Sportkiadás, 1932

1932-12-26

§ -0- Barcelona, december 26. Karácsony mádodnapján az Újpest csapata revansot adott az FC Barcelona-nak.amelyet tegnap • oly fölényesen vert. Az Újpest ezúttal is győzött 3:1 /2:1/ aranyban. Az első gólt a hóni csapat érte el Goiburu révén de röviddel utána • .'ivar egyenlítettj a vezetést Jávor szerezte meg sarokrúgásból. A II. fél­időben azután ugyancsak Jávor révén esett Újpest harmadik es a győzelmet beállító gólja. Az Újpest csapata tegnapi fölényét ma r is csillogtatta, de a Barcelona, ezúttal több szívvel küzdött és láthatólag feljavult ki­tűnő ellenfeléhez. V/Sz § -0- Genova, december 26, A Hungária Olaszországban túrázó csapata Karácsony második napján a Sampierdarenese ellen dön­tetlenül 1:1 arányban mérkőzött. T/Sz § P r c d o m o.. Kérj ük a t .Szerkesztőségeket, hogy 2. sport­kiadásunk negyedik hírét /Qiiimper,Kis .est kontra Gnimp,;rois.../ tárgyta­lannak tekinteni szíveskedjenek. Y/Sz • -.­§ -0- Bari, december 26. A III.kor.Karácsony második napján az itteni sportpályán az FC Bari csapatával mérkőzött, melyet ez alkalom­mal a Chiusa játékosaival'erősítettek meg". A III.ker.csapata szép jatek után 2:0 arányban győzött. Y/Sz -0- § Dombóvár, december 25. Az FTC-T.a-kvés boxolói Kará­csony második napián a dombóvári YOGE ökölvívóival mérték össze erejüket és 7:3 arányban győztek. Az ScsegirBödó mérkőzés eredményének kihirdeté­sekor nagy botrány tört ki és a rendet csak nehezen állíthatták helyre. A Délmatyarország Ökölvívó Szövetség OOlasz ifjúsági ökölvívó baj­nomot /Dombóvár/ plakettel tüntette ki. Y/Sz § Paris, december 26. A Kispest franciaországi túrájával kap­csolatban még jelentik, hogy a csapat január 2-án nem Parisban hanem Caen­ben méfckőzik. Y/Sz