Sportkiadás, 1949. december

1949-12-16 [0821]

Nagyszabású mezei futóverseny á*k lesznek vasárnap Bukarestben & i VG/VG/AR HA Bukarest, december 16, Sztálin 70, születésnapja alkalmából vaaárnap a Bukarcs- . ti Egyetemi SC rendezésében nagyszabasu mezei futó-Ver senyéket bonyolítanak le. A versenyzők 2500, 800, 1200 és 7500 méteres távon mérik össze erejüket valamennyi osztályban »/MTl/ A Partizán nyerte az albán labdarugó kupát & i VG/VG/AR RA Bukarest, december 15, Az Albán Népköztársaság labdarugó kupadöntőjét kedden játszották le az albán fővárosban* A Partizán csapata 2:1 ará­nyú győzelmet aratott a Chkodra csapata ellen és ezzel a győ­zelmével megszerezte a kupát,/MTl/ Szovjet jéghoki eredmény & Ni/xíR/AR RA M o sz k v a, december 15. Csütörtökön délután játszották le Moszkvában a WSz­Moszkvai Lokomotiv szovjet jághoki bajnoki mérkőzést, amelyet a VVSz 9:0 arányban nyert meg,/MTl/ Budapest női kosárlabda csapata újra legyőzte Brno-t VD & Pi/AR/AR VG p r ág a, december 15, A KASE /Budapest/ női kosárlabda csapata, amely a npokban nyerte el Prága város nagydiját, fioütörtökön Brno-ban szere­pelt*, A budapestiek ezúttal 52:35 /52:12/ arányú győzelmet ara­iak* A magyar csapat tagjai közül legjobbak Blahóné, Pékete, Rohonczi voltak./MTl/ VG