Nógrád. 1971. szeptember (27. évfolyam. 205-230. szám)

1971-09-15 / 217. szám

Nß III-as helyzetképek A labdarúgó NB III. Észak- középcsoport V. fordulójának eredményei: Sashalom—1. sz. ÉPFU 2:0 (0:0)i Aszód~KM Egyetértés 4:2 (1:1), ÉPGÉP— K. Sörgyár 3:1 (2:0), Bp. Tö rékvés—BEAC 2:1 (0:0), Gáz- művek—Bgy, SE 1:2 (0:2), T. Dózsa—St. Síküveggyár 4:1 (2:1), ÉMTK—St. Öblösüveg­gyár 4:1 (2:1), Pásztó—Bp Bányagépgyér 2:1 (0:0). A bajnokság állása 1«. EMTK 5 4 — 1 10- 2 8 2. B.-gyarmat 9 3 — 2 15- 9 0 3. EPGEP 5 2 I 1 9- 7 6 4. Törekvés 9 l 4 — 6- 5 0 3. Gázmüvek 9 2 1 2 11- 7 5 a. K.Sörgyár 9 2 1 2 0- 7 5 Aszód 5 2 1 1 7- 8 5 9. 1. sz ÉPFU 5 2 1 2 5- 7 5 9, Sas hűlöm 4 2 — 2 7- 5 4 10. Salg. öblösü. 3 2 — 3 7- 8 * 4 Tűzoltó D. 4 2 — 2 11-12 4 iá. Bp. Bányag. 5 2 — 3 0- 9 4 ia. KM Egyetért. 5 1 2 2 0-11 4 Pásztó 9 1 2 2 0-11 4 19. BEAC 3 1 1 1 5- 4 3 1«. Salg. Síkú. 5 1 1 3 3- 8 3 Az Északi csoport eredmé­nyei: Papp J. SE­-Borsodi Bányász 3:0 (0:0), Egercsehi— Rudabánya 1:0 (1:0), Hatvani Kinizsi—Királd 2:2 (1:1), Or- m os bánya—Egri Berva 2:3 (0:0), Trencsényi SE—Özdvi- déki Bányász 1 :Ó (0:0), Mák- völgyi Bányász—Zalka SE 3:2 (2:0), Miskolci Bányász—Apci Vasas 4:1 (2:0), Mátranovák —Edelény 3:2 (1:1). A bajnokság állása 1. Papp J. SE 3 5 — — 19- 2 10 2. Trencs. SE 5 5 — — 13- 5 10 3. Bervai V. 5 3 1 1 8- 5 7 4. Borsodi B. 5 3 1 1 0- 0 7 5. Rudabánya 5 3 — 2 9- 5 6 6. Egercsehi 5 2 2 1 0- 5 6 7. Miskolci B. 5 2 1 2 10- 7 5 8. Királd 3 2 i 2 8- 8 5 9. Ormosbánya 3 2 — 3 9-10 4 19. Zalka SE 5 1 1 3 8-10 3 11. Ózdvtdéki B. 3 — 3 2 2- 5 3 Hatvani K. 5 — 3 2 7-10 3 is. Mákvölgyi B. 3 1 1 3 0-10 3 14. Apc 5 1 1 3 8-14 3 Mátranovák 9 1 1 3 3- 9 3 U. Edelény 5 1 — 4 5-16 2 Klauber kitett magáért Az NB II-es férfi teke-csa­patbajnokság legutóbbi fordu­lójába® az St. Üveggyár együttese hazai pályán fogad­ta a Szegedi ÁK csapatát. Az élcsoportban tanyázó vendé­gek nem tudták megszorítani a hazaiakat. Annak ellenére, hogy a SÜMSE versenyzői közül többen gyengélkedtek, az alábbi végeredmény ala­kult ki: SÜMSE—Szegedi AK 6:2 (2540:2310). SÜMSE: Huram Gy. 427, Vendéglátói sikerek Jól sikerült a KPVDSZ sportnapja Az első ízben megrendezett (OTP), 800 m: 1. Toldi Ala- KPVDSZ megyei sportnap le- dár (M.-verebélyl ÁFÉSZ), bonyolítása jól sikerült Sál- magasugrás: 1. Juhász Béla gótarjánban. Mintegy 400 né- (Vendéglátó), távolugrás: 1. ző volt kíváncsi a három Szerafín József (Élelmiszer­sportágban folyó versenyekre, kisker), súlylökés: 1. Kiss Já- Atlétikában, férfi és női láb- nos (Nádújfalui ÁFÉSZ), darúgásban. valamint férfi- és női röplabdában hirdettek A női labdarúgás döntőjé- győztest. Legjobban a Nógrád ben a Nógrád megyei Élelmi­megyei Vendéglátó Vállalat szer-kiskereskedelmi Vállalat dolgozói szerepeltek. Nem len- 1 •'*) (1:0) arányban győzött a ne haszontalan dolog egy Nógrád megyei Vendéglátó sportkört létrehozni a válla- Vállalat ellen. Férfilabdarú- labnál! sásban viszoht a Nógrád me­FRFDMÉNYFK- ^ VendéSlátó Vállalat ke­EREDMENYEK rült ki győztesen 2:1 (0:0) Női 60 m: 1. Fehér Ilona arányban a NÉKV ellen. A 3. (Vendéglátó), 100 m: 1. Fe- helyen Szírák c.tpata végzett, hér Ilona (Vendéglátó), 400 miután 4:2 (1-2) arányban m: 1. Bartos Anna (Berceli nyert a Mátraverebélyi ÁFÉSZ ÁFÉSZ), távolugrás: 1. Fehér legénysége ellen. Ilona (Vendéglátó), magasug- .. , , , . , . rás: 1. Komár Zsuzsa (Élelmi- roplabdavégeredmény: szer-kisker.), súly lökés: 1. ÁFÉSZ, 2. Bércé­il Al' EoZ. Fodor Erzsébet (Vendéglátó). Férfi 100 m: 1. Fodor Emil Férfiröplabdában a Centrum (OTP), 400 m: 1. Fodor Emil Áruház került az élre. Mikrofonnal a világ körül * • ■; Huszonhat éve múlt a na- Amerikába; az öttusa világ- pókban, hogy 1945. augusztus bajnokságra készül), a felsza­20-án a Magyarország—Auszt- badulás óta részt vett minden ria válogatott labdarúgó-mér- olimpián, tíz kivételével vala- kőzásen először állt 90 percig mennyi válogatott labdarúgó- a pálya szélén Szepesi mérkőzést közvetítette, és se György, az egész világon is- szeri, se száma a világ- és mert és népszerű magyar rá- Európa-bajnoki részvételeinek, diószpíker. Azóta csaknem Mexikóban az olimpián he- minden héten hallhatjuk a 'cedmagával olimpiai diplomát hangját, amint egyéni stílusé • kapott, abból az alkalomból, ban elénk varázsolja külön- hogy a Lukács László, Aske- böző sportágak eseményeit, s nazy (francia), Markovics (ju- szinte pillanatok alatt képes goszláv), Carosia (olasz), Deg- lázba hozni a szurkolók (de ner (svéd) és egy finn kollé* még a nem szurkolók) százez- gájával a legtöbbször tudósí- reit is. tott, illetve közvetített az ed­— Ez a harmincadik fut- di«i nyári játékokról. ball-bajnoki szezon, amelyben — Melyek voltak a legenr megkezdtem közreműködésem lékezetesebb eseményei? , — mondta érdeklődésünkre. — Több száz alkalommal álltam — Számomra valamennyi a pályák szélén, vagy rit- érdekes és fontos, de terme- kább esetekben a közvetítő- szetesen egyikből esetleg kel­fülkékben, s ha jól számol- lemes, másikból kellemetlen tam 2500 gólnak voltam han- emlékek maradnak — mond- gos tanúja. De bármennyire ta. — így az egyik legszebb is szeretem a futballt, soha és leghallgatottabb közvetíté- nem válogattam a sportágak sem az immár legendás hírű között, legyen az a röplabda londoni 6:3 és a helsinki vagy tenisz, atlétika vagy ví- olimpia 16 aranyérme volt. A Mag 388, Jámbor 404, Mendl ^ ____ 4 1?, ^Klauber 458, Kovács A. | liMbdZ's'zámömra^mini“ked- iegszomorúbb, a legfájóbb pa­ves, s mindegyiken szurkolok dig — sajnos ezekből is akadt a szép, eredményes sportért, a bőven — a berni vílágbajno- magyar sikerekért. ki döntő. A 2:3. Szepesi eredménylistája Szepesi fáradhatatlan. Nap­minden bizonnyal egyedülálló tárában például augusztus 7 az egész világon. Bejárta már és 15 között nyolc közvetítés, valamennyi földrészt (most interjú, riport, összefoglaló szerepelt, és már tervezi újabb, 11. könyvének kiadá­sát is. 446 fa. SZ. AK: Sántha404, Szamos- saegi 399, Herczeg 405, Szacs- vai 337, Bernáth 374, Varga 400 fa. A SÜMSE együttese a kö­vetkező fordulóban Diósgyőr­ben szerepel. APROMRDETESEK AZ IBUSZ 2 napos utat szervez 17—18-ig Salgótarján—Buda­pest— Eger útvonalon. Részvételi díj: szállás- ■ ™" " sál, étkezéssel, színhá­AZ IBUSZ 1 napos EGYKEMENCÉS ^laulz társasutazást szervez pékség, berendezve, •j'1*"tkAe,zés az IBUSZ a vadászati világkiál- házzal, lakassal azon- irodánál. litásra szeptember 19- nal beköltözhetően el- nanos en. ítkezéssel, klálll- adó. Somoskőújfalu. fZ'BUSZ 1 .R-JélZ; Dózsa György u- 38- äissagyarmatröl? 19- TMentkezni' lehet' az ————— én Budapestre, a va- tbusz Irodánál 2SO négyszögöl telek dászati világkiállltás­IBUSZ Irodánál. köveli Ipari árammal ra. Részvételi díj: mat ASSAGYARMA- eladó. Ugyanott ge- 170 1 Ft. Jelentkezni TI feivMAÍ?e rendák és villanymo- lehet: a salgótarjáni T^vágóhM^^telre ^ Salgótar1án, Ké. ibusz Irodában. SS? wSSTÄ roly-akna. Me^i u. 3. SZAKKÉPZETT fér'­kereskedősegédet gályost, hegesztőt, festő-mázolót, lefej- AIREDALE-TERRI- £,„Rkedelmt munka_ tót (olajtüzelésű ka- ER, 2 hónapos, törzs- ^.felvTszü^ ^- zánhoz). jelentkezni könyvezett eladó. Fr- körte felveszünk. Be lehet a munkaügyi deklődm leht 18 óra r«*f* alaPjűeientkezS osztályon. Balassa- után, Molnár, Bartók Jelentkezni gyarmat, Szabadság u. Béla u. IS. Telefon 14. 28-28. Vörös Traktorgyár Csillag fel­véts!» keres: fér­fi segédmunkáso­kat. betanított munkásokat. öntödei munkára lf évtől. Kereseti lehetőség: kollek­tív szerződés sze­rint, Jelentkezés: Vörös Csillag Traktorgyár Mun­kaerő-gazdálkodás. Telefon: «75-020, 1« mellék. Felvételre kere­sünk üzemünkbe női dolgozókat, * és I műszakos fonodái munkára. Betanulás) Idő 1 hónap. Betanított és segédmunkára férfidolgozóka» Is keresünk 1 Bővebb felvilágosítást le­vélben la adunk. Pamuttextil Mű­vek Fonógyára. Budapest, XI.' ke­rület, Bocskai út M. Munkaügyi OsatálT* lehet FÜSZÉRT-ki- rendeltség. Salgótar­ján, Állomás út 4/a, munkanapokon, szom­bat kivételével. 9—iá­ig­Szegfűelsdást nagyban és kicsiben, rendszeresen és folyamatosan biz­tosítunk egész éven át. Az érdeklő­dők a Magyar- Szovjet Barátság Mg Tsz-nél, Ceg­léd. Reggel u. »— 4. sz. Áruforgalmi Csoportjához írja­nak. — Ez a müncheni olimpiá­ról szólna — nyilatkozta a ri­porternek. — Hozzá sok szép eredmény, magyar siker kel­lene. .. SPORT Megyei I. osztály Meglepetések fordulója Palotás nyert Somoskőújfaluban — Szécsény pontot szerzett a ZIM-tőI Mátraverebély győzött Dejtáron — Hugyagi siker Rég nem nyújtott ennyi K.-keszi: Gombkötő — Óra- percben Szabó J. szépített. Jó: meglepetést a megyei I. osztó- vecz, Básti, Tarjáni P. — Tar- Telek, Kovács,' Oravecz, ill.: lyú labdarúgó-bajnokság, mint jáni A., Sztremi — Szőllös, Sági, Dombi, Novák. az V. fordulóban. Egyre több Vanya, Simon, Gordo®, Ki­elismerő jelző hangzik el a csiny. Felkészítő: Piltínvi Sén­St. ZIM—Szécsény 3:3 (2:1) Salgótarján, Forgács-lelt'p. javult Szécsény pontot szer- ben a vendégek játszottak fö- 200 néző, v.: Juhász. St. ZIM: zett az St. ZIM-től. Nagy lényben, de rossz szokásukhoz Fenes — Kőházi, Szelik, Tóth meglepetések folytatója volt híven elpuskázták gólhelyze- — Pántya, Lászlók — Újházi, az Ötvözet MTE is, amely Ba- telket. Szünet Után a hazaiak'Pál, Flaskai, Bandi®-, Rác/., lassagyarmaton nyert a Volán diktálták az iramot. Az 50. Edző: Bandur Mihály. Szó­eléggé szeszélyes gárdájával percben a rosszul helyezkedő csény: Tresó — Kuris, Óra- szemben. Ki hitte volna, hogy Básti mellett Kissimon elfu- vecz (Csikász). Király — Kiss, Mátraverebély győz Dejtáron? tott, s a kimozduló Gombkötő Vidomusz — Donkó, Bordás, Az újonc Hugyag is nyert a mellett a hálóba gurította a Boros, Majoros, Gyenes (Ko- meglepően gyengén játszó Ka- labdát. 1:0. A 80. percben sik). Edző: Vldomusz János. Sándor I. váratlanul leadott Mór a 2. percben megszerez- húszméteres bombája vágó- ték a vezető gólt a szécsényiek dott a jobb sarokba. 2:0. Jó: Donkó lövésével. 9:1. Negyed Lantos, Meló, Sándor I., Kissi- óra múlva magára talált a most Somoskőújfaluban győz- dór. A két ellentétes félidőből tes Palotás csapatáról. A fel- álló mérkőzés első 45 percé­rancskeszi ellen, Mátraverebély—Dejtár 2:1 (1:0) Dejtár, 300 néző, v.: Lőcse, mon, ill.: Oravecz, Básti, Va Mátraverebély: Kadenszki Sata, Benus L., Zagyi G., — Benus G., Mátrai — Verebé- lyi I., Zeke, Szabó, Zagyi F., Zachar. Csere. Kormos S nya. ötvözet MTE—Bgy. Volán 2:1 (1:1) Balassagyarmat, 200 ZIM, s Flaskainak a 20. és a 24. percben lőtt góljával át­vette a vezetést. 2:1. Félidőig fölényben, s jól játszott a ha­zai csapat, de három „ordító” néző, ■ gólhelyzetét elhibázták csaté ­Felkészítő: Pái József. Dejtár: v.: Chmell. Ötvözet: Dávid — rai. Szünet után remekül Mezei — Farkas L., Maczkó, H _______ Benkő, Keleti, Tóth (Hrabecz), kezdtek a vendégek. Az 58. S inkó — Gál I.,’ Gréczh Gulyás — Bogdán, Hulitka — percben Boros kiegyenlített, (Sztankó), Varga, Zsiga (Czi- Szentpéteri, Lengyel, Boltos, majd a 68. percben újabb gól­Farkas. Felkészítő: Kakuk Jó- jával vezetéshez juttatta csa­zsef. Bgy. Volán: Naszály — patát. 2:3. A gyengén játszó Deme, Mihály, Bernáth — Pál, vendéglátók elkeseredett haj­nege), Csókási, Bacsa, Sztan­kó L. Felkészítő: Maczkó Mi­hály. Húsz percig sportszerű játék Kalmár — Fedor, Cene, Sza- rával egy perccel a befejezés folyt. Ekkor a vendégek veze­tést szereztek, sőt a 41. perc­lai, Kiss, Loksa. Cs.: Gajdos, előtt szerezték vissza az egyik Edző: Markól István. A 21. hazai pontot Bandur góljával, ben 11-eshez is jutottak, mert percben Fedor szerzett veze- 3:3, Jó: Flaskai, Szolik, Brtn- Maczkó kézzel ért a labdához test a sok meddő támadást ve- dur, ill.: Boros (a mezőny a büntetőterületen beiül. A vetett gyarmatiaknak. 1:0. öt legjobbja), Kiss, Dónké. 11-esből a kapufán csattanta PFrc múlva a lelkes vendégek Bánva„éo SK—Romhán* imiuAn .. ua,au. A..AA.AA/V „ Boltos góljával kiegyenlítet- al- wanya,;,op Komhftny tek. 1:1. Szünet után is a* ha- f’1 zaiak játszottak mezőnyfö- Salgótarján, síküveggyári lényben, de középen erőltették edzőpálya, 200 néző, v.: Hor- támadásaikat, s így rendre vath II. Bányagép: Szegedi — labda, a hálóba is juttatták a vendégek, de a játékvezető ér­vénytelenítette a gólt, mert zaiak játszottak Mezei kezéből rúgták ki a labdát. Az 50. percben a ha­lücLUUclL. TTXZj JU. [ÉCU. LUCI1 <X lia- ---------------------------------------­- “ ------------------- TP ; j , z aiaknak sikerült kiegyenlíte- hárított a rónai vedelem, vagy ^f^csfnyl' Enrejter, Gyón ­niuk, tíz perc múlva azonban Dávid kapus. Háromszor a T^as — Ferencz Je­a verebólyiek védelmi hibából kapufa is „segített”. A 75. Eí/r- F11^. Tajti. (Ka- újabb vezetést szereztek. El- percben Farkas gólja a meg- kuk) Edző. Benke Janos, durvult a játék, s különösen lepetést jelentette. 2:1. Tóth Komhany. Varga J. — Tlha- akkor tüntetett a hazai kő- után a 80. percben Szentpé- UY1- lmre. ^sztor ~ Szabó, zönseg, amikor a 85. percben téri is lábsérülést szenvedett, ~ Tlnha'ÍZG1r; He|j" Sztankó L.-t kiállította a já- s több cserelehetőség híján a dús, Meló, Zachar, Balazs. Ed- tékvezető, mert megsértette vendégek tíz fővel játszva Vasas Istva";,A 11;,p,erc‘ őt. A mérkőzést két perccel megtartották az eredményt. Jel}el szerzett vezetést a meghosszabbította a bíró, mert Jó: Dávid (a mezőny legjobb- bányagepgyáriakmak, a 20. a vendégek húzták az időt. A ia)> Keleti, Farkas, Boltos, ill. játékvezető rendőri kísérettel Kalmar, Loksa Palotás—Somoskőújfalu 1:0 (0:0) hagyta el a pályát. Góllövők: Verebélyi I., Szabó, illetve: Bacsa Jó: Benus L., Verebé­percben Meló kiegyenlített, majd ismét Jenei talált a há­lóba. A sportszerű mérkőzé­sen jó benyomást keltett a megfiatalított vendégcsapat. Somoskőújfalu, 500 néző, v.: A pálfalviak rutinjára írható lvi T Rzjihó illetve Beece _ ^ pau.cu.vid.tv ruunjdia írnaio MaczkóS b ’ Bacsa- Gergely. Palotás: Reinhardt a győzelem. Jó: Tamás, Jenei, Hugyag—Karancskeszi 2:0 (0:0) Hugyag, 300 néző, v.: Sim­— Hegyi, Kovács, Kocza — Egner, ill.: Imre, Kelemen, Varga, Sándor T., — Tóth A., Hegedűs, Meló. Szabó F., Balogh, Tóth, Dé- „„ vai. Edző: Kovács József. So- Jur,s,ts 1S.®~K0a)ranc,sas: Í T ci'lL mos: Budai — Szabó, Csengő- T x u S°S ~dl, Bodzási — Eisler, Szuhá- „ Karancsiság, 200 n ., Jarja, Meló — Wagner, , _ ju,sztm. séber. Balázs. Balazs I. Jurisits SE: Hoffmann, Kissimon, Felkészítő: Vidomusz Bella. Jakab. Atlétikai NB I. B. Jól szerepelt az SKSE, gyengébben a Bgy. SE Üj rendszerben bonyolítót- hász 38, 4. Bgy. SE 30, 5. VM ták le az atlétikai NB I. B. Egyetértés 24 ponttal, idei I. fordulójának küzdel­meit három csoportban. A Sál- Az egyéni teljesítmények gótarjáni Kohász és a Bgy. közül említésre méltók Bamouk SE férfi-női gárdája Gyulán László (SKSE) 200 méteren vetélkedett. Tavaly még Nóg- elért 22,5-ön kitűnő ideje, rád válogatottja néven ver- mellyel 21 éve fennálló megyei senyeztek, azóta egyesületi szí- csúcsot döntött meg! Komka uekben igyekeznek sikert Magda 175 cm-rel nyerte a aratni. Gyulán jól sikerült a magasugrást, és 2. lett 554 bemutatkozás az SKSE két cm-rel távolugrásban. Az csapatának, valamint a Bgy. SKSE 4x100-as férfiváltója SE női gárdájának. Csalódást idegtépő küzdelemben győ- keltett viszont a Bgy. SE zott. Kaffka Károly (SKSE) férfiegyüttese. A nőknél csak férfimagasugrásban 188 cm-es öt csapat indult, mivel Sza- új megyei ifjúsági csúccsal 2. bölcs válogatottja osztályozón lett. Bagyinszki Borbála kiharcolta az NB I-be jutást. (SKSE) gerelyhajításban 41,82 A férficsoportból két csapat m-es dobással győzött Lajkó esik ki, a nőknél egy kieső Zsuzsa (Bgy. SE) 400 méteren lesz. 58.0-ás idővel, elsőnek sza­A férfipontverseny állása: kította át a célszalagot. A ta- 1. Szabolcs 86, 2. SKSE 84, 3. pasztalatok leszűrésére, illetve Heves 74, 4. Békés 71, 5. VM a tanulságok hasznosítására Egyetértés 65, 6. Bgy. SE 55 van idő, hiszen a XI, forduló ponttal. küzdelmeit — ezzel vége is a A női pontverseny állása: bajnokságnak — október 9— 1 Borsod 59, 2. Békéscsabai 10-én Salgótarjánban rendezik Előre 42, 3. Salgótarjáni Ko- meg. nezo, v.: o T nyi — Jusztin, Séber, Balázs, Jurisits SE: Berta — Z™’ Berte (Molnár), Bozó. Edző: “ Toth István. Az I. félidőben a ^sete (Bertyak), Czabadai — hazaiak voltak a kezdeménye- Dseh, Szedlák, Máté (Józan), zők, de már ekkor kitűnt, Kovács, Peiler. Felkészítő: hogy középpályásaik s csa- üzibi Elemér. Karancsság: társoruk a taktikai utasításé- Baiksa — Virág, Skoda, Cson­kát mellőzve gyengén, erőtle- ka-G. — Márton, Csonka K. nül játszik. A 60. percben — Oláh, Sirkó, Benczel (Illés), Tóth A. háromszor becsapta Farkas, Kovács. Felkészítő: Bodzásit, a ráfutó Csengődit tárton András. A 6. percben is, középre gurította a labdát, Osonka K.-t buktatták a ti- s a késlekedő Szabó mellett zenhatosan belül, a büntetőt Balogh közelről a bal sarok- azonban Skoda elhibáata. Ez- ha vágta. 1:0. Ezután teljesen után a hazaiaknak semmi felülkerekedtek a palotasiak, s niern siker ült a kapu előtt. A lelkesedésükön kívül jó játé- Percben remek támadás kuknak köszönhetik győzel- utáni beadásból Csete fejes műket. Jó: Kovács (a mezőny Sói ja jelentette a vendégek legjobbja), ill.: Budai, Eisler, győzelmét. A 65. percben Má- .. , .. _ ... té szemsérülést szenvedett. Karancslapujlo—-Vörös Csillag Emiatt, és a vendégcsapat SE 2:1 (2:1) időhúzásáért a játékvezető Karanoslapujtő, 300 néző, négy perccel meghosszabbítot- v.: Újházi. K.-lapujtő: Tóth A. ta a játékidőt. Jó: Berta, Jó­— Serfőző, Telek, Kovács — zsa, Csete, Peller, Szedlák, ill.: Oravecz S. (Tóth L.), Lantos Baksa, Sirkó, Kovács, Skoda. — Somoskői (Juhász II.), Bo- . . . , . dór, Tóth S., Horváth, Juhász A bajnoksag aIlasa I. Edző: Lantos Ede. Vörös r. Palotás s 4 i — 11. 2 9 Csillag: Domonkos - Sági, 3: su B™yaSép 5 J 1 ~ £ $ 2 Etombi, Hunorfi — Novak, 4,. Jurisits se s s 1 1 m- s 7 Suth — Szabó O., Gál, Kristó- 5- Szécsény 5 3 11 12-10 7 fik, Szabó J„ Székely, Cs.: ?' S™103,. \ \~ a 10- 7 « Szarvas, Molek. Felkészítő: ' vörös cstKsg Ilii I 2 \ Peliegréni János. Jó iramú, «• ötvözet mte 5212 13-13 3 változatos mérkőzés, itöbb ki- K.-topujtő 51227-94 használatlanul maradt hazai ä ».-koSi ely gólhelyzettel. Az 5. percben 13. Dejtár szöglet után fejjel Somoskői JJ, 5“®^® volt a gólszerző, tíz perc múl- le; ^^ncslág va ismét szögletből Tóth S. fejelt a hálóba, míg a 40. összeállította: Andó Miklós 5 2 — 3 8-10 4 5 2 — 3 8-14 4 5 113 9-12 3 5 113 9-13 3 5—14 5-13 1 5—14 3-16 1 NÓGRÁD — 1971. szeptember 15., szerdo