Somogyi Hírlap, 2001. november (12. évfolyam, 255-279. szám)

2001-11-05 / 257. szám

2001. November 5., Hétfő S P O R T M A G A Z I N 11. OLDAL Megyei I. osztályú labdarúgó-bajnokság Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Északi csoport Kézilabda NB l/B Satelit-FC-Somogytarnóca- Öreglaki MEDOSZ SE 1-1 (1-0) Somogytarnóca, 60 néző. V.: Bar­na J. Satelit FC-Somogytamóca: Márkus - Varga, Sütő Z., Fiilöp (Kimpf), Igricz, Juhász, Molnár (Frank), Papp T., Harasztia A. (Harasztia A.), Antal (Szilágyi), Csalos. Edző: Kelemen Géza. Öreglaki MEDOSZ SE: Bojtor - Lukács (Harsányi), Héder, Hor­váth, Kovács K, Hársházi, Antal, Virág (Nagy), Lender, Kovács T„ Gyurka. Edző: Héder István. Két nagyon gyenge csapat ki­ábrándítóan rossz játékot produ­kált. Egyik együttes sem érdemel­te meg a győzelmet. Gólszerzők: Varga, illetve Horváth. Jók: Varga, Csalos illetve Bojtor, Horváth. Az ifjúsági mérkőzésen: Satelit FC-Somogytamóca­Öreglaki MEDOSZ SE 2-5 KELEMEN CÉZA Csurgói TC-Somogyvári KSE 5-1 (2-0) Csurgó, 150 néző. V.: Kovács F. Közepes iramú mérkőzésen a jól és időnként tetszetősen játszó Csurgó könnyű győzelmet szer­zett a rendkívül fegyelmezetlenül focizó Somogyvár ellen. Gólszer­zők: Baksai 2, Hofjerka, Cseh, Harcz, illetve Fazekas. Kiállítva: Szekeres (Somogyvár) az 57. percben a második sárgalap után, Fazekas (Somogyvár) az 58. perc­ben a játékvezető megsértéséért, Ignácz (Somogyvár) a 75. perc­ben a második sárgalap után. Jók: Baksai, Cseh, Hofjerka,' Beke, il­letve Csizmadia, Dergecz. Az ifjúsági mérkőzésen: Csurgói TC- Somogyvári KSE 5-2 KISS BÉLA Balatonkeresztúr­Balatonmáriafürdői KSE- Tabi VSC 2-1 (1-0) Balatonkeresztúr, 200 néző. V.: Sipos L. Küzdelmes mérkőzésen, csak nehezen tudták feltörni a hazaiak a vendégek védelmét. Gólszer­zők: Pernecz 2 (az elsőt 11-es- ből), illetve Szukován. Jók: Matucza, Mászáros, Pernecz, So­mogyi, illetve Kalocsa, Szukován, Szigeti. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonkeresztúr­Balatonmáriafürdői KSE- Tabi VSC 4-1 SZABÓ ZOLTÁN Buzsáki KSE-Kaposfő SE 2-1 (1-0) Buzsák, 130 néző. V.: Král L. Jó iramú mérkőzésen, megér­demelten nyert a hazai együttes. Gólszerzők: Varga L„ Pasztusics, illetve Kádár (11-esből). Kiállítva: Miovecz (Kaposfő) a 64. percben buktatásért. Jók: Varga L., Pasztusics, Ágoston K., Mezriczki, illetve Kádár. Az ifjúsági mérkőzésen: Buzsáki KSE-Kaposfő SE 1-1 KESZTYŰS IMRE Andocs Jeans-Tex SE- Zamárdi Petőfi SE 1-1 (1-1) Andocs, 250 néző. V.: dr. Borbély. Változatos mérkőzésen, igaz­ságos döntetlen született. A haza­iak tizenegyest is hibáztak. Gól­szerzők: Fonyódi, illetve Vájná. Jók: Éhl, Spántler, Hadaró, illetve Kresz, Börzsei, Vájná, Milavecz. Az ifjúsági mérkőzésen: Andocs Jeans-Tex SE- Petőfi SE Zamárdi 0-3 PACS LÁSZLÓ Balatonföldvári KSE- Felsőmocsolád SE 3-3 (2-0) Balatonföldvár, 150 néző. V.: Bo­dor E. A hazaiak az első félórában megnyugtató előnyt szereztek. Egy vitatható ítélet után a bala- tonföldváriak megfogyatkoztak, amit a vendégek ki is használtak. Mindkét együttes győzelemre ját­szott és egy fölösleges szabályta­lanság után 11-esből úgy tűnt meglesz a hazai siker, de az utol­só percben egyenlített a Felsőmocsolád. Gólszerzők: Etenz 2, Héjas (11-esből), illetve Tóth, Rofrics R., Szú. Kiállítva: Fönyedi (Balatonföldvár) az 52. percben a játékvezető megsérté­séért. Jók: Etenez, Hock, illetve Tóth, Horváth, Rofrics R. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonföldvári KSE- Felsőmocsolád SE 1-4 SZILÁGYI CSABA Lengyeltóti VSE Vill-Master- Lábodi MEDOSZ SE 2-0 (1-0) Lengyeltóti, 150 néző. V.: Juhász L. Gyenge színvonalú mérkőzé­sen megérdemelt hazai győzelem született. Gólszerzők: Lovas, Sipos. Jók: Fáncsi, Sipos, Bor­bély, illetve Jancsik. Az ifjúsági mérkőzésen: Lengyeltóti VSE Vill-Master- Lábodi MEDOSZ SE 0-4 SÍPOS FERENC Segesd SE-Petőfi SE Fonyód 1-2 (0-2) Segesd, 100 néző. V.: Hosszú A. A vendégcsapat már az első félidő elején eldöntötte a mérkő­zés sorsát. A második játékrész­ben csak a szépítésre futotta a ha­zaiak erejéből. Gólszerzők: Kiss J„ illetve Horváth Cs. 2. Jók: Kiss, Kulcsár K., Pintér T., Vékony, il­letve Csányi, Horváth Cs., Szent- királyi, Kozma. Az ifjúsági mérkőzésen: Segesd SE- Petőfi SE Fonyód 2-0 PINTÉR TIBOR A bajnokság állása: 1. Fonyód 13 11 2 - 24-5 35 2. Zamárdi 13 10 1 2 38-12 31 3. Balatonkeresztúr 13 9 1 3 32-13 28 4. Csurgó 13 7 1 5 23-20 22 5. Buzsák 13 6 3 4 23-16 21 6. Andocs Jeans-Tex 13 6 3 4 22-15 21 7. Kaposfő 13 6 3 4 26-20 21 8. Somogyvár 13 7 - 6 23-23 21 9. Segesd 13 5 - 8 22-24 15 10. Tab 13 4 2 7 15-16 14 11. Öreglaki MEDOSZ 13 3 4 6 19-27 13 12. Lábodi MEDOSZ 13 4 1 8 15-27 13 13. Satelit FC 13 3 3 7 15-20 12 14. Felsőmocsolád 13 2 5 6 19-28 11 15. Lengyeltóti Vill-Master 13 3 2 8 15-33 11 16. Balatonföldvár 13 1 3 9 14-36 6 Balatoni Vasas-Ságvár 1-0 (0-0) Balatonkiliti, 180 néző. V.: Varga L. II. Balatoni Vasas: Németh A. - Pápai, Kanyó, Németh Némo, Turcsányi, Tóth I. (Molnár Cs.), Kovács, Bakos P, Németh G., Molnár J. (Tímár), Németh L. Edző: Balassa Ferenc. Ságvár: Hegedűs - Vastag (Nix), Szarka, Fellenbeck, Hor­váth G., Feri, Frikton, Kékesi, Ba­logh T., Vida, Tóth P. Edző: Hor­váth László. Két gyenge napot kifogó csapat közül a több szerencsével játszó hazai csapat nyerte a mérkőzést. Gólszerző: Kovács E. Jók: Kanyó, Németh A„ Kovács, Molnár Cs., illetve Hegedűs, Horváth J., Feri. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatoni Vasas-Ságvár 6-2 IFJ. SZENTGYÖRGYI GÉZA Toponár-Balatonszemes 3-3 (1-1) Toponár, 250 néző. V.: Konczlik Z. Gólszerzők: Hermann Sz. 2, Oláh Z„ illetve Stefcsik 2, Szekér. Jók: Galambos, Hermann Sz., Csordás, illetve Sümeghi, Nagy G„ Stefcsik. Az ifjúsági mérkőzésen: Toponár-Balatonszemes 7-2 BRUNCFIK FERENC Kéthely-Kaposújlak 2-2 (1-1) Kéthely, 110 néző. V.: Cseh Zs. Gólszerzők: Nagy Cs. 2, illetve Huszár Cs., Fazekas. Kiállítva: Huszár (Kaposújlak) a 71. perc­ben a második sárga lap után. Jók: Hosszú, illetve Kászonyi. Az ifjúsági mérkőzésen: Kéthely-Kaposújlak 0-8 NIKULA ANDRÁS Látrány-Karád Jeans-Tex 2- 3 (0-1) Látrány, 120 néző. V.: Pásztler T. Gólszerzők: Csonka, Rosta, il­letve Komáromi 3. Jók: Parti, Csonka, Rosta, illetve Komáromi, Rudézer, Király. Az ifjúsági mérkőzésen: Látrány-Karád Jeans-Tex 1-3 KARANCZ LÁSZLÓ Hetes-Mezőcsokonya 2-0 (1-0) Hetes, 250 néző. V.: Mohai J. Gólszerzők: Magyar, Tábori. Jók: Makár, Tábori, Magyar, illet­ve Jeli, Gyenesei. Az ifjúsági mérkőzésen: Hetes-Mezőcsokonya 1-1 GAJDACSI ATTILA Balatonszárszó-Kereki 3- 1 (2-0) Balatonszárszó, 150 néző. V.: Fo­dor Z. Gólszerzők: Pintér, fehér G. 2, illetve Sarkadi. Jók: Balogh Á„ Slemmer, Fehér G., illetve Sarkadi. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonszárszó-Kereki 1-1 SARANG SÁNDOR Taszár-Balatonszentgyörgy 0-3 (0-1) Taszár, 150 néző. V.: Joó A. Gólszerzők: Fejérvári, Simon, Nagy. Jók: Varga, Bacskay, Tózer, illetve Cziráki, Fejérvári, Galántai, Páli. Az ifjúsági mérkőzésen: Taszár-Balatonszentgyörgy 2-4 MANUSICS ANTAL Balatonboglár-Orci 14-0 (5-0) Balatonboglár, 250 néző. V.: Rajczy B. Gólszerzők: Fenusz 4, Molnár 3, Mester 2, Kalász 2, Győrfi, Berényesi, Csák. Kiállítva: Vida K. (Őrei) a 6. percben a játékveze­tő megsértéséért. Jók: Fenusz, Molnár, Mester, Kalász, Győrfi, Berényesi, Csák, illetve Szován. Az ifjúsági mérkőzésen: Balatonboglár-Orci 8-0 PINTÉR ISTVÁN A bajnokság állása: 1. Balatonboglár 13 13 - - 82-3 39 2. Balatonszárszó 13 9 2 2 28-16 29 3. Balatonszentgyörgy 13 9 1 3 46-18 28 4. Hetes 13 8 2 3 29-20 26 5. Toponár 13 6 4 3 32-22 22 6. Balatoni Vasas 13 5 4 4 20-20 19 7. Karád 13 5 4 4 34-39 19 8. Taszár 13 5 3 5 20-24 18 9. Kaposújlak 13 5 2 6 32-22 17 10. Mezőcsokonya 13 5 2 6 22-24 17 11. Balatonszemes. 13 4 2 7 22-40 14 12. Kéthely 13 3 4 6 24-28 13 13. Ságvár 13 3 1 9 19-35 10 14. Őrei 13 3 1 9 17-52 10 15. Látrány 13 2 2 9 23-57 8 16. Kereki 13 2 - 11 14-44 6 Megyei II. osztályú labdarúgó-bajnokság - Déli csoport Tarany-Nagybajom 0-2 (0-1) Tapsony-Inke 1-4 (1-3) Tapsony, 150 néző. V.: Papp J. Tapsony: Kakucs - Faggyas R., Faggyas Zs., Németh, Kovács (Horváth G.), Németh N., Fülöp, Horváth J., Csizmadia, Horváth József (Orsós), Hordek (Szita). Edző: Nagy Attila. Inke: Belovári - Panyák, Kis- berkes (Puskás), Papp (Kozics), Halusz, Németh, Büki, Bogdán, Pintér, Nagy, Tóth. Edző: Nagy Já­nos. Az egyenlő erők küzdelméből a helyzeteit könyörtelenül ki­használó inkei csapat került ki győztesen. Gólszerzők: Németh N., illetve Tóth 3, Hozics. Jók: Németh N., illetve Tóth. Az ifjúsági mérkőzésen: Tapsony-Inke 4-6 FÁBOS ISTVÁN Kadarkút-Csököly 6-0 (2-0) Kadarkút, 80 néző. V.: Zarka Z. Gólszerzők: Nagy 2, Lőrincz P., Gimesi 2, Göbölös. Jók: Gimesi, Nagy, Lőrincz E., illetve a vendég csapatban nem akadt kiemelkedő teljesítmény. Az ifjúsági mérkőzésen: Kadarkút-Csököly 7-1 NAGY LÁSZLÓ Csokonyavisonta-Szulok 1-2 (1-2) Csokonyavisonta, 80 néző. V.: Pájer L. Gólszerzők: Horváth M„ illetve Felső (öngól), Balogh. Jók: Edesár, Tóth, illetve Gömöri, Gazda. Az ifjúsági mérkőzésen: Csokonyavisonta-Szulok 0-1 ÁGOSTON ANITA Sántos-Kutas 2-1 (0-1) Sántos, 50 néző. V.: Nagy A. Gólszerzők: Pető J., Valenta, il­letve Büki. Jók: Mészáros, Pető J„ illetve Kónya. Az ifjúsági mérkőzésen: Sántos-Kutas 3-3 TAKÁCS RÓBERT Somogysárd-Kaposszerdahely 5-0 (3-0) Somogysárd, 100 néző. V.: Hegyi A. Gólszerzők: Szabó 2, Récsei 2, Vancsula. Jók: Bélteki, Vancsula, Fülöp, Récsei, Sági, Szabó, illetve Czonev. Az ifjúsági mérkőzésen: Somogysárd-Kaposszerdahely 1-4 PÁLI LÁSZLÓ Somogyudvarhely- Kaposmérő 6-1 (2-1) Somogyudvarhely, 120 néző. V.: Kerekes P. Gólszerzők: Sas 3, Szorcsik 2, Kozma, illetve Pósfai. Kiállítva: Link (Kaposmérő) a 32. percben lerántásért. Jók: Sas, Szorcsik, il­letve Pósfai. Az ifjúsági mérkőzésen: Somogyudvarhely- Kaposmérő 2-1 VASS ZSOLT Tarany, 100 néző. V.: Böröczi Z. Gólszerzők: Bognár J. 2. Jók: A hazai csapatban nem akadt ki­emelkedő teljesítmény, illetve Bognár J„ Horváth Á„ György D. Az ifjúsági mérkőzésen: Tarany-Nagybajom 1-6 VASVÁRI JÁNOS Lakócsa-Böhönye 1-2 (1-1) Lakócsa, 150 néző. V.: Keszericze L. Gólszerzők: Tóth N., illetve Horváth N., Ernyes. Kiállítva: Mészáros (Lakócsa) a 88. perc­ben dulakodásért, illetve Varga Z. (Böhönye) a 88. percben dulako­dásért. Jók: Tabak (a mezőny leg­jobbja), Varga, Koszér, illetve Va­dász, Ernyes, Illés. Az ifjúsági mérkőzésen: Lakócsa-Böhönye 4-0 DARABOS GYÖRGY A bajnokság állása: 1. Nagybajom 13 10 3 - 45-14 33 2. Somogysárd 13 8 2 3 39-13 26 3. Böhönye 13 8 1 4 34-20 25 4. Inke 13 7 4 2 24-16 25 5. Kaposszerdahely 13 7 2 4 41-20 23 6. Somogyudvarhely 13 6 3 4 27-20 21 7. Szülök 13 6 2 5 39-30 20 8. Sántos 13 6 1 6 34-33 19 9. Kaposmérő 13 5 3 5 29-26 18 10. Tarany 13 4 5 4 25-24 17 11. Kadarkút 13 4 3 6 24-21 15 12. Lakócsa 13 4 2 7 22-25 14 13. Csokonyavisonta 13 3 3 7 19-42 12 14. Kutas 13 3 2 8 16-31 11 15. Tapsony 13 2 4 7 21-34 10 16. Csököly 13 - 1 12 14-78 1 Nagyatádi NKK- Komáromi AC 34-23 (19-10) Nagyatád, városi sportcsarnok, 600 néző. V.: Hucker, Tóth. Nagyatádi NKK: Sulyokné - Horváth K 5, Bárány 5, Simon B. 4, Bőzsöny 1, Gethu 6, Gombor 11. Csere: Balaskóné (kapus), Karsai 1, Hartai 1, Vártokné, Simon E. Edző: Jéki Zoltán. Az első percekben mindkét oldalon kimaradtak helyzetek, végül a vendégek szerezték meg a vezetést. Nem sokáig örülhet­tek a vezetésnek, mert egy re­mek összjáték után Bárány egyenlített. A félidő feléig jól tar­totta magát a Komárom, aztán a hazaiak percek alatt eldöntöt­ték, hogy ki a jobb ezen a talál­kozón. Áz első játékrészt végül kilencgólos előnnyel zárták. A szünet után Gombor kezdte a gólgyártást, majd tíz percig sok hibával játszott a nagyatádi csa­pat és a Komárom három gólja kellett ahhoz, hogy felébredje­nek „szendergésükből”. A tize­dik perctől Gethu és Gombor va­lósággal „sorozta” a vendég há­lóőr kapuját, és máris tizenegy lett a különbség. Az utolsó ne­gyed órában már a közönségnek játszott a somogyi gárda. A B- közép hangorkánja közepette az atádiak formás támadásokat ve­zettek. A rendre eredményes ak­ciók esélyt sem hagytak a ven­dég Komáromnak a felzárkózás­ra. Jó játékot, és ami a lényeg, sok gólt láthatott a közönség. Jók: Gethu, Gombor, Bárány. Jéki Zoltán: Készültünk erre a mérkőzésre, mert a Komárom mint újonc ismeretlen volt szá­munkra, és a héten még két játé­kossal erősítettek is. Örülök, hogy sikerült nagy gólkülönb­séggel nyernünk. fehér miklós Marcali VSZSE-PEAC 30-32 (16-15) Marcali, városi sportcsarnok, 600 néző. Marcali VSZSE: Kemer- Utasi 8, Müller 1, Balogh M., Mészá­ros 3, Kovács J. 7 (3), Milinte. Csere: Bödör (kapus), TóthM. 6, Peringer 2. Edző: Tóth István. Kiállítások: 4, ill. 8 perc. Hétméteresek 3/3, ill. 5/3. A kitűnő egyéni teljesítmé­nyeknek köszönhetően remek, színvonalas összecsapást hozott a Nyugati-csoport rangadója. Az első perctől kezdve nagy iramú, küzdelmes találkozón többször is gyors indulásból szereztek gólt a csapatok. A végjátékban a kevesebbet hibázó vendégek, ha szerencsével is, de elvitték a két bajnoki pontot Marcaliból. Jók: Bödör, Utasi, Kovács J., Tóth M. Tóth István: A játékosállomá­nyunk ugyan erősödött, de a pé­csiek még egységesebb csapatjá- tékra képesek. ____samu László _____________________________Labdarúgó NB II - Hűmmel csoport (13. forduló)___________________ Né gy somogyi pont őszi zárszóként Pontosan zárta az őszi bajnoki idényt a két somogyi NB Il-es labdarúgócsapat; a sérülések által tizedelt Balatonlelle SE a Pécsi VSK otthonában tudott nyerni, míg az újonc Kaposvöl- gye Vállalkozók SC-Nagyberki a sereghajtó Ajka SE otthoná­ban gyűjtött be egy pontot. Eredmények: Pécsi VSK-Balatonlelle SE 1-2 (1-0) Pécs, Vasút-stadion, 200 néző. V.: Szabó R. (Lémon, Nagy Sz.). Pécsi VSK: Horváth - Éles, Tallósi, Petőcz, Laki - Jordanov, Varga, Vessző, Péter - Hegedűs, Dárdai. Edző: Dárdai Pál. Balatonlelle SE: Gyenes - Tamás, Kenéz, Hajmási, Gosztonyi - Himics, Bakó, Hosszú, Silimon - Kolovics, Ta­kács. Edző: Kenéz István. Csere: Takács helyett Sylla a 46. percben, Silimon helyett Czubelák az 54. percben, Laki helyett Tóth a 80. percben, Hegedűs helyett Leopold a 80. percben. Sárga lap: Tamás a 48. percben, Tallósi a 85. percben. A küzdelmes pécsi mérkőzésen a második félidőben nyújtott játéka alapján megérdemelt győzelmet aratott a vendég Balaton-parti gár­da. Gólszerzők: Vessző (a 43. perc­ben 1 méteres gurításból), illetve Silimon (az 54. percben 4 méteres passzból), Hosszú (a 72. percben 25 méteres szabadrúgásból). Jók: Pallósi, Péter, Vessző, illetve Hosszú, Kenéz, Sylla. Dárdai Pál: - Gyengén játszó csapatom nem érdemelt volna győ­zelmet. Kenéz István: - A (továbbra is) sérülések által tizedelt csapatom a második félidőben nyújtott teljesít­ménye alapján megérdemelt és ér­tékes győzelmet harcolt ki. Gratulá­lok a labdarúgóimnak! k. i. Ajka SE-Kaposvölgye Vállalkozók SC-Nagyberki 0-0 Ajka, 300 néző. V.: Makk (Szabó J., Kassai). Ajka SE: Grőber - Gorái, Szabó A., Császár, Rózsás - Bárány, Zsi­dó, Csömyei, Csema - Korpos, Nagy Zs. Edző: Kovács Attila. Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki: Tánczos - Kiss F., Meksz, Károlyi, Kadarkád - Dede, Miskovics, Pintér - Neubauer, Ki­rály, Drávecz. Edző: Hanusz János. Csere: Dede helyett Lajtos a 46. percben, Csema helyett Csertán az 58. percben, Korpos helyett Cvetkó az 58. percben, Drávecz helyett Csíkvár a 62. percben, Csíkvár he­lyett Nógrádi a 70. percben. Sárga lap: Nagy a 33. percben. Nem sikerült kiharcolnia a győ­zelmet a sereghajtó Ajka SE ottho­nában a vendég somogyi együttes­nek, amely csak a gólhelyzetekig jutott el, de azokat sajnos nem tud­ta értékesíteni. így a közepes iramú és alacsony színvonalú mérkőzé­sen a Kaposvölgye Vállalkozók SC- Nagyberki csapata döntetlennel zárta az őszi idényt. Jók: Szabó, Császár, Bárány, il­letve Tánczos, Meksz, Károlyi, Ka­darkúti. Kovács Attila: - Tovább folytató­dik az impotens támadójátékunk. Hanusz János: - Ilyen gyenge já­tékkal pontot szerezni a bravúr ka­tegóriába tartozik. A két csapatnál csak a játékvezetők voltak gyengéb­bek. CSUPOR GYULA További eredmények: MTE-Motim- Komlói Bányász 3-0 Bodajk SE-Tatai HAC 2-0 Veszprém LC- Balatonfüred SC 1-1 Bonyhád FC-Petőházi SE 1-2 A Sárvár FC csapata szabadna­pos volt. A bajnokság állása: 1. Bodajk 11 6 4 1 17-6 22 2. Tatai HAC 11 5 4 2 17-13 19 3. MTE-Motim 11 5 3 3 17-14 18 4. Sárvár FC 12 4 5 3 13-13 17 5. Kaposvölgye VSC 11 5 2 4 11-12 17 6. Petőházi SE 11 4 4 3 11- 8 16 7. Balatonlelle SE 11 4 3 4 13-10 15 8. Veszprém LC 11 4 3 4 13-11 15 9. Komlói Bányász 11 4 2 5 10-13 14 10. Pécsi VSK 11 2 6 3 11-14 12 11. Bonyhád FC 10 2 3 5 9-15 9 12. Balatonfüred 10 1 6 4 7-13 9 13. Ajka SE 11 - 5 6 10-17 5 Asztalitenisz NB II Szenna Pack Zselic SC Kaposvár- Szabadbattyán 16:2 A mérkőzés érdekessége volt, hogy a korábban Kaposváron ját­szott ifjabb Balázs Miklós ezúttal ellenfélként lépett asztalhoz a so­mogyi megyeszékhelyen. A két páros hazai sikerrel zárult, s az egyéni mérkőzések során is vé­gig nagy fölényben játszott a Szenna Pack Zselic SC Kaposvár csapata. A Berdár, Báli, Háhn trió nem tudott hibázni; egyedül csak a szokottnál ezúttal kicsit halványabban játszó Dani veszí­tett két találkozón. Újabb magabiztos győzelmé­vel továbbra is őrzi veretlenségét a Szenna Pack Zselic SC Kapos­vár NB 11-es férfi asztalitenisz­csapata. A kaposvári győztesek: Berdár 4, Báli 4, Háhn 4, Dani 2, vala­mint a Berdár-Bali és a Háhn- Dani páros. A mérkőzés alakulása: 2:0, 6:0, 9:1,12:2,16:2. f.g.