Sportkiadás, 1943/1

1943-03-03

" ; Zürich, március 2 • Á válogatott magyar ökölvívók keddan. Baselben mCrkfeek egv svájci ^válogatottal, it mérkőzés a magyar csapat 12:2 arányú ryőzel * rnTvel vógzodött, - * aváici csapást ^ por.ti et a fiozdp es nehézsúlyban elért döntotlen eredménycivei szertww \ te. Fvjlnohdzúalyban n-xi mérkőztek, % u Boriin, márcí is 3* S^ívíS a , z ismert neyü német futó bajnok a keleti harctéren megsebesült* Harbigiiak e£? gránátszilánk jutott a bal felocombjába. .9arbi£>t jelenleg, kórházban ápoljak* /ország jógkoroilgbaiílükság folytatása:/ BBT?/~BieS 2:C /0:0, OíO, 2:0?. Játékvezetők! Minder Sándor óe Tele,Simon, A rendkívül izgalmas és változatos küzdelem ÍSÍ aV ?iP or£ W>? bajnok vereségével végződött. A győzelmet jelentő kőt góltutoiao harmad végén eej percen belül Szamosi ütötte. 4? alsó két liarrn^db.-aji pompás 3dtdk alakult ki, de a védelmek jól állotta* a lttbuiion, Az utolsó, harmadban a BBTB kerekedett felül -eV megérdemelten jutott az orszsgos bajnoki cimhez, , ' 0 _/z országos jágk^ 1. BBTÜÍ, 2, Marosvásárhelyi SS, 3. BKS, V M>lozavérijK4