Somogyi Hírlap, 2002. április (13. évfolyam, 76-100. szám)

2002-04-29 / 99. szám

S POR T M A G A Z I N 11. OLDAL 2002. Április 29., Hétfő Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Északi csoport Eredmények: Segesd SE-Lábodi Medosz SE 2-0 (2-0) Segesd, 250 néző. V.: Joó A. Segesd SE: Patak - Vékony (Bernnek), Horváth, Seres, Kulcsár K„ Sámóczi (Hoffman), Minor, Kozma, Andricz (Csepregi), Kulcsár K n„ Rituper. Edző: Pintér János. Lábodi Medosz SE: Jancsik - Kálóczi, Révész, Mongult, Horváth (Prakli), Füiszár, Kozma, Lassú, Bódis, Csikós, Erdelecz. Edző Sza­bó József. , A hazai csapat megérdemelt győzelmet aratott. Gólszerzők: Se­res, Kulcsár K. Jók: Kulcsár K., Rituper, Seres, Horváth G., illetve Filiszár. Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd SE-Lábodi Medosz SE 5-1 PINTÉR TIBOR Tabi VSC-Felsőmocsolád SE 2- 4 (0-0) Tab, 300 néző. V.: dr. Borbély Cs. Közepes színvonalú mérkőzé­sen a helyzeteit jobban kihasználó vendégcsapat megérdemelten vi­heti haza a 3 pontot. Gólszerzők: Györki, Szukován, illetve Fodor, Rofrics R„ Tóth T., Lapat. Jók: Vi­téz, Györki, Molnár, Szukován, il­letve Szentgróti, Fodor, Rofrics R„ TóthT. Az ifjúsági mérkőzésen: Tabi VSC-Felsőmocsolád SE 2-0 PRETZJÁNOS Kaposfő SE-Somogyvári KSE 3- 0 (1-0) Kaposfő, 250 néző. V.: Mohai J. A minden csapatrészben jobb hazaiak megérdemelten győztek; az eredmény az ellenfélre nézve hízelgő. Gólszerzők: Kiss F. 2, Ká­dár. Jók: Kádár, Kiss F., Weimann, Merkl, illetve Csizmadia. Az ifjúsági mérkőzésen: Kaposfő SE-Somogyvári KSE 5-1 KURJÁK JÓZSEF Buzsák SE-Zamárdi Petőfi SE 3- 3 (1-1) Buzsák, 150 néző. V.: Harangozó G. Jó iramú mérkőzésen, igazsá­gos eredmény született. Gólszer­zők: Juhász, Varga L. 2, illetve Szi­getvári, Lichtenberger, Vájná. Jók: Juhász, Varga L„ Ágoston K., illet­ve Kiss B., Lichtenberger, Bankó. Az ifjúsági mérkőzésen: Buzsák SE- Zamárdi Petőfi SE 2-2 KESZTYŰS IMRE Balatonkeresztúr- Balatonmáriafürdői KSE- Öreglaki Medosz SE 4- 2 (2-0) Balatonkeresztúr, 250 néző. V.: Ka­langya J. Biztos hazai vezetés után, a má­sodik félidő elején két perc alatt ki­egyenlítettek a vendégek. Ezután a hazaiak magukra találtak és meg­nyerték a viadalt. Gólszerzők: Bár­sony 2, Ölti A., Jakab, illetve Gyur­ka, Kollár. Kiállítva: Kollár (Öregla­ki Medosz SE) az 55. percben utol­só emberként szabálytalankodott. Jók: Horváth T., Fülöp. Bársony, il­letve Kollár, Gyurka, Kovács. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr- Balatonmáriafürdői KSE- Öreglaki Medosz SE 7-1. SZABÓ ZOLTÁN Lengyeltóti VSE Vill-Master- Petőfi SE Fonyód 4-3 (2-0) Lengyeltóti, 300 néző. V.: Böröczi Z. A két szomszédvár rangadóján a szépszámú közönség küzdelmes mérkőzést láthatott. A hazaiak mind játékban, mind pedig küzde­ni tudásban felülmúlták a vendége­ket. Gólszerzők: Bojkovszky, Kiss, Hermann 2, illetve Horváth Cs., Kozma, Hajmási. Jók: Schmida, Kiss L., Tar, Hermann, illetve Gál, Varga Z., Horváth Cs. Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyeltóti VSE Vill-Master- Petőfi SE Fonyód 4-1 SÍPOS FERENC Balatonföldvár SE- Satelit FC-Somogytamóca 3-0 (1-0) Balatonföldvár, 150 néző. V.: Majdanicsl. A hazai csapat végig hatalmas fölényben játszott és szép akciókat vezetett, de a győzelmi kényszer hatására sok helyzetet kihagytak. A diadal akár nagyobb arányú is le­hetett volna. Gólszerzők: Szilágyi 2, Héjas. Jók: Héjas, Ludézer, Baumann, Hock, illetve Csalos. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvár SE- Satelit FC-Somogytamóca 4-1 SZILÁGYI CSABA Csurgói TC- Andocs Jeans-Tex SE 2-0 (2-0) Csurgó, 100 néző. V.: Lakos Gy. A két gyenge teljesítményt nyúj­tó csapat küzdelméből, a kapu előtt határozottabban játszó Csur­gó került ki győztesen. Gólszerzők: Tóth G. 2 (az elsőt tizenegyesből). Jók: Varjas, Bedő, Tóth, Kütsön, Lein, illetve Komáromi, Pántler. Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgói TC­Andocs Jeans-Tex SE 3-1 KISS BÉLA A bajnokság állása: 1. Zamárdi 22 16 3 3 60-23 51 2. Balatonkeresztúr 22 14 4 4 50-25 46 3.Fonyód 22 14 2 6 41-25 44 4. Andocs Jeans-Tex 23 13 5 5 36-21 44 5. Csurgói TC 23 12 3 8 43-36 39 6. Kaposfő SE 22 11 5 6 46-30 38 7. Lengyeltóti Vill-Master 23 10 3 10 44-44 33 8. Somogyvári KSE 23 10 3 10 34-38 33 9. Buzsáki KSE 22 8 4 10 37-38 28 10. Segesd SE 22 8 3 11 33-42 27 11. Lábodi Medosz SE 23 8 1 14 30-49 25 12. Felsőmocsolád SE 22 6 6 10 37-43 24 13. Öreglaki Medosz SE 23 6 5 12 35-52 23 14. Tabi VSC 23 5 4 14 26-34 19 15. Satelit FC 22 5 4 13 20-43 19 16. Balatonföldvár 23 4 5 14 25-52 17 Eredmények: Balatonboglár­Balatonszentgyörgy 0-1 (0-0) Balatonboglár, 300 néző. V.: Révész Gy. Balatonboglár: Brakszatórisz - Győrfi (Muszti), Mészáros, Kalász Gy. (Szecsődi), Molnár (Szilágyi), Májer, Balogh, Ticz, Berényesi, Mes­ter (Büki), Pfenusz. Edző: Mészáros József. Balalonszentgyörgy: Sándorczi - Kiss, Keserű, Cziráki, Simon, Gu­lyás, Balogh, Király (Csikós), Gyap­jas, Galántai, Páli. Edző: Páli Attila Színvonalas mérkőzésen megér­demelten nyertek a vendégek. Gól­szerző: Cziráki. Jók: Brakszatórisz, illetve Simon, Gulyás, Galántai, Cziráki. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonboglár­Balatonszentgyörgy 3-2 PINTÉR ISTVÁN Ságvár-Kereki 0-1 (0-0) Ságvár, 100 néző. V.: Béres F. Gólszerző: Herczeg. Kiállítva: Ki­rály (Kereki) a 80. percben a máso­dik sárgalap után. Jók: A hazaiaknál nem akadt kiemelkedő teljesít­mény, illetve Bócza, Szajcz, Herczeg. Az ifjúsági mérkőzésen: Ságvár-Kereki 0-3 BALASSA FERENC Inke-Kaposmérő 1-0 (1-0) Inke, 100 néző. Vezette: Dávid. Inke: Belovári - Panyák, Pintér, Illés, Puskás - Hofjerka Gy. (Mar­kos, a 72. percben), Hanusz, Bog­dán, Németh - Papp (Gáspár, a 82. percben), Hofjerka Sz. (Jandzsó, a 75. percben). Edző: Bódis János. Kaposmérő: Keserű - Révai, Bognár, Lábodi, Fodor - Molnár, Varga (Zádor, a 75. percben), Vida A., Link - Vida Cs., Szabó. Edző: Bogdán Gábor. Az eső miatt felázott, nehéz ta­lajú pályán kiegyenlített küzdel­met hozott a mérkőzés. A tartalé­kos vendégek ellen Papp gólja döntötte el a három bajnoki pont sorsát. Gólszerző: Papp Ákos. Jók: Papp, Belovári, illetve Keserű. Az ifjúsági mérkőzésen: Inke-Kaposmérő 2-1 (0-1) BERKES TIBOR Lakócsa-Nagybajom 3-0 (3-0) Lakócsa, 200 néző. V.: Juhász L. Gólszerzők: Morvái 2, Csorba. Jók: Varga (a mezőny legjobbja), Koszér, Morotvai, illetve Noé, Horváth G. Az ifjúsági mérkőzésen: Lakócsa-Nagybajom 2-4 DARABOS GYÖRGY Kadarkút-Kutas 7-0 (2-0) Kadarkút, 100 néző. V.: Nagy B. Balatonszemes- Mezőcsokonya 3-1 (0-0) Balatonszemes, 120 néző. V.: Nagy A. Gólszerzők: Böröczki B. 2, Varga T., illetve Szilágyi (11-esből). Jók: Böröczki B., Varga T., Gál, illetve Stanics, Kéri, Batkó. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszemes-Mezőcsokonya 0-3 KÉTSZERI ISTVÁN Toponár-Karád 6-1 (3-1) Toponár, 300 néző. V.: Szüvás J. Gólszerzők: Kárpáti 2, Oláh Z., Horváth Z„ Itvás A., Vajda, illetve Sáfrány. Jók: Kárpáti, Horváth Z., Galambos, illetve Ruppert. Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár-Karád 5-1 BRUNCFIK FERENC Balatoni Vasas-Kaposújlak 0-0 Balatonkiliti, 200 néző. V.: Balogh L. Jók: Németh A., Kanyó, Virth A., Németh G„ Molnár J., illetve Bihari, Fazekas, Máté, Vida. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas-Kaposújlak 1-3 IFJ. SZENTGYÖRGYI GÉZA Taszár-Orci 3-4 (2-2) Taszár, 150 néző. V.: Bencze G. Gólszerzők: Nyerges 2, Bogdán, •illetve Kampf 3, Kelemen. Jók: Nyerges, illetve Kampf, Kelemen. Gólszerzők: Parrag A. 3, Brantmüller, László 2, Parrag Zs. Jók: Brantmüller, Lőrincz L., Parrag A., illetve a vendégeknél nem akadt kiemelkedő teljesítmény. Az ifjúsági mérkőzésen: Kadarkút-Kutas 3-0 NAGY LÁSZLÓ Tapsony-Szulok 5-0 (3-0) Tapsony, 200 néző. V.: Kálsecz I. Gólszerzők: Antal, Szabó, Né­meth Gy., Németh N., Kovács G. Jók: Kovács G\, Csizmadia, illetve a vendégeknél nem akadt kiemel­kedő teljesítmény. Az ifjúsági mérkőzésen: Tapsony-Szulok 15-1 FÁBOS ISTVÁN Tarany-Böhönye 5-0 (3-0) Tarany, 120 néző. V.: Hosszú A. Gólszerzők: Jancsik 2, Fidrik, Kurucz 2. Jók: Jancsik, Fidrik, Kurucz, illetve Illés. Az ifjúsági mérkőzésen: Tarany-Böhönye 2-2 TINUSZ JÁNOS Somogyudvarhely- Csokonyavisonta 3-0 (0-0) Somogyudvarhely, 100 néző. V.: Kovács Gy. Gólszerzők: Sas 2, Kozma Cs. Jók: Sas, Somogyi, illetve Liber. Az ifjúsági mérkőzésen; Somogyudvarhely- Csokonyavisonta 4-1 VASS ZSOLT Balatonszárszó-Kéthely 2-2 (2-1) Balatonszárszó, 150 néző. V.: Vass J. Gólszerzők: Brunner, Balogh, il­letve Kormos 2. Jók: Föcsök, Sarang S., Rózsa, illetve Stán, Nikula Zs., Nagy Cs. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszárszó-Kéthely 15-0 SARANG SÁNDOR Hetes-Látrány 2-4 (0-1) Hetes, 300 néző. V.: Végh L. Gólszerzők: Herkovics, Balázs, il­letve Salamon, Rosta, Várföldi (ön­gól), Csonka. Jók: Horváth, illetve Salamon, Rosta, Csonka. Az ifjúsági mérkőzésen: Hetes-Látrány 2-1 GAJDACSI ATTILA A bajnokság állása: 1. Balatonboglár 23 22­1 121-7 66 2. Balatonszentgyörgy 23 17 3 3 84-26 54 3. Balatonszárszó 23 13 4 6 51-38 43 4. Hetes 23 11 4 8 43-43 37 5. Toponár 23 10 5 8 62-39 35 6. Kéthely 23 9 6 8 58-47 33 7. Kaposújlak 23 9 5 9 54-43 32 8. Balatoni Vasas 23 9 5 9 38-43 32 9. Mezőcsokonya 23 8 4 11 41-49 28 10. Taszár 23 8 4 11 36-49 28 11. Látrány 23 7 6 10 45-74 27 12. Ságvár 23 8 2 13 44-50 26 13. Balatonszemes 23 7 4 12 41-68 25 14. Karád 23 6 5 12 49-79 23 15. Őrei 23 4 3 16 28-92 15 16. Kereki" 23 5 2 16 27-69 14 Somogysárd- Sántos 3-2 (1-1) Somogysárd, 150 néző. V.: Ko­vács F. Gólszerzők: Récsei 2, Farkas, il­letve Molnár, Pető Zs. Kiállítva: Novák (Sántos) a 68. percben a második sárgalap után. Jók: Fü­löp, Páli, Szabó, Récsei (a me­zőny legjobbja), illetve Király, Richter, Mészáros. Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárd-Sántos 4-1 PÁLI LÁSZLÓ A Kaposszerdahely csapata - a Csököly együttesének a vissza­lépése miatt - szabadnapos volt ebben a bajnoki fordulóban. ■ A bajnokság állása: 1. Nagybajom 22 16 5 1 67-24 53 2. Tarany 22 11 7 4 48-28 40 3. Inke 22 11 6 5 35-26 39 4. Somogysárd 21 10 5 6 45-27 35 5. Kadarkút 22 10 4 8 46-38 34 6. Böhönye 21 1.0 3 8 46-32 33 7. Kaposszerdahely 21 9 6 6 45-33 33 8. Szolok 21 9 2 10 54-54 29 9, Lakócsa 22 6 10 6 36-36 28 10. Sántos 22 7 5 10 34-43 26 11. Somogyudvarhely 21 7 4 10 34-43 25 12. Tapsony 22 6 5 11 41-52 23 13, Kaposmérő 22 6 4 12 34-42 22 14. Kutas 21 4 2 15 28-70 14 15. Csokonyavisonta 21 3 4 14 26-65 13 Az ifjúsági mérkőzésen: Taszár-Orci 5-3 laskai ZOLTÁN A '-gal jelölt Kereki csapatától 3 büntetőpont levonva.. Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Déli csoport Eredmények: _______________________________Labdarúgó NB II - Hummel-csoport (21. forduló) Eredmények: B alatonfüred SC- Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki 2-3 (2-1) Balatonfüred, 300 néző/ V.: Ger­gely (dr. Szabó R, Varga L. II.). Balatonfüred SC: Némedi - Karsai T., Lukács, Kamondi, Karsai P. - Pap T., Szálai, Szűcs, Dömötör - Vas, Májer. Edző: Steierlein István. Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki: Tánczos - Novák, Meksz, Károlyi, Kadarkúti - Miskovics, Pintér, Dede, Horváth J. - Farkas N., Drávecz. Edző: Hanusz János. Csere: Pintér helyett Bencze a 44. percben, Szűcs helyett Varga N. az 56. percben, Karsai P. he­lyett Koppány a 78. percben, Vas helyett Szőke a 78. percben. Á vendég Kaposvölgye Vállal­kozók SC-Nagyberki csapata kez­dett jobban, az első játékrész zá­rásakor mégis a hazaiak vezettek. A somogyi ala­kulat a máso­dik „felvonás­ban” jól hasz­nálta ki a szél támogatását - na meg azt, hogy az ellen­fele elfáradt -, s így 0-2-ről tudott fordítani. Második félideji gólerős játékának köszönhetően megérdemelten gyűjtötte be mindhárom bajnold pontot Bala- tonfüreden az újonc Kaposvölgye VSC gárdája. Gólszerzők: Májer (a 12. perc­ben 5 méteres fejesből), Meksz (a 32. percben 1 méterről a saját kapujába csúsztatta Dömötör szögletét - öngól), illetve Meksz 2 (a 38. percben 30 méteres lö­vésből és a 76. percben 17 méte­res szabadrúgásból), Horváth J. (a 68. percben 20 méteres lövés­ből). .Jók: Szalai, Karsai T„ illetve Tánczos, Meksz, Novák, Károlyi, Miskovics. Steierlein István: - Úgy érzem, egy már megnyert mérkőzést ve­szítettünk el... Az első félidőben a két gól mellett még rengeteg hely­zetet hagytunk ki. Szünet után az­tán a jobb erőnléttel rendelkező Kaposvölgye kegyetlenül kihasz­nálta a gólhelyzeteit. Hanusz János: - Az első félidő­ben addig altattunk, mígnem tel­jesen elaludtunk... Szerencsére még időben kaptunk egy nagy po­font, amitől aztán magunkhoz tértünk. bóna károly Veszprém LC- Balatonlelle SE 0-0 Veszprém, 200 néző. V.: Kepe (Berki, Szalai). Veszprém LC: Varga - Örményi, Tóth, Bognár, Foki - Garai, Hor­váth, Bényi, Szegletes - Latyák, Finta. Edző: Baki László. Balatonlelle SE: Gyenes - Haj­mási, Hosnyánszki, Deme, Püs­pök - Erdei, Kolovics, Bruncvig, Hosszú - Takács A., Fogarasi. Edző: Sándor István. Csere: Takács A. helyett Silimon az 56. percben, Horváth helyett Balogh a 64. percben, Kolovics helyett Takács Gy. a 70. percben, Garai helyett Gersics a 76. percben. A vendég Balaton-parti együt­tes már az első 45 percben eldönt- hette volna a mérkőzés sorsát, de sorra elhibázta a gólhelyzeteit. A második játékrészben kiegyenlí­tettebb lett a játék, a helyzeteket azonban újra csak a vendég lelleiek dolgozták - és hagyták - ki, akiknek így meg kellett eléged­niük az egy ponttal. Kiállítva: Erdei a 80. percben (rossz ütemű becsúszás miatt). Jók: Tóth, Foki, Szegletes, illet­ve Hosnyánszki, Hosszú, Deme. Baki László: - Jó mérkőzésen szereztünk egy pontot. Sándor István: - Ismét olyan ta­lálkozón veszítettünk két pontot, amelyet gólokkal kellett volna megnyernünk. kenéz istván További eredmények: Komlói Bányász- Sárvár FC 0-2 MTE-Motim-Petőházi SE 0-3 Bonyhád FC-Tatai HÁC 0-3 Bodajk SE-Pécsi VSK 4-0 Az Ajka SE csapata szabadnapos volt. ■ A bajnokság állása: 1. Bodajk 19 12 5 2 35-12 41 2. Tatai HAC 19 9 6 4 27-19 33 3. Sárvár 20 9 6 5 32-21 33 4. Petőháza 20 8 8 4 24-14 32 5. Kaposvölgye VSC 20 9 5 6 23-21 32 6. Balatonlelle SE 20 8 7 5 25-17 31 7 MTE Motim' 19 8 5 6 35-27 29 8; Veszprém 19 6 7 6 21-18 25 9. Pécsi VSK 20 4 7 9 23-29 19 10. Balatonfüred SC 19 2 11 6 17-32 17 11. Komló 19 4 4 11 15-31 16 12. Bonyhád 19 4 3 12 17-42 15 13. Ajka SE 19 2 8 9 23-34 14 Hétközi ajánlatunk HÉTFŐ Labdarúgás Kék-tó öregfiú labdarúgó-bajnok­ság-17. forduló (az elöl álló csapa­tok a pályaválasztók, a kezdési időpont egységesen 17 óra): Fonyód-Balatonlelle; Balaton- keresztúr-Balatonmáriafür- dő-Lengyeltóti Vill-Master; Bala- tonföldvár-Diego-Balatonlelle; Tab-Balatonboglár; Balatonbe- rény-Balatonszemes; Öreglaki Medosz-Somogyjád. KEDD Kézilabda NB II, Délnyugati csoport (férfiak): Keszthely-BBSC. Hévíz, sportcsar­nok, 20 óra. (Ifjúsági mérkőzés 18.15 órakor.) - A május 4-ei 20. fordulóból előrehozott mérkőzés. Labdarúgás Kaposvári Diákjátékok - labdarú­gás (12 csapat részijeiével). Kaposvár, Arany úti városi sportcentrum (három pálya). Cso­portmérkőzések: 9 órától. Kereszt­játék: 11.30 órától. Helyosztó mér­kőzések: 12.45 órától. Eredmény- hirdetés, díjkiosztó: (várhatóan) 14 órakor. Részt vevő csapatok - ,,A” cso­port: Berzsenyi Dániel Általános Iskola; Gárdonyi Géza Általános Iskola; Zrínyi Úona Általános Is­kola. „B” csoport: Kinizsi Lakóte­lepi Általános Iskola; Németh Ist­ván Általános Iskola; Toponár. „C” csoport: Gyakorló Általános Iskola; Honvéd Utcai Általános Is­kola; Kisfaludy Utcai Általános Is­kola. „D” csoport: II. Rákóczi Fe­renc Általános Iskola; Kodály Zol­tán Általános Iskola; Bartók Béla Általános Iskola. SZERDA Röplabda NB I, férfiak - rájátszás az 1-5. he­lyekért (utolsó előtti, 7. forduló): Dági SE-Nafa RC Kaposvár. Dág, sportcsarnok, 18 óra. Kézilabda Megyei női kézilabda-bajnokság: Kéthely SE-Mesztegnyői KSE. Kéthely, általános iskola (szabad­téri pálya), 10 óra. Taszári DSE-Kocsola SE. Ta­szár, általános iskola (szabadtéri pálya), 10.30 óra. Balatonszemesi KSE-Kapos- mérő SE. Balatonszemes, Esély Alapítvány Tábor (szabadtéri pá­lya), 11 óra. Labdarúgás Labdarúgó Magyar Kupa - megyei selejtező (a legjobb négy közé jutá­sért): Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki-Industrie FC Marcali. Nagyberki, 17 óra. (V.: Mohai J.) Barcs SC-Kaposvári Rákóczi FC-NABI. Barcs, 17 óra. (V.: Böröczi Z.) Balatonboglár-Balatonlelle SE. Balatonboglár, 17 óra. (V.: Majda- nics I.) A Nagyatád FC-Siófok FC mér­kőzést egy héttel később, május 8- án játsszák. Megyei I. osztályú labdarúgó- bajnokság: Balatonkeresztúr-Balatonmá- riafürdő-Satelit FC Somogytamó- ca. Balatonkeresztúr-Balatonmá- riafürdő, 17 óra. (V.: Babos Cs.) - Az április 14-ei 21. fordulóból el­maradt mérkőzés pótlása. Buzsák-Fonyód. Buzsák, *17 óra. (V.: Kovács J.) - Az április 14- ei 21. fordulóból elmaradt mérkő­zés pótlása. Tab-Kaposfő. Tab, 17 óra. (V.: Dávid R.) - Ifjúsági mérkőzés 15 órakor. - A május 19-ei 26. fordu­lóból előrehozott mérkőzés. Hans Pausch Hungária Kft Ku­pa nagypályás labdarúgótorna (négy csapat részvételével). Tapsony. Mérkőzések: 10 órá­tól. Eredményhirdetés, díjkiosztó: (várhatóan) 17 órakor. Részt vevő csapatok: megyei já­tékvezetői válogatott; Marcali; Nagyatád; Tapsony. CSÜTÖRTÖK Kézilabda M. korcsoportos megyei fiú diák­olimpiái kézilabdadöntő. Csurgó, Eötvös József Általá­nos Iskola tornacsarnoka. Mérkő­zések: 9 órától. fenyő