Somogyi Hírlap, 2017. augusztus (28. évfolyam, 177-203. szám)

2017-08-21 / 194. szám

14 SPORT 2017. AUGUSZTUS 21., HÉTFŐ Megyei i. osztály: a somogysárdi Kuti Richárd négyet vágott Babócsán A vendégcsapatok ünnepeltek A megyei i. osztályú labdarú­gó-bajnokság 2. fordulójában az újonc Somogysárd szol­gáltatta a legnagyobb meg­lepetést, amely Kuti Richárd négy góljával - ebből három 11-esből született, az utolsó pedig már bőven a hosszab­bításban, a 94. percben - Babócsáról hozta el mindhá­rom pontot. Fenyő Gábor gabor.fenyo@mediaworks.hu A harmadik kör a vendégeké volt. Mindkét Bala- ton-parti rangadón a házigaz­dák maradtak alul; a Balatoni Vasas Fonyódon, a Lelle pedig Keresztáron nyert. A Nagyatád Magyaregresen, míg a Segesd Csurgón győzött, s az újonc Ka­darkút is pontot tudott rabolni Karódról. Egyedül csak a Topo- nár tudta otthon tartani a pon­tokat, amely a végére megfo­gyatkozott Marcalit gyűrte le. A 2. FORDULÓ EREPMÉNYEI v FONYÓD-BALATONI VASAS 1-4 (0-2) Fonyód. V.: Posza. FONYÓD: Varga B. (Szabó R. a 62. percben) - Danes N. (Ander­mann M. a 62. percben), Bara­nyai D., Császár V. (Molnár M. a 87. percben), Böszörményi - Bérezi (Makár a 87. percben), Bocsev, Derne N., Vajandt Gy. - Ambrus M. (Bór a 87. percben), Valkó T. (Samu B. a 78. perc­ben). Játékos-edző: Deme Nor­bert. BALATONI VASAS: Bagi - Sar- kanti, Schütz (Horváth B. a 65. percben), Bene Á. (Karsai a 83. percben), Kovács N. - Yondo (Balogh T. a 87. percben), Effoua (Rózsa D. a 85. percben), Der- dák (Suszter a 85. percben), Tú­rós - Singer, Körmendy. Edző: Vida András. GÓLSZERZŐK: Bérezi (a 67. percben), illetve Sarkanti (a 22. percben), Körmendy (a 29. perc­ben), Túrós (a 60. percben), Yon­do (a 64. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Fonyód-Balatoni Vasas 2-2. TOPONÁR-MARCALI 3-2 (2-1) Toponár, 200 néző. V.: Godi­na. TOPONÁR: Hegedűs I. - Zatykó J., Farkas P., Nagy A., Ivusza G., Sándor G., Házi Á., Falka (Kesz­tyűs a 60. percben), Ivusza T., Orsós V., Gelencsér G. Játé­kos-edző: Ivusza Gábor. MARCALI: Háromi - Orbán R., Somogyi V. (Sámóczi a 71. perc­ben), Fenusz T., Kovács B. (Kö­rösi A. a szünetben), Szabó P., Czimondor, Horváth E. (Hor­váth Á. a 60. percben), Németh M., Zsiga Sz., Vörös M. Játé­kos-edző: Körösi András. GÓLSZERZŐK: Ivusza G. 2 (a 21. percben 11-esből és a 23. percben 11-esből), Orsós V. (a 84. percben), illetve Orbán R. (a 2. percben), Körösi A. (az 58. percben). KIÁLLÍTVA: Vörös M. (Marca­li) a 67. percben szándékos dur­vaságért. AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Toponár-Marcali 2-2. Keller Imre KARÁD-KADARKÚT 2-2 (1-1) Karád, 100 néző. V.: Agócs Á. KARÁD: Orosz R. - Varga K. (Fábri Á. a 79. percben), Balogh R., Vendriczki, Komáromi, Ha­daró, Kreka (Herczeg M. a 40. percben), Strángli, Szűcs J., Fe­ri K. (Ábrahám A. a 84. perc­ben), Gosztonyi B. Játékos-edző: Juhász András. KADARKÚT: Verkman - Ba­logh Cs., Pető T., Vízhányó, Németh D., Vodicska B. (Sza­bó R. a 82. percben), Ferenczi M., Pallósi, Tarlósi (Kalló a 74. percben), Balogh Á., Horváth Á. Edző: Csajági Csaba. GÓLSZERZŐK: Horváth Á. (a 26. percben - öngól), Herczeg M. (az 50. percben), illetve Pető T. 2 (a 42. percben 11-esből és az 57. percben 11-esből). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Karád-Kadarkút 3-1. Nagy László BALATONKERESZTÚR- BALATONLELLE 1-2 (0-0) Balatonkeresztúr. V.: Hegyi. BALATONKERESZTÚR: Babi­na - Horváth D., Kozma M., dr. Keöves (Ölti a 61. percben), dr. Gelencsér A., Horváth M., Bú­za, Bogdán T. (Csáki a 28. perc­ben), Papp K. (Borbély B. a 63. percben), Bakos R, ifjabb Deák­vári A.. Edző: idősebb Deákvá-, ri Antal. BALATONLELLE: Parragi - Bé­res F. (Gere T. a 75. percben), Balogh L., Hegedűs Gy., Graszl N. (Bohata a szünetben), Fila, Balogh Botond, Galgóczi (Pap M. a szünetben), Kiss K., Neu­bauer M., Mátyás K. Edző: Ke­néz Szabolcs. GÓLSZERZŐK: Bakos P. (a 90. percben 11-esből), illetve Boha­ta (a 48. percben), Fila (az 57. percben). KIÁLLÍTVA: Hegedűs Gy. (Ba- latonlelle) a 83. percben. AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Balatonkeresztúr-Balatonlel- le 4-0. MAGYAREGRES-NAGYATÁD 1-2 (0-1) Magyaregres. V: Balikó. MAGYAREGRES: Kéri - Keszt­helyi B., Sólyom G. (Simon M. a szünetben), Károli Gy., Tabi, Horváth M., Simon R., Károli M. (Perák a 76. percben), Né­meth J., Palkovics, Bogdánfi. Játékos-edző: Bruncvig Róbert. NAGYATÁD: Vörös Á. - Kolum- bán K., Csikós, Dekanics, Sza­bó R, József G. (Rácz E. a szü­netben), V. Nikolics, Kulcsár K., Párkányi (Galamb D. a 73. perc­ben), Richter R, Knippl (Kovács K. az 52. percben). Edző: Készéi Ferenc. GÓLSZERZŐK: Károli M. (a 62. percben), illetve Párkányi (a 25. percben), Kulcsár K. (a 84. percben). CSURGÓ-SEGESD1-2 (0-1) Csurgó, 50 néző. V.: Babos. CSURGÓ: Bolla Sz. - Tóth K., Proszenyák, Beke Bálint, Soós G. (Györgyfalvi a 61. percben), Bozó, Bódis G., Markos, Rózsi, Tóth Sz., Pákái G. Edző: Beke Lajos. SEGESD: Koncz P. - Juhász D., Horváth A. (Kovács R a 85. percben), Bizderi, Horváth J. (Horváth I. a 86. percben), Bü­ki (Horváth Z. a 91. percben), Ámon (Csimszi a 93. percben), így folytatják SZERDA Megyei Magyar Kupa - elődöntők: Nagyatád-Bala­toni Vasas, Nagybajom-Bala- tonlelle. SZOMBAT: Balatoni Vasas- Balatonkeresztúr, Balatonlel- le-Toponár, Csurgó-Fonyód, Marcali-Karád, Kadarkút-Ba- bócsa, Nagyatád-Tab. VASÁRNAP: Somogysárd-Ma- gyaregres, Nagybajom-Se- gesd. A hétközi kupameccseket és a hétvégi - a 3. forduló követ­kezik - bajnoki találkozókat is egységesen 17 órakor játsz- szák. Kovács A. (Baranyai B. a 72. percben), László B., Szép Sz., Kovács R. Edző: Papp Zoltán. GÓLSZERZŐK: Rózsi (a 65. percben 11-esből), illetve Büki (a 15. percben), László B. (a 74. percben). KIÁLLÍTVA: Szép Sz. (Segesd) a 69. percben a második sárga lap után. AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Csurgó-Segesd 7-0. Kiss Béla BABÓCSA-SOMOGYSÁRD 3-4 (1-2) Babócsa, 100 néző. V.: Cser­völgyi Sz. BABÓCSA: Banicz B. - Iván D., Keresztény G., Mangult, Horváth J., Krisztián L., Tom­pa I., Horváth Zs. (Mózes G. a 84. percben), Bakó (Pércsi a 62. percben), Gergulás (Szalai Sz. a 62. percben), Horváth P. Játé­kos-edző: Horváth Péter. SOMOGYSÁRD: Szabó A. - Pá- ger B., Kuti J., Marits, Kuti R., Szabó Zs. (Göndöcz a 8. perc­ben), Kuti K., Páger D. (Kalá- nyos N. a 75. percben), Czippán, Kuti S., Baranyai D. Edző: Van- csura Gábor. GÓLSZERZŐK: Tompa I. 2 (a 11. percben és a 69. percben), Iván D. (a 81. percben 11-esből), illetve Kuti R. 4 (a 19. percben 11-esből, a 24. percben 11-es­ből, az 52. percben 11-esből és a 94. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Babócsa-Somogysárd 6-1. Czukk Sándor A Nagybajom-Tab mérkőzést augusztus 30-ára (szerda 17 óra) halasztották. MEGJELENT! invutiit írni. m A VILÁG KEDVENC FUTBALLMAGAZINJA www.fourfourtwo.hu KERESSE AZ Magabiztos volt Fonyódon is az afrikai légiósokkal megerősített Balatoni Vasas Fotó: Lang Róbert