Sportkiadás, 1940/2

1940-12-29

Berlin, dec. 29. A szlovák bajnokcsapat, az SK Bratislav®,"Vasárnap a né­met fővárosban 7*1 /4:0/ arányban verte a fíertha/BSC csapatát. • Berlin, dec. 29. , A berlini Elektra 522 /2:2/ aranyban verte vasárnap' a négy szeres svájci kozilabdábajnokegyüttest,-a Grasshoppers *ürich csapatát* ' ? é c s. dec 0 29. ur stocknolminGöta jogkorongcsapata^rO/0:0, 3:0, 0:0/ a­rányban verte a Wiener Eigsport ^emejjnschaft egyeüttesct. ." * IPli •* a ros vásárhely, dec, 29, PTC- MSE 2:2 /0:Ö, 1:1, 1:1/.- Jégkorongézó* mérkőzés. Vasárnap délelőtt a városi jégpályán igen nagy közönség je lenlótóben folyt le a küzdelen 0 Az első harmadban mindkét csapat sorozatos tá­madásokat vezetett, de a védelmek igen jól működtek,!. A. második harmadban Tele /Szerezte meg az FÍC-nek a vezetést, amil azonban ^ereő íj azonnal kiegyenlített 1:1, p harmadik harmadban volt a legnagyobb az iraö. A-játékvezető több játokos kiállításával tudta csak megőrizni a rendeto Incze Ill.^gólt ütött az FTu kapu­iába /1:2/, s a közönség már-*már a helyi csapat győzelmének Örült, amikor az u~ tolsó másodpercekben Tele kiegyenlített /2s2/ 0 ' ^ Az FTC IIo csapata Sz MSE II. csapatával a kora délutáni ó­rakban mérkőzött, A.z FTC győzött 5i4'~Te y ' olasz labdarugó eredmények? _ ­• Mvorno- FC Bologna 2:2, Triestina- •%brosiana 2:0, AB Boma­Novara 1:3, FC Torino- Hapoli 6:2, Atalanta- Genova 1:1, Venezia- Juventus 1:1, Bari- Lazio 1:2, FC Milán- Fiorentina 3:1,