Pest Megyi Hírlap, 1973. november (17. évfolyam, 264-280. szám)

1973-11-27 / 277. szám

/ 1973. NOVEMBER 27., KEDD “)c/űrtop 7 Az MLSZ tiltakozása A chilei válogatottakat a szakvezetés áprilisig „szabadság­ra” küldte. A „külföldiek”: Figueroa, Qulntano, Reinoso, Rodriguez és Caszely visszautaztak Brazíliába, Spanyolország­ba és Mexikóba, a többiek csapataik rendelkezésére állnak. A chilei válogatottak 6000 dolláros jutalomban részesültek a VB 16-os döntőjébe „jutásukért” ... A Magyar Labdarúgó Szö­vetség táviratban tiltakozott a FIFÁ-nál amiatt, hogy a Szov­jetuniót kizártnak nyilvánítot­ta a világbajnoki küzdelemből és hivatalosan közölte: Chile — mivel a szovjet együttes nem utazott Santiagóba, a no­vember 21-i visszavágóra —, a VB 16-os mezőnyének tagja lett. A szovjet labdarúgó szövet­ség az egész sportvilág együtt­érzésétől vezéreltetve úgy dön­tött, hogy a legjobb labdarúgói nem lépnek a koncentrációs tá­borrá alakított pályára. Augus- to Pinochet maga jelentette ki, hogy az ostromállapotot Chilé­ben még legalább nyolc hó­I napig fenn kell tartani, de en­nek feloldása után is fennma­rad az egész országban a szük- I ségállapot. Ez azt is jelenti, i hogy még sem volt lehetőség a ' Chile—Szovjetunió visszavágó , biztonságos megrendezéséhez. i A labdarúgó világbajnokság szabályzatának 22. cikkelye I szerint vis major esetek fenn- I állásánál a merev szabályok­ból eltérően is lehet határoza- j tbkat hozni. Ez a vis major pe- j dig soha jobban nem volt meg, I mint a Chile—Szovjetunió | mérkőzés esetében. Az MLSZ j az ügy felülvizsgálását és a I legsportszerűbb megoldását I várja a FIFÁ-tól. Hetvenéves a Tipográfia TE A 70 éves Tipográfia TE ün­nep; közgyűlésére hétfőn dél­után került sor a Franklin Nyomda dísztermében. A köz­gyűlésen megjelent Nyars Re­zső, az MSZMP Politikai Bi­zottságának tagja, a Központi Bizottság titkára. A közgyűlés előtt nyílt meg a jubiláló sportegyesület ki­állítása. A közgyűlésen Bi- róczky János, a Tipográfia TE elnöke számolt be a népszerű munkáíegyesület küzdelmes évtizedeiről. Az 1903-as meg- ! alakulás után a labdarúgók | küzdöttek először az egyesület | színeiben. Jelenleg 12 szakos,z- j tályban mintegy 400-an spor­tolnak. Az íjászok, a kerék­pározók és a sakkozóik a ma­gyar sport élvonalában talál­hatók. A hozzászólások után Várfi Ferenc, az OTSH osztályve­zetője, dr. Beckl Sándor ál­Két nappal a továbbjutást éldöntő Ausztria—Svédország labdarúgó VB-selejtező előtt ritka csemegét nyújtó adást sugárzott az Osztrák Televí­zió. Vasárnap este felelevení­tették a húsz évvel ezelőtti 6:3-as magyar győzelemmel végződött londoni Magyaror­szág—Anglia mérkőzést. A negyedórás labdarúgó-történe­lem nagy sikert aratott. A VB-selejtezőre készülő osztrák labdarúgók nem lát­hatták a történelmi felvétele­ket, így csak a szurkolók kap­tak előjátékot a mai mérkő­zéshez. Stastny szövetségi ka­pitány ugyanis teljes pihenőt rendelt el, a találkozó színhe­lyétől, az NSZK-beli Gelsen- kirchentől 35 kilométerre levő Kaiserauban tartózkodó válo­gatottak a látogatóktól elzár- tan készülnek a ma esti ta­lálkozóra. Az osztrák fővárosban a következő tizenegy szereplésé­re szavaznak: Rettenstein er — Sara, Schmidradner, Kriess, Eigenstiller, Hasil, Hattenber- ger, Kreuz, Kögelberger, Krankl, Jara. lamtitkár, az OfSH elnöké­nek nevében kitüntetéseket adott át. Tetőtépo vihar A viharos szél alaposan megtépázta a müncheni olim­piai stadion műanyag tetőzetét. Mintegy 100 négyzetméternyi területről hordta el az orkán a plexittáblákat, úgy, hogy a stadion kapuit bizonytalan időre be is zárták a látogatók előli. 12 tizenkettes A vasárnapi totófordulőban nem : voít telitalálat, a maximumot a 12-es jelentette, amiből 12 darab akadt. Egyenkénti nyereményük 122 505 forint. A 11-es 5652, a 10-es találat pedig 63S forintot fizet. A 48, hétre átmenő jutalomösszeg 782 407 forint. Eredmények: 1, x, 2, x, x, 1, 2, x, x, 1, x, 2, 1, 1. Nagy meglepetés érte az Ausztria—Svédország mérkő­zés gelsenkircheni rendezőit, mivel az igényelt jegymennyi­ségből Ausztria és Svédország labdarúgó-szurkolói 22 ezret visszaküldték. A jegyekről le­mondás oka: a nyugati ener­giaválság, a labdarúgó-szurko­lók is takarékoskodnak a ben­zinnel. Megyei totóeredmények 1. Leninváros—Vác 1 2. Perbál—Aszód 1 3. SZTK—Csepel A. 2 4. Üllő—Vecsés 1 5. Pomáz—Albertirsa 1 6. Isaszeg—Szigethalom x 7. Halásztelek—Dömsöd 2 8. Gyömrő—Nagykáta x Olaszországban, vendégszerepelt a BVSC vívócsapata. Rómában négy fegyvernemes versenyen vett részt a Lazio tartományi vá­logatottal. Az olaszoknál is több válogatott lépett pástra, a kardozó exvilágbajnok Maffei is. Minden fegyvernemben 4—4 asszót vívtak, a vasutasok az összesítésben 9:7 arányú győzelmet arattak. Labdarúgó­táblazatok NB I 1. Bp. Honvéd 14 9 — 5 30-14 18 2. Ü. Dózsa 14 8 2 4 32-22 18 3. Tatabánya 14 7 4 3 21-15 18 4. Rába ETO 14 7 4 3 18-16 18 5. Ferencváros 14 7 3 4 24-16 17 6. Salgótarján 14 5 7 2 15-13 17 7. Pécs 14 5 7 2 15-14 17 8. Videoton 14 6 4 4 20-18 16 9. Csepel 14 6 3 5 21-18 15 10. MTK 14 5 3 6 17-18 13 11. Zalaegerszeg 14 5 3 6 15-21 13 12. Haladás 14 3 5 6 13-17 11 13. Vasas 14 2 6 6 12-18 10 14. SZEOL 14 3 3 8 14-19 9 15. Egyetértés 14 — 8 6 10-26 8 lß. Dorog 14 1 4 9 12-24 6 Az utolsó előtti forduló vasár- nápi eredményei: Tatabánya—Fe­rencváros 2:0 (0:0), Zalaegerszegi TE—Dorog 2:1 (1:0), Rába ETO— VM Egyetértés 1:1 (1:0), Csepel— Szegedi EOL 2:0 (2:0), Salgótarján —Üjpestl Dózsa 2:1 (2:1), Pécsi MSC—Szombathelyi Haladás 1:1 (1:0), Vasas—MTK 1:1 (1:1). NB I B 1. Diósgyőr 16 10 3 3 29-12 23 2. Budafok 16 6 7 3 21-13 19 3. Szolnok 16 7 5 4 22-17 19 4. Békéscsaba 16 7 4 5 17-14 18 5. Komló 16 7 4 5 16-13 18 6. Olajbányász 16 7 4 5 22-20 18 7. Dunaújváros 8. Kossuth 16 6 5 5 27-25 17 KFSE 16 7 3 6 21-20 17 9. Debrecen 16 5 6 5 15-14 16 10. MÁV DAC 16 5 5 6 20-17 15 11. Kecskemét 16 5 5 6 18-27 15 12. Szekszárd 16 3 8 5 11-12 14 13. Pénzügyőr 16 6 2 8 28-30 14 14. Várpalota 16 4 6 6 13-16 14 15. Bp. Spart. 16 5 4 7 17-21 14 16. Eger 16 4 5 7 20-26 10 17. G.-MÁVAG 16 4 5 7 14-23 13 18. Oroszlány 16 4 3 9 12-23 11 Az NB II őszi végeredménye Északi csoport 1. MVSC 15 10 2 3 28-13 22 2. Kazincb. 15 9 3 3 23-10 21 3. Özd 15 7 6 2 16- 6 20 4. BVSC 15 8 3 4 28-19 19 5. D.-keszi 15 8 2 5 20-15 18 6. Rudabánya 15 8 1 6 26-20 17 7. Izzó 15 6 4 5 21-11 16 8. Gyöngyös 15 6 4 5 21-12 16 9. Vác 15 4 7 4 15-16 15 10. SKSE 15 5 5 5 21-13 15 11. N.-bátony 15 4 5 6 15-23 13 12. Leninváros 15 4 4 7 20-25 12 13. S.-újhely 15 3 6 6 12-24 12 14. Ny.-háza 15 2 7 6 10-21 11 15. Kisterenye 15 4 2 9 10-29 10 16. ÉPGÉP 15 1 1 13 11-30 3 Keleti csoport 1. FÖSPED 15 12 2 1 41-12 26 2. Volán SC 15 9 4 2 35-13 22 3. Sz. Dózsa 15 10 2 3 27-18 22 4. Bp. Építők 15 8 4 3 31-27 20 5. Szabó L. SE 15 7 3 5 17-13 17 6. DEAC 15 7 2 6 31-26 16 7. BVTSK 15 5 4 6 27-27 14 8. H.-bösz. 15 5 4 6 17-22 14 9. Cegléd 15 4 6 5 17-24 14 10. IH. kér. 15 4 4 7 27-25 12 11. DMTE 15 5 2 8 25-23 12 12. SZVSE 15 1 10 4 11-16 12 13. Kecsk. TE 15 4 4 7 13-25 12 14. Láng 15 4 3 8 19-24 11 15. Szóin. MÁV 15 4 3 8 17-31 11 16. K.-haLas 15 2 1 12 14-43 5 Megyei bajnokság Őszi végeredmény 1. Perbál 15 9 5 1 26-10 23 2. Aszód 15 9 2 4 31-22 20 3. Szigethalom 15 8 2 5 36-19 18 4. Pilis 15 7 4 4 37-26 18 5. Nagykőrös 15 7 4 4 25-18 18 6. Cs. Autó 15 7 2 6 28-25 16 7. Budaörs 15 6 4 5 28-27 16 8. Albertirsa 15 6 3 6 22-21 15 9. Pomáz 15 6 3 6 19-22 15 10. Maglód 15 5 4 6 16-22 14 11. Monor 15 4 5 6 25-34 13 12. Üllő 15 6 1 8 18-31 13 13. Kartal 15 2 8 5 20-32 12 14. Isaszeg 15 3 5 7 19-26 11 15. SZTK 15 3 3 9 21-27 9 16. Vecsés 15 3 3 9 17-26 9 U*olsó fordu'ó a hét végén Szombaton egy, vasárnap hét mérkőzéssel befejeződik a labdarúgó NB I őszi szezonja. A pontvadászat utolsó fordu­lójában négy mérkőzés lesz fővárosi pályán, közülük egy (Újpesten) a kora délutáni időpont ellenére villanyfény mellett. Az éllovas Honvéd az MTK-val játszik a Hungária úti sporttelepen. Osztrák előkészületek — képernyőn a 6:3 Tizenhárom év után Nem sok sikerrel szerepeltek a labdarúgó NB I-ben a fő­városi élcsapatok. A listavezető Bp. Honvéd már szomba­ton váratlan vereséget szenvedett otthonában a Videoton­tól, a Ferencváros és az U. Dózsa pedig vasárnap kika­pott Idegenben. Képünkön örülnek a sötét mezes tatabányai játékosok Hernádi vezető góljának, a csíkos mezes Fraűi-védő — Viczkó — pedig fogja a fejét... Nem hiába, hiszen 13 év után most ka­pott ki először a Ferencváros Tatabányán. PERBÁL REPETÁZ0TT Vastaps Pomázon, pilisi kesergő Széllel szemben Bálinton -Északi mezenyszépség - Tóth térde egyenlített A megyei labdarúgó-bajnok­ságban a Perbál'—Aszód rang­adót a hazaiak nyerték, s így akárcsak egy évvel ezelőtt, most is ők az őszi elsők. A fi­nálét két vendéggyőzelem tar­kította, a Csepel Autó és Bu­daörs „jóvoltából”. Perbál—Aszódi Építők 2:0 (0:0) ötszáz néző előtt, nagy ira­mú, színvonalas mérkőzés folyt. Már a második percben megszerezhette volna a veze­tést a helyi gárda, de Nyíri szabadrúgása leperdült a ka­pufáról. A 68. percben megtört a jég, majd a 87. percben Han­tos egyéni alakításból beállí­totta a végeredményt. G.: Mo­nos, Hantos. Jó: Kovács I., Kovács II„ ill. Tukora, Nagy J. (Tudósító: Bélik Pál). Budaörs—Kartal 3:2 (2:2) Kemény, izgalmas mérkőzé­sen a vendégek vezetését két­szer is kiegyenlítették a kar- taliak, majd a 78. percben vég­leg eldőlt a találkozó sorsa. A hazaiak elsősorban a rossz na­pot kifogó kapus miatt vesz­tettek. G.: Mezei, Czombos, Gödör (öngól), ill. Vincze, Be- renczki A. Jó: Böjté (a me­zőny legjobbja), Mezei, Simon, ill. Száraz, Varga, Gábor. (Tud.: Deák István). Pomáz—Albertirsa 2:0 (1:0) Utolsó mérkőzésén a hazai csapat jó játékkal mérkőzött, s a találkozó végén a szép számú, közel félezires közönség nagy tapssal jutalmazta ked­venceit. G.: Móni, Szekeres. (Tud.: Csere László.) Isaszeg—Szigethalom 1:1 (1:0) Gyenge játékvezetés mellett az első félidőben a hazai csa­pat nagy fölényben volt. Már a 4. percben előnyhöz jutott. Az 52. percben esett sziget­halmi gól a vendégek pont­rablását jelentette. G.: Zombo- ri, ill. Takács. Jó: Nagy, Zom- bóri, Szaniszló, ill. Kovács, Keller. (Tud.: Bagi Lajos.) Csepel Autó—SZTK 3:1 (2:1) Szígetszentmiklóson mindkét félidőben a 4. hete veretlen Csepel Autó volt fölényben, s kapu előtti határozottságával megérdemelten nyert. A ha­zaiak 2:0 után öngóllal szépí­tettek. G.: Glász (2), Zsupos (11-esből), 111. Grósz (öngól). Jó: Szedlák (a mezőny leg­jobbja), Króh, Glász, ill. Őri, Zsemba. (Tud.: Bertóti Attila.) Nagykőrösi Kinizsi—Ma­nor 3:0 (0:0) Színvonalas mérkőzésen az első félidőben Monor még ké­tessé tudta tenni a mérkőzés kimenetelét. A 60. percben megtörte a hazai csatársor az addig jól záró vendégvédelmet, majd újabb két gólt szerezve, biztosan győzött a Kinizsi. G.: Szabó (2), Juhász (11-esből). Jó: Vilcsák II., Juhász, Sza­bó, Abonyi, ill. Petries, László, Szabó I. (Tud.: Pécsi Sándor.) Üllő—Vecsés 2:0 (0:0) Mintegy négyszázan voltak kíváncsiak a két szomszédvár találkozójára. Kitűnő játékve­zetés mellett az első félidőben egyenrangú ellenfelek küzdöt­tek, majd szünet után bebiz­tosította győzelmét a helyzeteit ;ól kihasználó lelkes csapat. A násodik gól után, a 80 perc­ben, a vecsési Szűcs Attilát : -eklamálás miatt kiállította a bíró. G.: Csorba, Viczkó. Jó: Turcsik (a mezőny legjobbja), \ntal. Csorba, ill. Maár, Fo­dor II. (Tud.: Kemenczei Ist­ván.) Pilisi KSK—Maglód 1:1 (0:0) Eseménytelen első félidő után a szél segítségét sem tud­ták a hazai csatárok kihasz­nálni. Csupán a 85. percben találtak a hálóba. Már-már úgy látszott, hogy ők nyerik meg a mérkőzésit, de az utolsó percben egy 35 méteres lövés az egyenlítést jelentette. Így a 600 pilisi néző csalódottan tá­vozott. G.: Kuszenda, 111. Ra- kita. Jó: Pálinkás, Kerepeczikü Bréti;a, ill. a közvetlen véde lem. (Tud: Csikós Pál.) Az őszi utol­só fordulóban hat csapatunk élvezte a pá- [yaelőnyl, de csak három győzött. A Bem SE ugyanis csupán egy pontot ■ tartott otthon, az ÉGSZÖV és a PSC pedig kikapott. Vere­séggel tért haza a Gödöllői Vasas Balassagyarmatról. Eszakközép csoport IM Vasas Iklad—Gázművek 2:1 (1:0) Hatszáz néző előtt így álltak ki a hazaiak: Galbavi — Stef- kó, Maldrik, Rajfai, Borsi, Go- hér II, Huszár, Farkas, Klenk, Mayer, Tóth. A 35. percben szerzett ikiladi vezetést a 65. percben szabadrúgásból egyen­lítették ki a vendégek, majd nem sokkal később megszüle­tett a végeredmény. Ezután el­durvult a mérkőzés és Kiss Károly a 80. percben kiállítás sorsára jutott. G: Klenk (2, egyet 11-esből). Jó: Klenk, I Mayer. (Tudósító: Gohér Mi- j hály.) Balassagyarmat— Gödöllői Vasas 3:1 (2:1) Már az 5. percben a Vasas hálójában táncolt a labda, de nem sokkal később egyenlített Gödöllő. A 40. percben Bara, a Pest megyei kapus röviden ök­lözte ki a labdát és a hazai cen­ter nem hibázott. Szünet után egyre nagyobb fölénybe került a helyi gárda. A gödöllőiek összeállítása: Bara — Szabadi, Hegedűs, Nagy, Rab J. (Le­gendi), Kaiser, Rab L:, Szabó, Temesvári, Tamás (Szebeni), Juhász F. G: Rab L. Jó: Szebe­ni, Kaiser, Szabó. (Tud.: Ta­mási László). Középcsoport Baja—Bem SE 1:1 (1:0) A Bem SE csapata: Fellegi — Úri, Czibere, Klein, Mezei, Repka, Sólyom, Darányi, Sza­kács, Pintér, Czopkó. A jól játszó vendégek végig irányí­tották a játékot és megérde­melten vitték el az egyik pon­tot G: Repka. (Tud.: Haffner Vladimir.) Mezőfi SE ÉGSZÖV 1:0 (0:0) A lacházi csapat összeállí­tása: Kovács — Tóth J., Mán- gó, Pirisi, Bárczi II, Prádel, (Bárczi I), Kátai, Tóth M., Szűcs, Szalai J. (Kisuczki), Vé- csei. Gyenge színvonalú mér­kőzésen a vendégek egy jól el­talált lövéssel, szerencsés gól­lal szerezték meg a győzelmet Zubornyák révén, (Tud.: Kál­mán János.) Duna menti csoport Szigetújfalu—ÉVIG 1:0 (0:0) Szigeitújfalu így állt ki: Ko­vács — Juhász F., Vigh L., Glöckl (Vigh B.), Burst, Tóth, Erdei, Somogyi, Vigh T., Schuszter, Kaltenecker. Gál István szigetújfalui edző tájé­koztatása szerint az orkánsze­rű szélben nem alakult ki jó játék. Bár a 12. percben Kal­tenecker kiállítása miatt meg­fogyatkozott a hazai csapat, lelkes játékkal a 88. percben lőtt góllal megérdemelten nyert. G: Vigh T. Jó: Erdei, Somogyi. Törökbálint—MAFC 4:1 (2:1) Négyszáz néző volt kíváncsi a bálintiak őszi búcsúfellépé­sére. A viharos széltől támoga­tott hazaiak már a második percben előnyhöz jutottak, de a jóil játszó MAFC a 30. perc­ben egyenlített. Bár szünet után széllel szemben játszott, fölénybe került a helyi gárda s újabb gólokat szerzett a jó ira­mú találkozón. A TTC összeál­lítása: Háromszéki — Balogh (Rechner), Pető, Máté, Maro- nics, Kiss, Csányi, Gelmár (Czabadai), Benyó, Horváth, Orbán. G: Benyó (2, egyet 11- esből), Orbán (2). Jó: Három­széki, Maronics, Benyó. (Tud.: Fűrész János). Vegyiművek—PSC 2:0 (2:0) A Pilisvörösvári SC összeál­lítása: Gubán — Mogyorósi. Stiffer, Wenc, Sodró (Herr). Peiler, Mariok, Himberger (Fritz), Ivies, Jónás, Haber, Szinte végig a hazaiak támad­tak, de csatársoruk gólképte­lenségben szenvedett. így vá­ratlan vereséggel zárták az őszt a 33. percben már 2:0-ra vezető fővárosiak ellen. Jó: Mogyorósi, Stiffter, Mariok, (Tud.: Kovács Tibor.) Az őszi utolsó forduló a pa­pírforma je­gyében zajlott A várakozás­nak megfele­lően az Északi csoportban Dunakeszi mindkét pontot otthon tartotta __ s a Pe st megyeiek közül a leg­jobban zárta az idényt —, míg Vác alulmaradt idegenben. Északi csoport Dunakeszi—Nyíregyháza 2:0 (1:0) Nyolcszáz néző előtt ebben az összeállításban lépett pá­lyára a Dunakeszi Vasutas: Viktorik — Kollár, Szabadi, Bazsonyi (Serfózó), Lipniczki (Nyikos), Hönsch, Zimmer­mann, Letenyei, Pollák, Gön- czöl, Görgicze. A 1. percben a vendégek hazaadását Gön_ czöl elcsípte, s a kapus fölött a hálóba emelt. A 75. perc­ben Görgicze elfutott a bal­szélen, s leadását Pollák 10 méterről a hálóba továbbítot­ta. Közepes színvonalú mér­kőzésen, a kapu előtt határo­zatlan vendégek' mezőnyben szebben játszottak. A Vasutas sok helyzete közül kettőt ki­használt, s ez elég volt a biz­tos győzelemhez. Jó: Hönsch, Gönczöl, Görgicze. (Tud.: Solymosi László.) LMTK—Váci Híradás 3:0 (1:0) Mezőnyben tetszetősebben játszott ugyan a Pest megyei csapat, de erejéből csak egy kapufára telt. A jó iramú ta­lálkozón biztosan nyert a Leninvárosi MTK. A Híradás így állt ki: Drajkó — Molnár I., Kriska, Fiedler, Szunyogh, Pálinkás, Balogh (Fedor), Lu- daics, Kovács, Molnár II., Bednarik. A Pest megyeiek közül a két Molnár dicsér­hető. Keleti csoport Ceglédi VSE—Szolnoki MÁV 1:1 (0:0) A ceglédiek összeállítása a szomszédvárban: Rétfalvi — Cseh, Lendvai, Zátonyi, Do­bozi, Tóth, Varga (Z ágon), Pintér, Fekete (Csurgat), Lip­tai, Kábák. Nagy iramú, de gyenge színvonalú mérkőzésen végig a szolnokiak irányítot­ták a játékot, de támadásaik csak a második félidőben vol­tak veszélyesek. A szervezet­ten és fegyelmezetten játszó CVSE, Pintér révén, az 51. percben nehéz szögből, jól el­talált lövéssel megszerezte a vezetést, amelyet a hajrában egyenlítettek ki a helyiek. Egyébként a Pest megyeiek vezető gólja után nagy erővel rohamozott az Sz. MÁV, de Rétfalvi kitűnő napot fogott ki, csapata legjobbja volt. Ká­bák, Dobozi és Pintér dicsér­hető még. (Tud.: Vngureán László.) Az utolsó előt­ti fordulóban a pályaelőnyt sem tudta ki­használni a szentendrei csapat, két­ezerkétszáz néző előtt döntet­lennel kellett beérnie. Pénzügyőr—Kossuth KFSE 2:2 (2:1). A hazai csapat így állt ki: Szűcs — Alberti, Wéber, Tóth, Staller, Eebedli,' Vábró, Kara- lyos, Erőss, Vad, Jernei. A 19. percben két gyors góllal már 2:0-ra vezettek a vendégek. Ezután szinte végig a Pest megyei csapat támadott, de csupán egyenlíteni tudott a sok elemi hibával tarkított mérkőzésen. Érdekesség, hogy az egyenlítésnél Tóth térddel küldte a labdát a hálóba. G.: Jernei (11-esből): Tóth. Jói Jernei, Wéber, Karalyos. # k