Somogyi Néplap, 1975. május (31. évfolyam, 101-126. szám)

1975-05-20 / 116. szám

Érik a BVSC bajnokság Otthonában kapott ki a Siófok A labdarúgó NB III vasár- ] posváriak játéka, ez jelen­napi fordulójában eggyel j tette a győzelmet. Közel állt csökkent a baj nők jelöltek a győzelemhez a Kaposvári száma. A Pécsi VSK, amely | Vasas, mely az utolsó pilla- sokáig éllovas volt, újabb natban kiengedte a kezéből vereséget szenvedett, s ezzel az egyik pontot,, s az bizony a 3. helyre szorult. Egyre ; nagyon hiányozhat a végső inkább érik a BVSC bajnok- i elszámoláskor. A legkelleme- sága. A vasutasok most a | sebb meglepetést a Siófoki Növényolajnak rúgtak hat. Bányász okozta. Hazai közön­§°lt. . ség előtt maradt alul a szü­A somogyi csapatok közül! ° . e héten csak a Táncsics nyert. | net “tan feljavult Pénzügyőr Szünet után javult föl a ka- | ellenében. Pénzügyőr—Siófok 3:0 (0:0) Siófok, 1000 néző. V.: Jám- ! bor. Pénzügyőr: Balázs — Kuhajda, Józsa, Csekő, Huilmann, Murár, Lesti, Straub, Vida, Sashegyi, Ha vasi (Andriska). Edző: Tóthegyi Tibor. Siófok: Málics — Riedl, Szilágyi, Babán, Kékesi, Pintér, Sabján, Dróth (Horválb K.), Biha­ri, Horváth J., Bakó (Johan). Ed­ző : Papp Gyula. 65. perc: Jobb oldalról ível­tek szögletet a vendégek. A középmagas labda átszállt a sóifoki védők fölött. Málics megpróbált ugyan menteni, Vida azonban gyorsabb volt, s a hálóba fejelt. 1:0. 78. perc: Babán vétette el a labdát, Straub középre ívelt es Lesti nem hibázott. 2:0. > 85. perc: Csekő zavartalanul futott el a jobb oldalon, be­adott, 40 méteres átadása pontosan Straub elé érkezett, aki közelről a hálóba fejelte j 3:0. Az első 45 perc nem azt mutatta, hogy a Pénzügyőrök vonulnak le győztesként a pályáról. A hazai csatárok azonban két-három biztos helyzetet is elügyetlenkedtek. Szünet után a nagyon föl­javult Pénzügyőr irányította a játékot, teremtett helyzete­ket, s a fővárosi támadók azokat rendre ki is használ­ták. Jók: Józsa, Huilmann, Murár, Straub, illetve: Málics, Szilágyi, Sabján. Kovács Sándor Táncsics SE—Máza-Szászvár 3:1 (1:1) Kaposvár, 300 néző. V.:tLá- bodi. Táncsics: Kiss P. — Eísemann, Kanyar, Hadzopulosz, Hamar, Né­meth, Savanyó (Pataki), Geiger, Veszelka, Pintér, Varga (Dobor). Edző: Váradi Lajos. Máza-Szász­vár: Szulics — Kólya, Széles, Bocz, Katona (Varga), Molnár, Pataki, Horony, Róth, Steimler, Csordás. Edző: Stepán Tibor. S. perc: Kanyar fölöslege­sen cselezgetett a kaputól 20 méterre. Steimler elvette a labdát, s bár kissé balra sod­ródott, a későn vetődő Kiss mellett a jobb sarokba lőtt. 0:1. 43. perc: Bal oldalon veze­tett támadást a Táncsics. Ve­szelka beadásánál a védők késlekedtek, a labda Dobor- hoz került, aki 10 méterről élesen lőtt a bal sarokba. 1:1. 51. perc: Dobcxr szép cse­lekkel ment át a vendégek védelmén, és megszerezte a vezetést. 2:1. 60. perc: Veszelka három csel után jobb oldalról tálalt a kapu elé. A tisztán álló Pintérnek még arra is volt ideje, hogy lekezelje a labdát, és 5 méterről beállította a végededményt. 3:1. Két ellentétes félidőt ho­zott a találkozó. A feltűnően gyengén játszó hazai védők ellen a gólhelyzetek sorát hagyta ki a bányász együttes az első félidőben. Szünet után rá sem lehetett ismerni a Táncsicsra, s az egymás után vezetett formás támadá­sokat jó befejezések követték. A jobb helyzetkihasználás döntött. Jók: Eisemann, Gei­ger, Veszelka, Dobor, illetve: Szulics, Molnár, Horony. Jutási Róbert Boros (K. Vasas) három sash almi védővel harcol a labdáért A szőke csatár fejelt, de a labda a kapu fölé szállt. Kaposvár, 500 néző. V.: Turcsányi. K. Vasas: Győr« — Balogh, Ha­di, Poór, Árok, Bíró, Burcsa (Fá­bián), Máli, Boros, Herbei, Lacz- kovics. Edző: Csanda István. LMG: Gajárszki — Wiesner (Kiss), Hábersdorícr, Szőke, Bató, Egy­házi (Nagy G.), Hoffmann, Rédci, Szávai, Kelemen, Tóth. Edző: Hor­váth László. 34. perc: Egy bal oldali be­adásra Herbei ugrott fel a védőkkel fejelni. A labda Burcsa elé pattant, aki hat méterről a vetődő kapus alatt a halóba talált. 1:0. 38. perc: Ártatlan helyzet­ben Poór fölöslegesen lerán­totta Tóthot. 11-es. A meg­ítélt büntetőt Szőke gyengén helyezte, es Győrffi kiütötte a labda t. 85. perc: Hoffmann vezetett támadást. 20 méterről lövésre szánta magát, s a labda véd- hetetlenül vágódott a jobb felső sarokba. 1:1. Nagy melegben, a salakos pályán lejátszott találkozó in'cabb küzdelmet, mint jó já­tékot eredményezett. A ke­mény talajon mindkét csapat összjátékába számos hiba csúszott. A Vasas valamivel többet próbálkozott, de a ven­dégek ellentámadásai is rend­re veszélyesek voltak. A Va­sas kínálkozó lehetőségeit ez­úttal sem tudta kihasználni. Már-már úgy látszott, hogy itthon marad a két pont, amikor egy távoli, jól eltalált lövés döntőnek bizonyult. — Jók: Győrfi, Hadi, Laczko- vics, illetve: 'Hábersdorfer, Hoffmann, Kelemen. J. R. A délnyugati csoport továb- j bi eredményei: BVSC—Nő- ■ vényolaj 6:1, Lőrinci Fonó— ! Véménd 2:2, Törekvés—ME- DOSZ ÉRDÉRT 1:1, Április 4. Vasas—PVSK 2:1, Székesfe­hérvári MÁV—III. kér. TTVE 2:0, Bp. Építők—Dunaújváros 3:0, BKV Előre—Szigetvár 2:0. Az NB ÜT. bajnokság állása: 1. BVSC 32 20 7 5 69-25 47 2. Előre 32 17 11 4 56-24 45 3. PVSK 32 17 9 6 58-29 43 4. Pénzügyőr 32 15 7 10 53-30 37 5. Dunaújv. Ép. 32 15 7 10 49-41 37 6. Táncsics 32 16 5 15 50-46 37 7. Bp. Építők 32 11 14 7 43-34 36 8. Szf. MÁV 32 11 14 7 48-40 36 9. Siófok 32 10 11 11 37-40 31 10. Véménd 32 10 11 11 37-48 31 11. Növényolaj 32 10 9 13 43-52 29 12. M.-Szászvár 32 9 10 13 46-46 28 13. EMG SK 32 12 4 16 44-63 28 14. Lőrinci F. 32 11 5 16 40-61 27 15. ÉRDÉRT 32 8 10 14 60-71 26 16. Törekvés 32 9 8 15 26-43 26 | 17. Apr. 4. V. 32 9 7 16 36-54 25 ! 18. K. Vasas 32 7 10 15 38-55 24 19. Szigetvár 32 9 6 17 37-54 24 20. III. kér. 32 10 3 19 42-61 23 J Négyre csökkent a bajnokjelöltek száma Átforduló meglepetése a Rákóczi fővárosi győzelme volt Ü. Dózsa 42 pont, Honvéd 40 pont A 26. bajnoki forduló után 2 pontra csökkent az Újpesti Dózsa előnye a bajnoki táblá­zat 2. helyén álló Bp. Honvéd­del szemben. A vesztett ponto­kat tekintve azonban változat­lanul 4 pont a különbség. A hátralevő sorozatban aligha lehet elvenni az elsőséget a lila-fehérektől. A táblázat alján drámai küz­delem folyik a kiesés elkerülé­séért. A sereghajtók közül szombaton senki sem szerzett pontot A Békéscsaba, a Pécsi MSC és a Haladás között csak a jobb gólkülönbség határozza meg a sorrendet. 1. T7. Dózsa 25 19 4 2 65-27 42 2. Bp. Honvéd 26 16 8 2 51-19 40 3. Ferencváros 25 10 11 4 42-24 31 4. Csepel 25 12 5 í; 32-24 29 5. Videoton 26 8 10 8 29-36 26 6. ZTE 25 10 5 10 27-28 25 7. MTK—VM 25 8 7 10 30-34 123 8. SBTC 26 9 5 12 30-41 23 9. Rába ETO 25 9 4 12 37-40 22 10. Vasas 25 8 6 11 34-42 22 11. Diósgyőr 25 6 10 9 25-34 22 12. Tatabánya 25 7 5 13 23-33 19 13. Békéscsaba 25 5 8 12 21-31 18 14. PMSC 25 5 8 12 22-36 18 15. Haladás 25 7 4 14 25-44 18 Hajráznak. az NB II-es csa­patok. A 32. forduló mérkő­zéseit kánikulában játszották országszerte, ez bizony na­gyon meglátszott a nézőtere­ken. Csupán Szegeden meg Debrecenben volt magas a nézőszám. Megcsappant a bajnokjelöl­tek száma. A debreceniek to­vábbra is hullámvölgyben vannak, otthonukban szen­vedtek vereséget, s ezzel ki­estek a sorból. A dorogiak ózdi döntetlenje szintén azt jelenti, hogy a DAC lemond­hat az NB I-ről. Vasárnap mégsem ez volt a legnagyobb meglepetés, azt a Rákóczi szolgáltatta. Rákos­palotán ugyan sokáig a leve­gőben lógott, hogy újból ki­kap a kaposvári csapat, az utolsó félórában azonban el­lenáll hatatlannak bizonyult, s a végén fölényes, 4:1 ará­nyú győzelemmel fejezte be a mérkőzést Ezen a héten is volt egy rangadó. Szegeden a SZEOL a vasárnapig 2. helyen álló Volán csapatát fogadta. A mérkőzésen bebizonyosodott, hogy a Volán a kevésbé ruti­nos csapat. Győzött a Szeged, s ezzel a Tisza-parti város labdarúgói nemcsak vezető pozíciójukat erősítették meg, hanem nagyon közel kerültek az NB I-hez is. A hátralevő hat forduló na­gyon izgalmasnak ígérkezik a Szeged, a Komló, a Rákóczi és a Volán számára. Bizo­nyára e négy csapat közül kerül majd föl kettő az NB I-bé. A táblázat alján viszont lassan kialakul a kép, a Ganz-MÁVAG, az Eger és az Ózd már nehezen menekülhet meg. Rákóczi—FŐSPED Szállítók 4:1 (0:1) Czabán Samu tér, 2500 né­ző. V.: Petri. Rákóczi: Hegedűs — Németh, Agfalvi, Márton, Hoffmann — Nagy, Konrád, Burcsa — Túrái, Karasz (Bántó a 77. percben), Duschák. Edző: Mathesz Imre. FÖSPED: Lanczkor — Egri, Mol­nár, Ilirbeck, Kárpáti (Balogh a 78. percben) — Kiss, Kanyó, Ste- fán — Márkus, Csépány, Szilágyi (Nagy az 54. percben). Edző: Bundzsák Dezső. Rekkenő melegben kezdő­dött a játék, s a hazaiak már az 5. percben vezetést szegez­tek. Kiss húzott el a szélen, középre adott, Csépányt sen­ki nem őrizte, így zavartala­Autós hegyi bajnokság Ferjáncz az abszolút győztes, Tóth harmadik Visegrádon több ezer néző előtt bonyolították le az or­szágos autós hegyi bajnokság második futamát. A Volán ren­dezésében sorra kerülő torna a Felszabadulási Kupa hegyi verseny befejező fordulója xs volt. Az élen nagy párharcot vívott ezúttal is a Renault Al- pine-nel, illetve NSU-val futó Ferjáncz Attila és Cserkúti Jó­zsefe Végül is 9 másodperc kü­lönbséggel Ferjáncz győzött Miként a vezetők küzdelme, ngyanúgy, élményszámba ment a kaposvári Tóth János nagy­szerű versenyzése is. A Dózsa autóversenyzőjének öreg BNW gépkocsija persze nem tudta felvenni a versenyt az Alpine- neL A 3. hely rendkívül érté­kes. A Felszabadulási Volán Ku­pa országos hegyi bajnokság abszolút győztese Ferjáncz At­tila (Volán), 2. Cserkúti József (ÁFOR), 3. Tóth János (Kapos­vári Dózsa). nuí fejelhetett a ba£ alsó sa­rokba. 0:1. Percekre megza­varodott a Rákóczi védelme, azután néhány kaposvári próbálkozás is következett. A 15. percben viszont a hazaiak növelhették volna előnyüket j Ismét Csépány bombázott, lö­vését azonban Hegedűs re­mek vetődéssel kiütötte. Alig szabadult föl a kaposvári ka­pus, máris újabb Csépány- roham következett A csatár 8 méterről a kapufát találta el. Fokozatosan csökkent a játék irama. A 30. percben egyenlíthetett volna a Rákó­czi, Nagy közeli lövését azon­ban Lanczkor hárította. Majd ugyanez történt, amikor Ka­rasz lövése szállt kapura. Szünet után a Rákóczi nagy iramot diktált. A sorozatos támadások mégis csak ne­gyedóra elteltével hoztak eredményt A 60. percben Tú­rái Konrád elé tálalt, akinek bombalövése védhetetlenül vágódott Lanczkor hálójába. 1:1. Most már a kaposváriak diktálták a tempót A 72. percben újabb fordulat kö­vetkezett Karasz nyargalt el a szélen, az alapvonalig fu­tott, onnan középre gurított, s a jó ütemben érkező Du­schák nem hibázott. 2:1. A korábban védekező hazaiak most rákapcsoltak. A 83. percben mégis a Rákóczi ja­vára dőlt el a mérkőzés. Nagy vezette föl a labdát, azután 25 méterről óriási lövést eresztett meg. Mire Lanczkor megmozdult, viár rezgeti a háló. 3:1. A FÖSPED feladta. Egy nagyjelenet azonban még hátra volt. A 90. percben Nagy ugratta ki Túráit, aki három védőjátékost kicselez­ve már csak a kapussal állt szemben, elegánsan azt is át­játszotta, aztán volt csapata hálójába vágta a Rákóczi ne­gyedik gólját. 4:1. Érdekes, izgalmakban bő- velkedö, s mint az eredmény tükrözi, fordulatos mérkőzés j volt a Czabán Samu téren. A kieséstől veszélyeztetett fővá­rosiak hatalmas becsvággyal vetették magukat a küzdelem­be, s amikor gyors góljukat elérték, bizony percekre ne­héz helyzetbe került a Rákó­czi. Félóra elteltével azonban már látni lehetett a két csa­pat közti tudáskülönbséget. Szünet után a Rákóczi ellen­állhatatlannak bizonyult. Eb­ben az időszakban már nem »azonos súlycsoportul csapa­tok küzdöttek a pályán. A kaposvári középpályások kom- binativ játéka, meg a táma­dók eredményessége végül is megérdemelt Rákóczi-gyözel- met hozott. A kaposvári együttesben sok volt a kitűnő egyéni tel­jesítmény. Németh, Ágfalvi) Túrái, Nagy, s hosszú szünet után Karasz is nagyszerűen futballozott. A hazaiaknál Csépány, Egri és Hirbeck je­leskedett. További eredmények az NB II-ben: Oroszlány—Ganz-MÁ­VAG 4:1 (2:0), Ózd—Dorog 0:0, Budafok—Kossuth KFSB 2:0 (1:0), Komló—Bp. Sparta­cus 3:0 (2:0), SZEOL—Volán 3:1 (2:1), Szolnok—Debrecen 1:0 (1:0), Nagykanizsa—Ege* 4:3 (2:1), Szekszárd—Dunaúj­város 1:1 (0:0), Várpalota— MÁV DAC 3:0 (3:0). As NB n állása a ». után: 1. SZEO& 32 1* 5 » 2. Komló 32 12 15 5 3. K. RákÓCXi 32 16 6 10 4. Volán 32 16 6 10 5. Dorog 32 12 12 8 6. Debrecen 32 13 8 11 7. Dunaújv. 32 10 13 9 8. Szolnok 32 12 9 11 9. MÁV DAC 32 9 14 9 10. Oroszlány 32 8 16 8 11. Szekszárd 32 11 10 li 12. Várpalota 32 11 9 12 13. N.-kanizsa 32 10 10 12 14. Budafok 32 10 10 12 15. K. KFSE 32 11 8 13 16. Bp. spartac. 32 9 H 12 17. FÖSPED 32 10 9 13 18. G.-MAVAG 32 7 11 4 19. Eger 32 10 5 17 20. Ózd 32 8 7 17 % 87-34 40- 31 53-32 48- 36 33-31 42- 38 41- 38 36-33 41- 40 30-37 43- 54 42- 36 47-47 41-41 33-41 49- 51 39-48 30-39 35-54 32-51 « 39 38 39 36 34 33 33 3a 33 32 31 39 30 39 29 29 25 25 23 Döntetlenül végződött a Barcs—N. Kinizsi rangadó Barcs—Nagyatádi Kinizsi 0:0 Barcs. 1200 néző. Vezette: Aumarrn. Barcs: Piros — Pintér. Karsai, Dóezi, Kiss, Tóth, Börcsök, Wink­ler (Bencsik), Hofíer, Gulyás, Gyergyák, Edző: Máyer György. N. Kinizsi: Zsobrák — Varga, Fo­dor, Deák, Gresák, Németh, Balogh (Szabó), Brczovszki, Ilics (Roznik), Segesdi, Gotvald. Edző: Szabó Pál. Rekordközönség előtt, rek­kenő hőségben játszották a ta­lálkozót, mely csak közepes színvonalú játékot hozott. Mindkét csapat idegen, sok hi­bával játszott. A barcsiak ugyan többet támadtak, csa- I táraik számos gólhelyzetet te­remtettek, de azokat nem si­került kihasználni. A küzdel- ] mes találkozón a hazaiak vala­mivel közelebb álltak a győze- j lemhez. Jók: Pintér, Karsai, Kiss, Gulyás, illetve, Zsobrák, Varga, Fodor, Balogh. Barcs ifi—Nagyatádi ifi 5:0. Pandúr Ferenc Latinca SE—Babócsa 3:2 (2:2) Babócsa, 200 néző. V.: Ko­vács Gy. Latinén: Török — Weisz, Har­matit, Berta (ÍVIatics), Kozma, Szu- kics, Nyisztor, Borsfái, Pákái, Tarr, Mihalic. Edző: Borsfái Géza. Babócsa: Vangyia — Kiss, Keré- nyi, Orosházi. Vukmann, Virovccz, Arany, Luczck, Csúzdi, Takács, Klampauer. Edző: Bukovics István. Egyenlő első félidő után a második játékrészben, erőnléti fölénybe került a Latinca, és megérdemelten nyert. Góllö- | vők: Pákái, Tarr, Mihalicz, il-i letve Klampauer, Csúzdi. Jók: Török, Berta, Borsfái, illetve Vangyia, Virovecz, Csúzdi. Kovács Tibor Kiss J. SE—Fonyód 4:2 (3:1) Kapoly, 250 néző. Va Kred­ner. Kiss J. SE: Fekete — Horváth I., Tillinger, Bartl, Szabó, Pordán, Horváth L. (Czabula), Halász (Lerclr), Puha, Házi, Bán. Edző: Kétszeri Ferenc. Fonyód: Fenyvesi — Markovics, Gyuricza, Horváth (Vida), Fejes, Farkas, Pápai, Basics, Nagy, Lan- dor, Kertész (Sonnenschein). Edző: dr. Vida János. Végig fölényben játszottak a hazaiak, és biztosan nyertek a j közepes iramú és színvonalú I találkozón. A fonyódiak időn­ként veszélyes ellentámadáso­kat vezettek. Góllövők: Bán (2), Czabula, Horváth L., illet­ve Nagy (2), Jók: Horváth J., Szabó, Házi, Bán, a mezőny legjobbja, illetve Fejes, Gyu­ricza, Nagy. Kálmán Ferenc ; K. H. Vasutas—Marcali SE 2:1 (2:0) Marcali, 300 néző. V.: Kor- nai. K. H. Vasutas: Szaiai — Méreg,, Iíajdó, Kaszás, Kcki, steiler, Tör- ! zsök, Kelemen, Takács (Tóth J.), Tallián, Tóth S. (Berkes). Edző: Bartha Lajos. Marcali SE: Király — Németh, Ható I., Bcck, Kiss, Skáfár, Pck, Korona (Rigó). Kusz, Szántó, Ható II., Pálfi. Edző: Bősz Ádám. Nem volt átütőerő a tartalé­kos hazai csatársorban. A ha- I zaiak kínálkozó lehetőségeinek [ csak egy hányadát tudták ér- j tékesíteni. Góllövők: Törzsök, [ í Tallián, illetve Szántó (U-es- | [ bői), Jók: Hajdó, Törzsök, Tal- lián, illetve Ható I, Beck, | Szántó. Marcali SE ifi—K. H. Vas­utas ifi 2:1. Bősz Adám N. Somogyi—Somogytarnóea 3:2 (1:2) Nagyatád, 100 néző. V.: Bu­zsáki. N. Somogyi: Enzsöl — Szalal, Giczinger, Turnár, Hollós, Gőcze, Papp, Lados, Kalmár, Varga (Szombati), Bere. Edző: Oláh Fe­renc. Somogytarnóea: Kótai — Fábián, Pintér, Béres, Nagy J., Molnár, Nagy L., Boross (Kovács), Nagy I., Horváth, Kovács D. Edző: Bol- hói Ferenc. Az idegesen kezdő hazaiak ellen már 2:0-ra vezettek a tarnócaiak. A végére azonban elfáradtak, s az utolsó öt perc­ben két gólt is kaptak. Góllö- I vők: Giczinger (2), Varga, illet­ve Kovács V., Nagy J. Nagy L.-t a 65. percben utánrúgá- [ sért kiállították. Jók: Turnár, Giczinger, Hollós, illetve Kótai, Molnár. N. Somogyi ifi—Somogytar- nóca ifi 3:1. Varga Tibor Csurgó—Lábod 4:2 (1:2) Csurgó, 250 néző. V.: Szent­györgyi. Csurgó: Jancsi — Szmotek (Sza­bó), Máté, Polgár, Kasza, Hosszú, | Klsgéezi, Harm adás (Mód)« Nagy, Péntek, Kovács. Edző: Bolla Jó­zsef. Lábod: Márkus — Németh XT., Németh I., Wirth, Kovács, Koósz, Csabi, Kozma, Dorogi, Lieber, Iván. Edző: András József. Az alacsony színvonalú ta- 1 lálkozó első félideje egyenlő erők küzdelmét hozta. Szünet után a hazaiak több gólhelyze­tet dolgoztak ki. Kisgéczit a 20. percben reklamálásért, Már­kust a 25. percben sportszerűt­lenségért kiállították. Góllö­vők: Kovács (3), Péntek, illet­ve Kozma, Lieber. Jók: Mód, Péntek, Kovács, illetve Nagy I., Wirth, Kozma. Csurgó ifi—Lábod ifi 2:0. Vörös István Lengyeltóti—Hetes 4:0 (3:0) Lengyeltóti, 300 néző. V.: Mátés. Lengyeltóti: Kovács — Joszó, Kesztyűs, Nagy I., Hosszú, Smida, Mátyás, Sándor, Nagy II. (Komó­csin), Szaiai (Tóth), Kollár. Edző: Csordás László. Hetes: Siszler — Budai (Nagy), Balázs, Csonka, Hegedűs, Stágl, Csima, Dómján, Ehl, Göncz, Lan- dek. Edző: Göncz István. Csak az első húsz percben volt egyenrangú ellenfél a he- tesi csapat. A két gyors gól után nyomasztó fölénybe ke­rültek a hazaiak, akik még számos gólhelyzetet dolgoztak és hagytak ki. Jó iramú sport­szerű mérkőzésen akár na­gyobb arányban is győzhettek volna. Góllövők: Mátyás (2), Szaiai (11-esből), Kollár. A ha­zai csapatban nem akadt gyen­ge teljesítmény. A vendégek legjobbjai: Stágl, Göncz, Lan- dek. Hetes ifi—Lengyeltóti ifi 2:1. Dr. Körmendy István CEolytatás az 5. oldalon.)