Somogyi Hírlap, 2017. augusztus (28. évfolyam, 177-203. szám)

2017-08-14 / 188. szám

14 SPORT 2017. AUGUSZTUS 14., HÉTFŐ Megyei I. osztályú bajnokság: vendégsiker a Marcali-Keresztúr rangadón Elmaradtak a meglepetések A megyei I. osztályú labda­rúgó-bajnokság nyitányán vendégsikert hozott a Mar- cali-Balatonkeresztúr ösz- szecsapás, s a többi talál­kozón sem borították a csa­patok a papírformát. Ami vi­szont külön öröm, hogy a de­rék sporiknak egyetlen alka­lommal sem kellett előhúz­niuk a zsebükből a piros szí­nű kártyát. Fenyő Gábor gabor.fenyo@mediaworks.hu A NYITÓFORDULÓ EREDMÉNYEI MARCALI­BALATONKERESZTÚR 1-2 (0-1) Marcali, 150 néző. V.: Börö- czi (Kiss Sz., Kertész Z.). MARCALI: Háromi - Maros (Sámóczi az 57. percben), Né­meth M., Fenusz T., Czimondor- Szabó R, Garai K. (Somogyi V. a 62. percben), Horváth E., Körösi A. (Szaka a 75. percben)- Zsiga Sz., Vörös M. (Horváth Á. a 76. percben). Játékos-edző: Körösi András. BALATONKERESZTÚR: Babi­na - Horváth D., Kozma M., if­jabb Deákvári A., dr. Gelencsér A. - Horváth M., Búza B., Bog­dán T. (Papp K. a 77. percben), Mózes K. - Bakos P. (Pernecz a 85. percben), Slezák (Csáki a 70. percben). Edző: idősebb De­ákvári Antal. GÓLSZERZŐK: Vörös M. (a 72. percben), illetve Horváth M. (a 38. percben), Bogdán T. (a 66. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Marcali-Balatonkeresztúr 4-0. Ivusza István BALATONIVASAS- SEGESD 4-0 (0-0) Siófok-Balatonkiliti (műfü­ves pálya). V.: Agócs Á. BALATONI VASAS: Bagi - Yon- do (Balogh T. a 85. percben), Körmendy, Effoua, Mester G. (Sarang D. a 80. percben), Suszter (Derdák a 68. perc­ben), Horváth B. (Rózsa D. a 76. percben), Sarkanti, Kovács N. , Schütz, Bene Á. Edző: Vida András. SEGESD: Koncz P. - Juhász D., Horváth A., Bizderi, Kolló (Horváth J. az 59. percben), Bü­ki, Ámon (Csimszi a 83. perc­ben), Kovács A., László B., Ko­A keresztúri egylet (vörös szerelésben) három ponttal távozhatott Marcaliból Fotó: Zsirai Tibor A forduló válogatottja Hegedűs István \ Balogh László , ? BalatonleUe., vács R., Szép Sz. Edző: Papp Zoltán. GÓLSZERZŐK: Mester G. 2 (az 50. percben és a 80. perc­ben), Körmendy 2 (az 57. perc­ben és a 73. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Balatoni Vasas-Segesd 3-0. NAGYATÁD-BABŐCSA 3-1 (2-0) Nagyatád. V.: Deák T. NAGYATÁD: Vörös Á. - Ko- lumbán K., Csikós, Kulcsár K. (Kovács K. a 70. percben), Dekanics, Szabó P., József G. (Richter P. a szünetben), Pár­kányi (Rácz E. a 67. percben), V. Nikolics (Patak B. a 79. perc­ben), Kovács K. (Törő B. a 87. percben), Knippl. Edző: Készéi Ferenc. BABÓCSA: Banicz - Iván D., Keresztény G., Mangult, Hor­váth J., Krisztián L., Tompa I., Horváth Zs. (Kocsis P. a 82. percben), Bakó B. (Pércsi a 65. percben), Gergulás (Szalai Sz. a 75. percben), Horváth P. Játé­kos-edző: Horváth Péter. GÓLSZERZŐK: Csikós (a 37. percben), Párkányi (a 39. perc­ben), Richter P. (a 82. percben), illetve Tompa I. (a 88. percben). A Babócsa ifjúsági csapata szabadnapos volt. BALATONLELLE-FONYÓD 2-0 (0-0) BalatonleUe. V.: Babos. BALATONLELLE: Parragi - Pap M. (Balogh Botond a 30. percben), Balogh L., Hegedűs Gy., Graszl N., Kovács K. (Kaj- tár a 69. percben), Fila, Galgó- czi, Kiss K., Neubauer M., Má­tyás K. Edző: Kenéz Szabolcs. FONYÓD: Varga B. - Baranyai D., Császár V., Danes (Molnár M. a 83. percben), Geiszt (Bór a 8. percben), Bérezi, Ambrus M. (Samu B. a 90. percben), Vajandt Gy., Derne N., Valkó D. (Andermann M. a szünetben), Valkó T. Játékos-edző: Deme Norbert. GÓLSZERZŐK: Neubauer M. (az 51. percben), Balogh L. (a 84. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Balatonlelle-Fonyód 1-2. KADARKÚT-TOPONÁR 0-1 (0-1) Kadarkút. V.: Cservölgyi Sz. KADARKÚT: Verkman P. - Balogh Cs., Pető (Tarlósi a 68. percben), Vízhányó, Németh D., Vodicska B., Ferenczi M., Pallósi, Balogh Á., Horváth Á. (Szabó R. a 68. percben), Ferenczi D. (Török Sz. az 56. percben). Edző: Csajági Csaba. TOPONÁR: Hegedűs I. - Zatykó J., Farkas R, Kesztyűs (Falka a 64. percben), Nagy A., Ivusza G., Sándor G., Há­zi Á., Gelencsér G., Ivusza T., Orsós V. látékos-edző: Ivusza Gábor. GÓLSZERZŐ: Ivusza G. (a 42. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Kadarkút-Toponár 0-4. CSURGÓ-NAGYBAJOM 1-3 (0-2) Csurgó, 100 néző. V: Balikó. CSURGÓ: Bolla B. - Tóth K. (Bors a 88. percben), Kovács N., Beke Bálint, Soós G. (Pro- szenyák a 75. percben), Bó- dis G., Markos, Rózsi, Tukszár (Németh L. a szünetben), Tóth Sz., Pákái G. Edző: Beke Lajos. nagybajom: Buchenauer- Kolumbán E., Ábrahám R. (Nagy Gy. a 82. percben), Vö­rös G., Kuti M. (Nagy I. a 67. percben), Nemes Gy., György Zs., Weimann R., Trimmel (Laki az 57. percben), Babai, Ács-Gergely. Edző: Bőzsöny Já­nos. GÓLSZERZŐK: Markos (a 61. percben), illetve Babai (a 29. percben), Vörös G. (a 33. perc­ben), Laki (a 88. percben). AZ IFJÚSÁGI MÉRKŐZÉSEN: Csurgó-Nagybajom 3-3. Kiss Béla SOMOGYSÁRD-KARÁD 1-5 (1-2) Somogysárd. V: Godina. SOMOGYSÁRD: Poór - Pá- ger B., Szabó Zs., Kuti J., Kuti R., Teruzzi, Kuti K., Szabó A. (Göndöcz a 79. percben), Czip­így folytatják a megye egyben A 2. FORDULÓ PÁROSÍTÁ­SA: Magyaregres-Nagyatád, Babócsa-Somogysárd, Ka- rád-Kadarkút, Toponár-Mar- cali, Balatonkeresztúr-Bala- tonlelle, Fonyód-Balatoni Va­sas, Csurgó-Segesd, Nagyba- jom-Tab. Az augusztus 20-ai állami ün­nep miatt - amely vasárnap­ra esik - az összes mérkőzést szombaton 17 órakor játsz- szák. Szintén augusztus 19- én a II. osztály Déli csoport­ban és a III. osztály Északi csoportban is megkezdődik a bajnoki pontvadászat. A második kört a hétközi me­gyei Labdarúgó Magyar Kupa vezeti fel, ahol a tét már a leg­jobb négy közé jutás. A PÁROSÍTÁS: Balatonlelle- Marcali, Tab-Nagyatád, Nagy- bajom-Segesd, Csurgó-Bala­toni Vasas (a kupameccseket szerdán 17 órakor játsszák). pán, Kuti S., Páger D. (Bogdán K. a 79. percben). Edző: Van- csura Gábor. KARÁD: Varga K. - Balogh R., Herczeg M. (Fábri Á. a 86. percben), Horváth A., Stráng- li (Kreka a 79. percben), Gosz- tonyi B., Hadaró, Komáro­mi B. (Feri K. a 71. percben), Vendriczki, Szűcs J. (Belénye­si a 75. percben), Orosz R. Játé­kos-edző: Juhász András. GÓLSZERZŐK: Kuti R. (a 8. percben), illetve Strángli 2 (a 2. percben és az 51. percben), Balogh R. (a 27. percben), Ha­daró (az 54. percben), Szűcs J. (a 62. percben). TAB-MAGYAREGRES 1-2 (0-2) Tab, 150 néző. V.: Hegyi A. TAB: Horváth J. - Kaveczki, Naász, Pretz, Ladiszlai K., Vo­dicska K., Kispál, Vida A., Tá­bori, Pál D., Nádori. Játékos­edző: Ladiszlai Krisztián. MAGYAREGRES: Kéri - Keszt­helyi B., Sólyom G., Károli Gy., Tabi, Horváth M., Simon R., Károli M., Németh J., Palko- vics, Bogdánfi. Játékos-edző: Bruncvig Róbert. A Tab ifjúsági csapata sza­badnapos volt. • • MEG TÖBBET ADUNK! Keresse a Somogyi Hírlapot már heti 4 ingyenes melléklettel, változatlan áron! kedd szerda Heti retro sportmagazin aw'a SON LINE .HU Színes műsormagazin HIRDETÉS csütörtök péntek