Sportkiadás, 1934/1

1934-06-24

.•;.":§ Hamburg , június 24. A német derbyt 2400 méteres távon -Athanasius nyerte. /V-Ko/ H§ B é s. -június 24, Rapid-Slávia 1:1 /l:0/ középeurópai serlegmórközés, 16.000 néző.Hűtteldorfi pálya. A Rapid csapatában ezút­tal Hohhreiter és Ohrenberg nem játszott ugy mint az első alkalommal és gyenge volt Bican is. A vezető gólt Binder érte el a 11.percben fejes góllal. A:."~; A második félidő 28.percében Bradac egyenlített ugyancsak fejesből. A Rapid a döntetlen ellenére is a forduló győztese,mert elsőizben Prágában 3:l-re győzött,és igy gólaránya 4:2. /V-Ko/ :.;§ P 1 a u e n, június 24. Németország-Franciaország uszómérkö­zését Németország 2:0 arányban nyerte* A 4 x 200 m. gyors uszó stafétában, Németország 9 p,47.4' mp.idővel győzött Franciaország előtt .melynek ideje 9 p-,57 mp..' volt. A német stafétában Beiters- ideje 2 p.23.2 mp<.volt,a francia stafétában Taris 2 p.20 mp.-et úszott. A vizipolet Németország 5:4 /3:l/-re nyerte Franciaország elien. /V-Ko/ ~ mám, imim ::§ Nápoly , június 24. Napoli-Admira 2:2 kozépeurópai sorlegmérközés. /V-Ko/ , . . Csapatverseny: Í.Szolnok 1294 tal.,2-.Szo£r«d 1291 sLWtá* vánság 1278, 4.Miskol* 1273, 5.Dobre*en 1272. g d ' LQBt ' Lcvonto ogyéni. v.: 1.Fitos Sztlnok 127 tal. /H-Ko/ LGVOntG csapat v.; l.Ssolnok 595 tal.