Sportkiadás, 1956. április

1956-04-01 [0891]

JL Béke ICpa ökölvívó csapatbajnokság első fordulójának mérk3zásei szombaton az éjfél utáni órákban fejeződtek be, A két mérkőzés közül a Os.Vasas ­3p.Honvéd volt a legizgalmasabb s az újonc csepeliek nagy küzdelem után 11}9 arányú győzelmet arattak a tavalyi bajnokság második helyezettje felett. - aredmónyok; 3p.Vörös Lobogó - Kaposvári Dózsa 16j4 / légsulytól felfelé, elől a 3o. Vör.Lob.ököl vivói/ Szabó pontozással győzött Trinmel ellen Fekete pontozásául győzött Wagner ellen Horváth ollón #ogodüs a második menetben feladta Borsodi ellen Gárdos a második menetbon feladta Balogh pontozással győzött Hergort ellen » Straszo* az első menet után feladta Dőry ellen Marosi ullen Jakab az olsö menet utan föladta Süvogo spontozással győzött Gerbor ellen V^lyon pontozásos voreséget szenvedett Pádortől JP-'-.seJcftfj pontozással győzött Dvai ellen Cs.Vasas - 3 Honvéd 11:9 /légsulytól folföl<5. ; , elül a Cs. Vasas ökölvivói/ Oláh pontozással győzött Molnár K. ellen &>:obolevszki pontozásos vereséget szenvedett Riskótól M rton pontozással győzött Németi ellon TÓth-íürjos döntetlen Bazsó a második menet után S.áakáts II. ellen feladta Sebők II. a második menetben döntő fölénnyel győzött Purzeld ellen Krottinger a harmadik menetben kiütásH'B*gy#zött 11 \Lnár S. ellen Sebők I. az első menetben feladta duly ellen Brdődi pontozásos vereséget szenvedett Mártontól *Sone ellen Skntost a harmadik menetben erős vérzés miatt leléptették • VQ. /folyt.köv./