Sportkiadás, 1956. július/2

1956-07-22 [0894]

/Löv iMCxiy. feli"•,/ ÉH/Jilá KR ÍZ* íicp /20OO m/s 1. favorit /Bagyánszky/, 2. Bctty /fearaszok/, 3, Rajongó IT» A a Pp/ üS Barnint /Álafi/i Iot;l0:44„ helyre; 21,68, 16 /Rajongó II. ós Bármint/* Befutó: .540, 162 /Favorit ós Rajong; He/ 39 /Kavorit.és Bármint/, X 0 Szandborg hcp.II, /2000 m/: 1. Csendes /Rózsa/r 2 C Szófogadó /Bagyans^kY / 3. Süszaroff /iUafi/. /iHl/ Az NDK labdarugó válogatottja győzött Gborzowban KR/Jnó KR Az érdeklődéssel várt Lengyelország - -Német Demokratikus Köztársaság nemzetek közötti válogatott labda­rugó mérkőzést vasárnap délután 100*000 néző „lőtt játszottak le a choraowi stadionban. NDK - Lengyelország 2;Q /0:0,/ Vo'zoE t eT "Juidiíe'ff^/bolgár/ Az első félidőben még kiegyensúlyozott volt a játék, szünet után azonban a vendégcsapat kerekedett felül s a 62 e percben &rőgor réven megszerezte a vez.-tő gólt /líO/ '•• német együttöa a 66, percben ismét eredmény-ős volt Assmy ró'' /2:0/« fimr/