Sportkiadás, 1935/1-1

1935-03-05

::§ P á r i s, március 5* / Parc des Princes-labdarug^­pályán kedden a turini Juventus labdarúgó-csapata a Red Star-Racing együttesével 3:3 arányban döntetlenül mrékőzött. A félidőben az olasz csapat vezetett l:0-ra. V/Vi ::} P á r i s, március 5. A Bufíalo-labdsrugo-stadionban kedden a francia hadsereg és a belga hadsereg válogatott labdarúgó­csapata mérkőzött. A mérkőzést a franciák nyerték o: 3 /1:2/ arányban. j/Yi - - ­::§Stockholm, március 5. A. nemzetközi atlétikai bizottság tagjai Norvégiából hazeterőben, Bdströn svéd atlétikai szö­vetség elnökének meghivására Stockholmba érkeztek. V/Vi Glasgow, március 5. Bddy Brown és Lynch lég­súlyú ököltoivok mérkőzése IS menet után döntetlenül végződött. V/Vi :;5 T o u 1 o^u s 6^ március 5. Emilé Pladner és a spanyol L% Sanchez ökölvivo mérkőzése döntetlenül végződött, sőt az első három menetben Sanchez volt fölényben. V/Vi : : § B i r m i n g h a m, március 5. Larry Gains és Charly • Siaith angol nehézsulyumökölvivók küzdelme a harmadik menetben ^ains kiütéses győzelmével végződött. V/Vi ::§Streatham, március 5. Jack Pettifer angol ne­hézsúlyú ökölvivó a hetedik menetben technikai kiütéssel győzött Bert Ikin ellen. vA-5 ::§ L e e d s, március 5. Petit Biauet bantemsulyu euróna­bajnok-ökölvivó az angol Lenn Hampstontdil 12 menetes küzdelemben pont­vereséget szenvedett. V/Vi - - -