Sportkiadás, 1929

1929-04-12

II.ligamérkőzések; , M isk o 1 c,.április 21. Attila-Soroksár 6:1 /2:0/. Biró-Csárdás f«?2n n K?n* 2í apa í a kedvezőtlen időjárás ellenére is mindvélii fölényben volt es gólmit meglehetős könnyen érte el. Góllövők: IífflfdiS­33 ? e £^ s ztrovics, 40 p. Pomázy. II.félidő 15 p. Siklóssyl 20 v\ 11-eV Siklossy. Sch ™ ler /Soroksar/ gölt J lö, 3C p. SiklóLy, 39 pffcmázy! 45 p? T3n- ^-n a ^ g y-L a n /i f s a. április 21. Zalakanizsa-Erzsébetváros 2'0/0-f>/ iTtama offíf^hte? 68 ^ g ?V éz <?' A f^aiii&sa a iátékldő egész 7 7 tartama alatt jobb volt.ellenfelénél,amely csak"az első félidőben tudott a széltől támogatva némi ellenállást tanúsítani. A második félidő '?5 ben Schreiber, majd a 44.percben Bakonyi lövi a ZalSanizsa gólját. P Józsefváros-VAC Fc 3:0/1:0/. II.liga. Nemzeti B.-Újpest B. 4:1 /2:G/ Szövetségi dij. ,? e n r 1 in, április 22. A Rampla Union Montevideo ma a tennisz borussia csapatával mérkőzött es l:0-ra nehezen győzött. A gólt Duhagon lőtte az első télidőben, & delamarikaiak^annyira erőszakosan játszottak, hogy a közönség ellenük zajosan tüntetett es a nemet Labdarugó-Szövetség fontolóra fogia ven­ni, hogy az uruguayiak további meccseit lemondja. 15,000 néző.Biró: Zanöer. x i Hollandia-Németország gyephokki 0:0. A'németek mindent tulkombinál­tak. A hollandusok jobbak voltak. 6000 néző. n , . B r 0 ü s s z el április 21.Belgium-Franciaország hölgyhokki-mérkőzés Belgium 2:l-re gyozptt /l:0/. 6 öir .... . B r ü-f 1 szc Í b P.' 1 p? m í>*t°n nemzetközi úszóverseny alkalmával Braun a > Maria holland bainokiio 100 m.hltuszásban saiát'tavalyaamszterdami világre­kordját 1:21.2 idővel-0.4 mp.-cel megjavította. Második az angol King volt 23 mp.-vei. # Braun k.a. a 100 m. szabaduszásban 1:13.6 mp. kitűnő időt úszott i^r9 / ncia i m.szabaduszásban beállította az uj francia rekordot X • U CJ • 4r -flip • "~ V C X • • N e w y o r k április 21, Columbus/Ohio 7-ból jelentik, hogy George bMiaítra. 00 yard ° G mp °' 220 yardon 20,6 mp ' ^tt. Locke rekordja