Somogyi Hírlap, 2004. augusztus (15. évfolyam, 179-203. szám)

2004-08-23 / 196. szám

2004. Augusztus 23., Hétfő ■ S P 0 R T M A G A Z I N 11. OLDAL Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Északi csoport Labdarúgó NB III Kaposújlak-Petőfi SE Fonyód 1- 3 (0-1) Kaposújlak, 150 néző. V.: Barna. Kaposújlak: Horváth Kászonyi (Vida), Papp, Császár (Gimesi), Fazekas, Király, Nagy, Troli Nemes (Tompa), Juhász, Lenkovics. Edző: Szabó Ferenc. Petőfi SE Fonyód: Csányi - Mercz, Gál Bogdán, Varga, Er­dei, Fábián, Horváth Cs., Borbély (Horváth Z.), Schiffer (Bala- tincz), Molnár (Horváth ÁJ. Edző: Deákvári Antal. A találkozó végén sajnos az in­dulatok játszották a főszerepet. Gólszerzők: Juhász illetve Bog­dán, Horváth Cs., Fábián. Kiállít­va: Papp Á„ illetve Balatincz. Jók: Juhász, illetve Bogdán, Horváth Cs., Fábián. Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposújlak-Petőfi SE Fonyód 7-3 SZEKERES JÓZSEF Nagybajom- Somogyvári KSE 3-2 (0-1) Nagybajom, 250 néző. V.: Szabó P. A város napján rendezett mér­kőzésen kötelező győzelmet ara­tott a házigazda Nagybajom együttese. Gólszerzők: Andricz, Gyurkó, Récsei, illetve Sáfrány, Fazekas. Jók: Andricz, Gyurkó, Récsei, illetve Sáfrány, Fazekas. Az ifjúsági mérkőzésen: Nagy- bajom-Somogyvári KSE 0-3 VASVÁRI JÁNOS Balatonszárszó- Felsőmocsolád SE 3-0 (0-0) Balatonszárszó, 150 néző. V.: He­gyi A. A lelkesen játszó hazaiak meg­érdemelten tartották otthon a győzelemért járó három pontot. Gólszerzők: Balogh P. 2, Somogyi G. Kiállítva: Feri a 85. percben a második sárga lap után, illetve Hadaró a 10. percben utolsó em­berként szabálytalankodott. Jók: Balogh P„ Föcsök, Balogh Á„ Mester, illetve a Huszár. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszárszó-Felsőmocsolád SE 0-5 SARANG SÁNDOR Zamárdi Petőfi SE- Lábodi Medosz SE 1-2 (0-1) Zamárdi, 150 néző. V.: Joó A. A szerencsésebb csapat sze­rezte meg a győzelmet. Gólszer­zők: Bertalan, illetve Savanyó, Pintér. Jók: Bertalan, Aigner, Ta­kács, illetve Lassú B„ Savanyó. Az ifjúsági mérkőzésen: Zamárdi Petőfi SE-Lábodi Medosz SE 0-2 szilágyi csaba Somogysárd-Tabi VSC 2- 1 (0-1) Somogysárd, 200 néző. V.: Bencze B. A második félidőben többet tá­madó hazai csapat - két fejes gól­lal - meg tudta fordítani a mérkő­zés állását. Gólszerzők: Kovács 2, illetve Kis. Kiállítva: Kult (Tabi VSC) a 67. percben a második sárga lap után. Jók: Farkas, Kercsó, Récsei J., Szabó, Kovács, illetve Száka, Bocs, Kis. Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárd-Tabi VSC 2-3 PÁLI LÁSZLÓ Balatonszentgyörgy SE- Kaposfő SE 2-5 (0-3) Balatonszentgyörgy, 70 néző. V.: Dávid R. A hazaiak hit nélkül játszot­tak, aminek meg is lett az ered­ménye. Gólszerzők: Nagy B. 2, il­letve Tóth N. 2, Kádár 3. Jók: a hazai csapatban nem akadt ki­emelkedő teljesítmény, illetve Tóth, Kádár, Köves, Weimann. Az ifjúsági mérkőzésen: Bala­tonszentgyörgy SE-Kaposfő SE 5-2 TORONYI ÁRPÁD Tarany-Toponár 6-2 (3-1) Tarany, 150 néző. V.: Lakos Gy. A hazaiak még ilyen arányban is megérdemelten diadalmaskod­tak. Gólszerzők: Gerlecz B. 3, Drávecz, László, Kozma, illetve Pető, Barát. Kiállítva: Itvás A. (Toponár) a 82. percben a máso­dik sárga lap után. Jók: Gerlecz B. (a mezőny legjobbja), Kozma, Szigeti, Fekete, Tulok, illetve a vendégeknél nem akadt kiemel­kedő teljesítmény. Az ifjúsági mérkőzésen: Tarany-Toponár 1 -0 tinusz jános Balatonkeresztúr­Balatonmáriafürdői KSE- Csurgói TK 3-1 (2-1) Balatonkeresztúr, 150 néző. V.: Fodor Z. Már a mérkőzés elején megsze­rezték a vezetést a vendégek, a folytatásban azonban nem lőttek többet kapura. Gólszerzők: Hor­váth G. (11-esből), HorváthT., Né­meth, illetve Tóth. Jók: Somogyi, Bakos Z., Németh, illetve Bolla (a mezőny legjobbja), Tóth, Fáth. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr-Balatonmária- fürdői KSE-Csurgói TK 0-2 SZABÓ ZOLTÁN A bajnokság állása: 1. Kaposfő 2 2 0 0 7-2 6 2. B.szárszó 2 2 0 0 4-0 6 3. Lábod 2 2 0 0 4-1 6 4. Nagybajom 2 2 0 0 6-4 6 5. Tarany 2 1 0 1 6-4 3 6. Fonyód 1 1 0 0 3-1 3 7. B.keresztúr 1 1 0 0 3-1 3 8. Tab 2 1 0 1 2-2 3 9. Feísőmbcsolád 2 ■ 1 0 1 2-3 3 10. Kaposújlak 2 1 0 1 2-3 3 11. Somogysárd 2 1 0 1 2-3 3 12. Somogyvár 2 0 0 2 2-4 0 13. Csurgó 2 0 0 2 3-6 0 14. ZamárdkRSE 2 0 0 2 1-4 0 15. B.szentgyörgy 2 0 0 , 2 2-6 0 16.Toponár 2 0 0 2 2-7 0 IX. SEBESSÉGI AUTÓMODELLEZŐ VILÁGBAJNOKSÁG Bogdán Endre helyezései Tallin A bázeli Európa-bajnokság után két héttel az észt főváros­ban, Tallinban rendezték meg a sebességi autómodellezők vi­lágbajnokságát. A részvételi csúcsot hozó vb-n a magyar színeket (egyszerre két kate­góriában) Bogdán Endre, a Ka­posvári Textiles-Kaposfil MK örökös magyar bajnoka, vala­mint a gyöngyösi Dobrocsi Gá­bor képviselte. Új csúcsot hozott az észt főváros­ban rendezett, sorrendben kilen­cedik sebességi autómodellező vi­lágbajnokság; az öt kategóriában 16 ország - 14 európai nemzet mellett az Amerikai Egyesült Álla­mok és Ausztrália - 121 verseny­zője 138 modellel mérettetett meg. A világ második sebességi autó­modellező fedett pályáján a házi­gazda észtek megpróbáltak jó há­zigazdák lenni, az időjárással azonban nem volt szerencséjük. A hat napon át tartó világbajnok­ság elején még 26-28 fok volt a hő- mérséldet, ami pár nap alatt 12-re csökkent. Ez sok modellezőnek okozott motorbeállítási problémá­kat. A 2,5 ccm-es kategóriában - 26 induló 29 modellel - a gyöngyösi Dobrocsi Gábor a 10., a kaposvári Bogdán Endre pedig végül a 14. lett (az edzéseredmények alapján mindketten az első 10 között fog­laltak volna helyet). A 10 ccm-es, azaz a „királykategóriában” - 31 induló 34 modellel - Bogdán End­re úgy lett nyolcadik, hogy öt egy­kori Európa- és világbajnokot is maga mögé utasított. Ha az edzés­eredmények alapján hirdetnek végeredményt, akkor a negyedik helyen zárt volna az országos csúcsnál jobb idővel. Csak érde­kességként; a házigazda észtek ki­válóságának, a többszörös Eb­győztes - két héttel korábban Bá­zelben is ő nyert - Tönn Seppnek például csak a 21. hely jutott... FENYŐ Balatonszemes SE-FC Sántos 0-0 Balatonszemes, 200 néző. V.: Gável Cs. Az ifjúsági mérkőzésen: Bala­tonszemes SE-FC Sántos 4-1 Buzsáki KSE- Balatonföldvár SE 3-0 (2-0) Buzsák, 100 néző. V.: Ballér J. Gólszerzők: Szentgróti, Bihari, Kecskés. Kiállítva: Szentgróti (Buzsáki KSE) a 65. percben után- rúgásért. Jók: Bihari, Kecskés, illet­ve Molnár, Szentiványi, Ludézer. Az ifjúsági mérkőzésen: Bu­zsáki KSE-Balatonföldvár SE 1-3 KESZTYŰS IMRE Pala-Szig FC Nagyberény- Kisbárapáti 2-3 (1-3) Nagyberény, 150 néző. V.: Posta J. Gólszerzők: Magyarosi, Szabó L., illetve Németh, Czár, Lenhoffer. Kiállítva: Kökönyei J. (Pala-Szig FC Nagyberény) a 80. percben a játék­vezető megsértéséért. Jók: Kollár, Kökönyei A., Szabó L., illetve Czár, Karsai, Bánfi. Az ifjúsági mérkőzésen: Pala- Szig FC Nagyberény-Kisbárapáti 4~1 TARSOLY GÁBOR Ságvár-Andocs 3-1 (2-0) Ságvár, 80 néző. V.: Agócs A. Gólszerzők: Bodó, Pintér, Hor­váth A., illetve Balassa. Kiállítva: Ticz (Ságvár) a 25. percben a játék­vezető megsértéséért. Jók: Juhász, Bodó, Horváth A., Pintér, illetve Balassa. Az ifjúsági mérkőzésen: Ság­vár-Andocs 5-0 VIDA ANDRÁS Karád-Kéthely 7-2 (4-1) Karád, 150 néző. V.: Ladányi L. Gólszerzők: Lovas 5, Komáromi, Király, illetve Bakics, Rohár. Kiállít­va: Berkes Cs. a 17. percben a játék­vezető megsértéséért, Hosszú (mindketten Kéthely) a 74. percben utolsó emberként szabálytalanko­dott. Jók: Sípos, László, Komáromi, Lovas, illetve Fekete. Az ifjúsági mérkőzés elmaradt, mert a vendégek késve érkeztek. NAGY LÁSZLÓ Igal-Balatonberény 1-2 (0-2) Igái, 120 néző. V.: Zsemberi E. Gólszerzők: ifj. Tanító, illetve Varga, Palacskó. Jók: Takács, Var­ga, Kurucz, illetve Palacskó, Varga, Haeffner, Horváth. Az ifjúsági mérkőzésen: Igal- Balatonberény 3-1 TANÍTÓ TIBOR Öreglaki Medosz SE-Látrány 5-2 (3-1) Öreglak, 150 néző. V.: Nagy A. Gólszerzők: Gyurka 2 (az egyiket 11-esből), Harsányi, Lender, Bara­nyai, illetve Szűcs 2 (az egyiket 11- esből). Jók: Lender, Baranyai, Ko­vács T., Virág, illetve Kara, Szűcs. Az ifjúsági mérkőzésen: Öreglaki Medosz SE-Látrány 5-6 DR. NESZMÉNYI ZSOLT Somogyjád-Balatoni Vasas 2-0 (0-0) Somogyjád, 150 néző. V.: Pájer L. Gólszerzők: Beles, Tringer. Jók: Lóki, Veiki, Rébay, Molnár L, Szabó T., illetve Turcsányi, Virth, Molnár J. Az ifjúsági mérkőzésen: So­mogyjád-Balatoni Vasas 7-6 BIRKÁS BÉLA A bajnokság állása: 1. Öreglak 2 2 0 0 7 3 6 2, Karád 2 1 1 0 10 5 4 3, Ságvár 2 1 1 0 4 2 4 4. Sántos 2 1 1 0 2 0 4 5. Kisbárapáti 2 1 1 0 4 3 4 6. B.szemes 2 1 1 0 2 1 4 7. Buzsák 2 1 0 1 3 2 3 8. B.földvár 2 1 0 1 4 4 3 9. B.berény 2 f 0 1 3 3 3 10. Somogyjád 2 1 0 1 3 3 3 11. Látrány 2 1 0 1 5 6 3 12. Igái 2 0 1 1 4 5 1 13. Andocs 2 0 1 1 4 6 1 14. Kéthely 2 0 1 1 5­10 1. 15. B. Vasas 2 0 0 2 1-4 0 16. Nagyberény 2 0 0 2 3-7 0 Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Déli csoport Satelit FC Somogytarnóca- Juta 1-0 (1-0) Somogytarnóca, 50 néző. V.: Vass. Satelit FC-Somogytamóca: Bázing - Papdi, Horváth Sz., Csiz­madia, Sütő, Varga A. (Fülöp), Papp T. (Várhelyi), Horváth J. (Edesár), PappL. (Kovács JJ, Varga Zs., Cselőtei. Edző: kelemen Géza. Juta: Panka - Rohács - Parrag A., Veszelka, Szabó (Landek), Ká­roly (Cimermann), Segesdi (Bog­dán), Parrag Zs., Budavári (Jenei), Nagy, láger. Edző: Csikós Géza. A jobb erőkből álló hazai csapat megérdemelten győzött. Gólszerző: Cselőtei. Jók: Sütő, Papp T., Edesár, illetve Parrag Arnold, Veszelka, Panka. Az ifjúsági mérkőzésen: Satelit FC-Somogytamóca-Juta 5-4 KELEMEN GÉZA Tapsony-Szulok 3-1 (3-1) Tapsony, 200 néző. V.: Szabó T. Gólszerzők: Szita, Horváth Z., Tóth Cs., illetve Kiss. Jók: Szita, Horváth Z„ Tóth Cs., illetve Kiss. Az ifjúsági mérkőzésen: Tapsony-Szulok 4-2 fábos istván Böhönye-Segesd SE 3-1 (2-0) Böhönye, 110 néző. V.: Böröczi Z. Gólszerzők: Madarász 2, Hor­váth J., illetve Fülöp (11-esből). Jók: Horváth J„ Madarász, Csíkvári T„ Böröcz R„ illetve a vendégeknél nem akadt kiemelkedő teljesít­mény. Az ifjúsági mérkőzésen: Böhö­nye-Segesd SE 2-3 NAGY ATTILA Kiskorpád-Inke 1- 3 (1-2) Kiskorpád, 150 néző. V.: Nagy B. Gólszerzők: Récsei, illetve Gál Z., Imrei, Puskás. Jók: Sznobek, Kiss F., Horváth Gy., illetve Puskás, Hanusz, Imrei, Büki. Az ifjúsági mérkőzésen: Kiskorpád-Inke 6-1 merkei istván Mezőcsokonya-Kadarkút 1-1 (1-0) Mezőcsokonya, 150 néző. V.: Ko­vács Zs. Gólszerzők: Bató, illetve Balogh. Jók: a hazai csapatban nem akadt kiemelkedő teljesítmény, illetve Ba­logh. Az ifjúsági mérkőzésen: M.cso- konya-Kadarkút 0-3 horváth jános Csokonyavisonta-Kaposmérő 2- 3 (2-1) Csokonyavisonta, 150 néző. V.: Bognár P. Gólszerzők: Horváth M., Szige- csán, illetve Belovics, Hortobágyi, Molnár. Kiállítva: Demény a 62. percben utánrúgásért, illetve Plaj- bász a 37. percben a második sárga lap után. Jók: Felső, Szigecsán, Nagy, illetve Varga, Szilvái, Horto­bágyi, Belovics. Az ifjúsági mérkőzésen: Cso­konyavisonta-Kaposmérő 3-8 PAPP LÁSZLÓ Babócsa-Lakócsa 4-1 (1-0) Babócsa, 200 néző. V.: Kötél G. Gólszerzők: Horváth J., Kereszt­hegyi, Laklia, Vastag, illetve Bodor. Jók: Kereszthegyi, Horváth G., Szokol, illetve a vendégeknél nem akadt kiemelkedő teljesítmény. Az ifjúsági mérkőzésen: Babócsa-Lakócsa 4-1 czukk Sándor Homokszentgyörgy- Kaposszerdahely 1-1 (0-0) Homokszentgyörgy, 110 néző. V.: Orsós J. Gólszerzők: Igricz, illetve Va­dász. Kiállítva: Ságvári (Kapos- szerdahely) a 85. percben az asz- szisztens megsértéséért. Jók: Igricz, illetve Burucz, Kaiser, Nagy, Németh, Ferenczi. Az ifjúsági mérkőzésen: Ho- mokszentgyörgy-Kaposszerdahely 2-5 STRUBLICS JÓZSEF A bajnokság állása: 1. Tapsony 2­2 0 0 6 1 6 2. Satelit FC 2 2 0 0 5 0 6 3. Kaposmérő 2 2 0 0 6 2 6 4. Böhönye 2 2 0 0 5 2 6 5. Inke 2 1 1 0 4 2 ‘4 6. Babócsa 2 1 0 1 4 4 3 7. Cs.visonta 2 1 0 1 4 4 3 8. Segesd 2 1 0 1 4 5 3 9. Lakócsa 2 1 0 1 3 5 3 10'. Kadarkút 2 0 2 0 2 2 2 11. M.csokonya 2 0 1 1 2 3 1 12. H.szentgyörgy 2 0 1 1 2 3 1 13. K.szerdahely 2 0 1 1 1 5 1 14. Kiskorpád 2 0 0 2 3 6 0 15. Szülök 2 0 0 2 2 5 0 16. Juta 2 0 0 2 0 4 0 JÚLIUS LEGJOBB SOMOGYI SPORTOLÓI Július legjobb somogyi sportolói: Szigeti Krisztián kajakos (balról). Dovigyel Eszter atléta és Gréczi Attila uszonyos és búvárúszó; a képről hiányzik Skoumal Réka atléta fotó, láng Kaposvár A szavazatok alapján július legjobb somogyi sportolója a felnőtt nőknél Skoumal Réka atléta (Maradion AC Kaposvár, az edzője Woth Klára) lett, aki a 400 m gátfutásban első, a 100 m gátfutásban pedig második lett az országos bajnokságon. A fér­fiaknál Szigeti Krisztián kajakozót (Délviép Vízügyi SC Kaposvár, az edzője Angyal Ákos) választották meg a legjobbnak; Szigeti a bergeni (Norvégia) maratoni világbajnoksá­gon K2-ben volt bronzérmes Szakály Viktorral (Tolnatext KK) párban. Az utánpótlás korosztályú leányok között Dovigyel Eszter atlé­ta (Favorit MG Produkt AC Kapos­vár, az edzője Dovigyel Csaba) érde­melte ki a hónap legjobbja címet. A fiatal sportolónő az ifjúsági és juni­or országos bajnokságon - az utób­bi korosztályban - megnyerte a diszkoszvetés és a súlylökés küz­delmeit is, s ezzel immár a hetedik és a nyolcadik országos bajnoki aranyérmét könyvelhette el idén. Ráadásul a felnőtt ob-n ugyanezek­ben a versenyszámokban ötödik, illetve hetedik helyezést ért el. A fi­úknál Gréczi Attila uszonyos és bú­várúszót (Kaposvári Középületkivi- telező-Adorján SE, az edzője Kovács László) találták a legjobbnak. Gréczi valóban parádés eredmé­nyeket ért el, hiszen az Egerben rendezett jubileumi, X. junior uszo­nyos és búvárúszó Európa-bajnok- ságon 50 és 100 m búvárúszásban, illetve 100 és 200 m uszonyos úszásban harmadik, a két uszo­nyos váltó tagjaként pedig második volt. Hét számban volt érdekelt az Eb-n; hatban dobogóra került, s egyedül csak az 50 m uszonyos úszásban lett negyedik. A hajdú- szoboszlói felnőtt ob is remekül si­került számára, ahol a három aranya mellett egy-egy ezüstöt és bronzot is begyűjtött. ________kun Ere dmények: Nagyatád FC­UFC Szekszárd 2-0 (2-0) Nagyatád, 100 néző. V.: Kozári. Nagyatád FC: Patak - Papp Z. (Pintér T.), Papp Á., Horváth J., Prucsi-KissJ., Kovács (SzabóÁ.), Brezovszky, Antal - Horváth P, Farkas N. (Pércsi). Edző: Bőzsöny János. UFC Szekszárd: Horváth B. - Galambos, Tóth A., Pulcz, Torma (Molnár Zs.) -Dienes (Hegedűs), Máté, Horváth J., Lúgos - Kutasi (Domonkos), Kész. Edző: Máté Csaba. Magabiztos hazai győzelem született a sportszerű mérkőzé­sen. Gólszerző: Brezovszky 2. KERESZTHEGYI ISTVÁN BBSC-Pécsi VSK 1-1 (0-0) Balatonboglár, 200 néző. V.; Vincze. BBSC: Brakszatórisz (Balaton) - Buzsáki, Hajmási, Horváth Sz., Kalász - Csák, Kárpáti, Fehér, Szentkirályi - Tar, Tárnoki (Feny­vesi). Edző: Mészáros József. Pécsi VSK: Viszt - Szakály, Reich, Laki, Godvár - Petronovics, Nagy A., Ángyán (Kaszás), Csiz­madia - Bella, Nagy Cs. (Sterl). Edző: Mészáros Ferenc. A közepes színvonalú mérkő­zésen a két kapusnak nem na­gyon akadt dolga, a pályán vi­szont annál nagyobb küzdelem dúlt. A megfiatalított bogiári csa­pat a maximumot adta ki magá­ból, ez azonban csak az egy pont­ra volt elég a jól küzdő Pécsi VSK ellen. Gólszerzők: Horváth Sz., il­letve Szakály. pintér istván Lengyeltóti VSE- Bajai LSE 1-5 (0-2) Lengyeltóti, 200 néző. V.: Hrebik. Lengyeltóti VSE: Kovács - Tar, Schmida, Körösi, Jovánczai - Ba­logh, Varga (Hermann), Somogyi (Hársházi), Wágner - Belényesi, Hosszú (Bertus). Játékosedző: So­mogyi Zoltán. Bajai LSE: Kámán - Faktum, Végh A., Kiss, Haász - Milassin (Hernádi), Teket (Végh G.), Trucz, Drapp - Takács (Sibalin), Nagy. Edző: Raffai Rudolf. Nem sikerült a Lengyeltóti VSE NB Ill-as hazai bemutatkozása; a somogyi újonccsapat nemcsak rosszul játszott, ráadásul még sze­rencséje sem volt. A jól hajrázó vendég bajaiak az utolsó negyed­órában háromszor is bevették el­lenfelük kapuját. Gólszerzők: Wágner, ill. Takács 2, Sibalin 2, Végh C. sípos ferenc Bonyhádi VLC- Marcali VFC 0-2 (0-1) Bonyhád, 200 néző. V.: Kasza. Bonyhádi VLC: Kovács L. - Lász­ló, Czékmány, Hegedűs, Calka - Horváth P. (Varga ÁJ, Köttő (Má­té), Zsák, Letenyei - Bíró, Gergely. Játékosedző: Kiss János. Marcali VFC: Kiri - Lestyák, Szabó Sz., Samu - Csonka, Gu­lyás (Csizmadia), Virág, Mixtai, Törtei - Fenusz (Várnái), Csíkvár (Körösi). Edző: Szekeres Tibor. A vendég marcaliak három le­hetőségük közül kettőt értékesí­tettek, míg a hazaiak egymás után puskázták el a nagyobbnál na­gyobb gólhelyzeteiket. Gólszerző: Virág 2. HUNYADI ISTVÁN További eredmények: Bólyi SE-Mohácsi TE 3-1 Beremendi Építők SK- Kozármisleny SE 3-2 Tamási SE­Dombóvári Rutin FC 1-0 A bajnokság állása: 1 Baja SE 2 2 0 0 6 1 6 2. Marcali VSE 2 2 0 0 5 1 6 3. Pécsi VSK 2 1 1 0 2 1 4 4. Boly SE 1 1 0 0 3 1 3 5. Nagyatád FC 2 1 0 1 2 1 3 6. Tamási SE 1 1 0 0 1 0 3 7. Dombóvári FC 2 1 0 1 3 3 3 8. Beremend 2 1 0 1 3 3 3 9. Balatonboglár 1 0 1 0 1 1 1 10. Nagyárpád SK 0 0 0 0 0 0 0 11. Kozármisleny 1 0 0 1 2 3 0 12. Mohács 1 0 0 1 1 3 0 13. Szekszárd 1 0 0 1 0 2 0 14. Bonyhád 2 0 0 2 2 5 0 15. Lengyeltóti 2 0 0 2 2 8 0 * < > t