befejezéshez közelednek. /Folyt.köv, / VG