Sportkiadás, 1942/2

1942-08-30

/A l'DVx atletikri ve rj^ny~ folytatása/* 10.000,m.: 1..Pataki RAFC 34 p 11 \wü 2. Finta Ozd 34 p 12 mp. 3. SüiUX»lMr^£i P 12 mp. 10Ű m# serdülő: 1. LehocZki Pestszenterzsébot 12.3 mp. 2. Ma^irósi íiáköslig&t 12.4 mp. 3. Barna,Pestszenterzsebet 12.6 mp. x Kalapácsvetésben: l.?óth Pál LlÚTÍ 2655 cm. 2. íakács" Rákosiidét 2614 cm* o.Pajdics A.fcDTL 2568 cm. . A pontversenyben: 1.1D7L ftákosliget 316 pont, 2. Árpád JÜDVE Óbudai f i% 91 p. o. Festssenterzsébeti I*DVE 88 p, 4.Rákosligeti AFC 78 p. 5. LJDVE özdi VTK 50 p. 6. Zalaegerszegi CV& 27 pont, 7. Veszprémi üDVü 24 p. 8. Csillaghegyi 1DVE 7 p. 9. Ceglédi ÜDVE 3 p. A raic es ligetiek most nyolcadszor nyerték a LOVE vándordijat. Külön ditgazásban részesültek a tizpróba táblázat alapján elórt legjobb eredmények: 1. Rcmutz Csillaghegy 865 pont, 2. Serényi Veszprém Ö17 pont 3. Pataki :.>AFC 805 pont. A legtöbb pontot szerezte a felnőttük,közt Jako fiékosliget /22 pont/, az ifjúságiak között pedig Üzsoki Rákosiidét /3Ö pont/. «—» Vasas SC-gjvidáki AC 2:2 /2:0/.NB I. labdarugó mérkőzée. Játékvozető:Deák. 8000 néző. Latorcza-utca. Az első félidő nagy irama után a második félidőben a V3C visszaesett, mig az UAC erositette az iramot. Az újvidékiek'gjaÓE wi döntetlenjében nagy része van Platz kapus jó védésének. A második félidő 7.percében Takács ugrott ki a tétovázó gódők közül és beguritotta á lab&út. i/z: 1/. A 20.percben a vSC zámadott: Bihari lövését kétszer egymásután Platz véüte. A 26.percben Németh és Hagy lövése jutottak hasonló sorsra. A 32.percben áz UAC tánm^ottHáezes joboszélső a megzavarodott védelem mellett kiegyen­lített^'^/. A hátralevő idő azUAC támadásaival telt el. /l-óVrs^ny-r-taény\t folytatása/ _ < ^ - < - * VII.'. lt-r-h-rdicap-/16C0 aét-r/-l.Lesvlri mó ­nes 3 érs P-J^cája ^ Üqpfr /Horváth B.3./ 2.; f ;m Gy. Trilla /Hovlk 4/ 3. rf T)rTBognar I.-né urno EjLTJaSé (S^í? 5 A fflhofei. tot: 10-fs, h-lv?, 18.18,24, befutó Dai* bl'nch­Trilla 109, Dam* blanche-?-rzsa 220. - - VIII/'-lW handicap /160G mét-rA l.Kuti Gy. £ év-s p-tk?ncájs K^jna /^cskai 12/ S.gr.Ssternazv T.-né Ra^itya /Pfándier 3/ 3.?au5r H. ilftíáimystvgár 6/ fm. Baxa Seri^ Da^.Uor II, , 3orbé»lg, ^oagyí. Ubussa. t _,oIvság. Mokány, Páros, PhaUtasia, félhossz-mlsfélhossz, Uy. lD:2H) t folyre 49.17,$9, befutó Magdeléna-Rapitya 992, Magdülena-^o­aárom 2352, ^Dr.D./foe.