Sportkiadás, 1942/1

1942-05-24

/Szeged Ak-Eloktromos lab.mór, folytatása/ Gól után az Elektromos több jó támadást vezetett s főleg " Búzási és Barna volt veszélyes, • A mérkőzés vége felé a Szeged volt fölény­ben, de ujabb gólt 8 sen ért el, ' A Szeged AK-ban Lakat,Kalmár és Tóth Játszott jól, az ' Elektromos csapatában Pázmándi,Marosi ós Bakon játéka érdemel dicséretet, 4 p g ^ o r*i \ \XQ *^ ^t> ' ' * DVAC-Haiadás MÁV.SE 2:1 /l:0/ NB.II.lab,mérk,2500 néző. Ját,vezrAdorján /Kaposvár/ Góllövők: Ónodi II. /2/,illetve Koroknál. Z e n t a, május 24, Szabadkai VAK-ZentaiAK 1:1 /l:0/. Tok o d, május 24. . . , • Tokodi USC-Soproni VSE 6:2 /5:l/ NB II.lab.mérk.300 néző. Ját.vez.Endrődi, A Tokod góljait Rozgonvi fy ós Kincses 2/ rúgta,mig az SVSE részéről Pados és Palánkai volt eredményes. — m mm i Zágráb, május 24. . A szombaton kezdődött horvát-olasz RŐma Kap; tenisz­mérkőzésen az első napon áz olaszok 2:0 arányban vezettek; jírédmónvek: Romanoni-Pallada 10:0,1:6,6:3,6:2; del Bullo-Branovic 8:6,6:4,1:6,6:3 Szombaton kezdődtek az asztali tenniszbaínokság mérkőzései" a Nemzeti Sportcsarnok edzőtermőben. A bajnoki versenyt vasára; o folytat-, tákr A verseny eddigi eredményei a következők: :>' * Női egyes II.oszt. Bajnok: Schönek BDC,2.Emődi BTK. 3 r Vasta& MPSC és Daróczi Hofíer. ' < Ifj.páros: Bajnok: Mezei.Szakáos DSC,2,Fataky t Rippai Z. Danuvia, 3.Számtó.Varga KRAC §s Mozgai,Csonka Hoffer SC Perfi egyes I..oszt.:Helyezet tok; Mezei D30,Tilly Z.Danuvia, Biró Zombori TSL és Berke Szabadkai ÁTC ' Férfi páros II.oszt.: Döntőbe kerültek: Varga KLiőt és az újvidéki-'Kock.Helyezettek: Katzián dr.,Sombor Piaristák, Mezei,T; kacs DSC,Misnyak Chinoin,Fisoher e.k. • Férfi egyes III.oszt.Döntőbe kerültek: POD Kolozsvári VSE Helyezettek: Virág DSC.Palotai Vizmüvek ós Biró* Z1K. fc , Féri* páros III.oszt.: Döntőbe kerültek: Virág DSC,Pálfi Vízmüvei es Bognár,Vidor DSC. Harmadik helyezettek: Tálos,Herényi,UTE és Molnár,Bogdán Z,Danuvia . ' ' , Női egyes I. oszt.Dönt 3be kerültek: Farkas DiMAVAG.Csuvik Szab.ATC, harmadik helyezettek: Kolozsvári Sári Kolozsvári Postás ós Ábrahám Széchenyi MOVE , Női páros I.oszt: Dönt5be kerültek: Farkas DiMAVAG,Kolozs- " vari Postás es^Abraham Széchón yi MOVE.Oláh B1K. Harmadik helyesettek: Sohö­nek,Emódi BTK es Vastag MPSC.Csánvi Koffer SC. ­, 0 , , wu If J-?fyy S n : öön f^, e kerültek: Harangozd II; .Szabadkai AT'C es Szakács DSC.H-armadik helyezettek:Mezei DSC és Mosonyi Z.Danivia/Folyt.köy/