Sportkiadás, 1934/2

1934-12-31

I - ­/Vagyar Vivószövetség akadémiájának folytatása./ Az akadémia befejező .része az öregek és a ?iatálok kardcsa­patának mérkőzése volt. Az Öregek csapatában Deres György, Dunay -öeftalan^ Garat János Gombos eándor, "a Fiatalok csapatában Gerevich Aladár, íiabos Endre, Kovács Pál és Eajésányi László vivott. A Fiatalok 9:7 arányban győztek az üregek ellen. Eredmények: Rajésányi-Gombos 5:2, Kovács-Garai 5:1 Kabos-Dunav 5-2, Doros-Gerevich 6:6 11 Tiunay-Rajfcsányi 6:4, Garai-Gerevich 5:2,Kabos­Gombos 5-1, Eajtsányi -Doros 5:1, Kovács-Dunay 5:2, Kabos-Garai 5-2 Gombos-Gerevich 7:5, Doros-Kovács 6:4, Gerevich-Dunay 5-3, Garai­Hajtsányi 5:',, Kovác --Gombos 5:2, Boros-Kabos 5:2! 1 / ^ .—•. -o-§ L is zabon, december 30. A Bocskay. .vándor csaoata vasárnap a Sporting portagál bajnokcsapattal 1:1/arányban döntet­lenül raerkozott. k játék nyári napsütéses időben folyt rekoigzámu közönség előtt.A Bocskay csapatában Alberti kapus, Békési és Sza­iHf?lo kozepfedezefc játéka magaslótt ki. A magyar csapat kiegyen­lítő gólját iíávay lőtte a második félidő nyolcadik percében./Y/Y/ T~( ^ I