Sportkiadás, 1937/1

1937-06-13

Stockholm, jun. 13. A Kispest FG labdarugó csapata Huskvarnában a helyi együttest 6:1 aranyban legyőzte, i közönség ünnepelte a magyar csapatot szép játékáért. — . — f§l B e,r lin ,'jun. 13. A het vegén rendezett atlétikai versenyen a 8oo méte­res síkfutást a charlottenburgi Sinnhoff / ? / nyerte 1 p. 52.3 mp-s ki­tűnő idővel Mertens / 1 p. 52.8 mp./ ós Schaumburg előtt /l p. 56.6 mp./ A sulydobasban Joliké győzött 15 méter 92 cm-es teljesítménnyel, A gerely­vetést ^r. Weimann nyerte 63 m. 24 cm-es dobással Stöck előtt /61 m. 33 cm/. 5ooo méteren 8yring győzött 14 p. 51.8 mp-s idó'vol*4Magasugrást Gehmert nyerte 19o cm-el. — • — Köln, jun. 13. A helyi főiskolai atlétikai bajnoki versenyen Weinkötz a magasugrásban 191 cm-es, a sulydobasban pedig 13 m, 4o cm-es teljesitménnyel győzött, — • — Be/ 1 i n , jun. 13. A német-belga Davis Cup mérkőzés harmadik napján vasárnap Honkel 6:3, 6:2, 6:2 arányban győzött 3 belga Naeyaert ellen. Németország már 4:0 arányban vezet. — . — /'S-. K ö 1 # n , jun. 13. A vasárnap lebonyolitott Sifel-verseny eredménye: i ,, 5z ól 9 mo for k cr ékp ár ok 25o ccm-ig /6 kór megfelel 4 136.8 km./: 1. winkler *>uto Union/DKv lo. 16 p. 56.2 mp. megfelel lo6.7 km-es óra átlagnak, kategória rekord ! 3öo ccm-ig: 1. Mellman NSU 1 ó. 13 p. lo.l mp. megfelel 112.1 km-es óraátlagrak, kategóriarekord ! 5oo ccm-ig: 1. Gall HíV 1 ő. o9 p. 46.4 mp. megfelel 117.8 km-es óraátlagnak. A nap legjobb motorkerékpár ideje, kategória rekord ! Oldalkocsis motprkerékpárpk 6oo ccm. /4 kör megfelel 91*^24 km-nek/j 1. Braun *}uto Knion/DKV 53 p. 3l mp. megfelel lo2.3 km-es óraátlagnak, sz oldalkocsis motorkerékpárok legjobb ideje, kategória re­kord \ looó cem-igt 1. Charmann .iuto Union/DKV 55 p. 49 mp. megfelel 98.1 km-es óra átlagnak, Tea tegória rekord ! jutom obi l ek: Sportkocsik lloo ccm-ig süritő nélkül /4 kör/: 1. B6gies MGrMidgct 59 p. 33,4 mp. megfelel 91,9 km-es óraátlagnak, kategóriarokord ! , • , „ T _„ 15oo ccm-ig; sünto nélkül: 1. dr. Wernock BMV 56 p, 33.3 mp. megfelel 96.8 km-es óraatlagnak, ka togór is rekord ! 2ooo ccm-ig / 5 kör megfelel 114.o5 km-nck/:l. ísne angol BMV 1 ó. o3 p. oö.o^mp. megfelel lo8,4 km-es óraátlagnak, a sportko­csik legjobb ideje, k?.tegóriarekord ! /Folyt köv./