Pest Megyei Hírlap, 1969. szeptember (13. évfolyam, 202-226. szám)

1969-09-23 / 220. szám

nsT uecvei ^líűP 1969. SZEPTEMBER 23., KEDD A MÁSODIK NAPON Balczó kivívta az első helyet . — _j Vasárnap dél­I Wm^a ^ező" í gazdasági Kiál­* *~~J litás nagyszerű lovaspályáján megkezdődött a XVI. öttusa-vi­lágbajnokság. A legeredmé­nyesebb ma­gyar sportág telt házat vonzott. Az első szám — a lovaglás — 1000 méter hosz- szú, húsz akadállyal nehezített pályán került sorra. Az ameri­kai Beck érte el a legjobb időt. Minit egy cowboy úgy vette az akadályokat, s megnyerte a versenyt. Fél órával az eredményhir­detés után azonban a svédek óvtak. Beadványuknak a Jury d’Appel helyt adott s 70 pon­tot levont Beck eredményéből, aki ezzel negyedik lett. A győ­zelmet a szovjet Onyiscsenko szerezte meg, s az igen értékes második hely világbajnokunknak, Balczó Andrásinak jutott, aki ilyen parádésan még nem lovagolt világversenyt. Csapat­ban a Szovjetunió, Nagybritan- nia és Ausztria végzett az első három helyen. A küzdelmek hétfőn a Já- tékcsamokban a vívással foly­tatódtál?. A Játékcsarnokban a verseny előtt még mindig érezhető volt annak a feszült­ségnek a hatása, amit az előző napi lovaglás váltott ki. A ver­senyzők és a vezetők között is sokat emlegették a lovaglás után az amerikai Beck ellen beadott óvást. Megoszlottak a vélemények. A döntés ellen az ameri­kaiak óvtak, az óvást el­utasították és így Beck eredménye 1030 pont ma­radt. De újabb óvás is történt: a svédek az amerikai Pesthy eredményét is megvétózták, s 10 pontot levontak Pesthy eredményéből. így tehát az amerikai csapat 80 pontot VEST MEGYEI HÍRLAP » Magyar Szocialista Munkáspárt Pest megyei Bizottsága és a Pest megyei Tanács lapja. Főszerkesztő: SUBA ANDOR Kiadja a Hírlapkiadó Vállalat Felelős kiadó: CSOLLANY FERENC Szerkesztőség: Budapest, Vili., somogyi Béla u. 6. II. em. Kiadóhivatal: Budapest, Vili., Blaba Lujza tér 3. Egész nap hívható központi telelőn: 343-100, 142-220. Gépiró szobák: 343-100:280, illetve 343-100/413. Titkárság: 131-248. Egyéb számok: 141-462, 141-258. Előállítja: Szikra Lapnyomda. Budapest. INDEX: 25 064 Terjeszti a Magyar Posta. Előfizet­hető bármely postahivatalnál, a kézbesítőknél, a posta hírlapüzle­teiben és a Posta Központi Hírlap Irodánál (Bp.. V., József nádor tér t, «2.1. Előfizetési díj 1 hónapra 20 forint. vesztett az első eredményhir­detéshez viszonyítva. Különben változott a me­zőny a felnőtteknél. A lengyel Domiak, aki vasárnap bukott, feladta a versenyt és helyére a tartalék Suska került a csapat­ba, természetesen 0 ponttal. Nem folytatja a versenyt az olasz Perugini sem, aki szintén bukott vasárnap. Csaknem zsúfolásig meg­telt a Játékcsarnok néző­tere, amikor elkezdődött a második szám a vívás. Az olimpiai bajnok Björn Ferm ragyogóan hajrázott és i 33 győzelemmel jelentősen megelőzte az utána követke­zőket. A három 30 győzelmes között újra vívás döntötte el a sorrendet. 1. Ferm (svéd) 33 gy., 1078 pont, 2. Pesthy (amerikai) 30 gy., 1000 pont, 3. Balczó (ma­gyar) 30 gy., 1000 pont, 4 Frings (NSZK) 30 gy., 1000 pont, 5. Onyiscsenko (szovjet} 29 gy., 974. összetett egyéniben Balczó (2050) egypontos előnyre tett szert Onyiscsenkóval (2049) szemben. A felnőtt VB ma 10 órakor a Fehér úti lőtéren pisztolylövés­sel folytatódik. Űjhartyán Újfalun is meglepetést okozott A megyei labdarúgó-bajnokság 24. fordulójában a múlt héten Törökbálintot nagy gólaránnyal legyőző Űjhartyán ezúttal Üjfa- lun okozott meglepetést. A dön­tetlen miatt két pontra csökkent a szigetiek előnye a vasárnapi törökbálinti rangadó előtt. A Bem SE és Pomáz idegenből hoz­ta el a két pontot. Budakalász—Váci Vasutas 3:1 (1:0). Budakalász, 300 néző. V.: Kovács L. A váciak már a mérkő­zés elején vezetést szerezhettek volna, de előbb öt méterről hagy­tak ki egy nagy helyzetet, majd egy ll-est. A. 40. percben távoli lövésből nagy kapushibából a ha­zaiak előnyhöz jutottak. Fordulás után egy perc alatt két gólt is lát­hattak a nézők. Előbb Budakalász növele előnyét, majd Vác szépí­tett, Váradi révén. Ezután kiegyen­lített játék folyt, némi váci fölény­nyel. A 88. perc aztán végleg meg­pecsételte a vendégek sorsát. A váci kapus ,bevédett” egy 40 mé­teres szabadrúgást. Bem SE—Csepel Autó 3:2 (1:1). Millennium telep, 100 néző. A rangidős partjelző vezette a talál­kozót, mert a játékvezető csak ak­kor érkezett meg, amikor már ja­Nem volt nyerőszám a 21 Vecsés is „beiratkozok" A Pest megyei csapatok ezút­tal sem tettek ki magukért, igaz*' öt együttesünk idegenben ját­szott. A Vecsési VIZÉP elvesz­tette húsz for­dulón át tartó veretlenségét, de el­sősége így sem forog veszélyben. A 21. fordulóban csupán Aszód, valamint a fővárosban Vác győ­zött. Északközép csoport Martfű—Vecsés 5:2 (2:1) Martfű, 400 néző. V.: Békési. V. VIZÉP: Bogár — Répái, Kal­már, Leimetter (Fodor), Szenczi, Fekete, Makovecz, Krausz, Kalász, Vándori, Kiss B. Az 5. percben a menteni akaró martfűi hátvéd Kalász elől saját hálójába rúgta a labdát. A hazaiak érintés nélküli szögletből egyen­lítettek, majd néhány perc múlva Bogár hibájából a vezetést is meg­szerezték. Ezután a vecsésiek tá­madtak, s a 35. percben Krausz 11- esét az elmozduló kapus kivédte. A II. félidő elején a partjelző fordított ítéletét reklamáló Mako- yeczet kiállította a bíró, sőt meg­jegyzés miatt Feketét is leküldte a pályáról. Kilenc játékossal is a VIZÉP támadott. Kiss lövése alig kerülte el a kaput, majd Szenczi a lécet találta el. Üjabb bírói téve­dés után Martfű növelte előnyét, sőt 5:l-re elhúzott, majd Szenczi szépített. Vecsés megérdemelt vereséget szenvedett. Jó: Répái, Krausz, Vándori. Északi csoport Egercsehi—Bag 9:2 (6:1) Egercsehi, 300 néző. V.: Hidas. Bagi TSZSK: Gergely P. — Kárt, Taksz, Berla, Varga, Szőnyi, Gen- dur, Katona J., Katona V., Deme, Nagy J. A bagiak fárasztó utazás után csak néhány perccel kezdés előtt érkeztek rheg, s ez is közrejátszott abban, hogy a hazaiak a 20. perc­ben már 4:0-ra vezettek. Később 4:l-re majd 6:2-re alakult az ered­mény. A hajrában növelték elő­nyüket a helyiek. *Bag veresége megérdemelt, ám a gólarány túl­zott. G.:'Katona V., Katona J. Jó: Nagy J., Katona J. Aszód—Sírok 1:0 (1:0) Aszód 400 néző. V.: Kreisz. A. Vasas: Karlovics — Stefkő, Turcsán, Maldrik, Palik, Huszár, Mayer, Magyar (Tábik), Truzsi, Mudri, Kovács. Élénkiramú mérkőzésen a kiesés ellen küzdő vendégcsapat nagy becsvággyal harcolt. A 40. perc­ben bombagóllal jutott előnyhöz Aszód, s bár szünet után többet támadott nem tudta bevenni a má­zz sodik félidőre beállt, kitűnően vé­dő siroki kapus hálóját. G.: Mudri. Jó: Karlovics, Huszár, Tábik, Truzsi. Duna menti csoport KELTEX—Pilisi Bányász 1:0 (0:0) Budafoki út, 200 néző. V. Kakukk. P. Bányász: Wippelhauser — Schuck, Hau, Szauter, Peiler l, Guth, Stiffter, Sodró, Ivies, Peiler III (Mirk), Probst. A 69. percig a vörösváriak okos taktikával, szervezett védekezéssel lelassították az éllovas rohamait, s rajtaütésszerű ellentámadásokat is vezettek. Ekkor egy ártalmatlan lövéssel megszerezte a győzelmet jelentő két pontot a KELTEX. A Bányász lelkes játékával döntet­lent érdemelt volna. Jó: a közvetlen védelem, Stiff­ter, IVics. Váci SE—TFSE 3:1 (1:0) Csörsz utca, 300 néző. V.: Bruder. VSE: Jakus — Néder, Kriska, Molnár, Pindes, Várkonyi, Dudás, Pintér, Jágerszki, Fedor, Hugyecz. Változatos játék után a 25. perc­ben egy jobboldali beadást Já­gerszki a kapus mellett, sarokkal küldött a hálóba. A hazaiak csak néha jutottak a Pest megyei kaptj elé, a védelem ugyanis mindent hárított. Szünet után 10 percig a főiskolá­sok kezdeményeztek, beszorították a váciakat. Többször a lécen csat­tant a labda vagy Jakus hárított; A 62. percben az őrizetlenül ha­gyott Szabó egyenlített. A 78. és 31. percben szerzett góllal vívta ki Vác győzelmét. G.: Jágerszki (2), Fedor. Jó: Jakus, Kriska, Jágerszki. Breznay István K. Húsos—Dunakeszi 2:1 (1:0) Vágóhíd utca, 200 néző. V.: Ma- darasi. t D. Vasutas: Solymosi — Gál, Szabadi, Rakovszki, Erdész, Kiss S., Hegedűs, Kiss L. (Smál), Koós (Garamvölgyi), Kovács, Zoller. A 7. percben Koós kapufát lőtt majd Hegedűs hagyott ki nagy helyzetet. A hazaiak egyre jobban feljöttek, s a 38. percben szerzett góljukat a 47. percben újabb kö­vette. A Vasutas a 75. percben szé­pített, az utolsó negyedórában erő­sen rákapcsolt, s Zoller kiegyenlít­hetett volna, de fejese a léc mellé szállt. Alacsony színvonalú, csapkodó mérkőzésen a Vasutas jó hajrája nem volt elég a döntetlen kivívá­sához. G.: Zoller. Jó: Rakovszki. Er­dész, Kiss S. Solymosi László Eggyel feljebb és lejjebb A labdarú­gó NB II 21. fordulójában Cegléd, vasár­nap otthoná­ban. győzött, így egy hely- lyel feljebb került a tábláza­ton. A Kossuth KFSE szombati döntetlenje miatt viszont egy hellyel lejjebb csúszott. Ceglédi VSE—Szegedi Dótea 1:0 (0:0) Cegléd, 800 néző. V: Hor- nyák. CVSE: Rétfalvi — Zátonyi, Tóth, Vágó, Kresják, Zsemlye, Csurgai, Kökény, Csontos, Ká­bák, Czopkó. A Vasutas többet támadott, mégis csak az utolsó percek­ben szerezte a győztes gólt. G: Kábák. Jó: Czopkó, Ká­bák, Kresják:. A MERKUR Személygépkocsi Értékesítő Vállalat értesíti a vásárlóközönséget, hogy 1969 október 1-től október 6-ig AUTÓSZALONJAIT (Budapest VI., Népköztársaság útja 8. és VI., Lenin krt. 77.), valamint a HASZNÁLT SZEMÉLYGÉPKOCSI TELEPÉT (Budapest XIII., Röppentyű u. 73.) ^fSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS/^ ' 1 LELTÁROZÁS 1 . MIATT TARTJA ^/ssssssssssssssssssssss*. MERKUR Személygépkocsi Értékesítő Vállalat ORV-szentendrei sikerrel Vasárnap délelőtt hatalmas érdeklődés mellett rendezték' meg a hármasba tárhegyi alsó repülőtéren az összetett hon­védelmi verseny országos dön­tőjét. A női viadal szép Pest megyei sikert hozott, a Szent­endrei Papírgyár lövészklub­jának csapata (Szekeres Er- nőné, Jahner Zsuzsa, Lovas Mária) szerezte meg az arany­érmet 8:12 perces eredmény­nyel. A bemutatók során nagy si­kert aratott a Kossuth Lajos Katonai Főiskola hallgatóinak haditechnikai bemutatója. Keleti csoport 1. DVSC 21 14 5 2 35:10 33 2. J ászberény 21 14 2 5 3Ä :27 30 3. Pénzügyőr 21 9 8 4 28:18 26 4. Szóin. MÁV 21 10 6 5 33 :22 26 5. Budafok 21 9 6 6 36:21 24 6. KI3TEXT 21 9 4 8 30:26 22 7. Gyula 21 7 8 6 25:24 22 8. K.-félegyh. 21 8 5 8 28:34 21 9. Ceglédi VSE 21 8 4 9 36:32 20 10. Szeg. VSE 21 7 6 8 27:25 20 11. Bocskai 21 6 8 7 33:37 20 12. MGM Debr. 21 5 9 7 14:17 19 13. Szeg. Dózsa 21 5 5 11 22:28 15 14. Kecsk. TE 21 4 6 11 21:34 14 15. K. Tűzálló 21 3 7 11 17:31 13 16. M.-kovácsh. 21 4 3 14 14:48 11 Északi csoport 1. BVSC 21 11 6 4 43:18 28 2. V. Izzó 21 10 7 4 35:14 27 3. Nyíregyháza 21 12 3 6 32:24 27 4. Volán 21 11 3 7 39:20 25 5. Kossuth KFSE 21 10 5 6 31:24 25 6. Esztergom 21 8 8 5 39:27 24 7. S.-újhely 21 8 7 6 27:21 23 8. K.-barcika 21 8 7 6 24:23 23 9. Kisterenye 21 9 4 8 29:27 22 10. Ikarus 21 9 3 9 25:33 21 11. Borsodi B. 21 7 4 10 29:36 18 12. BEAC 21 6 5 10 34:41 17 13. Papp J. SE 21 6 5 10 30:37 17 14. S. Kohász 21 6 5 10 27:38 17 15. EVTK 21 5 6 10 28:38 16 16. Ormosb. 21 1 4 16 20:71 6 A szófiai szabadfogású birkózó Európa-bajnokságon a magyarok közül az egykori Csepel Autós ver­senyző, Bajkó Károly szerepelt a legjobban, aki a 32 kilogrammos súlycsoportban ezüstérmet szer­zett. A pontversenyt a Szovjetunió 55 ponttal nyerte, 2. Bulgária 46.5, 3. Románia 26.5, ... 5. Magyaror­szág 13.5. Budapestről elindulva ma Prágá­ban szállnak repülőre a magyar vívóválogatottak, s 24 órás út után szerdán érkeznek meg Ha­vannába, az idei világbajnokság színhelyére. A világ legjobbjainak találkozóján a már korábban kije­lölt 20 versenyző vesz részt. A magyar vívók a hosszú útról előre­láthatólag október 17-én érkeznek haza. Telitalálat nélkül A vasárnapi totófordulóban a maximumot a 13 találat jelentette, amelyet egy pályázó ért el 476 083 forint nyereménnyel. 12-es 42, 11-es 501, 10-es 4111 darab akadt. Nyere­mények egyenként 7053, 643, ill. 116 forint. A jövő heti fordulóra 220 409 forint külön jutalmat visz­nek át. Totóeredmények: 2, 1, x, x, 1, 2, l, 1, 1, 2, 2, 1, 1, 2. vában folyt a mérkőzés. Ugyanis a találkozó idejét a helyiek előbbre hozták, s az érdekelteket értesí­tették. A hazaiak kezdetben többet támadtak, mégis a vendégek sze­rezték meg a vezetést. A Csepel Autó a 44. percben egyenlített, majd szünet után már 2:l-re veze­tett. Ezután is számos helyzetet te­remtett — eredménytelenül. Nem így a Bem SE, amelyik a hajrában egy perc alatt megfordította a mérkőzést. Isaszeg—Tököl 0:0. Isaszeg, 450 néző. V.: Aranyosi. A mérkőzés a tököliek késése miatt 40 perces várakozás után kezdődött. Kitűnő játékvezetés mellett, sportszerű, színvonalas találkozó volt. Isaszeg többet támadott, de a tököli vé­delem mindet hárított és a sze­rencsével sem állt hadilábon. Jó: Békési, Takács, Nagy, Schurmann ill. Jarosi, Tokics I, Tökics II, Baj kai. Szigetújfalu—Űjhartyán 2:2 (1:1). Szigetújfalu, 400 néző. V.: Pintér. A nagy iramú találkozón a hazaiak sok helyzetet hagytak ki, s csak ll-esből tudták megszerezni a ve­zetést. A 44. percben egyenlített Űjhartyán. Fordulás után fokozó­dott az iram,’ a hazaiak újra veze­tést szereztek, amit az utolsói előtti percben kapu előtti kavarodásból egyenlítettek a vendégek. G.: Vígh L, (ll-esből), Szigetvári, ill. Serfel, Herman. Jó: Szigetvári Vígh L., Lerner, Juhász, ill. Svébis, Csema, Kiemencz Gy. Tompos Antal Maglód—Fóti SE 1:1 (1:1). Mag­lód, 400 néző. V.: Szécsényi. Gyen­ge játékvezetés mellett az első fél­időben Maglód, a másodikban Fót volt jobb. G.: Füleki, ill. Stanczel. Jó: Füleki, Horváth, ül. Csillag, Láng, Fonódi II. Törökbálint—Gödöllő 4:3 (1:0). Törökbálint, 400 néző. V.: Dombai. A hazaiak már a második percben gólt lőttek, s fordulás után ugyan­csak a második percben növelték előnyüket. A 75. percben viszont már a vendégek vezettek 3:2-re. A hajrában Törökbálint a maga ja­vára fordította az eredményt. A 88.’ percben a bíró a gödöllői Laukót* és Czabadait megjegyzésért kiállí­totta. A két játékos csak három perc múlva volt hajlandó elhagyni a pályát. G.: Dobos Gelmár II, Szabadi (ll-esből), Meri, ill. Lau- kó, Nagy (ll-esből), Fercsik. Jő3 Dobos, Gelmár II, Meri, ill. Ma­gyar, Peller, Kupecz, Fercsik. Szentkúti Ferenc Pomáz—Albertirsa 2:1 (2:0). Al- bertirsa, 400 néző. V.: Mészáros, Pomáz a 18. percben már 2:0-ra vezetett. Később feljöttek a ha­zaiak. de veszélytelenül -támadtak. A második félidő csapkodó játékot hozott. Irsa nem sokkal befejezés előtt szépített. Pomáz tervszerűbb* lendületesebb játékával vívta ki a győzelmet. G.: Szabó S. (2). ill, Tóth (ll-esből). Jó: Szabó S. Ham- balek Szabó F., Zeglin, Borbély* ill. Béres, Lehoczki. Pécel—Nagykőrös 3:0 (1:0). Pé-Í cél, könnyen visszavághatott volna tavaszi 7:l-es vereségéért, de csak a helyzetek egyrészét tudta kihasz­nálni. A mérkőzés nagy részében szívósan védekezett a vendégcsa­pat, hogy elkerülje a nagyobb ará­nyú vereséget. G.: Göncz, Kor- csik, Moldován. Jó: ÍGöncz, Tóth* Szász, ill. Vass, Pécsi. 1. Szigetújfalu 24 14 2. Törökbálint 24 14 3. Bem SE 24 11 4. Tököl 24 10 5. Isaszeg 24 10 6. Budakalász 24 10 7. Nagykőrös 24 11 8. Pomáz 24 9 9. Űjhartyán 24 10. Váci Vasutas 24 11. Pécel 24 12. Fóti SE 24 13. Csepel Autó 24 14. Maglód 24 15. Gödöllő 24 16. Albertirsa 24 9 1 32 7 3 41 7 6 50 9 5 30 8 6 30 6 8 39 3 10 51 7 8 40 6 9 45 6 10 34 6 11 27 5 12 38 8 11 27 6 12 33 4 13 32 5 16 26 : 9 37 :25 35 :27 29 :19 29 :24 28 :39 26 :39 25 :35 25 :43 24 :38 22 :43 20 :46 19 :35 18 :42 18 :46 18 :65 11 l FINALE MARATONIVAL rr 61 PONTOT GYŰJTÖTTEK ATLÉTÁINK Ronald Hill, a maratoni futás brit Európa-bajnoka, és a második helyezett szakállas belga Gaston Roelants a célba érkezés után. A futók a Marathon—Athén közötti történelmi útvonalon vetélkedtek. A magyar Simon Dénes hatodik lett. Amikor vasárnap este az athéni Márvány-stadionban kihunytak a reflektorok fényei és a nyitó ünnepséghez hason­ló, színpompás záróünnepség­gel befejeződött a 9. atlétikai Európa-baj nokság; a részvevő 30 ország több mint 1000 férfi- és női sportolója így búcsúzott •egymástól: „viszontlátásra Helsinkiben” — 1971-ben. A Karaiszkakisz Stadionban öt napon át lezajlott küzdel­mek méltóak voltak az EB ha­gyományaihoz. A sportbeli eredményekkel régi barátsá­gok erősödtek és újabbak szö­vődtek a kontinens legjobb at­létái között. A versenyek színvonala, a rendezés üteme és gyorsasága az utolsó napokra erősen fel­javult és különösen a szombati nap jelentett mindenki számá­ra élményt, a 12 döntő, a vi­lágcsúcsok, a zsúfolt lelátók hangulata. Az idei EB-n többek között 5 világcsúcs született és 30 országos rekordot értek el. amelyen 17 nemzet atlétái osz­toztak. A magyar .küldöttség nem túlságosan nagy reményekkel utazott Athénba, az egy arany­éremmel (Ránkiné Németh Angéla), a két ezüsttel (Cziff- ra és dr. Vidosné), a két 4. he­lyezéssel (Kulcsár és Zsi- vótzky), az egy 5. hellyel (Ma­jor). a három 6.-kal (Tégla, Lovász, Simon) a három 7.-kel, (Varjú. Tihanyi és a 4x400 m-es női váltó), vala­mint a két nyolcadik helye­zéssel (Abaháziné és Eck- shmidt) és az ezekből összejött 61 ponttal — amely az orszá­gok közötti rangsorban a 7. helyet jelentette —, az ered­mény azért kielégítőnek mondható. Galopperedmények A vasárnapi galoppversenyek eredményei. A vastag betűvel sze­dett lovak az alagiak. 1. Helgoland (5), Baldóver (1). New York (7). Tot.: 17, 10, 10, 11. Bef.: 26, 63. 2. Szonett (11), Alhambra (6), Let’s Kiss (9). Tot.: 62, 22, 23, 31. Megyei fotóeredmények 1. Martfű—Vecsés 5:2 1 2. Csepel Autó—Bem SE 2:3 2 3. Albertirsa—Pomáz 1:2 2 4. Pécel—Nagykőrös 3:0 1 5. Túra—Monor 1:1 X 6. Lőrinc SE—Ceglédbercel 1:3 2 7. SZTK—Budaörs 2:0 1 8. Kistarcsa—Zsámbék 0:1 2 4 Bef.: 406, 329. Hármas befutó: 7279. 3. Kartárs (1), Gabriella (3). Csa- podár (5). Tot.: 16, 10, 12. Bef.: 43, 4. Szifon (9). Galambdúc (2), Rolla (1). Tot.: 85 35, 38, 21. Bef.: 603, 328. 5. Silver (1), Muskátli (4), Ki­rálylány (8). Tot.: 22. 16, 11, 18. Bef.: 31, 64. 6. Fantaszta (4), Mosolygás (10), Sister (6). Tot.: 149, 38, 91, 21. Bef.: 2002, 381. Hármas befutó: 13 799. 7. Aréna (5) Anekdota (8). Gi- gerli (1). Tot.: 30, 16, 3.9, 16: Bef.: 221, 77. 8. Kőkút (3), Imquinterno (6), Mylord (7). Tot.: 26, 13, 31, 24. Bef.: 166, 86. 9. Hannibál (7), Gabika (6), Sze­vasz Vera (2). Tot.: 117, 41 23, 38. Bef.: 253, 413. 10. Ihaj-csuhaj (6), Galang (2), Durbints (3). Tot.: 35, 20, 40, 59. Bef.: 308. 443. 11. Berend Iván (8), Bihari lány (9), Irén (10) és Eliz (3) holtver­senyben. Tot.: 25, 15, 58, 17 8. Bef.: 382, 47, 33. I