Sportkiadás, 1956. április

1956-04-01 [0891]

jk FIFA-torna, .„..S.folyt./ tud & SZK/jfnó VG Franciaország - Olaszország 1:0 /0:0/ Székesfehérvár, 10»000 néző,Vezette:Fehérvári Góllövőí Vianne ffranoiaorszáflt Taillandier - Noel, Tylinski - Öhorda- Vodez; - Markiewitz - Vianne; Samper; Heutte, liba, Steivencard Olaszország: Duoati -"Tüartinelli, Napóleoni, Oasteletti ­Fogli; Nicolini ö Fascetti, Orlando; Dell'Qmordame; Moschino, Baruffi ­Az olaszok kezdtek jobban és már az 5, percben Bell'Qmordama előtt nyilott gólszerzés! holyzot; do a köz ép csatár a kapus közébe guritott. NCgyodörai olasz fölény után a játék kiegyensúlyozottá vált* ~ Szünet után az iram még jobban fokozódott s az ~ 57, percben Vianne megszerezte a mérkőzés sorsát eldöntő francia gólt, A«°A 2zután a játékidő végéig az olaszok támadtak, de egyenlitsniök már nem Sikerült, Szinvonalam mérkőzést vivott a két csapat , ötletes és gyors támadások jellemezték mindkét félidőt, , Jók: Tylinski; Ohofda; és Vianne, illetve Dell Qmordame, Moschino ós Baruffi,