Sportkiadás, 1944/1

1944-05-14

S z-e'ge d, raáj\# 14* , _ , CsepelTO-SaegBöi Tíeza VSTJ 2:1 /Q:t)/ NB I. mérkőzés. Játékvezető Szőke II.. 3000 nöSo\ \ . A merwozóstftlaaott talajon jatezfltta a k<ife csapat, éa a tálai erősen befolyást a a kMelate* Az első félidőben, sot a má­eodik i^Haő else perceiben ás a- isaid ééapat vejb inkább fölényben. A 8. percem Bakos beadását Fabiifi közelről a kapu feje lőtte, A 11. petében Bakos tise nhatosró 1 rágott szabadrúgása a sorfalról pattant viaszai Ijjzidobafl a szaúdi csejpat nagy fölényofi játszott, A 13. perc­ben Borbély nataL mai iov^sée fogta Heves. Ezután nezówjafc ék akk ult ki, de a felázott talajon a kapu előtt a csatárok .nem tudtrjk gólt lőni. A 25é percbien Pifíler egwiúA futott le, de iüjvese nyouaa e. l^bda a kapu fölé kfftflii A féjfldo v^gén íl'iiány formás, de eredménytől en táma­dást vezetett a Csepel. Szünet lián Fábián helyet 0serélt Bekossal.A 2. perc­ben Tihanyit a tizenhatos vonalon gáncix} Iták, Baker labdája azonban a sorfalról tattant el* A 10* percbén már a Csfpel is szóhoz jutott, és JfarowWjó' labdáját Ber&i a f háI3baló%ta /íföA A 15, petében líaros­vári egyuás után rázta la magáról a szegedi védőket, de "futtából lőtt labdáját rapp sarokra fSötte* A 17. aeffdeen Tihanyi & #1 pályáról in­dult, négy vjdój& ákoson le átverekedett efc.azeloJe fato |bt)Us isailett a hálóba rúgta a ^bdaf/lil/. A 25. jereberiKoletai me^^rölt, job^* e*eleonelt aent előre. Borbéjy pedig, hatrament jdbe h#?ldn3> • EzutSa a Tisza teljes erővel küzdött, dé az utolsó p& rcben mfcic a Csepel Kft el gólt, ne rí vitéz Sur ányi k>jpu el db ti kavarodásból a labdát a haléba juttatta /2:lA gl|| S z e gt d. máj. 14. j A Sze^jdi T!K ren^zeaében fasémap Mielőtt bonyolitották le a Szélit Wszle Ker emlékversenyt, amelynek eftectoényef a következők} 1 1/. Jávoáta BzW6 gy, 2/. Baent^liTMBUJ 5 3/7 Mustáros Makó 4 *y, 4/. Zalbola Mflkóo gy, 5 A Halász ttskffl 2 gy> 6/. Papp flakó 1 gy f 7/1 Székes! 2!akó 0 gyfzeleo. I y 6 XM wfc i • 14* • WWVa^ iSI y^tOA NB, II. ne'rWlés. Jf&ékrasatf ! Hat áfSii «*000 nezŐ* Megérdemelt győzelem, <*éllÖv£kf Kias . líyireg\h ázki. Zsédely és 05cze t lile Ive dr. íéü. mWm A ÍJAQ vasárnap délután Margitszigeti sporttelapén rendez­te orsi agos a tl éti kai versenyét, ítfelpak eredményei a'követkuzők: 1 - , Jfa%. k * 7 &™r- •MnftMj, 1 ™ m.: ÍA, Bánhalmi MRT&E ki rap, 2/. Mseozi MAC 11.1 rap, oA Bekk Testvériség SS 11.7 Kp. / m /Súlylökés: l/.Csányi MQ 14.34 m, 2/. Németvári BSzKRT 14 # 2Ó m f 3/.Tákáce TFSE B .08 ra. 100Ö ».: 1/.Jferossi Testtériaég SE 2;3a<2 p. pest^id'Vki .kerületi eeuosl, 2A Hircs TO 2:31.6 p, 3/, Oarai MAO" 2:33.5 p. /Folyt, kóv./