Somogyi Hírlap, 2002. május (13. évfolyam, 101-125. szám)

2002-05-13 / 110. szám

10. OLDAL S P 0 R T M A G A Z I N 2002. Május 13., Hétfő Labdarúgás ______________Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Északi csoport________ Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Új abb két-két fordulóval folytató­dott Siófokon a városi (szabadté­ri) kispályás labdarúgó-bajnok­ság; a Citroen Budai-Autóház Ku­páért kiírt „A” ligában 13, a Heti Hirdető Kupáért kiírt „B” ligában pedig 14 együttes küzd rendsze­resen a minél előkelőbb helyezé­sek reményében. „A” liga A második forduló eredményei: Jégcsillag-Somogyi és Társa Kft 3- 5; Márvány Bútor-Royal- Julius 2-5; Interfuvar Hó-lav- ina-Saxoo London 3-4; Black Stars-Szőnyegház Opel-Sió 1-4; T-Boy-Palace 1-9; KVV-Sió- montázs 2-9. - A Police csapata szabadnapos volt. A harmadik forduló eredmé­nyei: Jégcsillag-Black Stars 0-5; Márvány Bútor-Saxoo London 2-6; KW-Somogyi és Társa Kft 4- 6; Interfuvar Hó-lavina-Sió- montázs 5-10; T-Boy-Szőnyeg- ház Opel-Sió 1-1. - A Palace- Police találkozót későbbi idő­pontban játsszák, míg a Royal- Julius csapata szabadnapos volt. Az élcsoport állása: 1. Sió­montázs 9 pont, 2. Saxoo Lon­don 9 pont, 3. Szőnyegház Opel- Sió 7 pont. „B” liga A harmadik forduló eredményei: ' Zöldfok Rt-BW Magisztern 4-3; Inter Senior-Posta 2-8; EU- Home-Támadó Menyét FC 5-2; Kodolányi-Mol 7-1; Maláta FC-Mini Formula 9-1; KGB- Elite-Pál utcai fiúk 9-0; DRV Apenta-I. sz. Mélyépítők 6-5. A negyedik forduló eredmé­nyei: Zöldfok Rt-Mini Formula 12-1; Mol-Maláta FC 2-8; Táma­dó Menyét FC-Inter Senior 2-5; Posta-KGB-Elite 1-2; BW Magisztern-DRV Apenta 0-1; Pál utcai fiúk-Kodolányi 2-11; I. sz. Mélyépítők-EU-Home 0-3. Az élcsoport állása: 1. Kodolányi 12 pont, 2. EU-Home 12 pont, 3. KGB-Elite 12 pont. így folytatják HÉTFŐ , „A” liga A negyedik forduló párosítása (I- es és Il-es pálya): Somogyi és Társa Kft-Interfuvar Hó-lavina és Siómontázs-Márvány Bútor 18.30 órakor; Black Stars-KW és Szőnyegház Opel-Sió-Jég- csillag 19.30 órakor; Royal- Julius-Palace és T-Boy-Police 20.30 órakor. - A Saxoo London csapata szabadnapos lesz. KEDD „B” liga Az ötödik forduló párosítása (I- es és Il-es pálya); Zöldfok Rt-DRV Apenta 17.30 órakor; Mini Formula-Mol és Kodo- lányi-Posta 18.30 órakor; Maláta FC-Pál utcai fiúk és KGB- Elite-Támadó Menyét FC 19.30 órakor; Inter Senior-I. sz. Mély­építők és EU-Home-BW Magisz­tern 20.30 órakor. SZERDA „A” liga Az ötödik forduló párosítása (I- es és Il-es pálya): Police-Royal- Julius és Interfuvar Hó- lavina-Black Stars 18.30 órakor; Márvány Bútor-Somogyi és Tár­sa Kft és T-Boy-Jégcsillag 19.30 órakor; Palace-Saxoo London és KVV-Szőnyegház Opel-Sió 20.30 órakor. - A Siómontázs csapata szabadnapos lesz. CSÜTÖRTÖK „B” liga A hatodik forduló párosítása (I- es és Il-es pálya): Zöldfok Rt-Mol 17.30 órakor; Támadó Menyét FC-Kodolányi és Pál ut­cai fiúk-Mini Formula 18.30.óra- kor; BW Magisztern-Inter Senior és DRV Apenta-EU- Home 19.30 órakor; Posta- Maláta FC és I. sz. Mély- építők-KGB-Elite 20.30 órakor. (A mérkőzéseket a siófoki Küszhegyi úti városi sportcent- rumban játsszák.) ________fenyő Fö lényes szárszói győzelem Balatonszárszó-Kaposújlak 4-1 (3-0) Balatonszárszó, 150 néző. V.: Molnár J. Balatonszárszó: Rózsa - Fehér, Szakács, Balogh Á., Föcsök, Sarang (Fiáth), Balogh G. (Kovács S.), Papp, Pintér, Brunner, Szabó Zs. Játékosedző: Fiáth János. Kaposújlak: Gruber - Frol, Kaiser, Bihari, Rétsági, Fazekas, Fürstein (Nagy G.), Kupiéin, Nagy N., Tóth, Vida. Edző: Szabó Ferenc. Megérdemelt győzelmet aratott a szárszói csapat, a sportszerűen küzdő Kaposújlak ellen. Gól­szerzők: Pintér 3, Fehér, illetve Nagy G. Jók: Rózsa, Fehér, Pintér, ületve Fazekas, Nagy G., Bihari. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszárszó-Kaposújlak 0-1 SARANG SÁNDOR Balatonboglár-Ságvár 5-0 (2-0) Balatonboglár, 200 néző. V.: Végh L. Gólszerzők: Mészáros, Belé­nyesi 2, Molnár, Balogh. Jók: Mészáros, Kalász, Balogh, Molnár, illetve Horváth, Szarka. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonboglár-Ságvár 9-2 PINTÉR ISTVÁN Balatonszemes- Balatonszentgyörgy 1-2 (0-1) Balatonszemes, 120 néző. V.: Bodor E. Gólszerzők: Lőrincz J„ ületve Simon, Cziráki. Kiállítva: Gál a 77. ] percben a második sárgalap után, illetve Simon a 80. percben a második sárgalap után. Jók: Sümeghi, Bálint, Nagy G„ Inotai, Böröczki, Lőrincz, Stefcsik, illetve Cziráki, Páli, Sándorfi, Simon. Az ifjúsági mérkőzésen: Balaton- szemes-Balatonszentgyörgy 0-14 KÉTSZERI ISTVÁN Toponár-Kereki3-l (1-0) Toponár, 300 néző. V.: Fodor Z. Gólszerzők: Biró, Pál L. 2, ületve Berkes. Jók: Kercsó, Biró, Itvás, illetve Sarkadi, Herczeg. Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár-Keréki 5-1 BRUNCF1K FERENC Balatoni Vasas- Mezőcsokonya 1-3 (1-1) Balatonkiliti, 200 néző. V.: Révész Gy. Gólszerzők: Molnár Cs„ illetve Bita 2, Szilágyi. Jók: Pápai, Turcsányi, Molnár Cs., illetve Gálovics, Bita, Böröcz. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas-Mezőcsokonya 2-1 IFJ. SZENTGYÖRGYI GÉZA Taszár-Karád 3-3 (0-2) Taszár, 150 néző. V.: Rajczi B. Gólszerzők: Bogdán, Nyerges, Szikora, illetve Sáfrány 2, Varga. Kiállítva: Teplán I. (Karád) a 10. percben a játékvezető megsér­téséért. Jók: Nyerges, Szikora, illetve Sáfrány, Varga. Az ifjúsági mérkőzésen: Taszár-Karád 7-0 LASKAI ZOLTÁN Hetes-Orci 9-2 (6-0) Hetes, 100 néző. V.: Zarka Z. Gólszerzők: Miklovics 2, Herkovics 2, Ábrány 2, Langer, Magyar, Széchenyi, illetve Ágos­ton, Téglás. Kiállítva: Horváth (Hetes) a 73. percben utolsó emberként szabálytalankodott. Jók: Langer, Herkovics, Mik­lovics, illetve Téglás, Kampf, Ágoston. Az ifjúsági mérkőzésen: Fletes-Orci 2-4 GAJDACSI ATTILA Látrány-Kéthely 0-1 (0-1) Látrány, 150 néző. V.: Oláh J. Gólszerző: Nagy. Kiállítva: Androsics (Látrány) a 92. percben a második sárgalap után. Jók: Bognár, Kiss, ületve Nikula, Horváth L., Berkes. Az ifjúsági mérkőzésen: Látrány-Kéthely 9-2 _____________________KARANCZ LÁ1ZLÓ A bajnokság állása: 1. Balatonboglár 25 24 - 1 129-7 72 2. Balatonszentgyörgy 25 19 3 3 94-30 60 3. Balatonszárszó 25 15 4 6 57-40 49 4. Toponár 25 12 5 8 61-40 41 5. Hetes 25 12 5 8 55-48 41 6. Kéthely 25 10 7 8 62-50 37 7. Balatoni Vasas 25 10 5 10 41-46 35 8. Kaposújlak 25 9 5 11 56-49 32 9. Taszár 25 9 5 11 41-53 32 10. Mezőcsokonya 25 9 4 12 43-52 28 11. Látrány 25 7 6 12 45-78 27 12. Ságvár 25 8 2 15 45-61 26 13. Balatonszemes 25 7 5 13 43-71 26 14. Karád 25 6 6 13 53-84 24 15. Kereki* 25 5 3 17 29-73 15 16. Őrei 25 4 3 18 31-101 15 A ’-gal jelölt Kereki csapatától 3 büntetőpont levonva. Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Déli csoport Somogysárd-Böhönye 2-2 (1-1) Somogysárd, 200 néző V.: Mohai J. Somogysárd: Pinterics G. - Fü- löp, Páli, Székely, Vancsura, Fentös R. (Farkas), Hódos, Horto­bágyi, Récsei (Kakatics), Szabó, Sági. Edző: Vancsura Gábor. Böhönye: Borbély G. - Varga, Il­lés, Horváth J., Csikvári, Rajna (Gschwindt), Emyes, Zarka, Kiss, Horváth N., Dér. Edző: Bíró Attila. A korán kapott gól sokkolta a ha­zai csapatot, ezért csak az első félidő végén tudott egyenlíteni, s a vezetést is megszerezhette volna, ha nem hi­báz 11-est. A második félidő ki­egyenlített játékot hozott, ezért az eredmény reálisnak mondható. Gól­szerzők: Fülöp (11-esből), Récsei, ü- letve Kiss (11-esből), Kiss. Jók: Fü­löp, Székely, Hódos, Hortobágyi, ü- letve Borbély, Ülés, Rajna, K. Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárd-Böhönye 3-2 PÁLI LÁSZLÓ Lakócsa-lnke 2-4 (1-2) Lakócsa, 200 néző. V.: Fodor F. Gólszerzők: Styepkó, Tóth, Ulet- ve Németh, Büki, Jandzsó, Papp. Jók: Styepkó, ületve Hanusz, Bog­dán. Az ifjúsági mérkőzésen: Lakócsa-lnke 3-6 DARABOS GYÖRGY Kadarkút-Kaposmérő 0-3 (0-2) Kadarkút, 100 néző. V.: Kalangya J. Gólszerzők: Huszár, Fodor, Ke­serű. Jók: A hazai csapatban nem akadt kiemelkedő teljesítmény, il­letve Keserű, Huszár, Vida A., Vida Cs„ Link. Az ifjúsági mérkőzésen: Kadarkút-Kaposmérő 8-1 NAGY LÁSZLÓ Tapsony-Kaposszerdahely 2-1 (1-0) Tapsony, 250 néző. V.: Kerekes P. Gólszerzők: Antal, Szita (11-es- ből), ül. Vadász. Jók: Győző (a me­zőny legjobbja), Szita, Csizmadia, Németh Gy., Antal, ül. Vadász. Az ifjúsági mérkőzésen: Tapsony-Kaposszerdahely 3-3 FÁBOS ISTVÁN Kutas-Tarany 2-4 (0-1) Kutas, 120 néző. V.: Kovács F. Gólszerzők: Konya (11-esből), Hermann, ületve dr. Jancsik, Szaka, Gerlecz, Orsós S. Jók: Nyúl, ületve Horváth J., Gerlecz Zs., László. Az ifjúsági mérkőzésen: Kutas-Tarany 1-3 FENYVESI ZOLTÁN Somogyudvarhely-Szulok 4-4 (2-3) Somogyudvarhely, 120 néző. V.: Papp J. Gólszerzők: Koplár, Sas K. 2, Kondor, illetve Korán 3, Somogyi (öngól). Kiállítva: Kondor a 80. percben utánrúgásért, Kozma (mindketten Somogyudvarhely) 60. percben a játékvezető meg­sértéséért. Jók: Kondor, Sas K„ Szolcsik, illetve Korán, Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyudvarhely-Szulok 3-2 VASS ZSOLT Sántos-Csokonyavisonta 0-1 (O-O) Sántos, 100 néző. V.: Bencze B. Gólszerző: Bita. Jók: Pető B., Novák, Bojtos R., illetve Felső, Tóth, Bita. Az ifjúsági mérkőzésen: Sántos-Csokonyavisonta 9-0 TAKÁCS RÓBERT A Nagybajom csapata szabad­napos volt. A bajnokság állása: 1. Nagybajom 23 17 5 1 68-24 56 2. Tarany 24 14 6 4 54-32 48 3. Inke 24 12 6 6 40-30 42 4. Somogysárd 23 11 5 7 49-31 38 5. Kaposszerdahely 23 10 6 7 50-38 36 6. Böhönye 23 10 4 9 50-39 34 7. Kadarkút 24 10 4 10 47-44 34 8. Lakócsa 24 7 10 7 43-43 31 9. Tapsony 24 8 5 11 50-56 29 10. Somogyudvarhely 23 8 5 10 41-47 29 11. Szülök 23 8 3 12 58-61 27 12. Sántos 23 7 5 11 36-48 26 13. Kaposmérő 23 7 4 .12 37-42 25 14. Csokonyavisonta 23 4 4 15 26-69 16 15. Kutas 23 4 2 17 31-79 14 Balatonföldvári KSE- Öreglaki Medosz SE 4-1 (1-0) Balatonföldvár, 200 néző. V.: Agócs A. Balatonföldvári KSE: Bíró - Baumann, Ludézer, Sümeghi (Sohár), Klotz, Schmidt G., Volák (Miklósi), Héjas, Szilágyi, Schmidt P, Etenez (Andorka). Edző: Pardabi Károly. . Öreglaki Medosz SE: Frank Z. - Kollár, Horváth Zs., Kiss, Hárshá- zi, Miletics, Frank Gy., Kotlán, Kovács T„ Gyurka (Kovács KJ, Virág (Horváth T.). Játékosedző: Kovács Károly. Az első húsz percben két óriá­si helyzetet hagytak ki a vendé­gek, ezután a földvári­ak rendezték soraikat; átvették a játék irányí­tását és az elfáradó öreglakiak ellen még ilyen arányban is meg­érdemelten győztek a hazaiak. Gólszerzők: Schmidt P. 2, Szilágyi, Schmidt G., illetve Kohán. Jók: Bíró, Schmidt G„ Schmidt P., illetve Kohán. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvári KSE- Öreglaki Medosz SE 1-1 SZILÁGYI CSABA Segesd SE-Tabi VSC 4-1 (1-0) Segesd, 200 néző. V.: Nagy B. A hazai csapat fegyelmezett és helyenként jó játékkal, magabiz­tos győzelmet aratott a sportsze­rűen játszó vendégek eUen. Gól­szerzők: Horváth, Vékony, Kul­csár K. I., Andricz, illetve Sárkö­zi. Jók: Horváth, Vékony, Kulcsár K. II., Seres, Kulcsár K. I„ illetve Varga, Grosics. Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd SE-Tabi VSC 3-3 PINTÉR TIBOR Kaposfő SE-Lábodi Medosz SE 3-2 (3-2) Kaposfő, 200 néző. V.: Juhász L. Számtalan gólhelyzetet alakí­tott ki a hazai csapat, de rendre elpuskázta azokat, ezért lett szo­ros a végeredmény. Gólszerzők: Merkl, Lukács, Kiss F„ illetve Kozma 2. Jók: Vajda, Pintér, illet­ve Csajági, Kozma, Lassú. Az ifjúsági mérkőzésére Kaposfő SE- Lábodi Medosz SE 4-0 KURJÁK JÓZSEF Buzsáki KSE-Felsőmocsolád SE 1-2 (1-0) Buzsák, 200 néző. V.: Nemes N. A hazai csapat sok kihagyott helyzete megbosszulta magát. Gólszerzők: Varga, illetve Rofrics R., Rofrics Zs. Jók: Varga, illetve Rofrics R„ Rofrics Zs. Az ifjúsági mérkőzésen: Buzsáki KSE- Felsőmocsolád SE 0-2 KESZTYŰS IMRE Balatonkeresztúr- Balatonmáriafürdői SE- Somogyvári KSE 1-2 (1-1) Balatonkeresztúr, 250 néző. V.: Majdanics I. Küzdelmes találkozón, megér­demelt vendégsiker született. Gólszerzők: Pernecz (11-esből), illetve Németh, Hajmási. Kiállít­va: Szabó R. (Somogyvári KSE) a 47. percben a második sárgalap után. Jók: Pernecz, illetve Né­meth, Hajmási, Csizmadia. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr- Balatonmáriafürdői SE-Somogyvári KSE 3-0 SZABÓ ZOLTÁN Lengyeltóti VSE Vill-Master- Zamárdi Petőfi SE 1-1 (1-0) Lengyeltóti, 350 néző. V.: Babos Cs. Jó iramú, változatos mérkőzé­sen mindkét csapat győzelemre játszott. A helyzetei alapján a hazai csapat közelebb állt a győzelemhez. Gólszer- zők: Hermann, illetve lg Kecskés. Kiállítva: Kiss L. a 82. percben a máso­ld dik sárgalap után, Tar a r (vj 88. percben második sár­Sf fö; galap után. Jók: Csonka, ’jJ'L, Hermann, Somogyi, Bor­p IX bély Zs., ületve Kisá B., Iichtenberger, MUavecz, Kressz. Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyel­tóti VSE Vill-Master- Zamárdi Petőfi SE 3-3 SÍPOS FERENC Csurgói TC-Petőfi SE Fonyód 1-2 (1-1) Csurgó, 150 néző. V.: Kovács Zs. Küzdelmes mérkőzésen az egyenlő erők összecsapásából a szerencsésebb vendégek kerül­tek ki győztesen. Gólszerzők: Tóth, illetve Bogdán, Horváth Cs. Jók: Balogh, Kütsön, illetve Ma­gyar, Borbély, Bogdán, Horváth Cs. Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgói TC- Petőfi SE Fonyód 0-3 KISS BÉLA Andocs Jeans-Tex SE-Satelit FC-Somogytarnóca 4-1 (2-1) Andocs, 150 néző. V.: Szilvás J. Az első félidőben könnyelmű­en játszott a hazai együttes, míg a másodikban bebiztosították a biztos andocsi győzelmet. Gól­szerzők: Komáromi, Éhl, Kovács, Parti (11-esből), illetve Juhász. Jók: Böhm, Mink, Spántler, Fo- nyódi, illetve Antal, Juhász. Az ifjúsági mérkőzésen: Andocs Jeans-Tex SE-Satelit FC- Somogytamóca 3-3 ____________________________________FONYÓD! TOR A bajnokság állása: 1. Zamárdí 25 17 4 4 65-27 55 2. Fonyód 25 17 2 6 50-31 53 3. Balatonkeresztúr 25 16 4 5 57-27 52 4. Andocs Jeans-Tex SE 25 14 5 6 44-25 47 5. Csurgói TC 25 14 3 8 48-37 45 6. Kaposfő SE 26 12 6 8 50-38 42 7. Somogyvári KSE 25 12 3 10 41-49 39 8. Lengyeltóti VilWaster 25 11 4 10 47-39 37 9. Felsőmocsolád SE 24 8 6 10 42-44 30 10. Segesd SE 24 9 3 12 38-47 30 11. Buzsáki KSE 25 8 4 13 42-50 28 12. Lábodi Medosz SE 25 8 1 16 33-57 25 13. Tabi VSC 26 6 5 15 31-39 23 14. Öreglaki Medosz SE 25 6 5 14 26-58 23 15. Balatonföldvár 25 5 5 15 30-55 20 16. Satelit FC 25 5 4 16 22-54 19 Labdarúgó NB II - Hummel-csoport (23. forduló) Eredmények: Bodajk SE-Balatonlelle SE 3-0 (l-O) Bodajk, 200 néző. V.: Horváth G. II. (Egedy, Nagy I.). Bodajk SE: Hegedűs - Tóth, Salacz J., Trebler, Dómján, Gá­los, SalaczZ., Sipeki, Béres, Var­ga, Ribi. Edző: Hartyáni Gábor. Balatonlelle SE: Gyenes - Haj­mási, Buzsáki, Deme, Kolovics, Keresztes, Gosztonyi, Bruncvig, Hosszú, Földes, Takács A. Edző: Sándor István. Csere: Salacz J. helyett Ziczko az 57. percben, Takács A. helyett Bakó a 65. percben, Földes he­lyett Himics a 70. percben, Béres helyett Nagy a 80. percben, Salacz Z. helyett Kovács a 85^ percben. A játékvezetői hármassal „megerősített” listavezető Bodajkkal csak a 47. percig bírtak a vendég lelleiek. Nemigen lehet panaszra okuk a hazaiaknak, hi­szen - „köszönet” érte a sípmes­tereknek - már az első félidő vé­gére sikerült idegileg teljesen fel­őrölniük a Balaton-parti együt­test... Gólszerzők: Sipeki (a 47. perc­ben), Varga 2 (a 48. percben és a 60. percben). Kiállítva: Gosztonyi a 62. percben. Jók: Varga, Béres, Sipeki, illet­ve Buzsáki, Bruncvig, Deme. Hartyáni Gábor: - Jó mérkőzé­sen magabiztos győzelmet arat­tunk. Sándor István: - Ezen a talál­kozón nem a bodajkiak vertek meg bennünket... kenéz istván Mosonmagyaróvári TE- Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki 8-0 (1-0) Mosonmagyaróvár, 500 néző. V.: Világi (Vámos, Zámbó). Mosonmagyaróvári TE: Kovács - Rácz, Hegyi, Nagy T., Sípos, Fü­löp, Kertész, Smodics, Ruskó, Kurucz, Szakáll. Edző: Turányi Imre. Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki: Tánczos - Novák, Meksz, Károlyi, Kadarkúti, Nóg­rádi, Miskovics, Horváth J., Bencze, Kelemen, Farkas N. Edző: Hanusz János. Csere: Miskovics helyett Búzás a 46. percben, Novák helyett Drávecz az 55. percben, Bencze helyett Landek a 60. percben, Fü­löp helyett Varga a 73. percben, Kertész helyett Hegedűs a 75. percben, Rácz helyett Mihály a 80. percben. Kalandos utazás után cfcak jó negyedóra késéssel kezdődött Mosonmagyaróváron a mérkő­zés. A hazaiak már az ötödik percben betaláltak ellenfelük ka­pujába; emellett az első félidő­ben még több veszélyes táma­dást is vezettek, de azokat nem tudták gólra váltani - legalábbis ekkor még. A második játékrész­ben ugyanis szinte tetszés sze­rint érték el újabb és újabb gólja­ikat a teljesen szétesett, fáradt vendégek ellen. Gólszerzők: Nagy T. 2 (az 5. percben 5 méteres fejesből, és a 72. percben 7 méteres lövésből), Ruskó 2 (az 54. percben 12 méte­res lövésből, és a 70. percben 5 méteres fejesből), Szakáll (az 58. percben 17 méteres lövésből), Fülöp (a 73. percben 10 méteres lövésből), Kurucz 2 (a 80. perc­ben 7 méteres gurításból, és a 88. percben 5 méteres lövésből). Kiállítva: Landek a 80. perc­ben. Jók: Sípos, Nagy T., Smodics, Kurucz, illetve Kelemen. Turányi Imre: - Lendületes já­tékunkat fölényes győzelem ko­ronázta. Hanusz János: - Gratulálok a csapatomnak a bajnokságban mutatott eddigi teljesítményé­hez. Most úgy jártunk, mint az orgonasíp: kifújtunk... ______ BÓNA KÁROLY To vábbi eredmények: Veszprém LC-Sárvár FC 0-1 Bonyhád FC- Komlói Bányász 0-2 Ajka SE-Pécsi VSK 3-2 Tatai HAC- Balatonfüred SE 3-1 A Petőházi SE csapata szabad­napos volt. A bajnokság állása: 1. Bodajk 19 12 5 2 35-12 2. Tatai HAC 19 9 6 4 27-19 3. Sárvár 20 9 6 5 32-21 4. Petőháza 20 8 8 4 24-14 5. Kaposvölgye VSC 20 9 5 6 23-21 6. Balatonlelle SE 20 8 7 5 25-17 7. MTE Motim 19 8 5 6 35-27 8. Veszprém 19 6 7 6 21-18 9. Pécsi VSK 20 4 7 9 23-29 10. Balatonfüred SC 19 2 11 6 17-32 11. Komló 19 4 4 11 15-31 12. Bonyhád 19 4 3 12 17-42 13. Ajka SE 19 2 8 9 23-34