Sportkiadás, 1936/1-1

1936-1-02

L isszabon, jan. l é A lisszaboni válogatott xVbdaru gocsapat 1:0 J0:0/ aranyban verte a Hungária Fö turacsapatát. 2 portugálok győztes gólját a II é félidő 35,-ik perceben lőtte a közepcsatár, , / *—• 1 —• » P á r 4 i s, jan 4 1. ^'karácsonyi tenniszversenyén a további eredmények a követkazök* a nöi egyes döntőiében ^damson belga bainoknö 11:9, 3í6 arányban verte az olasz Qrlandinit, * férfi párosban az elődöntőket ját­ázott ákJ *>orotra, Brugnon gj4 f 6 ;g arányban győzött a Stedman,*etero egyut-­tes ellen, s a döntőben a %ussus, * eret p4rral mérkőzik, mely a svéd Schroe der, Nystxoe^,i/6t4, 6:4. s később a Legeay ^esueuE • pár ellen 4:6, 6 14, 6:3 a­rányban 'éllel / győzött. Pá r i s, jan. l é * tenniszverseny során a férfi páros dön tőjében a Borotra, Brugnon együttes 6i3 t 7:5, 6:3 arányban verte a Boussus, Perét együttest, a vegyes párosban pedig a Bosgner, B 0 rotra pár 6:4, 6:4 a­rányban győzött az Adamson, ^esueur együttes ellen, n t *i ~ . ­" • , , °asa»lanca, jcun. 1, * bécsi riapid icibderugó ósapa ta 3:0 aranyban verte a tangeri Beportivo Espanol együttesét,. * n : n , \ Vauz elles, jan. I. A Kispest PO labdarugó csapata 2:0 aranyban verte a helyi válogatottat.