Sportkiadás, 1942/1

1942-04-07

Róma, április- 6. Húsvét hétfőjén a római katonai válogatott ragbi csapat nagyszámú közönség előtt 5:3 arányban győzött a bukaresti műegyetem válogatott­ja ellen. Pozsony, ápriÜ3 6. Húsvét vasárnap a stadionban a szlovákiai videgi válogatott labdarugó csapat erős küzdelem után 4:3 /2:1/arányban győzött Pozsony város válogatottja ellen* t , A kele tszlovákiai kerületi válogatott barátságos mérkőzés során a DTSG Krakó együttesét 3:1 /2tl/arányban verte. T o r i n o , április 6* , , , Az olasz Vcálogatott utánpótlás csapata,husvst hétfőjén a magyar utánpótlás válogatottját a me rseburgi Biihle vezetése ^ellett meg­érdemelten 3:0 /i:0/arányban legyőzte* Szünet előtt a mérkőzés / egyenlő ellenfelek küzdelmét mutatta, az olaszok a 22-ik percben Capello revén megszerezték avszetést* k második felidőben a lQ-ik uerdfaen Capello 2:0-:;ás vezetéshez juttatta az olaszokat s négy perccel később Fabri egyéni akcióból ujabb gólt rúgott) 3:0. ' aS> Ma este 1/2 8/órakor folytatják a Nemzeti Sportcsarnok gyekoroíótermóben az országos w egyni ökölvivó bajnoki verseny selejtező küz­oelnetk, mely ékben a következők .vesznek részt: .Légsúlyban Ag ÍSE-Somodi BSzKRt ós Jankovicg MPSB-Daráa3 Pehelysúlyban Selmeczi FTO-Szuiiée'a FT0» Váltósúly ban Kovács. SSS-Szalai BV$C, Közápsulyban 3isa BSzKRT-Farkas BVSC, Német T 7MTK-Varga ESB, Félneházsulyban Lázics BVSC-Szőke MAFC, KochBVSC-Barna MTSD, ' , • ' • .. ' .. ú . Kiegószitéskápen .a MÖSz slreneelte a következők.szereplésétj Slekes II. BTK-Juhász 7/MTK, Osze BTK-Bene III. MfSE ós Elekes I. OT-KóVacs I*. belépőjegy igen mérsékelt aru« MM — a- m