Sportkiadás, 1940/2

1940-11-10

.Debrecen, nov 9 lo. UmKm K m ETOC-Matészalk a i !K H AIO/.M II. mérkőzés; Biro: Boros.ooo nezo, , 1 A debreceniek megérdemelten főztek. A válók á következő sorrendben estek: 7..perc Dombóvári, 24. perc li-esből Csókái 42. Égj Szabó, II. félidő 21. p. Szabó, 37. oerc Nagy, 38, M Szabó' /Mateszalka./A.z első félidő 36. -percében Csaplovics ratészplkai i vtékos oly szerencsetlenül ütközött össze, hogy agyrázkód's miatt kórházba kel­lett szallitani. 58 • IBI! • Duna. keszi , nov. lo, 1 1 . Dunakeszi Magyarság- MTK 2:2 AtO/. NB Ili mérkő­zés. Biro: Lemér, l.ooo néző. A ólokat Perényi és Fényi, illetve Titkos I. /Z/ lőtte. - • - ÉÉÉ NB II. labdarugó mérkőzési Ganz TB-Kassai SC 3:3 /2:l/ ? A Riókat'Ullner, Bartos és Takács /öngól/ illetve Rákhely és Neffko /2/ lőtte. Szombathelyi FC-Zugló SE 1:0 /0:0/. A-győztes:..', gólt Dolgos lőtte. A zugló a mérkőzés folyamán két 11-est elhibázott. vas$s SC-ETO 4:1 /2:0/. A gólokat; Takács II. Sa­lamon, Seregély és Farkas /öngól/, illetve Neiger lőtte. Budapesti Yasutas-MÁVAG 3:1 A:0/. A gólokat Földes /2/ ós Mór., illetve Muszka rúgta. — . — Ifej P é c s , nov. lo.§| DVAC-SVSE 2:0 /2:0/. NB II, mérkőzés. BirO: Svára. 3oo néző. A gólokat Ónodi és Grpzdios /ll-esből/ rurta. '"C'-í • ™" . 0§; Sopron, nov. lo. BLK-ÖFAC 2:1 /2:0/. NB II. mérkőzés. Biró jStorch. 6oo néző. A gólokat Zurjáj) és Jóger, illetve Németh lőtte. ., ÉÉlÉ , N a g y 1 á, r a d , nov, lo. i 1 ' Nagyváradi AC- Szatmári SE 7:0 /0:0/. NB II. mér­kőzés, Biró: Szabados, 8Öo néző. r t , . Az első félidő elején mezőnyjáték volt, kesobb. a NAC csatársora felnyomult, A 26. percben Sárvári volt a" góllövő, a 31.-nercben Bodola két játékost kijátszott ós gólt rúgott. A 37. perc­ben Seres beadását Kovács élesen belőtte. A 46. percben Bodola-Sarvari összjátékából utóbbinak lövésével szemben a szatmári karnis tehetetlen­nek Dízonvult. Szünet utan a szatmáriak szépíthetnének az eredményen, de Csizek"tiszta helvzetben hib ázott. A 28. percben Krausjá szabadrú­gása visszapattant, s Bodola 17 méterről bellábbal védhetetlen gólt rúgott.