Sportkiadás, 1948. március-április

1948-03-09 [0814]

Az ember sport-fogadás /Totó/ 2X. fordulójának eredmény hirdetése e-iáo/Ho Az embersport-foíradc:: /Totó/ 21. fordulójára olyan nagyszámú 32elbény érkezett be, ho*v az eredmény kiértékel őssel csak kedrt délelőttre készültek el a Postatakarékpénztár központjában s az intézőbizottsá* kedden délután a következő eredményt hagyta jóvá: I,csoportban / 12 találattal, hibapont nélkül/ ként a24.89l.- forintot pyort az alábbi három pályázó: Yísi jVnos, Alap, Peier m./Duelvenv szám: 757J. 02// Illéa Antal, Bicske /Sz.sz.: A 559.545/ es Darányi Sándor, Kispest, Petőfi Sándor-u. 68 /Sz.sz.: A 457.435! „ „ • ... . . II,csoportban,711-11 találattal, l-l hibaponttal/ fejenként 3.748.- forintot nyert 180 pályázó. . ,. J III.csoport bon / 10-10 találattal, 3-2 hibaponttal/ fejenként 213.- forintot nyert 3.184 pályázó. • •• Mindhárom oszVly nyromenyei 1948. evi március ho 15,-tői, az óvási határidő letelte után kerülnek kifizetésre a 20 ^os nyeremény illeték levonásával. A fenti határidót követő három napon belül fel nem vett-nyereményeket a postát aknrékpénztá r a nyertesük részé­rő poatán küldi el, ' *—•—* A Racin<» Club nyerte a párisi jó^koron? tornát Q Mo/fao r ia . március 9„ A francia ióvárosban befejezodtok a Jean Potin nem? zetközi jéflfeoren* téma küzdelmei* Az utolsó napon a kanadai v^lo^atott •5:3 aranyban győzött a-Bacinp Club ellon, 'Skócia válorfatctt csapata po­áiff 2:l~ro verte a prácai CLTK együttesét. A tornát - jobb gfólnrányával a párisi Racinf Club • nyerto m«<% A kanadai Vf*lo**atott Parisból Amsterdamba utazott, on­nan podií? Stockholmba látogat el é*s csak azután tér vissza Kanadébö. m / svéd tenisz-szövetsc » letiltotta lier^elinék e^iptomi rajtját Vb fiié Kairó , március 9. A 3védek két lo»iobb teniszezője, Bérceiin és Jo­bansson hosszan indiai ég opyiptomi nortvát bonrolitott lc, Be^elinék most Kairóban reszt akartak o venni o*y nemzetközi versenyen, amei^rvn 9 Jugoszláviába visszatérni nem szándékozó Puncocs is elindult volna. A svéd tenisz szövetség az utolsó pillanatban letiltotta Berrelinek rajt­ját s a két-versenyzőt hazarendelte a fodettpály?! bajnokira. A kfiroi versenyre ocvbc^yüit, nintecy 2500 főnyi közön**** a**y Jtclandia/ssal votto tudomásul a verseny elmaradását. * \/