Somogyi Néplap, 1966. június (23. évfolyam, 128-153. szám)

1966-06-07 / 133. szám

SOMOGYI NÉPLAP 4 Kedd, 1966. júnins 7. Harmincperces biztató játék után Magyarország—Svájc 3:1 (2:0) öt héttel a labdarúgó-világ­bajnokság döntőjének rajtja előtt utolsó .hazai mérkőzését játszotta a készülődő magyar válogatott. Némi meglepetés­nek számit, hogy mindössze huszonháromezer szurkoló volt kíváncsi a népstadionbeli bú­csúra. Ezek a nézők a mérkő­zés első szakaszában bizony meglehetősen sokat elégedet- lemkedtek. Lassan vált ugyanis folyamatossá válogatottunk já­téka. Már-már úgy látszott, hogy az első félidőben nem esik gól, amikor a 44. percben egy gyors támadás futott a pá­lyán. Rákosi szögletét Matesz Farkashoz továbbította, 5 Al­berthoz játszott, Albert vissza­adta a labdáit Farkasnak, s az nyolc méterről bombagólt lőtt. 1:0. Újrakezdés után Albert kaparintotta meg a labdát, aki Benét futtatta, Bene három cselt csinált, utána hat méter­ről a kimozduló kapus mellett talált a hálóba. 2:0. A szünet után folytatódott a magyar csapat lendületes játéka. Ez a 20. percben érett góllá, amikor Albert labdáját Beme rúgta a hálóba. 3:0. Két perc múlva a magyar védelem könnyelműsködését Kuhn ki­használta, és szépített. 3:1. Ez is maradt a végeredmény. Válogatottunk búcsúja félig- meddig sikerült A mérkőzés egyharmadában gördülékeny volt a csapatmunka. Szép, kor­szerű támadások futattak a pá­lyán. A kilencven percből hat­van perc azonban nem sok jót hozott Az első fiél árában kü­lönösen kiábrándító volt az együttes teljesítménye. 3:0 után is eléggé visszaesett a csapat. Persze a hátralevő har­mincöt nap alatt még sokat csiszolódhat a játék. A Svájc elleni 3:1 csöppet sem lebecsü­lendő eredmény, mert hisz a svájci együttes is ott lesz a világbajnokság döntőjében. • * • Egyébként készülődnek a többi csapatok is. Moszkvában több mint százezer néző kísérte figye­lemmel a Szovjetunió—Franciaor­szág mérkőzést. Ezen a franciák már 2áFra vezettek, végül is 3:3 lett az eredmény. Figyélemre méltó a brazilok 4:0 arányú győ­zelme Peru ellenében. Uruguay csapata Is biztosan nyert Monte- videóban a Penarol ellen iü-re. HÁLÓBAN A GYŐZELMET JELENTŐ GÓL! Veverán fejese nyomán a labda a földről pattant a léc alá, a soproni kapus már csak beljebb tud­ta ütni azt. A sorsdöntő jelenet a Kinizsi—Sopron mérkőzésen.- . (Péter János fölvétele) Nehéz Kinizsi-győzelem az NB II Nyugati esoportjában Biztos kaposvári győzelem az eszéki ökölvívók ellen Mintegy hatszáz szurkoló várta kíváncsian Kaposváron a Csiky Gergely Színházban a Kaposvári Dózsa—Slavonija Osijek nemzet­közi ökölvívó-mérkőzést. A ta­lálkozó előtt a jugoszláv vendé­geket köszöntötték a somogyi sport vezetői, majd kölcsönös zászlócsere következett. Aztán egy olyan bejelentés, aminek nem so­kan örültek. Az eszéki csapat két ökölvívójának nem voltak tel­jesen rendben az úti okmányai, emiatt csonka csapattal érkezett a Slavonija. Végül is a félnehéz- és nehézsúlyban az eszékiek nem ál­lítottak versenyzőt. (Nagy kár, mert az eszéki nehézsúlyú ök­löző legutóbb Balkán-bajnoksá­got nyert.) A nyolc találkozón viszonylag jó küzdelmet láthatott a kapos­vári boksztábor. No és biztos ka­posvári győzelmet. Csupán az igen gyenge teljesítményt nyújtó, kölcsönversenyző Tiger és Alföldi szenvedett vereséget — utóbbi az ugyancsak Balkán-bajnok Prenus- tól —, a többiek mind győztek. K. Dózsa —Slavonija Osijek 12:4 Légsúly: Zsiga pontozással győ­zött Sárics ellen. 2:0. Harmatsúly: Tiger pontozásos vereséget szen­vedett CzéhtőL 2:2. Pehelysúly: Tóth ellenfele, Kamenko a má­sodik menetben megsérült és le­léptették. 4:2. Könnyűsúly: Hor­váth ellen Karoglan a második menetben feladta, 6:2. Kis váltó­súly: Tóbi pontozással győzőt A sérüléséből felgyógyult Zsiga (jobbról) ismét jól öklözött, s ki­tűnő ellenfelet győzött le a ka­posvári nemzetközi ökölvívó-via­dalon. Zovko ellen. 8:2. Váltósúly: Papp pontozással győzött Jovics ellen. 10:2. Nagy váltósúly: Geyer pon­tozással győzött Zvijanovies el­len. 12:2. Középsúly: Alföldit a máscfdik menetben sorozatos sza­bálytalanságok miatt leléptették Prenus ölen. 12:4. * * * Az eszéki ökölvívók ma Pécsen a PVSK ellen lépnek szorítóba. A Nagykanizsai Bányász előnye már három pont Kanizsai rangadó volt a Dél­nyugati NB Ill-bam. 3500 né­ző előtt a Nagykanizsai Bá­nyász minimális különbséggel ugyan, de legyőzte az NVTE-t. Minthogy az ellenlábasak kö­zül a Pécsi Ércbányász pontot vesztett, a Máza-Szászvár pe­dig kikapott Szekszárdion, így a Bányász előnye már 3 pont. A 12. forduló után a Nagyka­nizsai Dózsa ismét felzárkó­zott a vezetőhöz. A lábodiak hazad veresége azt jelentette, hogy a MBDOSZ helyet cserélt a szekszárdiakkal. Ebben az osztályban mindinkább lesza­kad az előtte állóktól a Siófoki Bányász. Nemigen hisszük, hogy a tavaszi idényben a sió­fokiak el tudnak rugaszkodni majd az utolsó helyről. Az ósz. szel sem sikerülhet ez, ha nem történik gyökeres változás Sió­fokon. Nagykanizsai Dózsa —Lábod 1:0 (1:0) Lábod, 1300 néző. V.: Orbán. N. Dózsa: Pécz — Krass, Ko­vácshegyi, Karlovics — Bíró, Tá- losi — Hujber, Kisutzky, Majoros, Szatmári, László. Edző: Kátai Jó­zsef. Lábod: Hornai — Hadi, Kiss, Mihóka — Nagy, Takács — Si­pos, Borzas, Csoór, Fülöp, Posta. Edző: Selmeczi István. Az 5. percben már a negyedik szögletét rúgta a fölényt kihar­coló lábodi csapat. Ezután Bor­zas hagyott ki egy helyzetet, majd Posta bombája zúgott valamivel fölé. Aztán szóhoz jutottak a vendégek is, s a 27. percben gólt értek el. Mihóka a 16-oson fel­vágta Szatmárit. A szabadrúgást Kisutzky először kapu főié küld­te, a játékvezető azonban a sor­fal megmozdulása miatt újra rú- gatta a szabadot. Másodszorra Ki- sutzkv hatalmas erejű bombája nyomán a bal felső sarokba vá­gódott a labda, 1:0. Válaszként heves lábodi rohamok következ­tek. A mérkőzés legnagyobb hely­zetét azonban Fülöp öt méterről kihagyta. A szünet után Takács röetőn a kapufát találta el. Aztán Pocta lövését ütötte ki a kapus, ^inns azonban a lepattanó labdát mell0 küldte. A 18. percben Pécz kapus egy Sipos-bombát védve megsé­rült. Majoros állt be a^.helyére. A kanizsai csapat teljés erővel védekezett, úgyhogy bizony a vendégcsapat játékosai sokszor túllépték a kemény játék határát. A 38. percben Kovácshegyi a 16- oson belül kézzel ütötte le a lab­dát, a partjelző intett is, Orbán játékvezető azonban tovább en­gedte a játékot. A 43. percben Fülöp hatalmas helyzetet ha­gyott ki. Végig csapkodó játék folyt sok­kok durvasággal tarkítva. Ennek következményeként Fülöp is, Nagy is, Borzas is megsérült. A tehetetlen játékvezető mindent el­nézett. Téves ítéleteivel rendre a lábodiakat sújtotta. Ez is hozzá­járult ahhoz, hogy bár a játék­idő nagyobbik szakaszában fö­lényben volt a MEDOSZ, végül is vesztesként vonult le a pályáról. -T6k: Pécz. Kováoshegyi, Majoros. m. Hadi, Kiss. Posta. * • * További eredmények a Délnyu­gati csoportban: PBTC—Mohács 1:0, Zalaegerszegi Építők—Duna­újvárosi Építők 2:2, Nagykanizsai Bányász—Nagykanizsai VTE 1:0, Szekszárd—Máza-Szászvár 5:2, Lo­vászi—Baja 1:1, PEAC—Pécsi Érc­bányász DL Női asztaliteniszezőink kettős győzelme Ügy látszik, használt a hosz- szú pihenő. Pénteken a K. Vasas férfi asztalitenisz-csa­pata aratott nagyszerű győzel­met Szombaton, este, majd vasárnap délelőtt a K. Vasas női gárdája nyert imponáló fölénnyel. A kettős győzelem azt jelenti, hogy a Vasas női csapata följebb rukkolhatott a bajnoki táblázaton. K. Vasas—Vasúttervező 15:5 Győztesek: a Vinczéné—Bó- dizs pár (2), a Szereczné— Bartusné pár, dr. Vinczéné (3), Bódizs (3), Szereczné (3), Bartusné (3), ill. az Izsó—Hüb- ler pár és Izsó (4). K. Vasas—Pénzügyőrök 15:5 Győztesek: a dr. Vinczéné— Bódizs pár (2), a Bartusné— Szereczné pár (2), dr. Vinczé­né (4), Bódizs (3), Szereczné (2), Bartusné (2), ilL Hudák (2), Szirákné, Fogarasi, Imre. A labdarúgó NB I B szom­bati mérkőzései után azt vár­tuk kíváncsiam, mit csinálnak az ellenlábasok. Nos, rendre jobban szerepeltek, mint a Ka­posvári Honvéd, ezért aztán a tizenharmadik bajnoki forduló után újból az utolsó helyre M. HONVÉD—TAB 54 (3:0) Marcali, 100 néző. V.: TtszagátL M. Honvéd: Skripeczki — Erős, Pávolics, Benecz — Csapó, Nád -*- Takár, Farkas, Csermely, Nagy, Csiszár. Edző: Borsfái Géza. Tab: Kovács — Pető, Szabó, Puha II. — Simon, CzabuLa — Rácz, Puha I., Kecskés, Mázi, Székely. Ed­ző: Czabula Miklós. A kulturál­tabban futballozó honvédek akár nagyobb arányban is nyerhettek volna. G.: Csermely (3), Takár, Nagy. Jók: Pávolics, Csapó, Nád, Csiszár, HL Kovács, Szabó. B. G. NAGT AT AD—BARCS 1* (0:0) Barcs, 400 néző. V.: Darázsi Nagyatád: Kurucz — Németh, Fritz, Nagy — Bazsó, Nezdei — Deák, Fehér, Bíró, Tóbei, Szent- györgyi. Edző: Nagy Árpád. Barcs: András — Bogyó, Pálmai, Nagy — Bátorfi, Horváth — Bor­da, Sínkó, Göncz, Kúti. Lang. Edző: Juhász Vilmos. Alacsony színvonalú mérkőzés, amelyen véfig a hazaiak támadtak. A ven­dégek a 90. percben értek el gólt egy ártatlan támadás végén. G.: Bazsó. Jók: Kurucz, Fritz, Bazsó, ill. Bogyó, Bátorfi. Pandúr Ferenc K. H. VASUTAS—LENGYELTÓTI 5:3 (1:0) Kaposvár, 100 néző. V.: Hor­váth G. Vasutas: ülés — Csönge. Faze­kas, Miseta — Dani, Molnár — Már a tizennegyedik forduló mérkőzéseit játszották az NB II Nyugati csoportjában. Bár a Vár­palotai Bányász csak döntetlent ért el Pécsen, továbbra is bizto­san vezet a bajnoki táblázaton. Szilárdan őrzi második helyét az Autóbusz csapata is. A kispestiek ez alkalomal a PVSK-t verték meg imponáló fölénnyel. Harminc Kaposvár, 1500 néző. V.: Nagy E. Kinizsi: Zalánfi — Balogh, Zag, Simon — Filiszár, Horváth — Ve- yerán, Szabó, Herbei, Nagy, Lacz­kovics. Edző: Váradi Lajos. Sop­ron: Sziklai — Mentes, Hadarics, Gnám H. — Gnám L, Decsi — Török, Wéber, Doszpot, Gyurácz, Szabó. Edző: Kertész Imre. Negyedóráig az alacsony szín­vonalú mezőnyjátékon kívül mást nem láthatott a közönség. A 17. percben Balogh cselezgetett fölös­legesen a 16-os sarkánál, elesett, Szabó megszerezte a labdát, be­sétált vele a kapu torkába, rosz- szul helyezett lövésébe azonban Zalánfi bele tudott ütni, majd Zag, a gólvonal előtt kivágta a labdát. A másik oldalon Herbei bombá­zott a bal sarokra, Sziklai szög­letre mentett. Huszonöt perc el­teltével fölénybe került a Kini­zsi, szinte állandóan a soproniak térfelén folyt a játék. Nagy tá­lalt Laczkovics elé, a kapus is kimozdult, a labda azonban az üres háló előtt suhant el. Egy veszélyes soproni ellentámadás során Doszpot ugrott ki a 33. perc­ben, Zag kétségbeesve becsúszva adott haza, Zalánfi vetődve vé­dett. A 42. percben egy előreívelt labdát Hadarics is, Gyurácz is elvétett. Herbei megszerezte azt, s közelről a hálóba lőtt, Irt). Egy perc múlva szögletet íveltek be a sonroniak, a Kinizsi-védők kao- kodtak, a 16-oson pattogó labdát csúszott a kaposvári együtes. Változás történt az NB I B élén is. Szegeden 4:2 arányú vereséget szenvedett a koráb­bá éllovas, a BVSC. Minthogy a debreceniek legyőzték a mis­kolci vasutast, így most már két pont előnnyel vezet a baj­noki táblázaton a DVSC. Megyei bajnokság Tátrai, Takács, Nagy, Juhász, Törzsök. Edző: Albrecht József. Lengyeltóti: Benkő — Dezső, Hor­váth, Somogyi — Kisdörnyei, Papp — Hamvai, Sándor, Nyers, Püs­pök, Mii éti cs. Edző: Parrag Já­nos. A Vasutas javuló játékkal győzött, s lelkesebb is volt, mint a vendégcsapat. G.: Takács (2), Törzsök (2, egyet 11-esből), Nagy, iU. Horváth, Hamvai, Püspök. Jók: MÜfeta, Takács, Juhász, ill. Horváth, Somogyi, Kisdörnyei. Végvári Dénes BABÖCS A—K. DÖZSA 2:2 őrt)) Babócsa, 150 néző. V.: Németh V. Babócsa: Varga — Molványi, Riedler, Bodzsár — Bakó, Luczek — Csuti, Putics, Horváth, Csor­dás, Bukovics. Edző: Bakó Jó- szef. Dózsa: Pápai — Herczeg, Darvas, Fodor — Báli, Pados — Farkas, Bódis, Haracsi, Veverán, Nagyréti. Edző: Radnai István. A lelkes hazai csapat a mutatott játék alapján győzelmet érdemelt volna a szétesően játszó, lélekte­len Dózsa ellenében. G.: Horváth, Putics, ill. Veverán, Nagyréti. Jók: Bakó, Luczek, Csordás, ill. Haracsi, Veverán, Nagyréti. Kovács Tibor gól esett ebben a fordulóban, s ebből öt Kaposváron, ahol a K. Kinizsi nagy küzdelem után elég nehezen nyert az ugyancsak se­reghajtók közé tartozó Sopron el­lenében. A forduló legváratlanabb eredménye Pápán született, ahol a fokozatosan belelendülő Dom­bóvári VSE biztos győzelmet ara­tott a Pápai Textiles ellen. Gyurácz emelte a bal felső sa­rokba, 1:1. Szünet után a 4. percben Török ugrott ki Zag és Balogh között. Zag a 16-os előtt kézzel rántotta vissza. A szabadrúgást Gnám II. a sorfal mellett a jobb sarokra lőtte, Zalánfi kiütötte a labdát, és a befutó soproni Szabó élesen a léc alá lőtt, 1:2. A 8. percben Wéber a jobb oldalon faképnél hagyta a felező vonalnál álló Kinizsi-védőket, bedása egyedül találta Szabót, ő ismét besétálha­tott a kapu előterébe, azonban­elkapkodott lövésébe Zalánfi ez­úttal is bele tudott nyúlni. A 12. percben Nagy labdáját Lacz­kovics 18 méterről bombázta ka­pura, s a labda a jobb oldali léc éléről vágódott a hálóba, 2:2. Fergeteges Kinizsi-rohamok kö­vetkeztek, a labda alig hagyta el a soproniak 16-osát. A 22. perc­ben Laczkovics ívelt be bal ol­dalról, Hadarics és Veverán ugrott fel fejelni, s a leeső labda a földről pattant a kapuba, 3:2. To­vábbra sem szűntek meg a Ki­nizsi-támadások, ezek azonban már nem hoztak eredményt. Az utolsó percekben a hazaiak lefé­keztek, a Textiles támadgatott. Két gyenge formában levő csa­pat küzdelmét hozta a mérkőzés. Hosszú ideig tervszerűtlen, csap­kodó játék folyt a pályán, a já­tékosok egymás hibáiból éltek. A sok hiba közben is szembetű­Vasárnapi eredmények: Ganz MÁVAG—Szombat­hely 1:1 (1:1). Székesfehérvár—MÁV DAC 2:0 (2:0). Debreceni VSC—Miskolc 3:1 (2:1). Oroszlány—Komló Irt (0:0). Szeged—BVSC 4:2 (2:2). BALATONBOGLÄR— SOMOGYTARNÓCA 4rt> (1:0) Balatoni eile, 100 néző. V.: Boda. Balatonboglár: Magyar — Fers, Csere, Hűvösvölgyi — Szabó, Nag\ — Galambos, Katona, Kisgál, Va­nya, Laborfalvi. Edző: Iiarmath Gyula. Somogytornóca: Fehér — Fisli, Rezsonya, Molnár — Dom­bi, Kovács — Boros, Hegelsber- ger, Mohácsi, Novák, BolhóL Ed­ző: Szóvári György. Minden ré­szében jobb volt a bogiári együt­tes, amely egy 11-est is kihagyott. G.: Vanya (2), Laborfalvi, Csere (11-esből). Jók: Magyar, Nagy, Vanya, Katona, ill. Rezsonya, Dombi, Kovács, Novák. Kollár József KAPOLY—CSURGÓ 5:1 (2:1) Kapoly, 200 néző. V.: Horváth Z. Kapoly: Ábrahám — Vida, So­mogyi, Miklós — Hosszú, LŐrincz — Kovács, Huszanágics, Kétszeri, Takács, Csordás. Edző: Kálmán Ferenc. Csurgó: Gyaja — Péczeli, Papp, Hottó n. — Hottó I., Vö­rös — Blatt, Horváth, Szabó, Lu­czek, Nagy. Edző: Bolla József. A 3. percben ugyan a csurgóiak szereztek vezetést, de ezután fö­lénybe került a kapolyi csapat, s ilyen arányban is megérdemelten nyert. G.: Takács (3), Csordás (2), ill. Horváth. Jók: Vida, Kovács, Kétszeri, Takács, ill. Gyaja, Hot­tó IL, Horváth. Kocsis György nő volt, hogy Filiszárnak szinte minden labdája ellenfélhez szállt, s hogy Nagy ezúttal is mélyen a képessége alatt szerepelt. A já­tékidő nagy részében a Kinizsi nyomasztó fölényben volt, csatá­rai azonban még így is csak ke­servesen tudták a győzelmet meg- szereznL A soproniak ritka ellen- támadásaikból több veszélyes hely­zetet teremtettek a lestaktikát erőltető, s nem az emberfogásra törekvő Kinizsi-védők mellett. Jók: Zalánfi, Szabó, Herbei, Lacz­kovics, ill. Mentes, Gnám I., Tö­rök, Wéber, a mezőny legjobb­ja. • * • További eredmények a Nyugati csoportban: Autóbusz—PVSK 4:0, Zalaegerszegi TE—Vasas Izzó 1:1, Dombóvár—Pápai Textiles 4:2, Győri Dójzsa—Székesfehérvári MÁV 0:0, Zalaegerszegi Dózsa—Veszp­rémi Haladás 3:2, Budai. Sparta­cus—Mosonmagyaróvár 4:0, Esz­tergom—III. Jker. TTVE 1:1, Pécsi Bányász—Várpalota 1:1. Labdarúgó« bajuoküag NB I B: 1. Debrecen 13 7 4 2 27:17 18 2. BVSC 13 5 6 2 17:13 16 3. Komló 13 6 3 4 27:16 15 4. Ganz-MÁVAG 13 6 3 4 17:12 15 5. Eger 13 6 3 4 20:26 15 6. Oroszlány 13 4 6 3 10:8 14 7. Szeged 13 6 1 6 19:19 13 8. Egyetértés 13 3 6 4 13:12 12 9. Miskolc 13 3 6 4 17:20 12 10. Szállítók 13 3 6 4 9:15 12 11. Győri MÁV 13 3 5 5 17:17 11 12. Székesfehérvár 13 5 1 7 15:16 11 13. Szombathely 11 2 6 3 16:15 10 14. Budafok 12 4 2 6 14:16 10 15. Nyíregyháza 12 4 2 6 13:19 10 16. K. Honvéd 13 3 4 6 13:23 10 NB H Nyugati csoport 1. Várpalota 14 10 3 1 30:12 23 2. Autóbusz 14 9 3 2 24:8 21 3. P. Bányász 14 8 3 3 27:15 19 4. Győri Dózsa 14 8 2 4 25:13 18 5. PVSK 14 7 2 5 20:18 16 6. Esztergom 14 5 5 4 26:14 15 7. Székesf. MÁV 14 5 5 4 13:12 15 8. ZTE 14 5 4 5 20:18 14 9. Izzó 14 6 2 6 17:20 14 10. Z. Dózsa 14 6 2 6 18:22 14 11. B. Spartacus 14 3 7 4 17 :i4 13 12. Dombóvár 14 5 3 6 16:19 13 13. IU. k. TTVE 14 5 2 7 22:22 12 14. Veszprém 14 5 2 7 15:28 12 15. Pápa 14 3 5 6 12:21 11 16. Sopron 14 4 1 9 10:13 9 17. K. Kinizsi 14 3 3 8 U:24 9 18. M.-óvár 14 1 2 11 11:36 4 NB m Délnyugati csoport 1. N. Bányász 12 10 1 1 30:8 21 2 N. Dózsa 12 7 4 1 16:9 18 3. Ércbányász ' 12 7 3 2 16:9 17 4 Máza-Szászvár 12 7 3 2 22:12 17 5. Szekszárd 12 7 2 3 26:16 16 6. Lábod 12 6 3 3 20 :ii 15 7 PBTC 12 4 4 4 11:12 12 8. PEAC 12 3 5 4 10:13 11 9. NVTE 12 3 4 5 14:19 10 10. Baja 12 4 2 6 16:22 10 11. Mohács 12- 9 3 5:9 9 12. P. Helyiipar 12 3 3 6 9:18 9 13. Dunaújváros 12 3 3 7 17:25 8 14. Z. Építők 12 2 3 7 16:26 7 15. Lovászi 11 15 5 13:22 7 16 Siófok 11 119 6:15 3 Megyei I. osztály: 1. K. Vasas 13 8 4 1 34:11 20 2. Taszár 12 822 20:14 18 3. Marcali VM 12 7 3 2 41:19 17 4. Kapoly 12 7 1 5 26:12 15 5. K. Dózsa 13 6 2 5 26:19 14 6. M. Hpnvéd 12 6 1 5 17:12 13 7. Barcs 12 5 3 4 16:14 13 8. K. V. Lobogó 12 6 1 5 22:23 13 9. Nagyatád 12 4 4 4 16:17 12 10. Csurgó 12 5 2 5 26:27 12 11. Somogy tamóca 12 3 4 5 15:20 10 12. Balatonboglár 12 3 3 6 15:17 9 13. K. H. Vasutas 12 2 4 6 15:26 8 14. Tab 12 1 5 6 15:28 7 15. Lengyeltóti 12 3 1 8 14:30 7 16. Babócsa 13 2 2 9 13:42 6 A 13+1 találatos szelvény a kö­vetkező: lllxlxxxxl I 1 x + 1. 13 plusz 1 találatot 6 fogadó ért el, nyereményük a jutalommal együtt a nyeremény­illeték levonása után 46 075 fo­rint. A 21 darab 13 találatos szel-» vényre egyenként 20 065 forintot, a 12 találatosakra 530 forintot, a II találatosakra 49 forintot, a lű találatosakra 16 forintot fizetnek. K. Kinizsi—Sopron 3:2 (1:1) A K. Hon véd újból utolsó