Sportkiadás, 1956. január/1

1956-01-01 [0888]

Bp.Höavéfl - Alexandria v'lopatott Sjl /lil/ SzK/Sz £>z£ A 3p.Honvéd labdarugó csapata az év első napján., ve sárnap Alexandriában a varos válogatottba ellen mérkőzött. Húszezer néző előtt szép játokkal győzött ft Eiagy&j? bajnokcsapat. Az els'i félidőben a hasai csapat szerezte meg a vezetést, rlo Tichy;Puskás átadását értékesítette ós 1:1 lett a félidő arodménye* Szünet ut''n Budai, SIP.J<3 Puskás gúljávai 5{l aranyban biztosan szerezte nog győzőimet a caagyar csapat. ykTl/ A Sportfogadási osztály közli, SzK/Sz £»K hogy a január 8-ára érvényes második heti tippszolvényon szereplő 7-ik mérkőzést- Atalapta-ianerossi ~ tökölt a ós helyette az első pót - Bologna-Sampdorlé. ­olasz lab 'arugvi mérkőzés, szerepel, /M.TI/ A 3p, Kinizsi máltai szereplése SzK/ez SaK A iíált-szigetón vendégszereplő 3p.Kinizsi labiarugó csapata szombaton délután l.alta válogatottjával mérkőzött és 2:2 arányú döntetlen eredményt ért el, aig va­sárnap a^elgrádi-3SzK ellen 2:l-ro győzött, /LTI/ w A m