Kelet Magyarország, 2017. november (74. évfolyam, 255-279. szám)

2017-11-13 / 264. szám

2017. NOVEMBER 13., HÉTFŐ lipiíBrr KELET ■ mg Labdarúgás: Megyei II. osztály, Pannónia Zrt csoport, 14. forduló Kemecse-lbrány 1-4 (0-1) Kemecse, 200 néző, v.: Sipos L. Keme- cse: Szabolcsi M. - Bagoly Z„ Sándor L. (Szathmári D.), Hokk Á„ Pap M„ Sándor D„ Brandies P. (Bárdos A.), Horváth N. (Balázsi P.), Karkusz A„ Hornyák M., Hokk B. Edző: Borza László. Ibrány: Szobonya G. - Deme A., Vidoven M„ Farkas M. (Kiss P.), Majoros Á„ Madzin I., Kiss T. (Tóth Zs.), Csáki J„ Kovács G. (Gergely B.), Jeddi B„ Somogyi M. (Bertók D.). Edző: Madalina György. Gól: Bárdos A., illetve Majoros Á., Madzin I., Farkas M„ Somogyi M. Ifi: 2—0.______________________________' Borza László: - Az Ibrány megérdemelten nyert, a második félidőben felőrölt minket. Madalina György: - Az első félidőben óriási mezőnyfölényben játszottunk, viszont a Kemecse jól védekezett. Jó időben rúgtuk az első gólt, a szünet után ellenfelünk nagyobb területeket hagyott, ezt sikeresen használtuk ki, szép találatokat szereztünk. Megérdemel­ten nyertünk, ezzel a játékkal és győze­lemmel bebizonyítottuk, hogy a legutóbbi eredmény csak egy kisiklás volt, _____________ Gávavencsellő-Apagy 1-1 (0-0) Gávavencsellő, 150 néző, v.: Siroki. Gávaven- csellő: Farkas L. - Hengsperger Attila, Tolnai T„ Marcsek Z. (Balogh R.), Kovács I., Tóth Z., Kőpájer J., Bodnár S„ Fekete Á. (Simkó M.), Koczogh l„ Biró Cs. Játékos-edző: Marcsek Zoltán. Apagy: Polgári L. - Árpási D., Marcsek T. (Nagy J.), Szalka N., Márton l„ Orosz G„ Lakatos J. (Trencsényi R.), Németh A., Hegedűs L, Maries T, Bakró A. (Svelta Z.) Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Bodnár S„ illetve Németh A. Kiállítva: Árpási Di (69. perc). Ifi: 5-3. ______________________________ Marcsek Zoltán: - Nagyon jó iramú mérkőzésen, sok kihagyott helyzettel reális a döntetlen. _________________________ Németh Attila: - Ügy gondolom, a hely­zetek alapján nyernünk kellett volna. Az öt méterről kihagyott ziccerek megbosszulták magukat. A kiállítás után is végigtámadtuk a mérkőzést. Gratulálok az ellenfél kapusának a mai teljesítményéhez! További sok sikert a Gávavencseliőneki __________________ Máriapócs-Ramocsaháza 1-1 (1-0) Máriapócs, 90 néző, v.: Éva I. Máriapócs: Nyiri L. - Pekács Zs., Böszörményi T, Orosz R„ Iváncsik L, Hajdú A. (Horváth G.), Gresu Zs., Guy, Korpás Z., Gyarmati N. (Kovács Gy.), Gyügyi A. (Tóth R.). Edző: Czine Máté. Ramocsaháza: Nagy G. - Zsíros L, Tóth M. (Damasiewicz D.), Lakatos M„ Karasz L, Bácskái A., Szabó D„ Szegedi Z. (Farkas K.), Ladányi S., Fodor Cs., Balogh Zs. Játé­kos-edző: Ragányi Mihály. Gól: Orosz R., illetve Karasz L. Kiállítva: Lazók G. (63. perc, akispadról).lfi:2-7. ________________________ Czine Máté technikai vezető: - Igazán haj- tós meccsen helyzetek itt is, ott is. A második félidőben inkább a Ramocsaháza nyomott. A játék teljes képe alapján a döntetlen reális. Ragányi Mihály: - Ez az a mérkőzés, amikor a döntetlennel nem vagyok elégedett, mert nyernünk kellett volna. Sok sikert kívánok a hazaiaknak és gratulálok az ifi csapatunk győzelméhez. ______________________________ Terem-Üifebértó 0-5 (0-1) Terem, 100 néző.v.: Lövei. Terem: Sarkadi Zs. - Holzberger, Fábián P. (Izvoran), Schvarczkopf, Puscas R., Sopronyi R., Lőcse L. (Patita), Marincas, Fodor T., Tanka L.; Szász R. Játékos-edző: Fábián Péter. Újfe- hértó: Lippa J. - Karaffa I., Szilágyi Á. (Fülöp G.), Petics Gy., Kántor T. (Patlaí B.), Veres D. (Urr D.), Dénes K., Zámbó D. (Zámbó J.), Tóth Sz. (Csizmarik Á.), Potyók J„ Mogyorósi Á. Játékos-edző: Szilágyi Ákos. Gól: Veres D„ Szilágyi Á., Csizmarik Á., Petics Gy., Urr D. Kiállítva: Schwarczkopf (72. perc). Ifi: 1-4. ____________________________________ Fábián Péter: - Az első félidőben partiban voltunk az Újfehértóval, a másodikban felő­röltek minket. Megérdemelt a vendégsiker, egy jobb csapattól nem szégyen kikapni. Szilágyi Ákos: - Az első félidőben még a pálya és a környezet varázsa alatt voltunk. Megköszönhetjük, hogy nem a hazaiak vezettek. A második félidőben, szoká­sunkhoz híven, összekaptuk magunkat és kihasználtuk a lehetőségeket. Urr Dominik- nak gratulálok az első felnőtt csapatban szerzett góljához. __________________________ Káílósemjén-Éncsencs 2-1 (2—1) Kállósemjén, 200 néző, v.: Lippa. Kál- lósemjén: Jenei N. - Marozsán Zs., Kóth Á., Mészáros I, Mészáros M., Marozsán M„ Dgcsa I., leka A., Lábas P, Ruszinkó B. (Vass D.), Mészáros Á. Játékos-edző: Mészáros Ákos. Encsencs: Dolhai T. - Horánszki L., Szilágyi G. (Nagy M„ Szedlár J.), Franku Sz., Budai R„ Tallódi L, Pataki E., Varga R. (Kiss Z.), Bíró L (Illés G.), Konyha Cs., Biró Zs. Edző: Szedlár János. Gól: Marozsán M., Mészáros M„ illetve Bíró Zs. Ifi: 3-3._____________________________ Mészáros Ákos: - Az ellenfélnek egy helyzete volt, amiből gólt is szerzett. Az is mutatja a csapat erejét, hogy hátrányból sikerült megfordítani a mérkőzést. Gratulálok az egész csapatnak! ________________________ Szedlár János: - Borzalmas érzés, amikor a félidőben, öltözőbe vonuláskor a nézők megtámadják csapatomat. A megütött já­tékosomat lecserélve lejátszottuk a második félidőt is, de a történtek miatt rendőrségi feljelentést teszek. Nem gondoltam, hogy ilyen megtörténhet. Ilyen körülmények között A bajnokság állása 1. Ibrány 14 13 1­98-7 40 2. Apagy 14 10 4­42-18 34 3. Ujfehértó 14 9 1 4 64-21 28 4. Kemecse 14 9 1 4 42-18 28 5. Nyírlugos 14 9 1 4 53-30 28 6. Nagykálló 14 9 1 4 37-24 28 7. Kállósemjén 14 8 2 4 26-28 26 8. Levelek 14 5 4 5 25-25 19 9. Gávavencsellő 14 5 3 6 31-34 18 10. Biri 14 5 1 8 26-37 16 11. Nyíribrony 14 5­9 22-46 15 12. Encsencs 14 3 4 7 21-44 13 13. Nyírtelek* • 14 4­10 31-60 8 14. Máriapócs 14 1 4 9 14-52 7 15. Ramocsaháza 14 1 2 11 20-69 5 16. Terem 14 1 1 12 9-48 4 A Nyírtelektől négy pont levonva. szerzett győzelméhez nem tudok gratulálni a Kállósemjénnek. Biri-Nagykálló 0-1 (0-0) Biri, 200 néző, v.: Debreceni. Biri: Lovas B. - Asztalos A., Katona R., Páll P. (Kerezsi K.), Barcsik J„ Nagy T„ Vass G„ Seres K., Fülöp D. (Szilágyi R.), Szoták J„ Kádár A. (Antal J. ) Edző: Dankó Zsolt. Nagykátló: Pekk J. - Erdei S., Málik J., Göncz B., Bencs Á„ Matejkó G., Szenes I., Mező A. (Koskovits Gy.), Bodai K. , Módis D„ Simon I. Edző: Koskovits György. Gól: Módis D. Kiállítva: Bencs Á. (83. perc). Ifi: 0 2. ____ _______ Dankó Zsolt: - A vereség ellenére azt legalább jó volt látni, hogy csapatom hozzáállásban 180 fokos fordulatot vett. Á mérkőzést a helyzetek alapján meg is nyerhettük volna, de Fortuna és az ellenfél kapusa kifogott rajtunk. ____________________ Koskovits György: - Igazi szomszédvári rangadó volt sok lehetőséggel mindkét oldalon. Nekünk sikerült egy gólt szerezni, amivel úgy érzem, nem érdemtelenül nyertük meg a meccset. ____________________ Nyírtelek-Nyírlugos 1-6 (0-3) Nyírtelek, 100 néző, v.: Rúsz M. Nyírtelek: Kozsla M. - Veres A., Setét P. (Boldi Zs.), Bocsi G. (Dankó z.), Bistyei B„ Boldi K., Csernyik T„ Sárosi D., Halastyák Á., Petruska A., Nagy B. (Komor Sz.). Edző: Bodnár Csaba. Nyírlugos: Bíró F. (Sinka Á.) - Illés G„ Posta G„ Illés Á., Horváth J., Dankó Cs., Balogh L, Horváth J., Fézer G., Tóth N. (Kavalecz B.), Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Petruska A., illetve Balogh L 2, Tóth N„ Bócsi G. (öngól), Horváth J., Holló Zs. Ifi: 4-0._________________________ Bodnár Csaba: - Hétről hétre olyan úriem­berek vezetik a meccseinket, akik nem látnak, mégse hordanak szemüveget. Elveszik a játékosok kedvét a szeretett sportjuktól. Kavalecz Béla: - Korrekt játékvezetés mellett ebben az összeállításban is úgy érzem, hogy megérdemelten hoztuk el a három pontot.____________________ _________ Levelek-Nyíribrony 4-1 (2-0) Levelek, 100 néző, v.: Homonai. Levelek: Ká­roly G. - Király T„ Majláth S., Páter I., Murguly Cs. (Timák Cs.), Ruff L, Papp R. (Hegedűs D.), Pekk T„ Hajdú G., Busák L. (Bukta M.), Gebri Gy. Edző: Lakatos Zsolt. Nyíribrony: Nagy A. - Ujfalusy G., Papp G. (Somogyi G.), Szabó B. , Mihalovics M„ Imre L, Marincsák R., Kantár J., Galamb P. (Bagoly I.), Juhász M., Kriston R. (Konzili 1). Edző: Marincsák Viktor. Gól: Papp R„ Ruff L., Murguly Cs., Páter I., illetve Mihalovics M. ÜB: 4-2._______________________ Lakatos Zsolt: - A fiúk átérezték a szomszéd­vári rangadó tétjét és hangulatát. Nagyon jó teljesítménnyel nyertük meg a mérkőzést. Marincsák Viktor: - Úgy érzem, hogy a játékosaim becsaptak. Vagy most, vagy pedig a múlt héten. Mindjárt vége a bajnokságnak és meglátjuk hogyan tovább. Az Ibrány újabb öles lépést tett előre a Kemecse elleni rangadó megnyerésével FOTÓ: PUSZTAI SÁNDOR Hogytovább fusson a szekér FUTSAL Immár a tizedik baj­noki fordulót gyűrik a futsal NB II. Keleti csoportban érin­tett csapatok. Köztük az élen állomásozó Csenger, amely a szokásos, hétfő esti időpont­ban (kezdés: 19 óra) a Kecs­kemétet fogadja. Az, hogy a szatmáriaknak fut a szekér fényesen jelzi, hogy eleddig egyetlen fellépést buktak el - mondjuk azt éppen félelme­tes otthonukban, a Dunakeszi ellen. A kecskemétiek az ötödik helyen tanyáznak, idegen­ben pedig ötven százalékos a mutatójuk: két vereség mel­lett Gyöngyösön, majd a Vác otthonában nyertek. Utolsó két meccsüket viszont egy­aránt elbukták, szemben a Szilágyi-legénységgel, amely zsinórban kétszer győzött. Az élvonalban ezúttal nem rendeznek bajnoki fordulót. KM-KT (!) www.kelat.hu Digitális Kelet. Több mint egy újság. Labdarúgás: Megyei II. osztály, Nyirerdő csoport, 14. forduló Demecser-Fényeslitke 5-2 (2-0) Demecser, 100 néző, v.: Kosa Gy. Demecser: Fintor S. - Zsoldos T. (Kocsis Z.), Erőss P. (Ignéczi Cs.), Fodor G„ Kantár K., Dankó G., Sajtos N„ Gombkötő S„ Kiss M., Hudák N„ Fodor Cs. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Fényeslitke: Janda T. - Nagy M„ Kázsmér L, Bakó G., Lovas I. (Sáreczki F.), Sárkány G„ Szatmári M„ Miskolczi Á. (Kernács J.), Nagy B., Varga R., Kovács A. (Halász I). Edző: Karasz Attila. Gól: Dankó G. 3 (kettőt 11-esből), Fodor G„ Gombkötő S„ illetve Varga R. 2. Ifi: 2-8. Gombkötő Sándor: - Hazai pályán megfelelően tudunk teljesíteni, az idegenbeli mérlegünk viszont elég gyatra. Az utolsó őszi rangadón megpróbálunk ezen javítani. Gratu­lálok a csapatnak a mai teljesítményhez.____ karasz Attila: - Az egyébként is jobban futballozó hazaiak ellen rengeteg hibával játszottunk. Mondhatom, hogy gyakorlatilag megnyerettük velük a mérkőzést. ___________ Nyírkarász-Pátroha 2-1 (2—0 > Nyírkárász, 150 néző, v.: Nagy F. Nyírkárász: Maries I, - Ujj Gy., Ujj K. (Kocserha G.), Liptai D., Jávor P. (Till J.), Varga J„ Nagy B„ Bandor J„ Rákóczi L, Horváth G„ Tóth T. (Király J.). Edző: Tóth Tibor. Pátroha: Mucsicska - Kalu B., Mozga Gy., Fedor A., Balogh I., Borku I, Lakatos P, Mocsár Cs., Szitái R. (Kovács Sz.), Savrnoh (Kállai Á.), Boda R. Edző: Lelt József. Gól: Varga J., Bandor J„ illetve Kalu B. (11-es­ből). Kiállítva: Lakatos P. (85. perc). Ifi: 5-1. Tóth Tibor: - Ezen a mérkőzésen a hazai veretlenségünk megőrzése volt a tét. Ezt ha nehezen is, de sikerült megvalósítanunk, amiért jár a gratuláció a srácoknak. Győzel­münket a polgármester úrnak ajánljuk. __ Lelt József: - Azért kaptunk ki, mert olyanok voltunk, mint himnuszban a balsors. _________ Gergelylugomya-Hodász 3-2 (1-2) Gergelyiugornya, 200 néző, v.: Máté I. Gerge­lyiugornya: Szabó N. -Baráth L, Baráth B. (Csatlós G.), Peregrin R„ Czirják M., Horváth M., Balogh L, Szabó G., Bálint A. (Pálfi Z.), Mokri R„ Ducsi B. Edző: Czirják József. Hodász: Jakab J. - Slnkó E. (Batizi-Pócsi K.), Bordás J„ Botos G„ Pályi Zs., Vadon B„ Botos G„ Pálfi J„ Szabó L. (Kiss R.), Tóth-Kondor I., Varga R. Edző: Pálfi József. Gól: Czirják M. 2, Horváth M„ illetve Szabó L, Bordás J. Kiállítva: Baráth L (86. perc). Ifi: 0-1. Czirják József: - Ismét sikerült kétszer vesztes helyzetből felállnunk, a második félidei játékunk alapján jogosan. Gratulálok a fiúknak, köszönjük szépszámú közönségünk lelkes biztatását Is.______________' Pálfi József: - Ma kétszínű volt a csapat, mint a mezünk. Az első félidőben játszottunk és támadtunk, a folytatásban pedig védekez­tünk és örültünk a hazaiak játékának. Ennek meg is van az eredménye, pedig a döntetlen igazságosabb eredmény lett volna. Gratulá- lok az Ificsapatunk „félperces" játékához. Nyírmada-Vaja 1-4 (0-2) Nyírmada, 50 néző, v.: Tassy. Nyírmada: Pál Zs. - Szőke l„ Jurkinya M„ Kiss E„ Jóni A„ Csonka L, Mátyus Cs., Danes l„ Balogh A., Jónás A. (Kiss G.), Csehil Á. Játékos-edző: Szőke István. Vaja: Vakarcs I. - Winkler A., Kerekes M., Járomcsák G„ Sándor A. (Major B.), Jónás L, Mocsár G. (Sipos J.). Mututó R, Kósa S., Kovács T. (Horváth J.), Kondrád A. (Katona R.). Edző: Molnár István. Gól: Danes I., illetve Kerekes M. 2, Sándor A., Járomcsák G. Kiállítva: Jónás L. (34. perc). Ifi: 2-2.______________________ Szőke István: - Magyarázkodni nem akarok, de már az elején sem voltunk túl sokan, és mostanra még kevesebben lettünk. Nagyon nehéz volt ez az őszi szezon. ______________ Molnár István: - Gratulálok a csapatnak, mert több mint egy félidőt kellett ember­hátrányban futballoznunk. Szép győzelmet arattunk, készülünk a zárófordulóra. _________ Rohod-Tiszakanyár 2-1 (0-0) Rohod, 100 néző, v.: Sándor Cs. Rohod: Kasza D. - Éles Á„ Varga J„ Kriser Sz. (Papp T.), Dobranyi G., Dobranyi J„ Baráti G„ Bencze M. (Horváth B.), Mondom F„ Ladányi D., Tóth F. (Nagy I.). Edző: Papp Zsolt. Tiszakanyár: Kanyári G. - Molnár Zs., Végső Á. (Vicickó L), Ablonczy D„ Illés A., Térjék Z. (Tóth N.), Nagy Á. (Dobrai D.), Csuka Gy., Molnár P, Végső Sz., Jánvári D. Játékos-edző: Csáki Róbert. Gól: Tóth F„ Bencze M„ illetve Vicickó L. Kiállítva: Molnár Zs. (83. perc). Ifi: 1-2.________________ Papp 2Solt: - Igazi csapatként működve, az idény legjobb játékával, valamint Kasza Dávid kapusunk remek védéseivel magabiz­tosan tartottuk itthon a három pontot. Ha a továbbiakban is így játszunk, akkor nem lesz problémánk ebben az osztályban. ___________ Csáki Róbert: - Amit az előző hetekben felépítgettünk, azt ma sikeresen leromboltuk. Szégyellje magát mindenki. __________ Kék-Ladányi TC 0-1 (0-1) Kék, 120 néző, v.: Kosztyu J. Kék: Himmer A. - Gáspár S., Ignácz G., Veress Á„ Poor B., Szurcsik Z„ Dankó M., Tóth T„ Csombók Cs. (Kerekréti Á.), Horváth A., Gubek J. (Szurcsik G.). Játékos-edző: Szurcsik Zoltán. Ladányi TC: Petranics - Rakoncza T„ Sajtos R„ Árva B„ Győri J. (Hosszú L), Pólyán R. (Szilágyi G.), Dobrai G„ Demeter A., Vantyuch B., Demeter L, Kovács L. (Czap G.). Edző: Sajtos András. Gól: Sajtos R. Ifi: 2-1. _______________________ Szurcsik Zoltán: - Egy szerencsés gól eldöntöttea három pont sorsát._____________ Sajtos András: - A mérkőzés összképe alján megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a fiúknak a mai hozzáálláshoz. ______________ Ajak-Gyulaháza 2-4 (0-1) Ajak, 120 néző, v.: Kiss L. Ajak: Leskovics A. - Sütő N., Kovács L. (Jaczina L), Magyar P. (Csáki R.), Balogh S„ Magyar D., Soós T„ Fekete L, Balogh T. (Lakatos Cs.), Czvik S„ Markos J. Edző: Kovács Tibor. Gyulaháza: Bandor F. - Deák 2., Kovács E„ Tóth G„ Tóth F., Bombera M. (Deák B.), Tóth D„ Gáti S., Horváth M. (Molnári), Kovács B„ Lévai Cs. (Éles I.). Játékos-edző: Bárdi Gábor. Gól: Soós T. (11-esből), Balogh I, illetve Tóth D. 2, Tóth F„ Kovács B. Ifi: 2-6. ___________ Kovács Tibor: - Az egyéni hibákat Gyula­háza könyörtelenül kihasználta, mi pedig az előttünk adódó lehetőséggel nem tudtunk élni. A meccs fordulópontjaiból egyértelműen a vendégek jöttek ki jobban._________________ Bárdi Gábor: - Bár esetenként játszottunk saját és közönségünk idegeivel, de a szorult helyzetekben mindig helyén volt a szívünk, és akkor lőttük a gólokat, amikor nagyon kellett. Megérdemelt győzelmet arattunk. __________ Őr-Tiszaszent má rton 2-4 (2-0) Őr, 80 néző, v.: Bíró Cs. Őr: Oláh M. - Szabó V., Király D. (Filep D.), Vaszily D., Varga J., Soltész Á„ Soltész B., Benkő J„ Anda G„ Jenei Zs. (Pető Á.), Tóth G. Edző: Kálmándi Bertalan. Tiszaszentmárton: Mészáros T. - Balogh K„ Balogh E., Jónás Kálmán, Jónás A., Szőke Zs., Setét R., Balogh R„ Iván V., Huzdik P, Ésik M. (Iván S., Eszterhai R.). Edző: Gólyán Gergő. Gól: Soltész B., Szabó V., illetve Setét R. 3 (egyet 11-esből), Balogh R. Kiállítva: Huzdik P. (86. perc). Ifi: 2-0. ____________________ Kálmándi Bertalan: - Az első félidő után azt hittük hogy mi vagyunk a királyok, de a sokkal jobban akaró és küzdő Vendégcsapat a folytatásban megérdemelten fordított és nyerte meg a mérkőzést. ___________________ Gólyán Gergő: - Két ellentétes félidőt produkált a csapat, amelyikből a második tetszett jobban. Ebben a negyvenöt percben csapatként is küzdöttünk egymásért, és megérdemelten nyertük meg a találkozót. A győzelmet a polgármester úrnak és családjá­nak ajánljuk fájdalmuk enyhítésére. A bajnokság állása 1. Gyulaháza 14 12 1 1 56-13 37 2. Ajak 14 10 1 3 38-22 *■ 31 3. Nyírkárász 14 10 1 3 40-25 31 4. Tiszakanyár 14 9 3 2 47-23 30 5. Pátroha 14 8 1 5 36-18 25 6. Vaja 14 7 2 5 45-34 23 7. Demecser 14 7 1 6 43-38 22 8.Gergelviusornva 14 7 1 6 35-44 22 9. Ladányi TC 14 6 2 6 17-18 20 10. Hodász 14 6 2 6 33-40 20 11. Tiszaszentmárton 14 4 5 5 32-31 17 12. Fényeslitke 14 3 4 7 26-38 13 13. Nyírmada 14 3 2 9 21-46 11 14.Rohod 14 2­12 10-50 6 15. Ör 14 1 3 10 16-33 6 16. Kék 14 1 3 10 12-34 6 v ............- -------------------------- ■ ■ Labdarúgás: Megyei II. osztály, Keiet-Magyarország csoport, 14. forduló Szatmárcseke-Csenger 1-3 (0-2) Szatmárcseke, 100 néző, v.: Szőnyi. Szatmár- cseke: Kovács G. - Algács M., Göbös, Vajda A., Bakó K„ Mándi Zs. (Botos V.), Bandies L, Botos Á. (Horváth V.), Mándi Z., Varga Z. (Sankó J.), Viscsak E. Edző: Hadadi Ferenc. Csenger: Szegedi G. - Katona P, Pankotai I., Rigó A., Mona Á„ Orosz F., Pálfi I. (Balogh Zs.), Balogh Á„ Osváth S. (Imre M.), Gaál K„ Bodó R. Edző: Szilágyi Sándor. Gól: Sankó J., illetve Pálfi l„ Bodó R„ Gaál K. (11-esből). Ifi: 0-2. Hadadi Ferenc: - Gratulálok a csengeri csapat győzelemhez. A csapat köszönti Ko­vács Barnabást születésnapjára alkalmából, illetve jó egészséget kívánunk Szűcs István elnök úr első unokájához. ___________________ Szilágyi Sándor: - Rendkívül masszív Szatmárcseke otthonában megérdemelt győzelmet arattunk. A helyzetkihasználá­sunk még mindig hagy kívánnivalót maga után, de gratulálok a csapatnak az őszi baj­noki címhez. Elismerés illeti az ificsapatunkat is, hiszen megszerezték az idei bajnokságban a századik góljukat! __________ Csengersima-Nyírmeggyes 3-1 (3-0) Csengersima, 200 néző, v.: Lengyel A. Csen- gersima: Bélteki L. - Gyarmati N„ Horváth T, Kerekes M„ Asztalos G., Rosu F. (Ambrus D.), Domokos L, Gaál Cs., Volkán R„ Lakatos S„ Botos B. Játékos-edző: Volkán Roland. Nyírmeggyes: Hajzer T. - Balogh L, Szántó I., Nagy Zs., Török G. (Dobos J„ Kovács L), Dobai T. (Batizi-Pócsi N„ Éles M.), Hornyák Zs., Szondi Á., Székely Zs. (Kínál G.), Nemes Z., Drabik M. Edző: Körmös Miklós. Gól: Kerekes M„ Volkán R„ Rosu F„ illetve Kovács L. Kiállítva: Szántó 1. (35. perc). Ifi: 5-3. _____ Volkán Roland: - Négy kezdőjátékosomat kellett nélkülözni ezen a meccsen, de még így sem voltunk azonos képességűek a második helyezettel szemben... Barcsay Ákos csapat­társunknak mielőbbi felépülést kívánunk. Gratulálok az ifik győzelméhez is. ____________ Körmös Miklós: - Csapatom az esti bálra koncentrált, így a mérkőzésre már nem maradt semmi figyelmük. Gratulálnunk kell Csengersimának a győzelemhez. ____________ Nyírcsaholy-Milota 2-1 (1-1) Nyírcsaholy, 50 néző, v.: Maleskovits. Nyírcsaholy: Mándi P, - Kovács Á„ Varjasi K„ Balogh J. (Szalai S.), Botos B. (Spéth R.), Szimuty G„ Lehoczky R„ Csorvási Gy., Bálint Cs., Kiss A. (Botos S.), Lengyel L. Edző: Kiss Erein. Milota: Kánya G. - Petruskó R„ Lukács M. , Szlepuhin, Delényi A„ Fóris I., Bunna A. (Lakatos Gy.), Barna D„ Siket L, Fejes P„ Burjász J. Edző: Elek László. Gól: Balogh J., Bálint Cs., illetve Barna D. Ifi: 2-4. ___________ Kiss Ervin: - Égy büntetés volt végignézni ezt a mérkőzést. Szenvedtünk, kínlódtunk, de a végén csak nyertünk - ez a lényeg. _________ Elek László: - Ismét hoztuk a szokásos formánkat. Mezőnyben jól futballoztunk, de megint csak egy gólt sikerült lőni, és ajándé­koztunk kettőt az ellenfélnek. Hozzáteszem azt, hogy ez a mai Nyírcsaholy nem úgy játszott ahogy szokott, kisebb odafigyeléssel pontot is szerezhettünk volna. Elértük a ne­gatív csúcsot, az idei ősszel nem szereztünk idegenben egy pontot sem. ________________ Vámosoroszl-Tyukod 5-0 (3—0) Vámosoroszi, 100 néző, v.: Tömöri L. Vámo- soroszi: Bodnár B. (Garda K.) - Tisza S„ Bornemisza I. (Dávid G.), Szabó A., Szilágyi L. (Szaniszló), Baráth G„ Róka R. (Fábián G.), Kiss D., Márton J., Somogyi I, Szabó A. Meg­bízott edző: Végh Endre. Tyúkod: Somlyai A. (Iricsek D.) - Berki N., Feka N., Feka J., Tóth F., Kertész J., Mezei Gy., Ráski Z„ Nyerges 0. (Tősér J.), Sipos M., KissT. Edző: Nagy József. Gól: Szilágyi L, Baráth G., Márton J„ Róka R„ Szabó A. Ifi: 11-0.___________________________ Végh Endre: - Ezt a győzelmet a mérkőzés előtt autóbalesetet szenvedő Mikes Ferenc edzőnknek ajánljuk. Összességben az őszi utolsó hazai meccsünkön jó játékkal sikerült kiszolgálnunk lelkes közönségünket._________ Nagy József: - Megérdemelten győzött a jobbik csapat. Mielőbbi felépülést kívánunk Iricsek Dávid kapusunknak.__________________ Köícse-Beregdaróc 2-1 (1—1) Kölese, 80 néző, v.: Piskóczi. Kölese: Lundnanszki - Dub S„ Gyurkó J., Tott R„ Papp I. , libán M. (Pál L), Igaz K. (Sira I), Máté G., Skrjuba, Kövesigeti L. (Halászi), Szkunzjak. Edző: Simon Csaba. Beregdaróc: Lukovics J. - Derceni B., Kokas A. (Balia L.), Szalai B„ Pecserszki, D. Pethe K., Ács G„ Veress R., Ács Sz., Szlifka, Varga G. Megbízott edző: Veress Róbert. Gól: Szkunzjak (11-esből), Pál L, Illetve Szalai B. Ifi: 5-4. _____________________ Simon Csaba: - Az első félidőben el kellett volna döntenünk a meccset, ehelyett a sem­miből hirtelen kiegyenlített Daróc. A második félidőben a jó teljesítményt nyújtó cseréinkkel megérdemelten nyertük meg a meccset. ____ Veress Róbert: - Egyenlő erők küzdelméből a szerencsésebb hazai csapat szerezte meg a három pontot. Játékunk alapján úgy érzem, nem érdemejtünk vereséget. _______________ Nábrád-Jánkmajtis 4-3 (2-1) Nábrád, 50 néző, v.: Tömöri P Nábrád: Pásztor L. - Juhos K., Balogh Gy., Szabó T„ Mercz L, Ráski B„ Kovács B. (Banga J.), Banga B., Pásztor Z., Pásztor L, Tejfel D. Edző: Végh András. Jánkmajtis: Munkácsi M. - Mikulka D., Balogh S„ Sólyom M„ Csizmár J. (Nagy G.), Czeglédi R, Sopota, Szabó D„ Homoki G., Della S., Homoki J. Edző: Szabó István. Gól: Pásztor Z. (11-esből), Pásztor L, Tejfel D., Mercz L, illetve Balogh S, 2, Homoki G. Ifi: 4-2, ________ Végh András: - Kiváló játékvezetés mellett magunknak tettük nehézzé a mérkőzést, iga­zából csak a három pontnak tudunk örülni. További sok sikert kívánok a szimpatikusán játszó Jánkmajtisnak. _______________________ Szabó István: - Köztöreényes bűnözőknek ilyen meccseket kellene nézni - büntetésül. Kocsord-Tisztaberek 3-7 (6—4) Kocsord, 70 néző, v.: Major 0. Kocsord: Jónás S. - Szondi R. (Nagy R.), Horváth Á„ Disznós G„ Lakatos A„ Szabó D„ Jakab R. (Balogh M.), Mihály R„ Horváth J., Varga Cs., Horváth B. Edző: Varga Attila. Tisztaberek: Makay Z. - Molnár Róbert, Rudnák N., Juhász A., Nagy J. (Lázár R.), Costea, Bencze Á. (Kálló A.), Tóth J„ Kocsán G. (Kosztya Z.), Jóni R. (Erdős S.), Balás G. Edző: Oroszi István. Gól: Mihály R„ Horváth Á., Lakatos A„ illetve Balás G. 3 (egyet 11-esből), Juhász A. 3, Costea. Kiállítva: Varga Cs. (5. perc). Ifi: 5-2. ________ Varga Attila: - Sajnos, a korai kiállítás után elment a meccs. Annak az egynek tudunk örülni, hogy az Ifjúsági csapat ismét nyert. Oroszi István: - A kiállítás jelentősen meg­határozta a játék képét, a második félidőben pedig már mindkét csapat közönségszórakoz- tóan futballozott. Győzelmünk megérdemelt. TIszakóród-Mérk-VáUai 7-2 (4-1) Tiszakóród, 100 néző, v.: Papp I. Tiszakóród: Juhász S. - Csákányos I, Sztáraszta F„ Sütő R. (Farkas Z.), Móricz I., Algács E. (Garda E.), Császár P (Ország Zs)., Algács B. (Kavisánczki A.), Császár I, Baksa Á„ Somogyi R. Edző: Gyulai Zsolt. Mérk-Vállaj: Kedves Gy. - Rostás L, Szabó I., Bozsányi S., Bálint M., Petrohai Gy., Lakatos J„ Szabó M„ Tóth K., Petrohai L„ Demeter S. Játékos-edző: Szabó István. Gól: Somogyi R. 5, Baksa Á„ Császár T„ illetve Lakatos J. 2. Ifi: 3-6. ________ Gyulai Zsolt: - Először is szeretnék gratulálni Somogyi Richárdnak a mesterötöshöz. Őszin­tén megmondom, jól játszó ellenféllel találtuk magunkat szembe, ez az eredmény alapján akár hihetetlennek is tűnik, pedig igaz. Szabó István: - Gratulálok az ifiknek. A bajnokság állása 1. Csenger 14 9 5­51-17 32 2. Nyírmeggyes 14 9 1 4 48-18 28 3. Nyírcsaholy 14 9 1 4 51-26 28 4. Beregdaróc 14 9 1 4 46-29 28 5. Vámosoroszi 14 9 1 4 34-21 28 6. Kölese 14 9 1 4 37-29 28 7. Tiszakóród 14 8 3 3 47-26 27 8. Tisztaberek 14 6 3 5 39-29 21 9. Csengersima 14 5 3 6 30-33 18 10.Kocsord 14 5 1 8 25-51 16 11. Szatmárcseke 14 5­9 31-57 15 12. Mérk-Vállaj 14 4 3 7 33-45 15 13. Nábrád* 14 5­9 33-47 14 14. Milota 14 3 1 10 23-40 10 15. Jánkmajtis 14 2 2 10 27-52 8 16.Tyúkod 14 2­12 20-55 6