Pest Megyi Hírlap, 1970. május (14. évfolyam, 101-126. szám)

1970-05-12 / 109. szám

8 1970. MÁJUS 12., KEDD A megyei labdarúgó-bajnokság első félidejében elmaradt a Bem SE—Maglód találkozó, mert a vendégek nem utaztak el Ceg­lédre, illetve útközben elakad - ; tak. Büntetésből felcserélték a pályaválasztói jogot, s ismét Bem SE—Maglód mérkőzést ír- j tak ki, amelyen nagy meglepe­tésre a vendégek diadalmaskod­tak. A vasárnap másik vendég­sikere az A-csoportban született. , A két szomszéd vár rangadóján, Szigetszentmiklós Tökölról hoz­ta el a két pontot. A-csoport Fót—Budakalász 1:1 (1:0). Fót, 300 néző. V.: Gombás. Két gyenge csatársor küzdelmében igazságos eredmény született. Az első fél­időben a hazaiak, szünet után a vendégek játszottak jobban. G.: Márkus, ill Balló. Jó: Szabó, Bang, ill. Czimmer, Czermann. Törökbálint—Pomáz 4:1 (0:1). Törökbálint, 400 néző. V.: Csá­szár. Az első félidőt a hazaiak végig támadták, védelmi hibából a 35. percben mégis Pomáz szerezte meg a vezetést. Az 51. percben egyenlített a hazai együttes, majd kapujához szegezte ellenfelét és újabb 3 gólt lőtt. Törökbálint győ­zelme ilyen arányban is megérde­melt. G.: Golmár II (2), Orbán (2), ill. Borbély. Jó: Krizmanits (a mezőny legjobbja), Jánosi, Gyű­rűs, Golmár II, ill. Karip, Leidin- ger, Zeglin. Szentkúti Ferenc Váci Vasutas—Budaörs 3:0 (1:0). Vác, 200 néző. V.: Dorozsmai. Vác a három gólon felül két kapufát is lőtt. A vendégek szórványos el­lentámadásait a jó formában levő Lencsés bravúrosan hárította. Né­methiek, a budaörsi kapusnak nem volt szerencséje, kétszer is felpattant előtte a labda, s úgy ke­rült a hálóba. G.: Maksó (2), Kiss M. Jó: Lencsés, Véglesi, Maksó. 111. Berger, Kiss I. B. L SZTK—Tököl 1:0 (0:0). Tököl, 600 néző. V.: Lauber. Kitűnő já­tékvezetés • mellett, nagyiramú mérkőzésen 70 percig Tököl táma­dott és számtalan helyzetet te­remtett, ezeket azonban nem tud­ta kihasználni. Szigetszentmiklós- nak mindössze egy gólszerzési .al­kalma volt, s ezt. értékesítette. így hát a szerencsésebb csapat győ­zött. G.: Frida. Jó: Medveczki, Tallós, Frida, Gyetvai, ill. Jarosi, Barkóczi, Micheller, Pásztor. 1. Budaörs 9 5 2 2 10: 9 12 2. SZTK 8 3 4 1 9: 7 10 3. Pomáz 9 4 2 3 8: 9 10 4. Fóti SE 8 2 4 2 6: 6 8 5. Budakalász 9 2 4 3 9:11 8 6. Törökbálint 8 2 3 3 10: 9 7 7. Tököl 9 3 1 5 8: 8 7 8. Váci VSE 8 2 2 4 10:11 6 B-cső port Üjhartyán—Kartal 2:1 (1:0). Üj­hartyán, 300 néző. V.: Horváth J. Az első félidőben a hazaiak jobb játékukkal megérdemeltein jutot­tak vezetéshez a listavezető ellen. Szünet után Kartal kiegyenlített, de amikor Üjhartyán újra meg­szerezte a vezetést, a másodszori egyenlítésre már nem telt erejé­ből. G.: Manger, Serfer, ilL La- dos. Jó: Tujner, Tunner, Manger, ill. Bereczki, Lados. Maglód—Bem SE 2:1 (0:1). Ceg­léd, 100 néző. V.: Kaiser. A 40. percben a Bem SE büntetőből szerzett vezetést.^ Ezt követően a hazaiak több biztos helyzetet ki­hagytak, s ez megbosszulta magát. Az 52. percben a maglódiak egyen­lítettek, majd a hajrában belőtték a győztes gólt. Két gyenge csapat küzdelmében a lelkesebb Maglód nyert. G.: Hamrin, Szarvas, ill. Krigel (ll-esből). Jó: Rakita, Ben- csik, Fitos. A Bem SE-ből senki nem játszott átlagon felül. U. L. Nagykőrösi Kinizsi—Isaszeg 2:0 (2:0). Nagykőrös, 400 néző. V.: Petró. Isaszeg mezőnyfölényber játszott, de a nazai támadások ve­szélyesebbek voltak. Fordulás után sokat rohamozott a vendégcsapat, de a körösi védelem Vilcsák II. kapussal az élen, mindent men­tett. G.: Kecskés III (2). Jó: Vil­csák II (a mezőny legjobbja), Kecskés III, Vass, Abonyi, ill. Raffael, Takács, Szaniszló, Nagy J. Pécsi Sándor Bag—Gödöllői Vasas 2:1 (1:1). Bag, 200 néző. V.: Gecse. Jóiramú mérkőzésen a szerencsésebb hazai csapat nyert. G.: Oszoli, Deme, ill. Magyar. Jó: Oszoli, Deme, Ka­tona I, Juhász, ill. Bara, Teller, Jávorszki (a mezőny legjobbja), Magyar. Csiba József 9 6 1 2 14: 5 13 9 5 2 2 16: 8 12 9 4 2 3 16:10 10 9 3 4 2 10: 8 10 9 4 1 4 11:16 9 9 2 4 3 14:13 8 9 3 — 6 8:22 6 9 — 4 5 7:14 4 1. Kartal 2. Bem SE 3. Maglód 4. Nagykőrös 5. Üjhartyán 6. Isaszeg 7. Bag 8. Gödöllő Honvéd-henger A labdarúgó NB I 10. fordulójá­ban a vidékiek számára nem termett babér a fővárosiak ellen, csupán a Pécs csípett el egy pon­tot. A Honvéd Tichy vezérletével hengerelt, a Fradi továbbra is ve­retlen. A-csoport Üj pesti Dózsa—Tatabánya 1:0 (0:0). Tatabánya, 16 000 néző. MTK —Rába ETO 2:0 (2:0). Győr, 5000 néző. Diósgyőr—Videoton 1:0 (1:0). Székesfehérvár, 6000 néző. Vasas— Komló 1:0 (0:0). Komló, 5000 néző. Változatlan keret A magyar labdarúgó-váloga- ■ tott május 16-án szombaton 17.30 órai kezdettel a Népsta­dionban játssza tavaszi utolsó mérkőzését Svédország ellen. Hofjer József szövetségi kapi­tány a lengyelek ellen szere­pelt kereten nem változtatott, így az alábbi 16 játékos vesz részt az előkészületben: Ta­más, Rolhermel, Noskó, Vál­lai, Páncsics, Fejes, Dunai III, Halmosi, Konrád, Vidáts, Ko­csis, Fazekas, Bene, Karsai, Dunai II, Somogyi* Szerdai kupanap ' A labdarúgó Magyar Népköztár­sasági Kupa országos selejtezőjé­nek eleő fordulóját szerdán ren­dezik. 16 órakor kezdődik a Szent­endrei Mathiász—Egyetértés, Ceg­lédi MEDOSZ—Verses, Ceglédi Vasutas—Ganz-MÁVAG, Délegy­háza—Ikarus, 17 órakor a Veres­egyház—BKV Előre mérkőzés. Két elmaradt megyebajnoki össze­csapásra is sor kerül. Kapfenbergben, a Werk Hotel nagytermében megkezdődött a sakkcsapat Európa-bajnokság. (Mint ismeretes, a torán nyolc együttes körmérkőzést vív.) Az első fordulóban Magyarország 4:3-ra vezet Bulgária ellen, há­rom játszma függőben maradt. Egyedül Herczeg Az országos vidéki sakkbajnok­ság elődöntőjében jól szerepelnek a Pest megyeiek. A negyedik fordulót Herczeg, Marót, Zala és Molnár egyaránt győzelemmel vet­te. Az ötödik fordulóban Herczeg folytatta sikersorozatát, ismét győzött, s míg korábban holtver­senyben állt az élen, most egye­dül első. A labdarúgó NB I B-ben a Pécsi Dózsa és a Kecskemét áll a cso­portok élén. Zágrábban az amerikai Bobby Fischer nyerte a nemzetközi sakk­tornát 2 pontos előnnyel — a rendkívül erős mezőny előtt. Megyei totóeredmények 1. Telefongyár—PSC 2:0 1 2. Tököl—SZTK 0:1 2 3. Nagykőrös—Isaszeg 2:0 1 4. Bag—Gödöllő • 2:1 1 5. Maglód—Bem SE törölve 6. Nagykáta—ócsa 1:2 2 7. Dunaharaszti—Kiskunlacháza 2:1 1 8. Pilisi KSK—Ceglédi MEDOSZ 3:1 1 9. Albertirsa—Üllő 0:4 2 Megyei totópályázatunk 10. heti szelvényéről töröltük a Ráckeve—Kiskunlacháza II. kér. találkozót, a ráckevei­pálya betiltása miatt. Helyére az Alsógöd—Perbál mérkőzés lép elő főmérkőzéssé. 1. Újpest 2. Vasas 3. MTK 4. Diósgyőr 5. Tatabánya 6. Komló 7. Videoton 8. Rába ETO 10 8 1 1 28:10 17 10 6 3 1 14: 7 15 10 5 2 3 13: 9 12 10 4 3 10 3 4 10 2 1 10 2 1 10 2 1 3 9:11 11 3 9: 7 10 7 10:19 5 7 11:21 5 7 6:16 5 B-cső port Bp. Honvéd—Szegedi EOL 7:0 (2:0). Kispest, 6000 néző. Ferenc­város—Szombathely 2:1 (2:1). Népstadion, 18 000 ezer néző. Cse pel—Pécsi Dózsa 0:0. Csepel, 5000 néző. Salgótarján—Dunaújváros 0:0. Salgótarján, 4000 néző. 1. Ferencváros 2. Bp. Honvéd 3. Csepel 4. Pécs 5. Dunaújváros 6. Szombathely 7. Szeged 8. Salgótarján 6 4 — 15: 4 16 7 — 3 22: 7 14 5 3 2 13: 3 13 4 3 3 11: 9 11 3 2 5 9:15 8 3 2 5 9:16 8 217 12:26 5 1 3 6 8:19 5 HIDEGZUHANYA TŰZOLTÓKNÁL Két féltucat a Duna mentén w A Duna menti csoportban Pilis- vörösvár szom­bati veresége után, vasárnap az ugyancsak gyengélkedő Szi­getújfalu is alul­maradt. Másik két csapatunk, Vác és Dunakeszi .,féltucatos” győzelemmel rukkolt ki. Az Aszódi Vasast hideg zuhany érte a fővárosban, egy híján 10 gólt kapott. Duna menti csoport Vác—XV. k. Növényolaj 6:0 (2:0) Czabán S. tér, 200 néző. V.: Fo­dor. V. Híradás: Drajkó (Ferencsik) — Molnár, Néder, Jeszenszky, Pin- des (Maczkó), Jágerszki, Dudás, PintC aczkó, K risk a, Hugyecz (Ozs. Már az első percben két gólt lő­hetett volna a Növényolaj, de Drajkó, illetve Jágerszki mentett. Ezután feljött a Híradás és két pompás gólt szerzett. A második félidőben Vác csaknem tetszés szerint érte el góljait. A 80. perc­ben a Növényolaj szépíthetett vol­na, de 2 méterről is hibáztak. A jobb erőben levő, techniká- sabb Híradás klasszisíölénnyel nyert. G.: Dudás (3), Laczkó (2), Kris- ka. Jó: Laczkó, Jeszenszky, Du­dás. Breznay István Csillaghegy—Szigetüjíalu 3:0 (1:0) Csillaghegy, 200 néző. V.: Weisz. Szigetújfalu: Kovács — I.erncr, Pflumm, Burst, Erdei, Vígh ,L., Tóth, Novák, Juhász F. (Pataki), Szigetvári, Vígh T. (Juhász J.). A 10. percben Vígh T. sérülése kiújult, s lecserélték. Szigetvári két nagy helyzetet is elügyetlen­kedett, majd Novák 30 méteres szabadrúgása szállt mellé. A 31. percben Kovács a labda alá fu­tott, s a hazaiak megszerezték a vezetést. A 53. percben Burst a 16-os sarkánál szabálytalanko­dott, a játékvezető meglepetésre ll-est ítélt, amit Csillaghegy biz­tosan értékesített. Szigetvári és Lerner hagyott ki nagy helyzetet, majd védelmi hibából a hazaiak fokozták előnyüket. A 87. percben Vígh Lászlót reklamálásért kiállí­tották. Szigetújfalu tovább gyengélkedik csak Erdei nyújtott átlagon felü­lit. (Kiss) Dunakeszi—Sárisáp 6:0 (4:0) Dunakeszi, 200 néző. V.: Csala. D. Vasutas: Solymosi (Gergely) — Gál, Szabadi, Smál, Erdész, Kunstár (Bakovszki), Hegedűs, Kiss L. (Száraz), Zoller, Kovács, Dósa. A hazaiak már a 2. percben gólt lőttek, s az első negyedórá­ban 3:0-ra vezettek. Szünet után ellaposodott a játék, de* továbbra is a minden részében jobb Vas­utas volt fölényben. Zoller mes­ternégyest ért el, hiszen az utol­só négy gólt egymásután ő szerez­te. G.: Zoller (5), Gál. Jó: Zoller (a mezőny legjobbja), Szabadi, Hege­dűs. Solymosi László £ szakközép csoport Tűzoltó Dózsa—Aszód 9:0 (3:0). BEAC-pálya. V.: Turcsányi. Nem úgy, mint legutóbb... A nyolcadik fordulóban — idei rekordként — mindhárom Pest megyei csapat győzött. Vasárnap nem így volt, Szentendrétől Félegy­házáig egyaránt alulmaradtak a Pest megyeiek, mindhárman egy góllal. KELETI CSOPORT KISTEXT—Vecsés 3:2 (2:0) Ve esés, 2500 néző. V: Vörös. V. VIZÉP: Virág (Drágán) — László, Kalmár, Sztanev, Szenczy, Fekete, Makovecz (Szűcs J.), Krausz, Corti, Ka­lász (Schubert), Kiss. 15. perc: A hazai védők nem tudták a kapura törő Kalmárt szerelni, aki közelről a hálóba bombázott. 1:0. 38. perc: Formás KISTEXT- akció után Zahari nem hibá­zott. 2:0. 49. perc. Makovecz szélről beívelt labdája a kapus segít­ségével jutott a hálóba. 2:1. 53. perc: Krausz lövése a kapufát súrolva hagyta el az alapvonalat. 60. perc: Gyors elfutás után Zahari biztosan lőtt a hálóba. 3:1. „AU" döntött Nem sikerült a magyar csa­patnak meglepetést szereznie a tenisz Davis Kupa első fordu­lójában. Minden úgy történt, ahogy a papírforma előre ígér­te, a szovjet együttes 3:2-re nyert Szergej Andrejev, a szovjet csapat kapitánya szerint Met­reveli kitűnő formája döntött. — Az utóbbi hónapokban nem is láttam ilyen jól játsza­ni a mi Alinkat. Ügy gondo­lom, hogy Monaco ellen köny. nyebb dolgunk lesz — mon­dotta. Színészlecke tanároknak A 700 éves Do­bás május l-töl augusztus 20-ig tartó ünnepségso­rozatának egyik eseménye vasár­nap volt. Az idő­járás nem tisztel­te a születésna­pot. Eső szitált, a szombati derűre — ború jött. A vasárnap délelőt­töt azonban nem tudta elrontani a májusi november. Legfeljebb any- nyiban, hogy ha napfény kandikált volna ki, akkor nemcsak kétezren várják a színésze­ket. Czeróczki And­rás, a községi ta­nács vb-elnöké- nek megnyitója után az előjáték a Juventus-egyiit­tes és neves fő­városi táncdal- ének esek műsora volt. S a prológra következett az előadás, amelynek íme a színlapja. Színészváloga­tott: Beszterczei — Hadics (Jászai), Horváth. Németh (Kertész), Garas, Fonyó (Szersén), Bodrogi (Zenthe), Juhász, Bujtor, Atradszky, Szirtes (Siska). Dabasi Pedagó­gusok: Pelsőczi — Tímár, Rácz, Né­meth (Szanka), Ferenczi. Har­mincé F., Har­mincé M., Ga- rájszki, Latyák (Sebők), Tóth, Ecsedi. S az ered­mény? 2:0-ás fél­idő után 4:3-ra nyertek a színé­szek, akik tehát leckét adtak a ta­nároknak. Hege­dűs János dr., aki a nagy SZUR-hoz hasonló hévvel konferálta végig a labdarúgó-mér­kőzést, elárulta, hogy a színészek idei felkészülésük során most ját­szották végig a kétszer 45 percet. Ugyanis eddig a második felvonás mindig kurtább volt. G: Aradszky (2), Bujtor, Ju­hász, ill. Gwrájsz- ky (2), Tóth. A népes közön­ség sorában ceg­lédiek is voltak. Méghozzá ellen­félnézőben, hiszen május 24-én ott játszanak a színé­szek. (reitter) Formás kanyar A budapesti Grand Prix, Európa legnevesebb túraautó-ver­senyzőinek vetélkedője bővelkedett látványosságban, izgalom­ban. Vasárnap közel 60 ezer néző volt kíváncsi a küzdelemre, s az cl eleredő eső veszélyesen csúszóssá tette a népligeti pályát. Az osztrák Peter Berger Opel Kadettja kigyulladt, míg a nyu­gatnémet René Herzog hármas szaltót csinált kocsijával. Egyiküknek sem esett baja. Rosszabbul járt a Forma V kocsik via­dalán a magyar Bratincsák György, aki egy fának ütközött, s lábtöréssel szállították kórházba a mentők. Képünkön a For­ma gépke esik egyik „formás” kanyarja. Foto: Urbán E redmeny csokor Az idei szabadfogású felnőtt bir­kózó-bajnokságon a Pest megyeiek csak helyezésekeit szereztek. 52 kg: ... 6. Bartuez (Abony). ----- S—fi. Alföldi (Csepel 68 kg: Autó). 74 kg: Autó). . 4—5. Mráz (Csepel 67. perc: Krausz beadását Kalász három lépésről az üres kapu mellé lőtte. 85. perc: Krausz jól eltalált lövéssel szépített. 3:2. Közepes színvonalú, végig nagyiramú mérkőzésen Vecsés jóval többet támadott, amit a 12:4-es szögletarány is jelez. A vendégek kevesebb helyzetü­ket jobban kihasználták. A já­tékvezető rendkívül sokat hi­bázott, főleg Vecsés terhére. G: Makovecz, Krausz. Jó: Kalmár, Sztanev, Krausz. Fekete József Kiskunfélegyháza—CVSE 2:1 (1:0) Kiskunfélegyháza, 1200 né­ző. V: Győri. CVSE: Rétfalvi (Hamza) — Zsemlye, Tóth, Vágó, Zátonyi, Kresják (Laborcz), Halmi, Csurgai, Kökény, Kobak, Czopkó. 26. perc: Jobboldali hazai támadás után magasan kapu elé ívelődött a Lada. A nappal szemben védő Rétfalvi — két csatártól szorongatva — hibá­zott. 1:0. 59. perc: Czopkó ragyogó cselek után az alapvonalról középre adott, s a jól érkező Csurgai biztosan lőtt a hálóba. 1:1. 61. perc: Szabadrúgás után a ceglédi védelem „kihagyott'’, a labda átszállt a fejek felett, s a hálóban kötött ki. 2:1. A Vasutas nem tudta meg­közelíteni az utóbbi időben mutatott játékát. Ennek elle­nére nem sok hiányzott a pontrabláshoz. Az egyenlítés azon múlt, hogy Kábák lövé­sét nagy bravúrral védte a Ceglédről elszármazott félegy­házi kapus, Farkas. A játékve­zető egy nagy hibát követett el, Kabakot az első hazai gól után az ötösön buktatták, de nem ítélt büntetőt. Kiskunfélegyháza győzelme a látottak alapján megérde­melt. G: Csurgai. Jó: Tóth, Vágó, Öregfiúk labdarúgó-bajnoksága: Csepel Autó—Budafok 2:0, Elekt­romos—Fót 4:1. A gyeplabda NB I. nyári első fordulójában a Gödöllő 1:0 (0:0) arányban vereséget szenvedett a MÁVAUT-tól. Pákozdi, a Ceglédi VSE ver­senyzője bajnok lett súlycsoportjá­ban az országos egyéni ökölvívó­bajnokságon, melyet a Sportcsar­nokban rendeztek. Egy tizenhármas A heti totófoVdulóban 13 plusz 1 találatos szelvény nem akadt, 13 tál itat os is mindössze egy volt. Nyereménye 567 943 forint. 12 talá­latos 17, 11 találatos 282, 10 talála­tos 2313 darab volt. Nyeremények egyenként 22 272, 1343, ill. 246 fo­rint. A Jövö heti totófordulóra ju­talomalapként 262 936 forintot visz­nek ót. Totóeredmények: 2, 2, 2, 2, x, 1, I, 2, x, 2, x, 2, X, x. PEST MEGYEI HÍRLAP a Magyar Szocialista Munkáspárt Pest megyei Bizottsága és a Pest megyei Tanács lapja. Főszerkesztő: SUBA ANDOK Kiadja a Hírlapkiadó Villa lat. Felelő* kiadó: CSOLLANY FEKENC Szerkesztőség: Budapest, vili., Somogyi Béla ■. fi. II. un. Kiadóhivatal: Budapest, Vili., Blaha Lujza tér 3. Egész nap hívható központi teVrfon: 343—100, 142—220. Gépíró szobák: 343—100/280, illetve 343—lM/tl3. Titkárság: 131—248. Egyéb számok: 141—462, l«l—258. Előállítja: Szikra Lapnyomda, Budapest. INDEX: 25 064 Terjeszti a Magyar Posta. Elő* fizethető bármely postahivatalnál, a kézbesítőknél, a posta hírlap­üzleteiben és a Posta Központi Hírlap Irodánál (Bp., V., József nádor tér 1. sz.). Előfizetési díj 1 hónapra 20 forint. Csurgai, Halmi. 1. Pénzügyőr 9 (XJngureán) 6 1 2 18: 6 13 2. Szóin. MÁV 9 5 3 1 12: 6 13 3. Szeg. Dózsa 9 5 2 2 10: 3 12 4. Középítők í) 4 3 2 11: 6 11 5. KISTEXT 9 4 2 3 21:15 10 6. Ceglédi VSE 9 4 2 3 11:10 10 7. Szeg. VSE 9 3 3 3 10:10 9 8. Szarvas 9 3 3 3 9:11 S 9. K.-félegyh. 9 3 3 3 12:17 9 10. Budafok 9 2 4 3 11: 9 8 11. Debr. EAC 9 2 4 3 10:11 8 12. Lehel SC 10 3 2 5 11:13 s 13. MGM Debr. 9 2 3 4 12:18 7 14. Vecsés 9 2 3 4 9:16 7 15. Gyula 10 2 2 6 10:16 6 16. Bocskai 9 3 — 6 7:17 6 északi csoport Volán—Kossuth KFSE ! 1:0 (1:0) i Szentendre, 2000 néző. V: Kaposi. Kossuth KFSE: Franczia — Rab (Hajdú), Sándor, Márkus, Egervári, Vigh, Darázs, Nia- mesny, Bárányos, Szepesi, Nyikos (Megyeri). Igen jó iramú, színvonalas játékot láthatott a szép számú nézősereg. A szentendreiek a mezőnyben egyenrangúak vol­tak, de keveset lőttek kapu­ra. A Volán szerencsés góllal szerzett vezetést. Fordulás után a mérkőzés kiegyenlítet­té vált. A jól tömörülő védel­mekkel nem bírtak a csatárok. Jó: Egervári, Bárányos, Nia- mesny. 1. Volán § 8 1 — 23: 5 17 2. S.-újhely 9 4 4 1 13: 6 12 3. Leninváros 9 6 — 3 18:10 12 4. SKSE 9 5 2 2 14:12 12 5. K.-barcika 9 5 1 3 20 : 8 11 6. V. Izzó 9 4 3 2 14:14 11 7. Miskolc 9 5 — 4 16:10 10 8. Esztergom 9 4 1 4 14:15 9 9. Nyíregyh. 9 2 5 2 7: 8 9 10. Kisterenye 9 2 5 2 10:12 9 11. Kossuth KFSE 9 3 2 4 9:11 8 12. Ikarus 9 2 3 4 7:12 7 13. Borsodi B. 9 1 4 4 5:14 6 14. Nagybátony 9 1 3 5 6:13 5 15. BEAC 9 1 2 6 6:21 4 16. KELTEX 9 1 — 8 6:17 2 Felcserélt mérkőzés - maglódi bravúrral